Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Asia19874 napisał(a):
no nie posiedzę , normalnie jak mnie uwiera z prawej strony pod żebrami to szok 😮 😮 😮 takie to nie przyjemne jakby mi się coś pod nie wżynało 🤢 🤢 🤢

no paskudne..a ja czekoladka opycham.. ☺️schogetten z Biedry Trilogia..mniam 🤪 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mariola-s napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Mariolu jaki sobie napis pierdykniesz na pościel dla Szymka ??????? bo ja jednak ten co Ty zamawiam i myślę nad napisem 😮 😮 😮

no właśnie myślałam że dziewczyny coś podpowiedzą a one milczą...

mi musk sie zlasowal ..ale moze cos wymyslimy wspolnie,ale to musi cos zaskoczyc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Mariolu jaki sobie napis pierdykniesz na pościel dla Szymka ??????? bo ja jednak ten co Ty zamawiam i myślę nad napisem 😮 😮 😮

no właśnie myślałam że dziewczyny coś podpowiedzą a one milczą...

mi musk sie zlasowal ..ale moze cos wymyslimy wspolnie,ale to musi cos zaskoczyc..

jakoś wogóle nie mam pomysła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
izarybka napisał(a):

A i mam pyt moim teściowie mają rocznice 30lecie ślubu macie jakieś propozycje co by im kupić tak do 200zł???


może pościel i prześcieradło z satyny?

to chyba zależy od ich gustu, bo ja np nie lubię pościeli z satyny, ale może jakąś inną bawełnianą haftowaną?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
izarybka napisał(a):

A i mam pyt moim teściowie mają rocznice 30lecie ślubu macie jakieś propozycje co by im kupić tak do 200zł???


może pościel i prześcieradło z satyny?

to chyba zależy od ich gustu, bo ja np nie lubię pościeli z satyny, ale może jakąś inną bawełnianą haftowaną?

bawelna dobrej jakosci,ja nie lubie nic sliskiego ,zadnej satyny ,jedwabiu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
izarybka napisał(a):

A i mam pyt moim teściowie mają rocznice 30lecie ślubu macie jakieś propozycje co by im kupić tak do 200zł???


może pościel i prześcieradło z satyny?

no własnie podobno nie lubią satyny zamówiliśmy już o takie http://www.bertax.pl/bertax-posciel-kora-esprit-bialy-160x200-o_99_142.html ja myślalam jeszcze o kocu http://allegro.pl/koc-koce-narzuta-mieciutki-gruby-tloczony-i1654142897.html bo mają normalnie taki szary ja w wojsku 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
izarybka napisał(a):

A i mam pyt moim teściowie mają rocznice 30lecie ślubu macie jakieś propozycje co by im kupić tak do 200zł???


może pościel i prześcieradło z satyny?

to chyba zależy od ich gustu, bo ja np nie lubię pościeli z satyny, ale może jakąś inną bawełnianą haftowaną?


co do materiału to rzeczywiście Iza muiałaby zrobic rozeznanie w czym śpią.
Oprócz pościeli moze np. jakas "elegancka" narzuta na łózko?
ja poszłabym w tym kierunku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
izarybka napisał(a):

A i mam pyt moim teściowie mają rocznice 30lecie ślubu macie jakieś propozycje co by im kupić tak do 200zł???


może pościel i prześcieradło z satyny?

no własnie podobno nie lubią satyny zamówiliśmy już o takie http://www.bertax.pl/bertax-posciel-kora-esprit-bialy-160x200-o_99_142.html ja myślalam jeszcze o kocu http://allegro.pl/koc-koce-narzuta-mieciutki-gruby-tloczony-i1654142897.html bo mają normalnie taki szary ja w wojsku 😮


bardzo ładna pościel 🙂
jak Ci starczy kasy to koc tez możesz wciąć, bo rzeczywiście, taki "wojskowy szary" jest brzydki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podjechałam do bankomatu co by mieć kasę na te jutrzejsze badania i wdepnęłam do 5-10-15 🙂...
i kupiłam kaftanik w kolorowe paseczki i 3 pary maleńkich skarpeteczek 🙂 a niby z ciuszków nic już nie chciałam kupować...ale same jakoś tak w ręce wpadły, takie słodkie te ciuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
izarybka napisał(a):

A i mam pyt moim teściowie mają rocznice 30lecie ślubu macie jakieś propozycje co by im kupić tak do 200zł???


może pościel i prześcieradło z satyny?

to chyba zależy od ich gustu, bo ja np nie lubię pościeli z satyny, ale może jakąś inną bawełnianą haftowaną?

