Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzisiaj dwie niuńki już mamy o to dopiero 14.30 🤪
Trzymajcie się te co są w szpitalach a tym co już mają pociechy przy sobie gratuluję!!

Mnie mąż dzisiaj przegonił po giełdzie skoro rano wstaliśmy... Sponsorem pobudki był pan który przyjechał pomierzyć okna. Miał być między 10 a 12 a przyjechał o 7.55 (oko przymknęłam na 10 minut)...Eh... Długi dzisiaj ten dzień jak cholera. Właśnie leżę w wyrku i czekam na drzemkę, ale oczywiście nie nadchodzi 😞 Pewnie jak nadejdzie to zadzwoni telefon albo inna cholera 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

eloite napisał(a):
Dziewczynki życzę Wam wszystkim cudownych, szybkich i pozbawionych komplikacji porodów! Rozpakowanym serdecznie gratuluję.

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

DZIEKUJEMY! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
gosix89 napisał(a):
no boje sie tego porodu bo tylko jeden szpital zgodzil sie robic mi cc , w innych powiedzieli ze nie ma takiej potrzeby pomimo tego ze jest potrzeba i wskazanie do cc, a ten szpital ktory dal mi termin na 7 chyba w niedziele nie ma przyjec do szpitala i dlatego sie boje ze np.zaczne rodzic i bede musiala jechac do szpitala w ktorym karza mi rodzic sn...


no co Ty mówisz jak może nie byc przyjec w niedziele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie robia wypisów w weekendy tylko ale przyjac Cie musza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



A u mnie w szpitalu to i wypisy robią w weekendy 😎 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oglądam te zdjęcia Naszych wrześniowych Dzieciaczaków..i łza sie w oku kręci ☺️ takie malusie bezbronne..i tak strasznie sie martwie o moją Myszke 😞 chciałabym już urodzić i nie stresować sie,że coś sie jej tam zlego dzieje..wkurzają mnie lekarze,bo wiedzą jakie to zagrożenie dla Mysi mojej a traktują to jak coś normalnego..jeżeli waży już sporo ciąża donoszona to na co czekać??mogą przecież zrobić cc nawet moge im zapłacić tylko chce żeby Emilka była już bezpieczna ze mną....


A wypycha sie dzisiaj ile wlezie..i to mnie podtrzymuje na duchu bo wiem,że tam jest..chociaż teraz zaczynam sie troche martwić..czy wypycha sie tak bo lubi czy coś złego Jej sie tam dzieje .... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
Anulcia
ja znam kilka babeczek, ktore mialy jak Ty...moim zdaniem , jezeli przeplywy pepowinowe sa oki, nie masz po co schizowac. Moze zrobia Ci cc jak skonczysz 37tc- bo wowczas jest ciaza donoszona? kiedy mas zmiec wizyte teraz?


Ehh mam nadzieje,że mnie tak nie zostawią do końca..z usg to niby już jest u mnie 37 t i 5 d.. zobaczymy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
mph napisał(a):
Anulcia
ja znam kilka babeczek, ktore mialy jak Ty...moim zdaniem , jezeli przeplywy pepowinowe sa oki, nie masz po co schizowac. Moze zrobia Ci cc jak skonczysz 37tc- bo wowczas jest ciaza donoszona? kiedy mas zmiec wizyte teraz?


Ehh mam nadzieje,że mnie tak nie zostawią do końca..z usg to niby już jest u mnie 37 t i 5 d.. zobaczymy..

mysle, ze jezeli bylobyu cos nie tak tzn. przeplywy bylyby nieladne to robiliby migiem cc- zatem jest oki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Oglądam te zdjęcia Naszych wrześniowych Dzieciaczaków..i łza sie w oku kręci ☺️ takie malusie bezbronne..i tak strasznie sie martwie o moją Myszke 😞 chciałabym już urodzić i nie stresować sie,że coś sie jej tam zlego dzieje..wkurzają mnie lekarze,bo wiedzą jakie to zagrożenie dla Mysi mojej a traktują to jak coś normalnego..jeżeli waży już sporo ciąża donoszona to na co czekać??mogą przecież zrobić cc nawet moge im zapłacić tylko chce żeby Emilka była już bezpieczna ze mną....


A wypycha sie dzisiaj ile wlezie..i to mnie podtrzymuje na duchu bo wiem,że tam jest..chociaż teraz zaczynam sie troche martwić..czy wypycha sie tak bo lubi czy coś złego Jej sie tam dzieje .... 😞

Aniu nie martw się bedzie wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczyny, nie było mnie od wczoraj, a tu takle zmiany, widzę, że Leer urodziła, Asiulka z Krakowa i Agata1982 czy coś przekręciłam.
Wszystkim dziewczynom serdecznie gratuluję, w końcu sie wam udało i widzę, że się powoli sypiemy, oby tak dalej.
Wpadłam na chwilkę, bo mam gosci, wczoraj, dziś i jutro jadą.
Coś przeoczyłam, coś nowego jescze, proszę o skrócik, PLIS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej sluchajcie cala noc i teraz do wieczora mialam te bolesne napinanie sie macicy ale nieregularne a od niedawna byly 4 skurcze(bolesne napinanie sie) kazdy co 10minut,a teraz juz zaczynaja sie robic co 6 min itd..to napiannie sie bolesne..ale nie ejst cholernie bolesne..ale boli..co myslicie?to juz??nie chce sie osmeiszyc/...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
hej sluchajcie cala noc i teraz do wieczora mialam te bolesne napinanie sie macicy ale nieregularne a od niedawna byly 4 skurcze(bolesne napinanie sie) kazdy co 10minut,a teraz juz zaczynaja sie robic co 6 min itd..to napiannie sie bolesne..ale nie ejst cholernie bolesne..ale boli..co myslicie?to juz??nie chce sie osmeiszyc/...


może warto podjechać do szpitala np na KTG albo ogólnie na dyżur na przebadanie? jeśli Ciebie to tak bardzo niepokoi to wtedy otrzymasz odpowiedź na pytania.
Ja na pewno bym tak zrobiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...