Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
zgadzam się że kg nie są najważniejsze , że zdrowie malucha to jest sprawa pierwszo rzędna 🙂

z tym że w sumie chyba szukam pocieszenia 😉 bo ja przytyłam już 13 kg ... z czego 3 kg to przez tydzień jak byłam nad morzem ... ( ach te gofry ... )
a jak wszystkie wiemy , dopiero okres największego przyrostu wagi przed nami ...

u mnie schabowe na obiad dziś 😉 w czosnku ... mniaaaam były heheh

zresztą co ja się dziwie ze tak tyje jak żre i żre



ja to samo mam po weekendzie żarłam na maksa a do tego mało sie ruszałam od dzisiaj musze przystopowac z jadem bo ja to mam 11 kg na+ ale po oobzarstwie 4 dniowym boje sie wejsc na wage 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny bede czytała i wyrazała swoja opinie hi hi ....mam nadzieje ze moge...
co do glukozy ...nie stosuje sie juz 50 g po 1 g , tylko 75 po 2 godz....w szpitalu byli w szoku ze ten dekiel kazał mi robic 50 skoro dawno sie tego nie stosuje.....
a druga sprawa pizamy ...najlepiej z rozcieciami po bokach , bo guziki to porazka....widziałam jak laski sie meczyły z guzikami a malenstwa płakały , a tak wyjmujesz i karmisz..... 🙂 🙂 🙂

Aga jakie z rozcięciami?? http://moda.allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-rozmiary-s-m-i1676327846.html coś takiego??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny bede czytała i wyrazała swoja opinie hi hi ....mam nadzieje ze moge...
co do glukozy ...nie stosuje sie juz 50 g po 1 g , tylko 75 po 2 godz....w szpitalu byli w szoku ze ten dekiel kazał mi robic 50 skoro dawno sie tego nie stosuje.....
a druga sprawa pizamy ...najlepiej z rozcieciami po bokach , bo guziki to porazka....widziałam jak laski sie meczyły z guzikami a malenstwa płakały , a tak wyjmujesz i karmisz..... 🙂 🙂 🙂

Aga jakie z rozcięciami?? http://moda.allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-rozmiary-s-m-i1676327846.html coś takiego??


cos w ten deseń ale nie o takie SAdze chodzi tak mi sie wydaje jak znajde to wrzuce link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
może o taką chodzi : http://moda.allegro.pl/pizama-ciazowa-i-do-karmienia-100-bawelna-i1670270715.html
Ja identyczną dostałam od teściowej , wczoraj ją założyłam na noc jest faktycznie bardzo wygodna, no tylko czasami cycek się wysuwa, więc w obecności innych tatusiów na oddziale w pokoju po porodowym będzie trzeba uważać 🙂))) ( ale chodziąłm po domu bez cyckonosza, a jak się zaloży pod nią cyckonosz do karmienia to będzie idealna do karmiienia i dykretnie przysłania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia2011 napisał(a):
może o taką chodzi : http://moda.allegro.pl/pizama-ciazowa-i-do-karmienia-100-bawelna-i1670270715.html
Ja identyczną dostałam od teściowej , wczoraj ją założyłam na noc jest faktycznie bardzo wygodna, no tylko czasami cycek się wysuwa, więc w obecności innych tatusiów na oddziale w pokoju po porodowym będzie trzeba uważać 🙂))) ale do karmiienia się nadaję i dykretnie przysłania 🙂


no Adze pewnei o takie chodzi 🙂ja to z biustonoszem pewnei bede ja nosiła bo juz spie w biustonoszu bo cyce mam wiekie a jak mleka dostane to tym bardziej hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia my w tym zoo bysmy robily za główna atrakcje nie ma co 😁 Ty to wariatka jestes !!! dowaliłas z tymi słoniami 😁 zdjecia zajebiste 🙃
Czarna witaj wkoncu ! 😘 z ta glukoza to pierwsze słysze,ja pare tygodni temu miałam robiona z 50 po 1 h.

