Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Tez mam zgage,pozarlam sie znowu.. ☺️frytek sporo,pomidorki ze szczypiorkiem ,ogorki malosolne(mniam -kupil mi dzis mezulek)i ryba przepyszne wszystko bylo,a wczesniej arbuz....od rana salatka warzywna i sledzie,kokosanki....masakra koktail wybuchowy dzis przezarlam..az wstyd tak zrec ☺️ ☺️ ☺️

No wiesz takie zachcianki ciążowe .....ja dzisiaj po obiadku wtryniłam troszku ciasteczek i koktajl z truskawek i juz mnie dopadła Zgaga, ale moj M juz mi zrobił ciepłe mleko i zaraz moze przejdzie 🙂

Wiesz ale my mamy dobrze w ciazy.. 🙂))hi hi Naprawde smutno bedzie jak juz nie beda tak skakac wokol nas ,jak juz dzidzi sie urodzi...ach...piekne chwile sie wspomni 😆

to prawda ciąza to najpiekniejszy czas w naszym zyciu .....taki długi urlop od pracy i w ogole ....wszytsko podane , nawet czasmi sniadanka do łożka .....torby za nas nosza .....no super , i ile prac w domu wykonuja .....a niby nic nie potrafili .....okna myja , fieranki wieszaja i inne bajery ....widzisz Asia jakich mamy samodzielnych mężów....a na poczatku ja tego nie tamtego nie .... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Poczytałam Was z całego dnia. Nie próżnujecie 🙂 Dzisiaj po popołudniowej drzemce zebrałam się w sobie i poszłam dłubać do ogródka - pierwszy raz od kilku lat :P Teściowa pomogła i jestem dumna, że taki kawał roboty odwaliłyśmy!!
Co do witamin to ja biorę też prenatal classic i zamawiam w aptece internetowej www.doz.pl a właśnie znalazłam takie http://www.doz.pl/apteka/p45349-Vita_miner_Prenatal_tabletki_60_szt i się zastanawiam nad nimi, bo moje już się kończą.
Padam na pyszczek, do jutra Brzuszki 🙂

Iwonka bralam je przez 2 m-ce i juz nie kupie ich ,wole prenatal,bo nie wiem ,ale nagle mam slabe wyniki z krwi,a zawsze bylo oki ,choc niewiem czy to dlatego...

No w sumie jak popatrzyłam teraz na skład to prenatal ma więcej żelaza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Moja Zaba spi ,a jutro ma ten wystep,bedzie tancowac przy Asereje,Shakirze ,Capitanie Jack'u ,Barbie Girl i innych tego typu hiciorach hahahaha 🤪

to juz jutro tak szybko mineło .....a ty razem z nia bedziesz sie gibała ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Tez mam zgage,pozarlam sie znowu.. ☺️frytek sporo,pomidorki ze szczypiorkiem ,ogorki malosolne(mniam -kupil mi dzis mezulek)i ryba przepyszne wszystko bylo,a wczesniej arbuz....od rana salatka warzywna i sledzie,kokosanki....masakra koktail wybuchowy dzis przezarlam..az wstyd tak zrec ☺️ ☺️ ☺️

No wiesz takie zachcianki ciążowe .....ja dzisiaj po obiadku wtryniłam troszku ciasteczek i koktajl z truskawek i juz mnie dopadła Zgaga, ale moj M juz mi zrobił ciepłe mleko i zaraz moze przejdzie 🙂

Wiesz ale my mamy dobrze w ciazy.. 🙂))hi hi Naprawde smutno bedzie jak juz nie beda tak skakac wokol nas ,jak juz dzidzi sie urodzi...ach...piekne chwile sie wspomni 😆

to prawda ciąza to najpiekniejszy czas w naszym zyciu .....taki długi urlop od pracy i w ogole ....wszytsko podane , nawet czasmi sniadanka do łożka .....torby za nas nosza .....no super , i ile prac w domu wykonuja .....a niby nic nie potrafili .....okna myja , fieranki wieszaja i inne bajery ....widzisz Asia jakich mamy samodzielnych mężów....a na poczatku ja tego nie tamtego nie .... 🙂 🙂

