Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mama1815 napisał(a):
a ja dzisiaj sobie zdalam sprawe ze zawsze rano, z reszta zawsze jak ide siku to patrze czy czasem...strasznie sie boje o moja ciaze. jestem przewrazliwiona


teraz jest znacznie mniejsze ryzyko poronienia, także spokojnie 🙂

ps. tabletka znalziona, połknięta, czekam na efekt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama1815 napisał(a):
a ja dzisiaj sobie zdalam sprawe ze zawsze rano, z reszta zawsze jak ide siku to patrze czy czasem...strasznie sie boje o moja ciaze. jestem przewrazliwiona

ja ma tak od samego początku,po skorzystaniu z toalety sprawdzam czy wszystko jest ok ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aneczka1991ss napisał(a):
wiesz nie znam tutejszych szpitali nie zastanawiałam się w jakim szpitalu chcę rodzić nie pochodzę stąd a jak to jest z tymi szpitalami od czego to zależy

Z tego co pisałaś twoja lekarka pracuje na staszica, z tego co słyszałam tam remontują i redukcja łożek na półozniczo-ginekologicznym do 16. A już wczesniej byly problemami z przyjeciem, moją koleżanka przyjechała z świdnika na porodu i ją odesłali tam z powrotem, nie dali zadnej karetki busem wracała 😲 Bo to jest kliniczny w pierwszym rzedzie zagrozone ciuąże przyjmują. Na jeaczewskiego jest to samo. I nie ma zmiłuj ze masz z tamtą lekarza.Chciałam tam rodzić ale no coż potem latać po innych szpitalach. Na lubartowskiej jest w porządku, bo zawsze przyjmują. Taki minus, że odwiedzający mogą wchodzić na salę. No ale jak jesteś spoza Lublina to nic nie wiadomo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój mąż uważa ze zwariowalam na tym punkcie.
ja tez tak uwazam haha
szukam na allegro wozka i lozeczka , lozeczko znalazlam za 599zl ze wszystkim , wozek dalej szukam drogie sa ok 2tys taki fajny wozek, znalazlam za 1300 i sie nad nim zastanawiam w koncu mam czas na zastanawianie :P
taka wyprawke podstawowa dostalismy w prezencie slubnym , dwa ogromne pudła w ktorych sa kosmetyki, nożyczki, odciągacz do katarku, termometr elektryczny dla dzidzioli, becik , pare ubranek, paczka pieluszek, książka o pielegnacji niemowlat wraz z plytą, kocyki , reczniki , takie wszystko śliczne 🙂 i musze sie przyznac ze co jakis czas to wszystko przekładam układam i sie zaaaachwycam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od początku ciąży 3razy w tygodniu do skarbonki wrzucam po 5 zł 🙂 już prawie 200zł uzbierałam 🙂 a jak pierwszy ciuszek kuilam to codziennie na niego patrzalam i sie zachwycalam 🙂 a teraz tez na necie rozne rzeczy dla dzidzi szukam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leginsik nie wiem jak jest z ta temperatura w ciązy ja o ciazy dowiedzialam sie w 4tygodniu przez badanie krwi 🙂 wczesniej dwa testy zrobilam heh niedowiarek bylam na poczatku heh tak pragnelam dzidzi ze nie wierzylam w to szczescii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajny pomysl z ta skarbonką 😁
a mi sie zmienila koncepcja sypialni kupilismy 10l farby koloru wrzosowy pastelowy, ale chyba pojedziemy wymienic na kolor 'brudna biel' i cale mieszkanie tak zrobimy , teraz juz odchodzi sie od kolorowych scian, sama mam teraz pokoj czerwony i juz mnie oczy bolą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama1815 napisał(a):
mój mąż uważa ze zwariowalam na tym punkcie.
ja tez tak uwazam haha
szukam na allegro wozka i lozeczka , lozeczko znalazlam za 599zl ze wszystkim , wozek dalej szukam drogie sa ok 2tys taki fajny wozek, znalazlam za 1300 i sie nad nim zastanawiam w koncu mam czas na zastanawianie :P
taka wyprawke podstawowa dostalismy w prezencie slubnym , dwa ogromne pudła w ktorych sa kosmetyki, nożyczki, odciągacz do katarku, termometr elektryczny dla dzidzioli, becik , pare ubranek, paczka pieluszek, książka o pielegnacji niemowlat wraz z plytą, kocyki , reczniki , takie wszystko śliczne 🙂 i musze sie przyznac ze co jakis czas to wszystko przekładam układam i sie zaaaachwycam 🙂


599 zł za łóżeczko to wg mnie dość wysoka cena ;/
ja kupiłam za 120 + 80 zł materac kokosowy, tyle że moje łóżeczko nie ma szuflad pod spodem ani żadnego dekoru.
a nad jakim wózkiem myslisz? ja kupiłam kadex elipse 3 funkcyjny za niecałe 1100 zł, ale juz go nie mam 😞 sprzedałam 2 tyg przed zajściem w ciaże.. gdybm wieziała to bym zostawiła. teraz będę szukać w miarę taniego, ale samego głębokiego chyba, bo spacerówkę bee miec po Grzesiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama1815 napisał(a):
fajny pomysl z ta skarbonką 😁
a mi sie zmienila koncepcja sypialni kupilismy 10l farby koloru wrzosowy pastelowy, ale chyba pojedziemy wymienic na kolor 'brudna biel' i cale mieszkanie tak zrobimy , teraz juz odchodzi sie od kolorowych scian, sama mam teraz pokoj czerwony i juz mnie oczy bolą


o, to pierwsze słysze ze od kolorów się odchodzi 🙂 ja z kolei lubie jak ściana ma jakis kolor bo przynajmniej nie jest tak surowo. Kuchnię mam na biało pomalowaną i chciałabym ją ozywić zółcią 🙂 salon mamy teraz taki słoneczny, ale będziemy przemalowywac, namawiam M na kolor a'la brzoskwiniowy/lososiowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 a więc wozeczek ten : http://allegro.pl/jet-alu-babyactive-2011-hit-fotelik-3w1-i1526015250.html , tylko kolor nie wiemy 🙂

a lozeczko takie: http://allegro.pl/lozeczko-mis-serca-haft-materac-moskitiera-darland-i1535031911.html kolor tez nie wybrany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama1815 napisał(a):
a ja dzisiaj sobie zdalam sprawe ze zawsze rano, z reszta zawsze jak ide siku to patrze czy czasem...strasznie sie boje o moja ciaze. jestem przewrazliwiona

Mam tak samo 🙂 Nie mogę się tego oduczyć.. Ale to może dlatego że brzuch mnie cały czas boli jak na okres więć tak sprawdzam czy aby na pewno ok... Wiem, że to głupie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ranne ptaszki 🙂
Z wyborem wózka to rzeczywiście ciężka sprawa. Ja póki co mam na oku dwa:
Jet Alu Babyactive - wieli plus to jego waga z gondolą ok 11kg.
Jedo Fyn 4DS - ma większą gondolę i po złożeniu jest zdecydowanie mniejszy. Za to waży 14,4kg.
Na co jeszcze według Was należny zwrócić uwagę przy wyborze wózka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...