Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
mariola-s napisał(a):

to może niech mamusie porozmawiają i przekażą swoje wątpliwości mężusiowi... może jednak zmieni zdanie i przekona się do Szymusia 🙂 a czemu nie chce Szymka?


nie powiedział laczego, tylko ze mu się nie podoba. A teściowa twierdzi ze to żydowskie imie. K!@#$% i rozmiawiaj tu z nią, na każde imie ma odpowiedź, a to zydowskie, a to twarde,a to za miekkie ;/

ja wczoraj też usłyszałam od ciotek że Szymon to żydowskie imię, ale nie przejęłam się tym wcale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
zresztą do każdego imienia jak się chce to można się przyczepić, nigdy wszystkim się nie dogodzi, nie ma szans. a to WASZE dziecko


ah zeby dojsc do kompromisu z M.. a tu jest albo cos mi sie podoba a jemu nie, albo na odwrót.
rano zgodziłam sie ale czuje, ze to nie to no i jestem w kropce. Moze jeszcze coś na przyjdzie na mysl. Na pewno wszystkich sie nie zadowoli, ale zeby chociaz nam obojgu się podobało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Dzisiaj znowu cały dzień poza domem...i znowu padam na twarz 😮 Tylko,że w nocy spać nie moge..a to biodra bolą..a to siku latam..a to mała szaleje 😁 i wstaje nie wyspana 😞 ehhh..chyba trzeba sie przyzwyczaić do tego 😁

potem już będzie tylko gorzej... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dzisiaj znowu cały dzień poza domem...i znowu padam na twarz 😮 Tylko,że w nocy spać nie moge..a to biodra bolą..a to siku latam..a to mała szaleje 😁 i wstaje nie wyspana 😞 ehhh..chyba trzeba sie przyzwyczaić do tego 😁

potem już będzie tylko gorzej... 😜


no cóż...no cóż...no cóżżżżż 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dzisiaj znowu cały dzień poza domem...i znowu padam na twarz 😮 Tylko,że w nocy spać nie moge..a to biodra bolą..a to siku latam..a to mała szaleje 😁 i wstaje nie wyspana 😞 ehhh..chyba trzeba sie przyzwyczaić do tego 😁

potem już będzie tylko gorzej... 😜


no cóż...no cóż...no cóżżżżż 😁 🤪


oj po urodzeniu to będziemy marzyły o chwili na drzemkę 🙂

pamietam ze długo chodziłam niewyspana..
a jak przyjechałam ze szpitala byłam tak wygłodniała, ze zjadłam chyba z pół bochenka chleba. Pamietam "dietę szpitalną", u mnie na śniaanie było zwykle coś na mleku a potem kanapki i człowiek się jakos najadł, obiad tez z 2 dań i było ok, ale kolacja to była masakra.. dostałam jedną parówkę i 4 kromki chleba, do tego koteczka masła. I jak to zjeść? w nocy suchy chleb jadłam bo ssało strasznie.. :P teraz zaopatrzę się w jakies małopsujące jedzenie albo zamówię katering ( np mama z kolacją) :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Witajcie dziewczyny ależ mnie tu dano nie bło widu ni słychu mam do was pytanko wiecie może w którym tyg.ciązy zrobic najlepiej 3 badanie prenatalne?


ja z Grzesiem miałam robione w 32 tc

no ja już dostałam skierowanie żebym mogła sie wcześniej umóić i lekarka mówiła ze trzeba je zrobić miedzy 30 a 32 tc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
hej dziewczyny ja juz na nogach sny miałam straszne nawet nie będe opowiadała bo jak tylko pomyślę to chce mi się ryczeć

pisałam do Agi wczoraj zostawili ja w szpitalu jednak,ze względu na wysokie ciśnienie

a mi sie ostatnio śnił moj własny porod,jakos sprawnie szedł i szybko mała juz była na swiecie zobaczymy jak bedzie w rzeczywistości 😁

Oj biedna ta nasza Aga,ale z ciśnieniem nie ma żartów...może w tym tyg już ją wypuszczą jak bedzie lepiej ? Niech sie tam trzyma,pozdrawiamy ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was kochane 🙂
Pogoda u mnie malo optymistyczna, zapowiada sie chlodni i deszczowo 😞
Biedna ta Aga nasza, ale z drugiej strony lepiej, ze jest pod kontrola niz mialoby sie cokolwiek stac zlego...
Ide na sniadanko, MILEGO DNIA BRZUCHATKI 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 😘

