Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Dziewczyny , u mnie też pogoda do bani ... to temu właśnie wstałam 😜 zimno słonka nie ma eh a miałam uprać dziś ostatnią siatę ubranek 🙂 żeby już wsio było przygotowane z ubranek 🙂
Zocha fajnie że zakupki udane 🙂 ja jutro przed wizytą mam zamiar kupić parę rzeczy dla Tymka co by lista się skróciła bo czasu coraz mniej 😜 pieluchy , kosmetyki i parę drobiazgów jeszcze zostało a i w sumie pościel bo jednak muszę kupić nową ...
Mariolka zamawiałaś już tą 11 elementową ???? bo się na nią chyba skuszę 🙂
Kamiska czekamy na relacje z wizyty 🙂 będzie ok !

czekam na wypłatę 10 i będę jakoś niedługo zamawiała 🙂 na pierwszy ogień pójdzie wózek a potem coś jeszcze trzeba będzie dokupić - właśnie może ten zestaw i koszulki dla mamy, bo to już warto byłoby mieć 🙂


a ja właśnie wczoraj kasiore dostałam i przeznaczam ją na resztę wydatków 🙂 pieluchy, pościel , kosmetyki i dla mnie do szpitala ...niby nie mam tego dużo do kupienia a jak przyjdzie co do czego to się nie zła suma uzbiera 🥴 wszystko kosztuje w końcu ... i ja jednak zieloną zamówię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Agamu napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Dziewczyny , u mnie też pogoda do bani ... to temu właśnie wstałam 😜 zimno słonka nie ma eh a miałam uprać dziś ostatnią siatę ubranek 🙂 żeby już wsio było przygotowane z ubranek 🙂
Zocha fajnie że zakupki udane 🙂 ja jutro przed wizytą mam zamiar kupić parę rzeczy dla Tymka co by lista się skróciła bo czasu coraz mniej 😜 pieluchy , kosmetyki i parę drobiazgów jeszcze zostało a i w sumie pościel bo jednak muszę kupić nową ...
Mariolka zamawiałaś już tą 11 elementową ???? bo się na nią chyba skuszę 🙂
Kamiska czekamy na relacje z wizyty 🙂 będzie ok !

czekam na wypłatę 10 i będę jakoś niedługo zamawiała 🙂 na pierwszy ogień pójdzie wózek a potem coś jeszcze trzeba będzie dokupić - właśnie może ten zestaw i koszulki dla mamy, bo to już warto byłoby mieć 🙂

Laski ja zamówiłam wczoraj te koszule, o których Aga mówiła, nie są może zbyt piękne, ale ponoć najlepsze http://moda.allegro.pl/pizama-ciazowa-i-do-karmienia-100-bawelna-i1670270715.html
Wzięłam czerwoną i zieloną, szału ni ma wizualnie, ale podobno najwygodniejsze i najdyskretniejsze do karmienia w szpitalu.

tak się właśnie zastanawiam czy kupić taką czy taką inną odchylaną...napewno guziki odpadają to wiedziałam wcześniej, ale jakoś nie jestem przekonana akurat do tej koszuli...

ja też nie jestem...ale stwierdziłam, że zamowię i najwyżej nie użyję...zobaczę jak to na zywo wyglada 🙂


ja będę też najzwyklejsze w świecie zamawiać bo i tak nie śpię w koszulach więc szkoda kasy ładować na drogie jak potem będą leżeć ...wolę w szlafrok lepszy zainwestować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Agamu napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Dziewczyny , u mnie też pogoda do bani ... to temu właśnie wstałam 😜 zimno słonka nie ma eh a miałam uprać dziś ostatnią siatę ubranek 🙂 żeby już wsio było przygotowane z ubranek 🙂
Zocha fajnie że zakupki udane 🙂 ja jutro przed wizytą mam zamiar kupić parę rzeczy dla Tymka co by lista się skróciła bo czasu coraz mniej 😜 pieluchy , kosmetyki i parę drobiazgów jeszcze zostało a i w sumie pościel bo jednak muszę kupić nową ...
Mariolka zamawiałaś już tą 11 elementową ???? bo się na nią chyba skuszę 🙂
Kamiska czekamy na relacje z wizyty 🙂 będzie ok !

