Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Gratuluję Leginsik
czekamy jeszcze jak doczytałąm na Anię i Iwonke?
trzymam za Was kciuki dziewczyny
ja rzadko zaglądam mamy straszne problemy z brzuszkiem boli non stop juz nie wiem czego sie chwytac
lece bo znow jest płacz
buziaki

kochana wez zastosuj ta suszarke ..... 🤪moze pomoze ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
....a chcialam jeszcze dodac ze polozne kazaly zadzwonic po meza jak bedzie 5 cm rozwarcia (bo to porod rodzinny) do szpitala mial niecale 20 min drogi,przyjechal a ja juz na samolocie z pelnym rozwarciem wiec w sumie ciesze sie ze trafil na final porodu a nie widzial jak lezalam na lozku i zaciskalam rog koldry 🙂


mój nie wszedł ze mną na porodówke, powiedział, że jak będę rodzić to mam dać mu znać. Połozyli mnie z 5 cm rozwarciem a po 2 godzinach już dzowniłam po meża bo było 7, a po 20 minutach zrobiło się 10 cm i wpadł jak zaczełam przeć, także podobnie było u mnie co u Ciebie Leginsik 🙂
w sumei ja to wolałabym żeby mnie właśnie widział podczas tych skurczy a nie podczas parcia, ale cóż.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mariola prosze...
http://allegro.pl/album-moje-pierwsze-piec-5-lat-geddes-i1856103261.html
mozesz sobie wpisac w allegro moje pierwsze 5 lat i tam ci wyskoczy pare okładke , bo mozesz sobie wybrac z 3 rodzaji.....
A co do drugiego dziecka , gdybym mogła od razu po cc to chetnie skorzystam hi hi .....ale niestety musimy odczekac rok i dopiero pozniej cos planowac , a u mnie jeszcze była cukrzyca i nadcisnienie , jak rozmawiałam z połoznym w szpitalu najlepiej odczekac 2 lata i dopiero ....
Kochane , ale 2 rodzi sie szybciej ..... 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
Gratuluję Leginsik
czekamy jeszcze jak doczytałąm na Anię i Iwonke?
trzymam za Was kciuki dziewczyny
ja rzadko zaglądam mamy straszne problemy z brzuszkiem boli non stop juz nie wiem czego sie chwytac
lece bo znow jest płacz
buziaki

Suszarki najlepiej !!:woohoo: 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiadomosc od Letki
Moze jutro będe MAMĄ,,,temat oksy wrocił 🙂 rano ordynator ma podjąc decyzje.Lekarz mi powiedział ....prosze sie wyspac bo to moze byc ostatnia przespana noc w ciagu poł roku....Jeszcze nigdy nie cieszyłam się z takich "złych " wiesci 🙂 odezwe sie rano po obchodzie,,,Sciskam Was wszystkie 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laurka2011 napisał(a):
dziewczyny mam pytanie zauwazylam u soreczki ze ma bialy jezyk wiecie moze od czego to moze byc i co powinnam zrobic?

prawdopodobnie plesniawki......zadz do połoznej powie ci co masz zrobic....wiem ze na pieluche bierze sie jakis srodek i potem scierasz ten biały osad....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Wiadomosc od Letki
Moze jutro będe MAMĄ,,,temat oksy wrocił 🙂 rano ordynator ma podjąc decyzje.Lekarz mi powiedział ....prosze sie wyspac bo to moze byc ostatnia przespana noc w ciagu poł roku....Jeszcze nigdy nie cieszyłam się z takich "złych " wiesci 🙂 odezwe sie rano po obchodzie,,,Sciskam Was wszystkie 🤪 🤪


Jupi!!!!
Oby, oby 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laurka2011 napisał(a):
dziewczyny mam pytanie zauwazylam u soreczki ze ma bialy jezyk wiecie moze od czego to moze byc i co powinnam zrobic?


To bedą pleśniawki, my też mieliśmy, już jesteśmy po. Na nas najlepiej zadzialal fiolet-niestety buźka jest fioletowa w srodku,m ale 2-3 dni i po problemie. myśmy brali na patyczek do uszu i smarowaliśmy język i policzki 2 razy dziennie. a teraz zeby sie nie wrocilo stosujemy rozpuszczona wit c-po co drugim jedzonku delikatnie przemywamy jęzorek (jest trochę płaczu, bo to kwaśne, ale sprawdza się 🙂 )