bawelna dobrej jakosci,ja nie lubie nic sliskiego ,zadnej satyny ,jedwabiu...


a ja tam się lubię poślizgać 🤪 🙃 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
podjechałam do bankomatu co by mieć kasę na te jutrzejsze badania i wdepnęłam do 5-10-15 🙂...
i kupiłam kaftanik w kolorowe paseczki i 3 pary maleńkich skarpeteczek 🙂 a niby z ciuszków nic już nie chciałam kupować...ale same jakoś tak w ręce wpadły, takie słodkie te ciuszki 🙂


zawsze coś wpadnie w oko 🙂 takie to słodkie malutkie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
izarybka napisał(a):

A i mam pyt moim teściowie mają rocznice 30lecie ślubu macie jakieś propozycje co by im kupić tak do 200zł???


może pościel i prześcieradło z satyny?

to chyba zależy od ich gustu, bo ja np nie lubię pościeli z satyny, ale może jakąś inną bawełnianą haftowaną?

bawelna dobrej jakosci,ja nie lubie nic sliskiego ,zadnej satyny ,jedwabiu...


a ja tam się lubię poślizgać 🤪 🙃 😁 😁 😁 😁 😁

hehe apropo ślizgania przyjechalismy do teściów z mies temu a tam noga w łóżku ułamana taka z tych niby metalowych ale mieliśmy zlewe 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
izarybka napisał(a):

A i mam pyt moim teściowie mają rocznice 30lecie ślubu macie jakieś propozycje co by im kupić tak do 200zł???


może pościel i prześcieradło z satyny?

to chyba zależy od ich gustu, bo ja np nie lubię pościeli z satyny, ale może jakąś inną bawełnianą haftowaną?

bawelna dobrej jakosci,ja nie lubie nic sliskiego ,zadnej satyny ,jedwabiu...


a ja tam się lubię poślizgać 🤪 🙃 😁 😁 😁 😁 😁

hehe apropo ślizgania przyjechalismy do teściów z mies temu a tam noga w łóżku ułamana taka z tych niby metalowych ale mieliśmy zlewe 😁 😁 😁