czekam na wypłatę 10 i będę jakoś niedługo zamawiała 🙂 na pierwszy ogień pójdzie wózek a potem coś jeszcze trzeba będzie dokupić - właśnie może ten zestaw i koszulki dla mamy, bo to już warto byłoby mieć 🙂

Laski ja zamówiłam wczoraj te koszule, o których Aga mówiła, nie są może zbyt piękne, ale ponoć najlepsze http://moda.allegro.pl/pizama-ciazowa-i-do-karmienia-100-bawelna-i1670270715.html
Wzięłam czerwoną i zieloną, szału ni ma wizualnie, ale podobno najwygodniejsze i najdyskretniejsze do karmienia w szpitalu.

tak się właśnie zastanawiam czy kupić taką czy taką inną odchylaną...napewno guziki odpadają to wiedziałam wcześniej, ale jakoś nie jestem przekonana akurat do tej koszuli...

ja też nie jestem...ale stwierdziłam, że zamowię i najwyżej nie użyję...zobaczę jak to na zywo wyglada 🙂


ja będę też najzwyklejsze w świecie zamawiać bo i tak nie śpię w koszulach więc szkoda kasy ładować na drogie jak potem będą leżeć ...wolę w szlafrok lepszy zainwestować 🙂

ja też się tym sugerowałam, że nie śpię w koszulach...więc szkoda kupować za 40-50 zł. A ta z tym "rozpierdakiem" ponoć do karmienia jest najlepsza,a jak się nie sprawdzi to wielkiej straty nie będzie, bo razem z przesyłką za 2 zapłaciłam niecałe 45 zł. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
na tvn+1 była powtórka rozmów w toku , temat porody itp... właśnie mówili o wyprawce co zabrać i żeby najlepiej być spakowanym w 8 m-cu ... także Kochane już nie długo i pakujemy torby 🙃

Ja jak wrocę do Poznania pod koniec lipca to zacznę szykowac tą torbę,bo w zasadzie wszystko moze się stać, jesteśmy juz coraz bliżej....
A tak niedawno zobaczyłysmy na teście 2 krechy... 🙂a niedlyugo będziemy miały swoje Maluszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
na tvn+1 była powtórka rozmów w toku , temat porody itp... właśnie mówili o wyprawce co zabrać i żeby najlepiej być spakowanym w 8 m-cu ... także Kochane już nie długo i pakujemy torby 🙃

Ja jak wrocę do Poznania pod koniec lipca to zacznę szykowac tą torbę,bo w zasadzie wszystko moze się stać, jesteśmy juz coraz bliżej....


dokładnie lepiej być przygotowanym 🙂 lepiej żeby maluchy siedziały w brzuszkach jak najdłużej ale różnie może być w końcu ...
lecę na śniadanko bo zasysa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co z tymi torbami to podobno też się trzeba dowiedzieć jak jest w którym szpitalu... bo z tego co słyszałam to są takie wszpitale w których wymagają żeby torba dla dziecka była osobna.. tak że jak sie już rodzi to się daje położnej tą torbę maluszka i one tam wybieraja co potrzeba... a w innych chcą zeby wszystko mieć w jednej torbie bo tak łątwiej pilnować jak cię póżniej przewożą na porodówkę czy z sali na sale...
więc to też moze się okazać nnie takie proste jak myślimy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
wiecie co z tymi torbami to podobno też się trzeba dowiedzieć jak jest w którym szpitalu... bo z tego co słyszałam to są takie wszpitale w których wymagają żeby torba dla dziecka była osobna.. tak że jak sie już rodzi to się daje położnej tą torbę maluszka i one tam wybieraja co potrzeba... a w innych chcą zeby wszystko mieć w jednej torbie bo tak łątwiej pilnować jak cię póżniej przewożą na porodówkę czy z sali na sale...
więc to też moze się okazać nnie takie proste jak myślimy 😉


