Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
Witajcie !!Widzę że kolejne dzidzie już z nami ,super 🙂 🙂Gratulacje oczywiscie ,i powiem wam że te co rodza w mig z nienacka mają się najlepiej ja tez bym tak chciała już mnie męczy te czekanie ,oszalec można.

no od jutra zaczynasz liczyć już na +...
nielubię sytuacji, na które nie mam wpływu a tu niestety decyduje taki mały bąbel...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mariola-s napisał(a):
ja też jak poczuję bolesne napięcie to czekam na kolejne a tu dupa...
no nic najwidoczniej Szymonkowi dobrze jest w brzuszku... a chciałybyście rodzić nocą? ja w dzień myślę że tak, ale potem jak już leżę w łóżku to sobie myślę że jednak nie chciałoby mi się nigdzie ruszać 🙂
hihihi no wlasnie ..noc z jednej str jest lepsza,bo tak jakos zacisznie itd,rano juz jest bąbel..ale z drugiej str..tak zaspanej z partyzanta to chyba nie za bardzo...a w dzien jakos inaczej chyba...sama niewiem z dwojga zlego...co by bylo lepsze...moze i noc faktycznie.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosix89 napisał(a):
wiecie co bylam i lekarka mnie zbadala ale ktg mi nie zrobila i kazala jechac do domu bo powiedziala ze sie nic nie dzieje i ze to sa przepowiadajace ....a przeciez z tego co wiejm to rpzepowiadajace nie sa bolesne...:/
moglas isc za rada Agatki doktorka i mowic,ze nie czujesz ruchow od 24h ..
Jednak gdyby sie cos dzialo niepokojacego to by Cie zostawili w szpitalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
gosix89 napisał(a):
wiecie co bylam i lekarka mnie zbadala ale ktg mi nie zrobila i kazala jechac do domu bo powiedziala ze sie nic nie dzieje i ze to sa przepowiadajace ....a przeciez z tego co wiejm to rpzepowiadajace nie sa bolesne...:/
moglas isc za rada Agatki doktorka i mowic,ze nie czujesz ruchow od 24h ..
Jednak gdyby sie cos dzialo niepokojacego to by Cie zostawili w szpitalu

paranoja..ja nie wiem przepowiadajace mowila lekarka ze nawet na 2 tyg rzed porodem sa i ze moga byc bolesne..to prawda ze one moga byc bolesne??? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
gosix89 napisał(a):
wiecie co bylam i lekarka mnie zbadala ale ktg mi nie zrobila i kazala jechac do domu bo powiedziala ze sie nic nie dzieje i ze to sa przepowiadajace ....a przeciez z tego co wiejm to rpzepowiadajace nie sa bolesne...:/
moglas isc za rada Agatki doktorka i mowic,ze nie czujesz ruchow od 24h ..
Jednak gdyby sie cos dzialo niepokojacego to by Cie zostawili w szpitalu

paranoja..ja nie wiem przepowiadajace mowila lekarka ze nawet na 2 tyg rzed porodem sa i ze moga byc bolesne..to prawda ze one moga byc bolesne??? 🤢

może i mogą - nie wiem 🤢 mierz dalej co ile się pojawiają, jak będą co 5 min to chyba jednak to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello
Ja pojedzona zbieram sie do spanka wlasciwie to na jakis seansik z mezulem- Los Numeros i Sanctum

Moja małą dzis tylko pare razy pupke wypiela, masakra jak mnie stresuje, czasem mysle ze ona taka pulchniutka jest z esie juz ruszyc nie moze po prostu 🤪 🤪 tak sobie mowie zeby sie nie zamartwiac.
Jescze raz gratulacji dla dzisiejszych mamusiek, i buziaki dla dzisiejszych bejbików cudnych

Dla mamy ZOSI 100 lat 100 lat i 😘 😘 😘 i szybkiego bezbolesnego porodu 😘 i zdroweczka dla malusiej