Jak chca to potrafia 🙂
Ja naprawde mojego podziwiam ..przychodzi z nocki to juz swieze buleczki przynosi,robi sniadanko,poda do lozka ,potem witaminki ,przed praca niekiedy kolacyjke zrobi ,a to to ,a to tamto..zakupow prawie nie robie,pranie niekiedy wiesza,a ja jak ta tekla na brzuszku sie coraz bardziej rozleniwiam,az jestem przerazona niekiedy tak mnie len dopada ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Moja Zaba spi ,a jutro ma ten wystep,bedzie tancowac przy Asereje,Shakirze ,Capitanie Jack'u ,Barbie Girl i innych tego typu hiciorach hahahaha 🤪

to juz jutro tak szybko mineło .....a ty razem z nia bedziesz sie gibała ....

tak jak ten hipcio hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Poczytałam Was z całego dnia. Nie próżnujecie 🙂 Dzisiaj po popołudniowej drzemce zebrałam się w sobie i poszłam dłubać do ogródka - pierwszy raz od kilku lat :P Teściowa pomogła i jestem dumna, że taki kawał roboty odwaliłyśmy!!
Co do witamin to ja biorę też prenatal classic i zamawiam w aptece internetowej www.doz.pl a właśnie znalazłam takie http://www.doz.pl/apteka/p45349-Vita_miner_Prenatal_tabletki_60_szt i się zastanawiam nad nimi, bo moje już się kończą.
Padam na pyszczek, do jutra Brzuszki 🙂

Iwonka bralam je przez 2 m-ce i juz nie kupie ich ,wole prenatal,bo nie wiem ,ale nagle mam slabe wyniki z krwi,a zawsze bylo oki ,choc niewiem czy to dlatego...

No w sumie jak popatrzyłam teraz na skład to prenatal ma więcej żelaza 🙂

no widzisz 🙂lepiej bierz prenatal-sprawdzony ,a po ile Ty kupujesz prenatal na tym necie i wrzuc linka jak mozesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Tez mam zgage,pozarlam sie znowu.. ☺️frytek sporo,pomidorki ze szczypiorkiem ,ogorki malosolne(mniam -kupil mi dzis mezulek)i ryba przepyszne wszystko bylo,a wczesniej arbuz....od rana salatka warzywna i sledzie,kokosanki....masakra koktail wybuchowy dzis przezarlam..az wstyd tak zrec ☺️ ☺️ ☺️

No wiesz takie zachcianki ciążowe .....ja dzisiaj po obiadku wtryniłam troszku ciasteczek i koktajl z truskawek i juz mnie dopadła Zgaga, ale moj M juz mi zrobił ciepłe mleko i zaraz moze przejdzie 🙂

Wiesz ale my mamy dobrze w ciazy.. 🙂))hi hi Naprawde smutno bedzie jak juz nie beda tak skakac wokol nas ,jak juz dzidzi sie urodzi...ach...piekne chwile sie wspomni 😆

to prawda ciąza to najpiekniejszy czas w naszym zyciu .....taki długi urlop od pracy i w ogole ....wszytsko podane , nawet czasmi sniadanka do łożka .....torby za nas nosza .....no super , i ile prac w domu wykonuja .....a niby nic nie potrafili .....okna myja , fieranki wieszaja i inne bajery ....widzisz Asia jakich mamy samodzielnych mężów....a na poczatku ja tego nie tamtego nie .... 🙂 🙂

Jak chca to potrafia 🙂
Ja naprawde mojego podziwiam ..przychodzi z nocki to juz swieze buleczki przynosi,robi sniadanko,poda do lozka ,potem witaminki ,przed praca niekiedy kolacyjke zrobi ,a to to ,a to tamto..zakupow prawie nie robie,pranie niekiedy wiesza,a ja jak ta tekla na brzuszku sie coraz bardziej rozleniwiam,az jestem przerazona niekiedy tak mnie len dopada ....

teraz mozemy sobie na to powolic ....ciekawe jak to bedzie jak juz urodzimy .....mam nadzije ze beda nam pomagac ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Moja Zaba spi ,a jutro ma ten wystep,bedzie tancowac przy Asereje,Shakirze ,Capitanie Jack'u ,Barbie Girl i innych tego typu hiciorach hahahaha 🤪

to juz jutro tak szybko mineło .....a ty razem z nia bedziesz sie gibała ....