.....temat teściów to bardzo rozległy temat,chyba niekonczacy sie..z nimi tylko na zdjeciu,najlepiej 100 km od siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia2011 napisał(a):
może o taką chodzi : http://moda.allegro.pl/pizama-ciazowa-i-do-karmienia-100-bawelna-i1670270715.html
Ja identyczną dostałam od teściowej , wczoraj ją założyłam na noc jest faktycznie bardzo wygodna, no tylko czasami cycek się wysuwa, więc w obecności innych tatusiów na oddziale w pokoju po porodowym będzie trzeba uważać 🙂))) ale do karmiienia się nadaję i dykretnie przysłania 🙂

Ja nie mam jeszcze żadnej , muszę się zaopatrzyć, a ta jest niezła i cena też calkiem przystępna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny bede czytała i wyrazała swoja opinie hi hi ....mam nadzieje ze moge...
co do glukozy ...nie stosuje sie juz 50 g po 1 g , tylko 75 po 2 godz....w szpitalu byli w szoku ze ten dekiel kazał mi robic 50 skoro dawno sie tego nie stosuje.....
a druga sprawa pizamy ...najlepiej z rozcieciami po bokach , bo guziki to porazka....widziałam jak laski sie meczyły z guzikami a malenstwa płakały , a tak wyjmujesz i karmisz..... 🙂 🙂 🙂

Aga jakie z rozcięciami?? http://moda.allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-rozmiary-s-m-i1676327846.html coś takiego??

ta ok ale najlepsza taka
http://moda.allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ciazowa-do-karmienia-l-xl-i1681171010.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny bede czytała i wyrazała swoja opinie hi hi ....mam nadzieje ze moge...
co do glukozy ...nie stosuje sie juz 50 g po 1 g , tylko 75 po 2 godz....w szpitalu byli w szoku ze ten dekiel kazał mi robic 50 skoro dawno sie tego nie stosuje.....
a druga sprawa pizamy ...najlepiej z rozcieciami po bokach , bo guziki to porazka....widziałam jak laski sie meczyły z guzikami a malenstwa płakały , a tak wyjmujesz i karmisz..... 🙂 🙂 🙂

Aga jakie z rozcięciami?? http://moda.allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-rozmiary-s-m-i1676327846.html coś takiego??

ta ok ale najlepsza taka
http://moda.allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ciazowa-do-karmienia-l-xl-i1681171010.html

http://moda.allegro.pl/pizama-ciazowa-i-do-karmienia-100-bawelna-i1670270715.html tu jest taka sama tylko tańsza 🙂 🙂 🙂 się chyba zaopatrzę w dwie sztuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny bede czytała i wyrazała swoja opinie hi hi ....mam nadzieje ze moge...
co do glukozy ...nie stosuje sie juz 50 g po 1 g , tylko 75 po 2 godz....w szpitalu byli w szoku ze ten dekiel kazał mi robic 50 skoro dawno sie tego nie stosuje.....
a druga sprawa pizamy ...najlepiej z rozcieciami po bokach , bo guziki to porazka....widziałam jak laski sie meczyły z guzikami a malenstwa płakały , a tak wyjmujesz i karmisz..... 🙂 🙂 🙂

Aga jakie z rozcięciami?? http://moda.allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-rozmiary-s-m-i1676327846.html coś takiego??