no tak... 🙃 wydawało mi się że z tym nie będzie problemu 😜 a tu jednak heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
ja pościel wezmę beżową, pokój mam zielony i parę ubranek zielonych, więc jakaś odmiana się przyda 🙂 od poniedziałku zaczynam szkołę rodzenia, więc tam się pewnie wszystkiego dowiem co zabrać do szpitala 🙂


a ja doszłam do wniosku że mam zielony wypoczynek w pokoju i ściany pomarańcz i jedna czerwona więc beż kompletnie mi nie pasuje a tak my mamy zielone spanie to i Tymonek też będzie miał zielone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie jakoś dziwnie w szpitalu jest 😁 Bo dla Małej mam wziąć tylko pampersy i czapeczke 😁 Bo nie pozwalają nic swojego,bo rzeczy nie są jakoś tam wysterylizowane czy cuś koło tego..A ja całą wyprawke dla mojej Myszki kupiłam 😁 A po za tym..dla Siebie to wiadomo koszule..majciochy itd... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

też zamówilam wczoraj na allegro te dwie koszule z rozpierdasem 😉
dzis byłam na pobieraniu krwi , jutro wizyta u ginekolożki 😉
mam nadzieje ze wszystko bedzie ok , bo dzis cos od rana czuje jakies dziwne parcie na dole. tzn nie caly czas , ale mimo wszystko troche mnie zaniepokoiło 😞 całe szczescie ze narazie przeszło ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój synuś też wczoraj skakał mi gdzieś na dole i też już byłam zaniepokojona, bo te wszystkie historie ze skracającą się szyjką... ale dzisiaj narazie spokój... teraz to wsłuchujemy się w swoje ciało z wielką uwagą i wszystko nas niepokoi 😮
moja koleżanka w 3 miesiącu ciąży właśnie trafiła do szpitala bo zaczęła krwawić, wczoraj ją wypuścili, sytuacja opanowania, ale biedna też zestresowała się... dobrze że my już bliżej a nie dalej do porodu 🙂
jak przyjdą Wam te koszulki to dajcie znać, może jednak się skuszę 🙂 takie tanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej ja własnie skonczylam robic pierogi z truskawkami 🙂pychota (szkoda ze nie moge polewy śmietankowej z cukrem 😞

dam znac jak po wizycie ja ide po poludniu wiec pewnie bede wieczorem
Leginsik walcz dzielnie to Twoj wielki dzien i wszystko powinno byc jak sobie wymarzylas,tego Ci zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

w Szczecinie nareszcie ciepło 🙂

niedługo wybieramy sie po łożko da Grzesia więc będe miała pole do popisu z łożeczkiem dla małego 🙂 lepiej niech juz sobie stoi przygotowane, jedynie kocem przykryje by sie nie kurzyło.

