Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Leer napisał(a):
to normalne jakoś to sie nazywało nie pamiętam jak . ja zawsze marzyłam że jak bede w ciązy to wyskoczy mi pępek bardzo mi sie to podoba 😜 ale mi nie wyskoczy bo mam taki dziwny duży hehe :P

nie przejmuj sie Madzia ,mnie tez nie wyskoczy (dopiero pod koniec 🙂A to dlatego,ze jest on jakos tak wgłebiony ...dziwolag hi hi ,ale dzieki Bogu na nim rozstepow nie mam(bynajmniej popierwszej ciazy nie mialam 😉)oby tak dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusia743 napisał(a):
Cześć Asiu..... A powiedz mi u którego lekarza teraz byłaś?

Czesc Kochana bylam u poleconeo przez Ciebie 🙂Jestem bardzo zadowolona z wizyty ,kuje za namiar 😘
na 19 kwietnia mam usg na zastalu ,a co u Ciebie Agusia ,dawno Cie nie bylo ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Witajcie Laseczki ...
Ale ja się dziś strasznie rozczarowałam... wybrałam się dziś z moim mężem najpierw na spacer ... a pózniej wpadłam na genialny pomysł by wybrac się na zwiedzanie szpitala tzn. bo mieszkam w Zielonej Górze dopiero od września więc jest ta cała okolica mi nieznana ... i dotarłam oczywiście na oddział położniczy by się dowiedziec co i gdzie i z kim hee i co się okazało że gin do którego chodzę nie pracuje już w szpitalu ... to się rozczarowałam już całkowicie ... bo ja chciałam byc pod opieką gina który pracuje na oddziale .... i co muszę szukac nowego doktorka ....

Karolinko naszym ordynatorem jest drHOŁOWCZYC on przyjmuje na Kupieckiej -prywatnie ,moja kolezanka chodzi do niego niewiem dokladnie w ktorym miejscu ,ale mam nadz.ze poszukasz w sieci 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama1815 napisał(a):
a ja chodze prywatnie do dr Gacha - super lekarz , i jest on ordynatorem w Żeromskim wiec jestem pod dobra opieką 🙂 obyyy 🙂


Czyli będziesz rodzić w Żeromskiego? To tak jak ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Witajcie Laseczki ...
Ale ja się dziś strasznie rozczarowałam... wybrałam się dziś z moim mężem najpierw na spacer ... a pózniej wpadłam na genialny pomysł by wybrac się na zwiedzanie szpitala tzn. bo mieszkam w Zielonej Górze dopiero od września więc jest ta cała okolica mi nieznana ... i dotarłam oczywiście na oddział położniczy by się dowiedziec co i gdzie i z kim hee i co się okazało że gin do którego chodzę nie pracuje już w szpitalu ... to się rozczarowałam już całkowicie ... bo ja chciałam byc pod opieką gina który pracuje na oddziale .... i co muszę szukac nowego doktorka ....

no to nie ciekawe rozczarowanie rzeczywiście,ale może nie będzie tak żle jak myślisz,przecież w szpitalu nic złego Ci nie zrobią 🙂 🙂
Dziewczyny jak słucham o tych niektórych ginach,którzy nie zlecają podstawowych badań itp,to mnie krew zalewa,przecież od tego są 😮 😮 😮
Ja chodzę do gina prywatnie,ale na szczęście on pracuje w szpitalu w którym będę rodzić,i jestem pewna że będzie odbierał mi poród,jak wszystkim pacjenkom które chodzą do niego prywatnie.W ogóle inna bajka z nim ,jak słucham o niektórych lekarzach.Wszystkie badania sam dopilnowuje,zleca czasem nawet takie co wydają mi się nie potrzebne,ale on wie lepiej więc na wszystko się godzę 🙂 🙂 i czuję się jakoś tak bezpiecznie pod jego opieką,widać czy gin jest zaangażowany czy nie,tak mi się wydaje 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama1815 napisał(a):
a ja chodze prywatnie do dr Gacha - super lekarz , i jest on ordynatorem w Żeromskim wiec jestem pod dobra opieką 🙂 obyyy 🙂

czadowe nazwisko GACH!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam pytanie co do miejsca porodu 🙂 jak to wszystko wygląda? Trzeba się tak jakby zapisać, czy z biegu można też iść? Ogólnie to pytam o wszystko bo jestem zupełnie zielona w tych sprawach. Konkretnie pytam o szpitale poznańskie chociaż myślę, że wielkiej różnicy nie ma. Ogólnie jak to wszystko wygląda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Cześć Asiu..... A powiedz mi u którego lekarza teraz byłaś?

Czesc Kochana bylam u poleconeo przez Ciebie 🙂Jestem bardzo zadowolona z wizyty ,kuje za namiar 😘
na 19 kwietnia mam usg na zastalu ,a co u Ciebie Agusia ,dawno Cie nie bylo ...


Cześć Skarbie. Bardzo się cieszę, że podpasował Ci lekarz, którego poleciłam.
Ja teraz mam wizytę u niego 22 kwietnia.
Długo mnie nie było tutaj, bo w poniedziałek wyszłam dopiero ze szpitala. Miałam bardzo wysokie ciśnienie krwi i leżałam na patologii ciąży. Powiedzieli, że muszą mi je obniżyć, bo może ono zablokować całkowicie dopływ krwi do łożyska, zwłaszcza, że łożysko nie jest jeszcze w pełni wykształcone. To tyle..... Trochę się wystraszyłam ale już jest ok.
A co Asiulek słychać u Ciebie? Buziaczki 😘 😘 😘
Teraz lecę się już położyć....
Dobranoc wszystkim mamusiom 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny! widzzę że jestem dzisiaj tutaj pierwsza 🙂 słuchajcie mam pytanie brzuch mnie boli a nie wiem czy moge nospe wziac? czy to nie zaszkodzi? dodam do tego ze chyba sie przeziebilam bo pecherz mnie boli mialam isc badania zrobic ale tak zle sie czuje ze jutro dopiero pojde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Kasia 🙂 kurcze boje się isc do lekarza bo ostatnio mialam 15 ketonow w moczu a norma to 5 i ogolnie mocz nie podobal sie ginekologowi.mam nadzieje ze z dzidzia wszystko ok wizyte mam dopiero 21 kwietnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa dni temu skonczylam brac tabletki dopochwowe gynalgin moze one spowodowaly ten bol i pieczenie przy oddawaniu moczu eh nie wiem to moja pierwsza ciaza i kurcze jak na iglach jestem kazda drobnostka sie martwie kazdym bolem itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczyny 🙂 każda dzisiaj marudna,to ja sie też do tej grupy dołącze. Od rana juz czuje bulgotki, 🙂 a czasem coś mnie kujnie 🤨 ciepło sie zrobiło to już sezon na lody się zaczął chyba przedobrzyłam,gradło mnie dzisiaj drapie. Zrobiłam sobie herbate z lipą,poźniej sobie przygotuje syrop z cebuli 🤢 mam nadzieje że to coś pomoże...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
dwa dni temu skonczylam brac tabletki dopochwowe gynalgin moze one spowodowaly ten bol i pieczenie przy oddawaniu moczu eh nie wiem to moja pierwsza ciaza i kurcze jak na iglach jestem kazda drobnostka sie martwie kazdym bolem itd

ja bym na twoim miejscu już poszła do ginekologa, skoro brałaś gynalgin, mogło ci jeszcze nie przejść, stąd te problemy z pęcherzem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...