ta ok ale najlepsza taka
http://moda.allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ciazowa-do-karmienia-l-xl-i1681171010.html

kurcze fajne tanie tylko cyc może wylecieć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem ze ta koszula nie wyglada najlepiej , ale sie sprawdza....nie patrzysz na to zeby swietnie wygladac tylko zeby nakarmic malenstwo i co mnie jeszcze denerwowało , ze kobieta karmi z cycem na wierzchu , dupa z tym podkładem leje sie , a tu pielgrzymki zeby zobaczyc malenstwo Toc to szok....jak lezysz sama to bedzie to Twoja rodzina , ale jak z kims to wybaczcie.....obcy sie gabią, ale ty tylko widzisz dziecko nic wiecej..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mnie to przeraża waga teraz co tydz to min.pół kg jakiegoś doła złapałam od wczoraj bo nie jem wcale dużo wiecej jak przed ciąża wczesnie się opychałam a na figurę nie narzekałam... znów bedzie gin trzeszczał makabra do tego cholerna zgaga od tyg codziennie atakuje. Jem po trochu małe porcje a i tak łapie pewnie już tak do końca zostanie. Jeszcze mnie dziąsła bolą 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli chodzi o glukozę, to tak jak w wielu innych sprawach, różni lekarze = różne opinie. Mnie jedna dała skierowanie na 75g po 2h, a druga powiedziała, że to jest jakiś nowy wymysł, bo powinno się robić owszem 75g ale po 1h i po 2h. Mimo wszystko nie poprawiałam tego badania. Ja rozmawiałam z innym dziewczynami to też miały różnie robione. Bądź tu człowieku mądry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wreszcie was nadrobiłam. Trzy godziny to trwało, ale chciałam być na bieżąco. Nie było mnie tylko przez weekend!!

Właśnie zapisałam się do szkoły rodzenia. Zajęcia rozpoczynają się 07.07. i kosztuje to 290 zł. Bardzo miła pani przez telefon. Słabo ją słyszałam, bo straszny był hałas, tak jakby jakieś sapanie czy coś. Powiedziałam jej to a ona, że właśnie ma dyżur i jedna pani rodzi i pięknie oddycha. Dziewczyny jak ja to usłyszałam i skojarzyłam to sapanie myślałam, że puszczę telefon z wrażenia. Aż dostałam pietra!

Agusia witam Cię i ja. Naprawdę smutno tu było bez Ciebie. Cieszę się, że już lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Wiem ze ta koszula nie wyglada najlepiej , ale sie sprawdza....nie patrzysz na to zeby swietnie wygladac tylko zeby nakarmic malenstwo i co mnie jeszcze denerwowało , ze kobieta karmi z cycem na wierzchu , dupa z tym podkładem leje sie , a tu pielgrzymki zeby zobaczyc malenstwo Toc to szok....jak lezysz sama to bedzie to Twoja rodzina , ale jak z kims to wybaczcie.....obcy sie gabią, ale ty tylko widzisz dziecko nic wiecej..... 🙂

No tak to jest co szpital to innaczej patrzą w jednym olewka wchodzą wszyscy na salę w innym można tylko na korutarzu pogadać w innym są specjalne sale do odwiedzin położnic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izka ja już mam 16kg na plusie..! a podobno teraz przybędzie mi z 10 jeszcze do konca...
tylko że ja wpier* słodycze i na co tylko mam ochote.. mam juz centralnie w ciemnej D* ile ważę. Mogę i 110 kg a co.
a teraz czekam aż koleżanka przyjedzie zaraz z synkiem Larsem do mnie to sobie pogadamy wreszcie jakies ploty z niemiec dotrą 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i najwazniejsza sprawa liczenie ruchów....juz w tych tyg powinno byc zachowane 7-8, 12-13, 17-18 sa w szpitalach tabelki z tymi godz ( juz kazda wie o ktorej jej dzidzia wstaje i wyprawia fikołki , mozna zmienic te godz np 8-9, 14-15 lub 19-20).Jezeli czuje sie mniej niz 4 ruchy w ciagu podanych godz , gdzie zawsze sie duzo ruszało powinno sie zgłosic jak najszybcij na ktg , jezeli powyzej 10 wszytsko jest ok ....nie ma z tym zartow ...za kazdym razem przychodzili i sie pytali czy liczyła Pani ruchy ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna to też tak nie jest z tym do konca bo każde malenstwo jest inne.. moja kuzynka ta co rodziła aw angli nie czuła alanka przez 4 dni i jak była u lekarza to jej powiedział że to liczenie jest bezsensowne i tylko straszy kobiety bo maluszek jak chce to kopnie jak nie to nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Jeśli chodzi o glukozę, to tak jak w wielu innych sprawach, różni lekarze = różne opinie. Mnie jedna dała skierowanie na 75g po 2h, a druga powiedziała, że to jest jakiś nowy wymysł, bo powinno się robić owszem 75g ale po 1h i po 2h. Mimo wszystko nie poprawiałam tego badania. Ja rozmawiałam z innym dziewczynami to też miały różnie robione. Bądź tu człowieku mądry.