A ja żadnych snów nie miałam 😞 Bo znowu noc nie przespana..! 😠 przynajmniej pogoda może być...Dzisiaj planuje prawie cały dzień w domku siedzieć...już dosyć sie nabiegałam przez te kilka dni..Tylko do Kościółka i do Tata na cmentarz sie wybieram ..wracam i leżakuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

u nas pochmurno duszno - ja chce znów ciepłe dni, trzeba się opalić bo jak takim bladym na porodówkę mam pójść :P

Anulcia - bezsennosc to normalne w ciąży. ja też rzucam się z boku na bok, po kilka razy wędruje do wc i jest mi strasznie gorąco, zawsze odkryta spie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki wlasnie Was nadrabiam,ale widziealam zamartwiacie sie o Age .PISALA WCZORAJ ze w pon ja wypuszcza jednak ..Ponoc jest oki ,ale po obchodzie lekarze tak zadecydowali ...Takze spodziewajmy sie Jej jutro 🙂
My wczoraj bylismy w Poznaniu 🙂PIekna sprawa i stare zoo zaliczylismy i nowe ..frajda jak nic 🤪 Szkoda ,ze Szakirki z nami nie bylo ,ale ona z Tata szalala na basenie i w Mc Donaldzie -dzis wkoncu wraca 🤪 🤪 🤪Juz tesknie za ta moja Żabą 🙂
,zakochalam sie w Maltance i wiosce Afrykanskiej 🙂Pilo sie kawke miedzy wielbladami ,a sloniami 🙂swietnie tam jest-ja nigdy w Poznaniu nie bylam ,bo kazdy odradzal,ze we Wrocku lepiej -ale jestem bardzo zadowolona z wycieczki 🙂Jednak od 5:30 na nogach o 23 dopiero w lozku ...padlam na cyce ,ale niewiem skad u mnie tyle energii ????szok caly Bozy dzien latalam z Andru po Poznaniu,hehe ,dop ok 20tej poczulam zmeczenie ,ale to juz bylismy w pociagu 🙂A tam Warsik i zimne pifko bezalkoholowe ,eh lepiej byc nie moglo 🙂
Jak zgram fotki ,to wrzuce jakies 🙂
Czytam Was dalej moje drogie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
kalais napisał(a):
hej brzuszki
odebralam wyniki z glukozy. Przed obciazeniem 83, a po 2 godzinach 90, Cukrzycy nie mam, ale martwie sie czy to nie za mało?. Wiecie cos na ten temat?

hejka! my to jednak umiemy stwarzać sobie problemy 😜

hahahhahahahaahahahahahahaha 🤪 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Cześć dziewczynki 🙂
ja też "już " wstalam 🙂, jakoś tak mi wakacyjnie czas plynie tu u rodziców 🙂
któraś wrzuciła link do lóżeczka turystycznego-takiego wlaśnie poszukiwalam i chyba też je zakupię 🙂
A do nas do doszło łóżeczko zwykłe to drewniane, które zamówiłam, na razie stoi w kartonie jeszcze i czeka na sierpniowe rozkładanie 🙂

Ja tez zamierzam w sierpniu rozbijac loze,ale czy cierpliwe dotrwam????mam nadzieje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
jadę za chwilę do Poznania z powrotem (bo jestem w Lesznie u rodzicow) do teściow na podwójne imieniny i urodziny....a to jest 70 km w jedną stronę, a dzisiaj jeszcze planuję wrocić do domu,więc czeka mnie 140 km 😞
A do tego mój Tomek już tam zostaje i będziemy sie widzieć w weekend dopiero, jak do mnie przyjedzie...
nie chce mi sie strasznie, tym bardziej, że pogoda na siedzenie na dzialce średnia, a tam właśnie ma się ta impra odbywać!
Ale jak mus to mus 🤢

Agatka bylam wczoraj w Twoich stronach 🙂Ale Ty masz tam ladnie 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):



MAM NADZIEJE ŻE TO JUŻ ZABYTEK SZPITALNY I NIE PRZYJDZIE NAM RODZIC W TAKICH WARUNKACH !!!!!!

o kurcze to maluszki wychodzą tak w świetle reflektoró ??? 😉 fajnie że jesteś Karolina już w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):



MAM NADZIEJE ŻE TO JUŻ ZABYTEK SZPITALNY I NIE PRZYJDZIE NAM RODZIC W TAKICH WARUNKACH !!!!!!

o kurcze to maluszki wychodzą tak w świetle reflektoró ??? 😉 fajnie że jesteś Karolina już w domku 🙂




NO CHYBA TAK ... dla mnie to jest masakra takie coś ... nie wiem jak wy ale ja mam juz straszne mysli dotyczące porodu ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...