Są na to też inne środki, ale leczenie jest dosć długotrwałe-podobno..,. bo trzeba to ścierać z języka...nam się sprawdził fiolet i Tobie też polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem pierwsza 🙂
dziś nocka średnia, Ala chyba zapomniała juz, że potrafi przespać 6h 🤨 dzis najdłużej spała 4 godzinki, później przez 2h(od 2 do 4) cztery razy jadła, dwa razy miała zmienioną pieluchę i w końcu zechciała łaskawie zasnąć 😮 po czym po 1,5 h ryk, pomarudziła przez sen i śpi do teraz a matka siedzi niewyspana bo jak tu spać jak człowiek ciagle w pogotowiu, że za chwilę mały Krzykacz będzie płakał 😮
Mam nadzieję, że u innych Mamusiek lepiej 🙂
Magda gratuluję synka 🙂 🙂 🙂 🙂
Letka może to juz dziś 🙂
a co u Ani????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kochane 🙂 my po extra nocy 🙃 😁 Młody zjadł o 19 potem 3 w nocy i 6.30 nad ranem a tak grzecznie sobie spał 😁 😁 😁 Dziś jedziemy na zmianę gipsów 🤢 już mam nerwa 🤢 🤢 🤢
Maggie GRATULUJĘ 😘 😘 😘 Super że już masz to za sobą 🙂
Latka przyj dzielnie 🙂 trzymam kciuki cały czas za Ciebie 🙂
A Ania ma ten "balon" 🤢 ?? żadnych wieści od niej nie ma ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
a używacie pasów poporodowych? możecie cos polecić? bo są takie już za 20 zł w necie ale nie wiem czy to coś warte jest? Kiedys Dorota podawała link do jakiegoś...


mi odradziła położna pas więc nie używałam ... bo ponoć mięśnie nie pracują tak jak powinny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
hej Kochane 🙂 my po extra nocy 🙃 😁 Młody zjadł o 19 potem 3 w nocy i 6.30 nad ranem a tak grzecznie sobie spał 😁 😁 😁 Dziś jedziemy na zmianę gipsów 🤢 już mam nerwa 🤢 🤢 🤢
Maggie GRATULUJĘ 😘 😘 😘 Super że już masz to za sobą 🙂
Latka przyj dzielnie 🙂 trzymam kciuki cały czas za Ciebie 🙂
A Ania ma ten "balon" 🤢 ?? żadnych wieści od niej nie ma ?

hej jakie znowu gipsy Kochana??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Legins tempo miałaś nie złe 😜 na porodówce 🙂 tak to można rodzić 🙂

Ja w sumie też nie długo rodziłam bo nie całe 3 h a w tym 15 min na porodówce i też kilka partych i Tymonek był z nami 🙂 I nie wyobrażam sobie żebym miała tam być sama ... strasznie się cieszę że mój był ze mną od początku do końca 🙂 A bóle miałam nie krzyżowe nie brzuszne tylko wydawało mi się że mi rozrywa miednicę i bolały mnie strasznie uda 🤢 🤢 🤢 nic nie pomagało , chciałam żeby mój mi je masował to jak przychodził ból a on mnie dotykał tak było 100 razy gorzej 😮 🤢 Ale nie ma co dziewczyny bólu już nie pamiętam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Kochane 🙂 my po extra nocy 🙃 😁 Młody zjadł o 19 potem 3 w nocy i 6.30 nad ranem a tak grzecznie sobie spał 😁 😁 😁 Dziś jedziemy na zmianę gipsów 🤢 już mam nerwa 🤢 🤢 🤢
Maggie GRATULUJĘ 😘 😘 😘 Super że już masz to za sobą 🙂
Latka przyj dzielnie 🙂 trzymam kciuki cały czas za Ciebie 🙂
A Ania ma ten "balon" 🤢 ?? żadnych wieści od niej nie ma ?

hej jakie znowu gipsy Kochana??


Tymonek urodził się ze "szpotawą " i ma naprostowywane stópki 🤢 dziś 4 zmiana bo co tydzień jeŻdzimy na wymianę ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Kochane 🙂 my po extra nocy 🙃 😁 Młody zjadł o 19 potem 3 w nocy i 6.30 nad ranem a tak grzecznie sobie spał 😁 😁 😁 Dziś jedziemy na zmianę gipsów 🤢 już mam nerwa 🤢 🤢 🤢
Maggie GRATULUJĘ 😘 😘 😘 Super że już masz to za sobą 🙂
Latka przyj dzielnie 🙂 trzymam kciuki cały czas za Ciebie 🙂
A Ania ma ten "balon" 🤢 ?? żadnych wieści od niej nie ma ?

hej jakie znowu gipsy Kochana??


Tymonek urodził się ze "szpotawą " i ma naprostowywane stópki 🤢 dziś 4 zmiana bo co tydzień jeŻdzimy na wymianę ...

o rety bidulek 😘 lece bo się obudził Ksieciu spokojnego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...