Prawidłowo powinno być 50g po 1 godz 75g po 1h i 2h mi lekarz zlecił 50g w laboratorium siedziałam 2h też się lekarz zdziwił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
izka ja już mam 16kg na plusie..! a podobno teraz przybędzie mi z 10 jeszcze do konca...
tylko że ja wpier* słodycze i na co tylko mam ochote.. mam juz centralnie w ciemnej D* ile ważę. Mogę i 110 kg a co.
a teraz czekam aż koleżanka przyjedzie zaraz z synkiem Larsem do mnie to sobie pogadamy wreszcie jakies ploty z niemiec dotrą 😁 😜


kurczaczki , aż pójde się zwarzyć ...

ja dzis tez na ploty 😉 z koleżanką ktora tydzien temu dowiedziała się że też jest w ciąży 😁 wreszcie jakies towarzystwo będe miała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i nie mozna MASOWAC BRZUCHA ...W ZADNYM WYPADKU ....TO PRZYSPIESZA SKURCZE, TAK SIE NA MNIE POŁOZNA WYDARŁA ZE SZOK JAK MNIE PRZYJMOWALI , BO JA SIEDZAŁAM NA IIZBIE PRZYJEDZ I MASUJE , A ONA DO MNIE CO PANI ROBI , A JA MASUJE .....CO PANI ROBI JEST PANI W 28 TYG , A PANI BRZUCH MASUJE .....NIE MOZNA , ZAKAZANE , NIKT PANI TEGO NIE POWIEDZIAŁAŁ, A JA PATRZE NA NIA I MOWIE NIE , PRZECIEZ TO SKURCZE POWODUJE I MOZE PANI WCZESNIEJ URODZIC ...NIE MOZNA TEGO ROBIC .W 38 TYG OK ALE NIE TERAZ W 28...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
Leer napisał(a):
izka ja już mam 16kg na plusie..! a podobno teraz przybędzie mi z 10 jeszcze do konca...
tylko że ja wpier* słodycze i na co tylko mam ochote.. mam juz centralnie w ciemnej D* ile ważę. Mogę i 110 kg a co.
a teraz czekam aż koleżanka przyjedzie zaraz z synkiem Larsem do mnie to sobie pogadamy wreszcie jakies ploty z niemiec dotrą 😁 😜


kurczaczki , aż pójde się zwarzyć ...

ja dzis tez na ploty 😉 z koleżanką ktora tydzien temu dowiedziała się że też jest w ciąży 😁 wreszcie jakies towarzystwo będe miała 😁



zatrzymało się narazie na + 13 kg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
czarna to też tak nie jest z tym do konca bo każde malenstwo jest inne.. moja kuzynka ta co rodziła aw angli nie czuła alanka przez 4 dni i jak była u lekarza to jej powiedział że to liczenie jest bezsensowne i tylko straszy kobiety bo maluszek jak chce to kopnie jak nie to nie.

szczerze co ty bys zrobiła gdyby sie Twoje malenstwo 4 dni nie ruszało .....od razu do szpitala .....mi chodziło o to ze w danych godz gdy szalał to nic sie nie rusza.....albo bardzo słabo .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...