Dobranoc laseczki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w ostatni moj dzien 2v1

noc spokojnie- nie sikalam:P u nas pogoda piekna sie zapowiada. od rana trwaja ostatnie przygotowania mieszkania pod malenstwo. po poludniu do rodzicow na obiadek.

ciekawe kto dzis utuli swe dzieciatko? 🙂

karolineoka- Tobie tez maja dzialas w temacie po niedzieli, wiec mzoe w pon, Wojti bedzie na swiecie?

dziewczyny- w zwiazku, ze pewnie nie bedzie mnie do piatku- nie bede miala jak wpisywac dane w tabelke. Nie wiem czy Kasia ja prowadzi w exelu? moze ktos bedzie ja uzupelnial?
ja to robie w bardzo prosty sposob- zapisuje ostatnia tabelke z wrzesniowychy fasolek na pulpicie jako jpg i wpisuje dane w paintcie, po czym wklejam na wrzesniowe fasolki znowu przez imagechack(edytuje poprzednia tabelke)

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Kochane 🙂
Dostalam z ranka sms i musze sie z Wami podzielic ta wspaniala wiescia 🙂A ze jestem zaspana to nie swiece ,czy sms wyslala mi Asia czy ktoras z Was przekazala jego tresc...W kazdym razie dziekuje za informacje 🙂Codziennie moge przekazywac takie nowinki 😎


"Czesc brzuszki,kolejna wrzesniowka wyladowala na porodowce ,o 2:30zaczely odchodzic mi wody,skurcze slabe ,czekam na antybiotyk o 9tej,a potem beda skurczeprowokowac kroplowka ,
Jak twierdza- musze dzis urodzic,dam znac jak juz bedzie maly na swiecie.Asia 2011"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
witam w ostatni moj dzien 2v1

noc spokojnie- nie sikalam:P u nas pogoda piekna sie zapowiada. od rana trwaja ostatnie przygotowania mieszkania pod malenstwo. po poludniu do rodzicow na obiadek.

ciekawe kto dzis utuli swe dzieciatko? 🙂

karolineoka- Tobie tez maja dzialas w temacie po niedzieli, wiec mzoe w pon, Wojti bedzie na swiecie?

dziewczyny- w zwiazku, ze pewnie nie bedzie mnie do piatku- nie bede miala jak wpisywac dane w tabelke. Nie wiem czy Kasia ja prowadzi w exelu? moze ktos bedzie ja uzupelnial?
ja to robie w bardzo prosty sposob- zapisuje ostatnia tabelke z wrzesniowychy fasolek na pulpicie jako jpg i wpisuje dane w paintcie, po czym wklejam na wrzesniowe fasolki znowu przez imagechack(edytuje poprzednia tabelke)

buziaki

Martulka Kochanie ,Ty nie martw sie i nie mysl o tabelce-Kasia wszystko dopracuje 🙂Uzupelnia na bierzaco i jest ok 🙂
Najwazniejsze teraz ,aby Zuzia byla zdrowiutka przy Tobie,zeby wszystko przebieglo jak najpomyslniej,bezbolesnie i bez komplikacji 🙂Trzymamy z Olenka kciuki za Was Kochane DZiewuszki i czekamy na relacje 🙂Sciskamy 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mph napisał(a):
witam w ostatni moj dzien 2v1

noc spokojnie- nie sikalam:P u nas pogoda piekna sie zapowiada. od rana trwaja ostatnie przygotowania mieszkania pod malenstwo. po poludniu do rodzicow na obiadek.

ciekawe kto dzis utuli swe dzieciatko? 🙂

karolineoka- Tobie tez maja dzialas w temacie po niedzieli, wiec mzoe w pon, Wojti bedzie na swiecie?

