Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny a jak to jest ze zwonieniem np date porodu mam na 13.09 i do tego czasu nie urodze , to po tym terminie leci mi macierzynski , czy gin daje zwolnienie dalej....


dalej leci zwolnienie macierzynski zaczyna sie wtedy gdy juz powijesz dzidzie 🙂

ale to jest Dorcia jakos przepisowo udokumentowane ....czy to zalezy od gina.....


przepisowo Kochanie 🙂macierzyński zaczyna sie wtedy kiedy urodzisz bo termin wyznaczony przez gin nie jest 100%terminem tylko brzyblizonym i tak naprawde to dzidzia decyduje kiedy zaczyna sie macierzyński 🙂jak urodzisz 2 tyg przed terminem to te 2 tyg wczesniej zaczyna sie macierzynski i jak urodzisz 2 ty po terminie to wtedy tak samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny a jak to jest ze zwonieniem np date porodu mam na 13.09 i do tego czasu nie urodze , to po tym terminie leci mi macierzynski , czy gin daje zwolnienie dalej....


dalej leci zwolnienie macierzynski zaczyna sie wtedy gdy juz powijesz dzidzie 🙂

ale to jest Dorcia jakos przepisowo udokumentowane ....czy to zalezy od gina.....


przepisowo Kochanie 🙂macierzyński zaczyna sie wtedy kiedy urodzisz bo termin wyznaczony przez gin nie jest 100%terminem tylko brzyblizonym i tak naprawde to dzidzia decyduje kiedy zaczyna sie macierzyński 🙂jak urodzisz 2 tyg przed terminem to te 2 tyg wczesniej zaczyna sie macierzynski i jak urodzisz 2 ty po terminie to wtedy tak samo 🙂

dobrze wiedziec ....bo wczoraj sie zastanawiałam jak to jest z tym .....bo to dla mnie bez sensu jak sie urodzi 2 tyg po a mi macierzyński leci no tak .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂 Moj Przemek mial dzis pierwsze starcie z Oleńka, udalo sie w koncu trafic ze mogl poczuc jak kopie bo zawsze jak kladl lapke to przestawala. Nie mogl uwierzyc ze tak mocno juz potrafi, nasmialismy sie jak brzuch podskakuje jak mala sie rusza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Hej Dziewczyny 🙂 Moj Przemek mial dzis pierwsze starcie z Oleńka, udalo sie w koncu trafic ze mogl poczuc jak kopie bo zawsze jak kladl lapke to przestawala. Nie mogl uwierzyc ze tak mocno juz potrafi, nasmialismy sie jak brzuch podskakuje jak mala sie rusza
Moja też od paru dni tak uderza, że aż widać to miejsce, tak śmiesznie brzuch podskakuje! Mój Tomek też jest zachwycony-szczególnie rano tak uderza mocno, może jest głodna?? heehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój też długo czekał , mi ruchy się zaczęły też w 18tygodniu zaraz na początku 🙂
uciekam bo musze kompa wyłączyć , nadciągają czarne chmury i jak dupnie zjawiskiem to masakra będzie 😮 ale przynajmniej się schłodzi 😁 w życiu bym nie powiedziała że aż tak będę się z deszczu cieszyć 🤪
zaglądne póżniej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Hej Dziewczyny 🙂 Moj Przemek mial dzis pierwsze starcie z Oleńka, udalo sie w koncu trafic ze mogl poczuc jak kopie bo zawsze jak kladl lapke to przestawala. Nie mogl uwierzyc ze tak mocno juz potrafi, nasmialismy sie jak brzuch podskakuje jak mala sie rusza


hej ja miałam to samo moj mężuś jak tylko rękę na brzuchu położył to mały przestawał kopać ale ostatnio tez sie udało i był taki szczęśliwy miło tak popatrzeć jak się cieszy z każdego kopniaka małego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Ja widze ze wszystkie mamy to samo, ze w nocy spac nie da rady a w dzien na siedzaco sie zasypia, macie tez skurcze w nogach w nocy?


Ja narazie spie całkiem ok, nawet ostatnio to jak sie kładę o 23,30 to wstaje o 9,00 , skurczy nie mam w nogach , ale kręgosłup to mnie boli strasznie , no i stopy mnie bolą jak chodzę ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Hej Dziewczyny 🙂 Moj Przemek mial dzis pierwsze starcie z Oleńka, udalo sie w koncu trafic ze mogl poczuc jak kopie bo zawsze jak kladl lapke to przestawala. Nie mogl uwierzyc ze tak mocno juz potrafi, nasmialismy sie jak brzuch podskakuje jak mala sie rusza


hej ja miałam to samo moj mężuś jak tylko rękę na brzuchu położył to mały przestawał kopać ale ostatnio tez sie udało i był taki szczęśliwy miło tak popatrzeć jak się cieszy z każdego kopniaka małego 🙂


Ale wam zazdroszczę tego ... ja też już tak czuję Wojtusia , tylko tymi wszystkimi uczuciami i odczuciami muszę cieszyc się sama ... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
hee ale będzie burza ... 🙂 🙂 🙂 jupi pada deszczyk


szkoda,że u mnie dalej taki upał 😞


Tak jak jest nadzieja na deszczyk to cudownie ... wczoraj wszędzie padało w okolicy tylko nie w Zielonej Górze więc dziś mam nadzieje że lunie tak fest ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
hee ale będzie burza ... 🙂 🙂 🙂 jupi pada deszczyk


szkoda,że u mnie dalej taki upał 😞


Tak jak jest nadzieja na deszczyk to cudownie ... wczoraj wszędzie padało w okolicy tylko nie w Zielonej Górze więc dziś mam nadzieje że lunie tak fest ....

