Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
taki dziwny tępy ból 🤢 jak mnie złapie to muszę się położyć i przechodzi 🤢
a
a kłuje? bo mnie to kłuje i nawet chodzic nie moge. Kiedys myslalam ze to wyrostek 🤪


tak kuje 🤢 co to może być ? to przez powiększającą się macice ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
taki dziwny tępy ból 🤢 jak mnie złapie to muszę się położyć i przechodzi 🤢
a
a kłuje? bo mnie to kłuje i nawet chodzic nie moge. Kiedys myslalam ze to wyrostek 🤪


tak kuje 🤢 co to może być ? to przez powiększającą się macice ?


szczerze mowiac nie wiem, wydaje mi sie ze to nie o to chodzi. Ale jak sie tym martwilam i zapytalam ginekologa to powiedzial mi ze kłujące bole nie sa groźne i nie ma sie czy martwic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak czlowiek sie rozrasta,to pokazuja chude dupy,i wszelkie preparaty na odchudzanie reklamuja 😁 😁 😁Na zlosc ,czy jak ,a my bez kompleksow Wiosne witamy ,my i nasze nowe kilogramy 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
taki dziwny tępy ból 🤢 jak mnie złapie to muszę się położyć i przechodzi 🤢
a
a kłuje? bo mnie to kłuje i nawet chodzic nie moge. Kiedys myslalam ze to wyrostek 🤪


tak kuje 🤢 co to może być ? to przez powiększającą się macice ?


szczerze mowiac nie wiem, wydaje mi sie ze to nie o to chodzi. Ale jak sie tym martwilam i zapytalam ginekologa to powiedzial mi ze kłujące bole nie sa groźne i nie ma sie czy martwic


a z moja mama doszlysmy do wniosku ze to moze jajnik boli, ze moze jest bardziej podatny na przeziebienie niz kiedys, bo moja siostra tez mowila ze ja tak boli a nie jest w ciazy i lekarz jej powiedzial ze to przeziebienie jajnika, ktore moze ciagle wracac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
taki dziwny tępy ból 🤢 jak mnie złapie to muszę się położyć i przechodzi 🤢
a
a kłuje? bo mnie to kłuje i nawet chodzic nie moge. Kiedys myslalam ze to wyrostek 🤪


tak kuje 🤢 co to może być ? to przez powiększającą się macice ?


szczerze mowiac nie wiem, wydaje mi sie ze to nie o to chodzi. Ale jak sie tym martwilam i zapytalam ginekologa to powiedzial mi ze kłujące bole nie sa groźne i nie ma sie czy martwic


oki dzięki , ja zapytam mojego w czwartek ... ciekawe co mi powie 🤢
A teraz uciekam się wyłożyć na wyrko .
Miłej nocki Mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
taki dziwny tępy ból 🤢 jak mnie złapie to muszę się położyć i przechodzi 🤢
a
a kłuje? bo mnie to kłuje i nawet chodzic nie moge. Kiedys myslalam ze to wyrostek 🤪


tak kuje 🤢 co to może być ? to przez powiększającą się macice ?

tez to miewam,jak energicznie wstane,kichne,albo cos poderwe..mysle,ze to wszystko caly czas tam rosnie,a to dzidzia gdzies nakluje ..hi hi,ale jest nie milo wtedy trzeba sie polozyc rozmasowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
a ja to ogladam pierwsza milosc morze milosci barwy szczescia na wspolnej m jak jak milosc 🙂itd

heheh no mowie moherki z nas sie porobia przez te ciaze jak trza 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tez tak macie ze dzidzie slyszzycie jak n zupelna cisza jest bo jak np mam wlaczony tv to tak zbytnio laruni nie slysze za to jak jest zupelna cisza to slysze jak tam sobiep lywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza milosc tez ogladam ..w tamtej ciazy tez ogladalam 😁Pieluchy prasowalam i ogladalam i jakos tak zostalo 😁,to tyle jeszcze ogladalam szpilki na giewoncie ale sezon pierwszy,a drugi ogladam na ipli jak sie uzbiera kilka naraz wsteczniejszych -robie sobie wtedy taki seansik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski właśnie wróciłam ze szpitala-sąsiadka padła na działce, ma astmę od dziś ma brać nowy lek, wzięła, padła, zesztywniała i zsiniała!! Masakra. Okazało się, że ma uczulenie na ten lek. Gdyby była sama to by zeszła pewnie...ale się wystraszyłam, mówię Wam, przesada. A odnośnie seriali to ogladam barwy i m jak miłość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ostatnia wczoraj i pierwsza dzis jestem 🙂
Witam dziewczynki,mamy piekny dzien,ptaszki spiewaja ,sloneczko swieci 🙂Jest cudnie 🤪
Milego dnia Kochaniutkie ,zaraz sniadanko trzeba wsunac 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Laski właśnie wróciłam ze szpitala-sąsiadka padła na działce, ma astmę od dziś ma brać nowy lek, wzięła, padła, zesztywniała i zsiniała!! Masakra. Okazało się, że ma uczulenie na ten lek. Gdyby była sama to by zeszła pewnie...ale się wystraszyłam, mówię Wam, przesada. A odnośnie seriali to ogladam barwy i m jak miłość 🙂

OMG tos Ty sie miala Kochanienka 😮 dobrze ,ze bylas tam nasza Hero 🤪 😘 😘 😘Naleza Ci sie fanfary 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam usg ciekawe ,jak tam sie ma dzidzi 🙂Wczorj wieczorkiem to tak dala czadu ta moja Olenka ,ze szok,najpierw byla oczywiscie czkawka-jak prawie codziennie ,za chwile sie krecila,rozpychala w okolicach pepka,pozniej zeszla nizej z lewej str i kopala tam juz zdrowo ,a jak trzymalam reke czulam Jej cialko 🤪Niewiem co to bylo,raczka czy nozka,ale suuuper uczucie dotykalam jak sie wybrzuszalo 🤪 🤪Kochana Myszka zywiolowa ,juz sobie wyobrazam pozniej jak bedzie wieksza i silniejsza -to dopiero da mi popalic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Jutro mam usg ciekawe ,jak tam sie ma dzidzi 🙂Wczorj wieczorkiem to tak dala czadu ta moja Olenka ,ze szok,najpierw byla oczywiscie czkawka-jak prawie codziennie ,za chwile sie krecila,rozpychala w okolicach pepka,pozniej zeszla nizej z lewej str i kopala tam juz zdrowo ,a jak trzymalam reke czulam Jej cialko 🤪Niewiem co to bylo,raczka czy nozka,ale suuuper uczucie dotykalam jak sie wybrzuszalo 🤪 🤪Kochana Myszka zywiolowa ,juz sobie wyobrazam pozniej jak bedzie wieksza i silniejsza -to dopiero da mi popalic 😁


fajnie jutro relacja prawie na żywo z gabinety Asiu 🙂 🙂
zazdroszcze bo już tesknie za tym żeby zobaczyc dzidzię,mój szkrab to wczoraj cały dzień stukał do mnie i tylko jak mąż rękę przyłożył to odrazu cisza 😁 respekt przed tatusiem heheh a tatuś niezadowolony bo szkarb z nim nie chce współpracować... 🙂
pięnky dzień się zapowiada,jadę niedługo do rodziców na pogaduchy
miłego dnia paaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...