tak jak ten hipcio hahahah

to ja jak ten hipcio , a wy to ten zółty stworek hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
A Ty codziennie kusisz tym koktailem....oj kusisz dziewczyno 😜

kochana ja mam pomrozone truskawki w butelkach i co trzeba je jesc bo juz niedługo nastepne beda ....

jak w butelkach???? 😮 😮 😮
juz nie moge sie doczekac truskaweczek,czeresienek mniam mniam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
Uciekam od Was 🙂 Do jutra 🙂 Plerki coś mnie bolą po tym dziubaniu w chwastach, bo zamiast sobie "przyjemności" dawkować to ja od razu trzy godzinki dłubałam, auuu!

No chcialas sie popisac...ajajajajaajjjj,juz bym Cie przez kolano wziela na miejscu Twojego meza...a tesciowa Ci pozwolila ?? 😮
Odpoczywaj Iwonko,bo to nie te czasy gdzie sie smigalo jak przecinak ,teraz trzeba z rozsadkiem ,powolutku ... 🙂dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
A Ty codziennie kusisz tym koktailem....oj kusisz dziewczyno 😜

kochana ja mam pomrozone truskawki w butelkach i co trzeba je jesc bo juz niedługo nastepne beda ....

jak w butelkach???? 😮 😮 😮
juz nie moge sie doczekac truskaweczek,czeresienek mniam mniam 🤪

babcia mojego M robi z cukrem i wlewa do butelek i zamraza ....a pozniej wszytskim wrecza te butelki zeby przez cała zime jedli .....i np nalesniczki z twarogiem poleane truskawkami miod w gebie Aska mowie Ci 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 ja dziś niespodziewane usg miałam 🙂 dzidzia zdrowa i ruchliwa 🙂 lekarz zapytał czy to dziecko zawsze takie ruchliwe, normalnie jakby nadpobudliwe było 🙂 20 minut próbował tętno zmierzyć i w końcu się udało.

Dziś usłyszałam także, że to jest ewidentnie chłopak także będzie Wojtuś 🙂

dostałam też skierowanie na test obciążenia glukozą 75 ml trochę duzo jak na pierwszy raz ale mam nadzieję, że dam radę i będzie wszystko ok 🙂 w poniedziałek idę do innego lekarza na kontrolę bo ten mój coraz mniej mi się podoba 😞 nic mi nie powiedział, żadnej wagi i wzrostu... czas na zmianę lekarza chyba 🙂

dobranoc i pozdrawiam 🙂 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
A Ty codziennie kusisz tym koktailem....oj kusisz dziewczyno 😜

kochana ja mam pomrozone truskawki w butelkach i co trzeba je jesc bo juz niedługo nastepne beda ....

jak w butelkach???? 😮 😮 😮
juz nie moge sie doczekac truskaweczek,czeresienek mniam mniam 🤪

babcia mojego M robi z cukrem i wlewa do butelek i zamraza ....a pozniej wszytskim wrecza te butelki zeby przez cała zime jedli .....i np nalesniczki z twarogiem poleane truskawkami miod w gebie Aska mowie Ci 🤪 🤪 🤪

o prosze 🤪
A butelki jakie???No i czy gotuje te truskawki z cukrem ,czy tylko zasypuje??
Ja chce taka babcie 🙂Moje juzniestety nie zyja.. 😞Jedna jak bylam mala(nawet nie pamietam za bardzo),a druga od mamy str nie zyje jakies 3lata-babcia Michasia-dusza czlowiek..oddala by swoje ,aby inni mieli,nikt glodny nie chodzil..robotna kobita ,cale zycie pracowala ciezko ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anczess napisał(a):
hej dziewczyny 🙂 ja dziś niespodziewane usg miałam 🙂 dzidzia zdrowa i ruchliwa 🙂 lekarz zapytał czy to dziecko zawsze takie ruchliwe, normalnie jakby nadpobudliwe było 🙂 20 minut próbował tętno zmierzyć i w końcu się udało.