dziewczyny- w zwiazku, ze pewnie nie bedzie mnie do piatku- nie bede miala jak wpisywac dane w tabelke. Nie wiem czy Kasia ja prowadzi w exelu? moze ktos bedzie ja uzupelnial?
ja to robie w bardzo prosty sposob- zapisuje ostatnia tabelke z wrzesniowychy fasolek na pulpicie jako jpg i wpisuje dane w paintcie, po czym wklejam na wrzesniowe fasolki znowu przez imagechack(edytuje poprzednia tabelke)

buziaki

Martulka Kochanie ,Ty nie martw sie i nie mysl o tabelce-Kasia wszystko dopracuje 🙂Uzupelnia na bierzaco i jest ok 🙂
Najwazniejsze teraz ,aby Zuzia byla zdrowiutka przy Tobie,zeby wszystko przebieglo jak najpomyslniej,bezbolesnie i bez komplikacji 🙂Trzymamy z Olenka kciuki za Was Kochane DZiewuszki i czekamy na relacje 🙂Sciskamy 😘 😘 😘 😘


😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dzien dobry Kochane 🙂
Dostalam z ranka sms i musze sie z Wami podzielic ta wspaniala wiescia 🙂A ze jestem zaspana to nie swiece ,czy sms wyslala mi Asia czy ktoras z Was przekazala jego tresc...W kazdym razie dziekuje za informacje 🙂Codziennie moge przekazywac takie nowinki 😎


"Czesc brzuszki,kolejna wrzesniowka wyladowala na porodowce ,o 2:30zaczely odchodzic mi wody,skurcze slabe ,czekam na antybiotyk o 9tej,a potem beda skurczeprowokowac kroplowka ,
Jak twierdza- musze dzis urodzic,dam znac jak juz bedzie maly na swiecie.Asia 2011"

wspaniale 🙂 to bedzie dziecie dzis 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
AsiulkaZG83
a u Ciebie sie uspokoilo z tymi skurczami? cisza na morzu? 🙂

cisza 🙂tzn cala noc byly tylko slabsze juz ...jeszcze sie pokulac musze widocznie 🙂hihi
ide zajadac sniadanko i uszykuje Kamile do Kosciola -ma dzis swiecenie tornistrow 😉 😎 Trzymaj sie Martusia !!!!! 😘 😘 😘 😘
Sciskam ,zycze milej niedzielki i czekamy co przyniesie nam dzisiejszy dzien... 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!

o od rana dobre wieści 🙂 szybciutko to idzie do przodu 🤪 🤪

a człek taki połamany ehh jak starzec... tu mnie łupie tam napie.ala :/

Miłego dzionka, i szybkich bezbolesnych rozwiązań dla tych, które by już chciały 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej....ledwo zyje..cala noc mialam te skurcze bolesne i to juz porzadnie...ale nieregularne....wogole nie spalam i nadal mem te skurcze....zapisuje sobie na kartce i wyglada to mniej wiecej tak 6.35, 6.42, 6.50..... 8.18, 8.23, 8.30, 8.35, 8.40....to taki urywek z tego co sie dzieje....to chyba nie sa regularne....a ja juz wytrzymac nie moge bo boli to jak diabli... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Gosia jedz na izbe przyjec
chyba ze bylas wnocy?/nie wiem nie doczytalam jeszcze

bylam wczoraj o 21 to mi powiedziala ze mam wracac na chate i nawet ktg mi nie zrobila, bo poiwiedziala ze nic takiego sie nei dzieje..ale w nocy nasilily sie te skurcze sa bardzej bolesne..ale nadal nieregularne..... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Gosia jedz na izbe przyjec
chyba ze bylas wnocy?/nie wiem nie doczytalam jeszcze

bylam wczoraj o 21 to mi powiedziala ze mam wracac na chate i nawet ktg mi nie zrobila, bo poiwiedziala ze nic takiego sie nei dzieje..ale w nocy nasilily sie te skurcze sa bardzej bolesne..ale nadal nieregularne..... 😮

ie te skurcze sa czesto ja bym niue czekala tylko jechala do szpitala
[youtube]glowa do gory i mysl pozytywnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...