a co do szyjki to dziewczyny uwazajcie, kaze ciągnięcie w dół moze ozaczac ze dzidzia "chodzi" coraz niżej i napiera dgłówką, a to osłabia szyjkę.
Ja mimo krążka mam takie uczucie ale mam nazieję że dotrzymamy do przynajmniej 36 tc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
CZeść !!!
Włąśnie Was nadrobiłam 🙂 DOBRZE CIĘ WIDZIEĆ AGA!!!!!!
wczoraj już nie dałam rady zajrzeć na forum... padłam normalnie po zakupach miałam już dosyć a wpadło do nas jeszcze kolejno 6 niespodziewanych gości więc myślałam ze zejdę normalnie..
naoglądaliśmy się wóżków- mamy 2 typy - tako albo jedo fyn + fotelik maxi cosi city- poza tym wszystkich kocyków , rożków , przewijakó itd... kupiliśmy trochę ciuszków i rożek, więc mała nie będzie już chodziła naga jakby coś 🙂 wszystko oczywiście przesłodkie i mimo że obiecywaliśmy sobie że będziemy kupować rzeczy w neutralnych kolorach bo za różami nigdy nie przepadałam .. to jakoś tak wyszło że połowa rzeczy jest typowo dziewczyńskich i .. różowych 🙂 były takie słodkie że nie dało się nie kupić 😉
Cieszę się bo mieliśmy namiary na fajne sklepy i udało sie zrobić zakupy na prawdę nie dużym kosztem.. p w jednym sklepie była promocja druga rzecz za 1 zł a w sumie droższej rzeczy niż za 20 zł to tam chyba nie widziałam dla takiego maluszka... a jak już zapłaciliśmy to pani nam jeszcze wskazala taki kosz w którym były takie malutkie ciuszki - ostatnie pary ze wzorów po 2 zł!!!! więc jeszcze kupiliśmy wszystko co znalazłam z długim rękawem 🙂 jeszcze potrzebuję z ciuszkó tylko półśpiochy lub śpiochy bo mam sporo różnego rodzaju body i to już z ciuszków chyba wszystko póki co... jeszcze wczoraj u jednego z wczorajszych gości zamówiliśmy komode do sypialni żeby póki co służyła do przewijania małej i do schowania jej rzeczy a póżniej będzie am służyła 🙂 kupa kasy poszła na nią ale już będzie taka jak reszta mebli więc trudno się mówi.. co prada to kolejna rzecz której nie planowaliśmy kupować bo mieliśmy dostać od siostry M i jej męża no ale skoro on zmienił zdanie to rady nie było a on niech się udławi tymi rzeczami!!!


Cześć Dziewczyny 🙂 ale z Was ranne ptaszki

ZOCHA widzę, że u nas jakoś tak podobnie się układa. W kwestii wózków też w tym tygodniu rozważaliśmy czy Tako czy Jedo Fyn 🙃 Stanęło jednak na Jedo bo jest lżejszy i kolorystycznie bardziej mi się podoba. Komodę w tym samym celu odebraliśmy wczoraj i dzisiaj będziemy ją składać 😉
Podpowiedz jeszcze gdzie robiłaś te zakupy dla Córuni. Ja wózek będę kupowała w Bejbi. Chyba jest najtaniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Właśnie znalazlam Wasze forum, bo szukalam czegos dla mam rodzacych we wrzesniu 🙂 a także dla takich które mogłyby mi udzielić porady, bo ostatnio już świruje na temat przedwczesnego porodu..
Mogę się dołączyć? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Hej dziewczyny!
Właśnie znalazlam Wasze forum, bo szukalam czegos dla mam rodzacych we wrzesniu 🙂 a także dla takich które mogłyby mi udzielić porady, bo ostatnio już świruje na temat przedwczesnego porodu..
Mogę się dołączyć? 😁


witaj na forum 🙂 czuj sie jak u siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka dziewczyny dopiero wstałyśmy po śniadanku i obowiązkowo następny brzuszek :p 😉
ostatnio dosc długo śpimy ale to dobrze dla mnie bo szybciej czas leci.. 🙂
mała nadal nie kopie ale sie bardzo rozpychała wczoraj i miała ze dwa razy czkawkę wiec wiem że jest ok z nia 😉
kasiu to miłych zakupów 🙂
a to nasz kat dla małej w naszej sypialni 😉
Jak zawsze bałagan ale COLI nie ma! :P

