Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
podczytuje Was i nie mam na nic siły więcej , opadłam psychicznie na maxa .... a i ryczę od rana ... mój pojechał do roboty a ja głupieje w tym domu z moimi chorymi myślami ehhh.......

Mysza ,a nam tu bez Ciebie zle i smutno 😞
Obiadek wre 🙂brokula ,ziemniaki malutkie takie (sie naskrobalam uf..)sosik knorr ,ogoreczki gruntowe i jajo chyba sadzone do tego trzepne a na wierch koperek 🙂
ale bedziemy szamac ,ze hoho 🙂
Asiulek ,musisz byc silna 🙂wiem co czujesz ,kiedys pisalam tu o moich rzekomych odplynieciach wod plodowych...lezalam w szpitalu z nogami w gorz 2 tygodnie ,zaden lekarz nie dawal nadziei -to byl dramat..a widzis okazalo sie ze wszystko oki 🙂cora zdrowa jak cza!!!! 🙂 😘

😲 to ja pierwsze słysze że miałaś takie przeżycie 😲
to musiało być dopiero ... wykupilam tą luteine już zaaplikowałam i mam nadzieje że w czwartek powie że choć ciut lepiej jest , tylko to mnie denerwuje że 2 tyg temu jak byłam to było wsio ok a w przeciągu 2 następnych tygodni takie jaja 🤢

Tak Asiu w szpitalu mnie badali -codziennie inny lekarz i wszyscy stwierdzili to samo -odplywanie wod plodowych w 18tygodniu ..plakalam ,a itak chcialam fotki z usg ,bo nie wierzylam im 🙂wierzylam ,ze bedzie dobrze ,lezalam 2 tyg z nogami u gory ,basen ,mycie na lozku szpitalnym..moj eks mi pomagal bardzo duzo...a wkurzali mnie wszyscy ,bo przychodzili i wspolczuli stawiajac juz kreske na mej Niuni ... 😠Lekarz mi dal kilka dni ,aby jak najdluzej ....szans na przezycie dzidzi nie bylo..to byl dramat
wkoncu mlody lekarzyk mnie zbadal i stwierdzi ,ze wszystko oki i po co mnie tu trzymaja 😁 😁 😁
wypis dostalam ,szczescie nie do opisania 🙂
a Kami urodzila sie w 40tyg i 2dniu ciazy hehe 10pktow w skali Appgar i zobacz jaka dorodna dziewuszka 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Dorotkę[color=blue][/color] też wcięło chyba gdzieś dzisiaj...

no tak jakos tu nas malutko dzis ,a Dorcia to pewne gdzies lata po sklepach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
podczytuje Was i nie mam na nic siły więcej , opadłam psychicznie na maxa .... a i ryczę od rana ... mój pojechał do roboty a ja głupieje w tym domu z moimi chorymi myślami ehhh.......

Mysza ,a nam tu bez Ciebie zle i smutno 😞
Obiadek wre 🙂brokula ,ziemniaki malutkie takie (sie naskrobalam uf..)sosik knorr ,ogoreczki gruntowe i jajo chyba sadzone do tego trzepne a na wierch koperek 🙂
ale bedziemy szamac ,ze hoho 🙂
Asiulek ,musisz byc silna 🙂wiem co czujesz ,kiedys pisalam tu o moich rzekomych odplynieciach wod plodowych...lezalam w szpitalu z nogami w gorz 2 tygodnie ,zaden lekarz nie dawal nadziei -to byl dramat..a widzis okazalo sie ze wszystko oki 🙂cora zdrowa jak cza!!!! 🙂 😘

😲 to ja pierwsze słysze że miałaś takie przeżycie 😲
to musiało być dopiero ... wykupilam tą luteine już zaaplikowałam i mam nadzieje że w czwartek powie że choć ciut lepiej jest , tylko to mnie denerwuje że 2 tyg temu jak byłam to było wsio ok a w przeciągu 2 następnych tygodni takie jaja 🤢

Tak Asiu w szpitalu mnie badali -codziennie inny lekarz i wszyscy stwierdzili to samo -odplywanie wod plodowych w 18tygodniu ..plakalam ,a itak chcialam fotki z usg ,bo nie wierzylam im 🙂wierzylam ,ze bedzie dobrze ,lezalam 2 tyg z nogami u gory ,basen ,mycie na lozku szpitalnym..moj eks mi pomagal bardzo duzo...a wkurzali mnie wszyscy ,bo przychodzili i wspolczuli stawiajac juz kreske na mej Niuni ... 😠Lekarz mi dal kilka dni ,aby jak najdluzej ....szans na przezycie dzidzi nie bylo..to byl dramat
wkoncu mlody lekarzyk mnie zbadal i stwierdzi ,ze wszystko oki i po co mnie tu trzymaja 😁 😁 😁
wypis dostalam ,szczescie nie do opisania 🙂
a Kami urodzila sie w 40tyg i 2dniu ciazy hehe 10pktow w skali Appgar i zobacz jaka dorodna dziewuszka 🤪 🤪 🤪 🤪


to naprawde straszne musiało być 😲 😲 😲 a Szakira taka zdrowiutka a tu już prawie opłakiwać kazali ... straszne ! ale dlaczego się nie wyznali wcześniej ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Tak wszystko ok.Po prostu nie bardzo sobie radzę z tym że mój jest tylko w weekendy więc w tygodniu mam włączony jakby tryb przetrwania i nie bardzo miałam siłę psychiczną żeby tutaj siedzieć.