Dziś usłyszałam także, że to jest ewidentnie chłopak także będzie Wojtuś 🙂

dostałam też skierowanie na test obciążenia glukozą 75 ml trochę duzo jak na pierwszy raz ale mam nadzieję, że dam radę i będzie wszystko ok 🙂 w poniedziałek idę do innego lekarza na kontrolę bo ten mój coraz mniej mi się podoba 😞 nic mi nie powiedział, żadnej wagi i wzrostu... czas na zmianę lekarza chyba 🙂

dobranoc i pozdrawiam 🙂 😘 😘

gratuluje Wojtaska :woohoo 😁rugi juz w naszym klanie 🙂Super ,ze zdrow i ruchliwy 🙂ciesze sie bardzo,piekna nowinka ,a nasza Zocha w szpitalu... 😞
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anczess napisał(a):
hej dziewczyny 🙂 ja dziś niespodziewane usg miałam 🙂 dzidzia zdrowa i ruchliwa 🙂 lekarz zapytał czy to dziecko zawsze takie ruchliwe, normalnie jakby nadpobudliwe było 🙂 20 minut próbował tętno zmierzyć i w końcu się udało.

Dziś usłyszałam także, że to jest ewidentnie chłopak także będzie Wojtuś 🙂

dostałam też skierowanie na test obciążenia glukozą 75 ml trochę duzo jak na pierwszy raz ale mam nadzieję, że dam radę i będzie wszystko ok 🙂 w poniedziałek idę do innego lekarza na kontrolę bo ten mój coraz mniej mi się podoba 😞 nic mi nie powiedział, żadnej wagi i wzrostu... czas na zmianę lekarza chyba 🙂

dobranoc i pozdrawiam 🙂 😘 😘

gratuluje Wojtaska :woohoo 😁drugi juz w naszym klanie 🙂Super ,ze zdrow i ruchliwy 🙂ciesze sie bardzo,piekna nowinka ,a nasza Zocha w szpitalu... 😞
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
A Ty codziennie kusisz tym koktailem....oj kusisz dziewczyno 😜

kochana ja mam pomrozone truskawki w butelkach i co trzeba je jesc bo juz niedługo nastepne beda ....

jak w butelkach???? 😮 😮 😮
juz nie moge sie doczekac truskaweczek,czeresienek mniam mniam 🤪

babcia mojego M robi z cukrem i wlewa do butelek i zamraza ....a pozniej wszytskim wrecza te butelki zeby przez cała zime jedli .....i np nalesniczki z twarogiem poleane truskawkami miod w gebie Aska mowie Ci 🤪 🤪 🤪

o prosze 🤪
A butelki jakie???No i czy gotuje te truskawki z cukrem ,czy tylko zasypuje??
Ja chce taka babcie 🙂Moje juzniestety nie zyja.. 😞Jedna jak bylam mala(nawet nie pamietam za bardzo),a druga od mamy str nie zyje jakies 3lata-babcia Michasia-dusza czlowiek..oddala by swoje ,aby inni mieli,nikt glodny nie chodzil..robotna kobita ,cale zycie pracowala ciezko ..

przykro mi kochana , ja mam tylko 1 babcie a moj M ma 1 babcie i 1 dziadka....butelki po wodzie 1.5 litrowe , w wielkim garze zasypuje trusawki a pozniej wlewa do butelek i do zamrazalki .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anczess napisał(a):
hej dziewczyny 🙂 ja dziś niespodziewane usg miałam 🙂 dzidzia zdrowa i ruchliwa 🙂 lekarz zapytał czy to dziecko zawsze takie ruchliwe, normalnie jakby nadpobudliwe było 🙂 20 minut próbował tętno zmierzyć i w końcu się udało.

Dziś usłyszałam także, że to jest ewidentnie chłopak także będzie Wojtuś 🙂

dostałam też skierowanie na test obciążenia glukozą 75 ml trochę duzo jak na pierwszy raz ale mam nadzieję, że dam radę i będzie wszystko ok 🙂 w poniedziałek idę do innego lekarza na kontrolę bo ten mój coraz mniej mi się podoba 😞 nic mi nie powiedział, żadnej wagi i wzrostu... czas na zmianę lekarza chyba 🙂


dobranoc i pozdrawiam 🙂 😘 😘

Gratuluje kochana .....znowu jajeczka super 🤪 🤪.....cos duzo masz tej glukozy jak na pierwszy raz ....Kolorowych snow 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...