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/263/domekjp.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/187/domekjp.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

i szafka z ubraniami 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/ciuk.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/9711/ciuk.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zastanawiałam się czy któraś z Was też miała takie straszne problemy z utrzymaniem malucha?
Ja juz od 16tc mam skurcze przepowiadające.. od 18 biore fenoterol a dzisiaj brzuch opadł mi chyba no kolan 😜
wizyte u lekarza mam dopiero w piąek, więc się spinam strasznie.
Jedyne co kupilismy z meżem to łóżeczko i wózek zamówiony, bo w rodzinie istnieje niepisana tradycja "niezapeszania" i nasi rodzice chyba by nas zjedli za mase slicznych malych ciuszkow ;d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
hej Dziewczyny , u mnie też pogoda do bani ... to temu właśnie wstałam 😜 zimno słonka nie ma eh a miałam uprać dziś ostatnią siatę ubranek 🙂 żeby już wsio było przygotowane z ubranek 🙂
Zocha fajnie że zakupki udane 🙂 ja jutro przed wizytą mam zamiar kupić parę rzeczy dla Tymka co by lista się skróciła bo czasu coraz mniej 😜 pieluchy , kosmetyki i parę drobiazgów jeszcze zostało a i w sumie pościel bo jednak muszę kupić nową ...
Mariolka zamawiałaś już tą 11 elementową ???? bo się na nią chyba skuszę 🙂
Kamiska czekamy na relacje z wizyty 🙂 będzie ok !

Asik ,jednak lepiej Ci kupic wymiarowa co? 🙂Asiu a masz moze juz wyprawke do szpitala?Tzn komplet z czapeczka i niedrapkami ..jak masz jakiego linka to wrzuc ,bo ja nie moge na nic sie zdecydowac..za duzy wybor cholerka ...
A co do tych koszul co Aga polecala ,moze i to wygoda ,ale ja sie napewno nie zdecyduje na taka ...chyba ,ze faktycznie stanik do karmienia pod nia...ale szczerze to bym jednak wybrala cos na ten styl,czyli odcinana pod biustem -zgrabnie lezy ,a do tego cycory nie sa na wierchu hehehe http://allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-rozmiary-s-m-i1676327846.html
Ja brzusio tez masuje...czasami ,ale tez jest to nie uniknione ,np.przy wcieraniu balsamow ...Wszystko sie zmienilo od kiedy rodzilam ,ach zamierzchle to czasy ☺️
Niedawno otworzylam slipka ...Rano pojadlam sniadanko i mnie nagle zmorzylo ... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Dziewczyny , u mnie też pogoda do bani ... to temu właśnie wstałam 😜 zimno słonka nie ma eh a miałam uprać dziś ostatnią siatę ubranek 🙂 żeby już wsio było przygotowane z ubranek 🙂
Zocha fajnie że zakupki udane 🙂 ja jutro przed wizytą mam zamiar kupić parę rzeczy dla Tymka co by lista się skróciła bo czasu coraz mniej 😜 pieluchy , kosmetyki i parę drobiazgów jeszcze zostało a i w sumie pościel bo jednak muszę kupić nową ...
Mariolka zamawiałaś już tą 11 elementową ???? bo się na nią chyba skuszę 🙂
Kamiska czekamy na relacje z wizyty 🙂 będzie ok !

czekam na wypłatę 10 i będę jakoś niedługo zamawiała 🙂 na pierwszy ogień pójdzie wózek a potem coś jeszcze trzeba będzie dokupić - właśnie może ten zestaw i koszulki dla mamy, bo to już warto byłoby mieć 🙂

Laski ja zamówiłam wczoraj te koszule, o których Aga mówiła, nie są może zbyt piękne, ale ponoć najlepsze http://moda.allegro.pl/pizama-ciazowa-i-do-karmienia-100-bawelna-i1670270715.html
Wzięłam czerwoną i zieloną, szału ni ma wizualnie, ale podobno najwygodniejsze i najdyskretniejsze do karmienia w szpitalu.

Daj znac jak przyjda ...Zmierz i przetestuj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maga moja ciąża pomimo wszystko przebiega bardzo sprawnie, jedyne co to miałam epizody z ciśnieniem , no i napierająca główka malutkiej ale żadnego rozwarcia skróconej szyjki lub miękkiej nie mam, wszystko pozamykane wiec jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...