ale u mnie pierdyka jak trza ..pieruny jasniste po niebie szaleją ,a ulewa nieziemska 🤪
Nie mam polsatu cyfrowego...taka aura 🤪 🤪 🤪piekna sprawa,bo juz nie szlo oddychac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewuszki!!
trzy dni mnie nie było... Stęskniłam się za Wami 🙂
Próbowałam Was nadgonić, ale dojechałam tylko do wątku Zochy ze smutną szpitalną opowieścią...Więcej nie dałam rady 😞 poproszę o jakiegoś ekstra skróta 😁
No więc jak już pisałam noszę dziewuchę - Czrna Twoje prognozy się nie sprawdziły 😞 Ale ja od samego początku mówiłam, że się nie zdziwię jak będzie baba, bo i u mnie w rodzinie i u mojego Michała zawsze pierwsze były dziewuchy...Więc podtrzymaliśmy tradycję 🙂
Mała ma ok. 300 g (M. twierdzi że 360, ale ja nie pamiętam ile...), rozwija się prawidłowo, buzi nie dała obejrzeć bo miała rączki skrzyżowane jak pirat na denaturacie 😁 Ale za to klejnotki rodzinne pięknie pokazała, bo spała... Na badanie powinnam jechać o 22, wtedy jest aktywniejsza 🙂
Jeszcze do mnie nie dociera, że będzie córka, bo chciałam od dziecka synka, ale wiem, że potrzebuję czasu by do mnie dotarło. Świadomość, że jestem w ciąży dotarła do mnie po 3 tygodniach 😮
Z netem już chyba jest w porządku, więc będę zaglądała częściej, obiecuję.
Widziałam, że martwiłyście się o mnie w środę - bardzo ciepło na serduszku mi się zrobiło 🙂
Dzisiaj mąż zagwarantował mi rozrywkę w postaci wypadu nad jezioro 🙂 Leżak w cieniu, dobra książka...Ale mi to dobrze zrobiło. A że u nas skwar jak diabli to teraz siedzę w swoim mieszkanku gdzie panuje temperatura 19 stopni...Ach jak mi dobrze w chłodzie 🙂
Zaczynam znowu Was nadrabiać by się zorientować co u Was słychać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Zupka ugotowana ,nalesniki usmazone i farsz tez zrobiny ale nie wiem jak smakuje poczekam na mojego M jak wroci z pracy bo mi sie jesc teraz nie chce.

Kasia gratuluje wygranej aukcji naprawde super cena za bmw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂
Asia mowisz ze 9 kg przytylas a ja 8 kg wiec jestem chodzacym hipciem he he bo te niecale 3 kg to przez 4 tyg a nie od poczatku ciazy az tak cudnie to nie jest 🙂
Pisałyście o morzu kurcze uwilbiam i juz sie lipca doczekac nie moge bo jedzeimu do Uniescia tam mamy super miejscówe dla rodzin z dziecmi 🙂Viola Ty to masz bajerancko z morzem ,ale tak to przewaznie bywa ze jak sie ma pod nosem to sie juz tak nie upaja miejscem 😁u mnie np jest tak ze na Starówce to ja nie pamietam kiedy byłam ostatni raz a mam ja prawie pod nosem 🙂

oj Dorciu jak milo ,ze tyjemy podobnie sobie haha czuje sie lepiej 🙂..a w poprz ciazy,to mnie dop rozsadzilo w 7,8 mcu a ja juz wygladam jak sloniatko ,brzuch jak w 10tym...niewiem jak to jest..
a masz namiar na te Uniescie?link(galeria,cennik itd)



Szczerze mówiąc to nie mam bo to moja siostra ciosteczna ma namiar na ta kobitke bede sie z nia jutro widziala to wezme numer i dokladnie sie zapytam o nazwe tego miejsca bo to nie jest hotel wiec naie wiem jak to nazwac 🙂moja sister cioteczna do tej babki jeździła 14 lat pod rzad ja tam byłam dwa razy i było super.Ona od nas bierze po 40 zl/os ale to po znajomosci bo normalnie to pewnei gdzies kolo 60 zlo/os u niej .
Asik ja tez włósy robie GARNIEREM numer 110 a Ty?

Doruś ja 100 ultra jasny mi wzial kurde ..bede jak golab siwa i gruba hahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
hee ale będzie burza ... 🙂 🙂 🙂 jupi pada deszczyk


szkoda,że u mnie dalej taki upał 😞


Tak jak jest nadzieja na deszczyk to cudownie ... wczoraj wszędzie padało w okolicy tylko nie w Zielonej Górze więc dziś mam nadzieje że lunie tak fest ....

ale u mnie pierdyka jak trza ..pieruny jasniste po niebie szaleją ,a ulewa nieziemska 🤪
Nie mam polsatu cyfrowego...taka aura 🤪 🤪 🤪piekna sprawa,bo juz nie szlo oddychac 🙂


kuzwa Aslulka ty masz jakies znajomosci u tego na górze ... umnie pierdyka tylko .... cholerka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...