to tym bardziej w tygodniu zaglądaj 🙂 zawsze to milej czas zleci na forum niż w samotności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilam od lekarza.wyniki mu sie nie podobaly mam infekcje pochwy musze tydzien antybiotyk brac i tabletki a za tydzien mam wyniki powtorzyc glukozy tz wynik mu sie nie podobal i tez za tydzien musze to powtorzyc mam podejrzenie cukrzy ciazowej. z mala wszystko ok 🙂 wazy juz 500gram ma 27cm.o kapaniu w morzu jeziorze moge zapomniec bo z pecherzem tez cos tam mam.maz tez musi tabletki brac przez 2dni przez ta infekcje pochwy i mam zakaz sexu na tydzien.o i prztylam 3kg w 4tygodnie za dużo 😞 az zaznaczyl w kółku moja wage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
wlasnie wrocilam od lekarza.wyniki mu sie nie podobaly mam infekcje pochwy musze tydzien antybiotyk brac i tabletki a za tydzien mam wyniki powtorzyc glukozy tz wynik mu sie nie podobal i tez za tydzien musze to powtorzyc mam podejrzenie cukrzy ciazowej. z mala wszystko ok 🙂 wazy juz 500gram ma 27cm.o kapaniu w morzu jeziorze moge zapomniec bo z pecherzem tez cos tam mam.maz tez musi tabletki brac przez 2dni przez ta infekcje pochwy i mam zakaz sexu na tydzien.o i prztylam 3kg w 4tygodnie za dużo 😞 az zaznaczyl w kółku moja wage


mąż ma brać te same tabletki co ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
wlasnie wrocilam od lekarza.wyniki mu sie nie podobaly mam infekcje pochwy musze tydzien antybiotyk brac i tabletki a za tydzien mam wyniki powtorzyc glukozy tz wynik mu sie nie podobal i tez za tydzien musze to powtorzyc mam podejrzenie cukrzy ciazowej. z mala wszystko ok 🙂 wazy juz 500gram ma 27cm.o kapaniu w morzu jeziorze moge zapomniec bo z pecherzem tez cos tam mam.maz tez musi tabletki brac przez 2dni przez ta infekcje pochwy i mam zakaz sexu na tydzien.o i prztylam 3kg w 4tygodnie za dużo 😞 az zaznaczyl w kółku moja wage


mąż ma brać te same tabletki co ty?

My kiedyś z mężem stosowaliśmy tą samą maść, jak ja miałam infekcję 🙂
Marta bierz te tablety i stosuj się do tego, co zalecił...i na pewno wyniki się poprawią.
Dobrze, że z Malutką wszystko oki,i że prawidłowo się rozwija 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja tu jestem 🙂
podczytuję Was tak z doskoku bo cały dzień w sieci dziś różności szukam...
po pierwsze ekipy do tynków zew.. i lodówki bo stara zastrajkowała i się cały czas sama otwiera....
nakręciłam się na taką : http://www.electro.pl/produkt-SAMSUNG_Lodowka_SAMSUNG_RL55VJBIH_-262652,105.html tylko ta cena.... mogłaby być niższa...
ma któraś może lodówkę samsunga albo jakąś opinię o tych lodówkach???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
ja mam zakaz od gina dlatego że mała ma główkę miedzy biodrem a pachwiną i naciska na szyjke i żeby rozwarcia nie było.


Pytam bo ja mam krótką i przez to zakaz ale nie dopytałam czy to obejmuje WSZYSTKO 😉, ale czytałam, że ogólnie orgazm może powodować skurcze więc chyba nie ma co ryzykować. ehhh czasami mnie najdzie, że może jednak ale jak mam później żałować to lepiej nie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz maz przyjdzie z pracy kazalam mu po drodze pizze kupic 🙂 ale od jutra zaczynam uwazac na to co jem nie moge juz tyle w miesiac przytyc ginekolog mowil ze gora 1.5 kg ppowinnam przytyc a nie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Leer napisał(a):
ja mam zakaz od gina dlatego że mała ma główkę miedzy biodrem a pachwiną i naciska na szyjke i żeby rozwarcia nie było.


Pytam bo ja mam krótką i przez to zakaz ale nie dopytałam czy to obejmuje WSZYSTKO 😉, ale czytałam, że ogólnie orgazm może powodować skurcze więc chyba nie ma co ryzykować. ehhh czasami mnie najdzie, że może jednak ale jak mam później żałować to lepiej nie 🤢

Myśmy sobie całkowicie odpuścili odkąd dowiedzieliśmy sie o ciąży...mimo że nie było przeciwwskazań.
mój się boi, ja też z resztą. Pewnie po wszystkim bym się stresowała niepotrzebnie 🙂
Więc żyjemy w celibacie 🙂 z resztą ja nie czuję jakiegoś parcia na sex teraz szczerze mówiąc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie wczoraj sie tak zastanawiałam już po figlach z mężem czy orgazm tez moze mi zaszkodzić? głupio troche mi gina spytać czy mąż może mnie doprowadzać do orgazmu poprzez pieszczoty 🙂 teraz postaram sie juz wytrzymać do końcówki ciąży az bede mogła sie grzać ile wlezie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja miałam wczoraj wizytę i też mi powiedziała że za dużo ważę ech a jak mam dużo nie ważyć skoro przy tych upałach wogóle nie miałam siły się ruszać? No i niestety też mam jakąś infekcje mam przez 6 dni brać jakiś pałeczki dopochwowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
ja miałam wczoraj wizytę i też mi powiedziała że za dużo ważę ech a jak mam dużo nie ważyć skoro przy tych upałach wogóle nie miałam siły się ruszać? No i niestety też mam jakąś infekcje mam przez 6 dni brać jakiś pałeczki dopochwowe...

Ja też brałam clotrimazolum ostatnio i przeszło wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...