hahaha 🤪 😁 😁 😁 ładnie się musieli rzucać po wyrze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wywietrzyłam móżdżona ale jakoś szału z przebudzeniem to nie ma 🙂Aż wstyd się przyznać ale nawet nie wiedziałam że u mnie dzisiaj tak ciepło na dworze ☺️ ☺️ ☺️
Asia moja mała to mi prawie cały czas wszystkie wnętrzności pod żebra wciska (stwierdzam że chce sprawdzić ile się tam zmieści)także znam twój ból.Codziennie go doświadczam i nic na to nie pomaga czasami tak dociśnie że aż mi usta drętwieją bo powietrza brak na szczęście taka masakra to nie zawsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hurra!! Udało mi się doczytać do końca!! Od 14 walczyłam... Ale po kolei:
- w c&a jest wyprzedaż - efekt 5 bodziaków za 19 zł w domu a reszta czeka na mnie w sklepie, bo M. stwierdził że śpiochy nie potrzebne. No fakt, mamy całe 2 sztuki 🙂
- jak wracałam do domu ledwo włócząc nogami, bo M. pojechał do pracy, to złapały mnie jakieś skurcze... Ale naparzała główką w szyjkę albo z jakimś innym organem walczyła ta moja córunia...Dobrze, że jutro rano mam wizytę u dżina to zobaczy co i jak... Mam tylko nadzieje, że to nie są żadne cyrki z szyjką 😞
- przeglądając Was szperałam też na allegro i wyszperałam materac z dodatkami - http://allegro.pl/materac-gryka-pianka-kokos-60-120-od-adibu-i1696578572.html chciałam zamówić już od razu, ale chyba poczekam aż sąsiadka wróci z urlopu i może się przyłączy do zamówienia.
- co do napisu na wyprawce to chyba trzeba wysłać maila pt. "proszę pana, brzuszek jeszcze myśli"
- Kelly Family...też za nimi nie przepadałam, ale za to szalałam za drugim "obozem" czyli backstreet boys 😉
- też w poniedziałek zaliczam szkołę rodzenia, ale ja mam dwa razy w tygodniu. Niestety M. ma teraz jakąś akcję w sklepie i będę chodziła z przyjaciółką 🙂 No cóż, będziemy wyglądały jak lesby ale nie chcę iść sama - przynajmniej na pierwsze zajęcia. Potem dołączy sąsiadka.
Wyleguję się na wyrko, słucham mojej ukochanej płyty żeglarskiej a mała od czasu do czasu stuknie 🙂 Chyba jej też się podoba. Ale jak leci po raz piąty to poszła spać..Wczoraj oczywiście nie spałam do 2.30 - coraz lepiej - więc dzisiaj budzik na 8.45 i heja na nogi!! Rano kawka zwykła by nie było kimania w dzień i się udało, jeszcze ani razu dzisiaj nie drzemałam 🙂 Może zasnę o jakiejś ludzkiej porze dzisiaj?
Ufff... A się tego zebrało...
A no i pogoda do d... chociaż o 6 rano widziałam, słowo daję, kawałek błękitnego nieba za oknem. A może mi się przyśniło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski, ale jestem wkurzona!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 Okazalo się, że silnik się zatarł w moim samochodzie 😞 😞 😞 i albo silnik jest do wymiany, albo samochód!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A jeszcze mój mechanik ma urlop do 15 lipca!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠
W razie wu mamy jeden samochód i damy sobie radę, bo póki co nie stać nas na zakup drugiego ,w kredyt kolejny też nie chcę się wpieprzać, a w sumie mi i tak nie będzie teraz potrzebny, bo cały rok w domku będę.
Tak czy inaczej już głowa mnie z nerwów rozbolała i jestem wkurwiona,bo zawsze coś musi być pod gorkę!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejja jeszcze nie nadrobiłam ale nic straconego
-pogoda u nas piękna słoneczko świeci nic tylko siedzieć na tarasie 🙂juz w tym tyg jedziemy nad morze hurrraaa!!
-własnie mąż przyniósł dary od koleżanki:kołyskę,leżazek bujaczek fisher price,a,matę edukacyjna i zabawki nad kołyskę ale jestem szczęśliwa
-nie odmówiłam sobie zakupu dziesiątej 🙂pary pajacyka 🙂były przeceny -50% w smyku 🙂
-moja siostra została podwójnym mgr'em wiec dzis była mega pizza(maly ma smaka po mamie bo buszuje po brzuszku po pizzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski, ale jestem wkurzona!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 Okazalo się, że silnik się zatarł w moim samochodzie 😞 😞 😞 i albo silnik jest do wymiany, albo samochód!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A jeszcze mój mechanik ma urlop do 15 lipca!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠
W razie wu mamy jeden samochód i damy sobie radę, bo póki co nie stać nas na zakup drugiego ,w kredyt kolejny też nie chcę się wpieprzać, a w sumie mi i tak nie będzie teraz potrzebny, bo cały rok w domku będę.
Tak czy inaczej już głowa mnie z nerwów rozbolała i jestem wkurwiona,bo zawsze coś musi być pod gorkę!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠


uuuuu powazna sprawa znam ten ból niestety ale moze rzeczywiscie teraz mniej narazie auto bedzie potrzebne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
Hurra!! Udało mi się doczytać do końca!! Od 14 walczyłam... Ale po kolei:
- w c&a jest wyprzedaż - efekt 5 bodziaków za 19 zł w domu a reszta czeka na mnie w sklepie, bo M. stwierdził że śpiochy nie potrzebne. No fakt, mamy całe 2 sztuki 🙂
- jak wracałam do domu ledwo włócząc nogami, bo M. pojechał do pracy, to złapały mnie jakieś skurcze... Ale naparzała główką w szyjkę albo z jakimś innym organem walczyła ta moja córunia...Dobrze, że jutro rano mam wizytę u dżina to zobaczy co i jak... Mam tylko nadzieje, że to nie są żadne cyrki z szyjką 😞
- przeglądając Was szperałam też na allegro i wyszperałam materac z dodatkami - http://allegro.pl/materac-gryka-pianka-kokos-60-120-od-adibu-i1696578572.html chciałam zamówić już od razu, ale chyba poczekam aż sąsiadka wróci z urlopu i może się przyłączy do zamówienia.
- co do napisu na wyprawce to chyba trzeba wysłać maila pt. "proszę pana, brzuszek jeszcze myśli"
- Kelly Family...też za nimi nie przepadałam, ale za to szalałam za drugim "obozem" czyli backstreet boys 😉
- też w poniedziałek zaliczam szkołę rodzenia, ale ja mam dwa razy w tygodniu. Niestety M. ma teraz jakąś akcję w sklepie i będę chodziła z przyjaciółką 🙂 No cóż, będziemy wyglądały jak lesby ale nie chcę iść sama - przynajmniej na pierwsze zajęcia. Potem dołączy sąsiadka.
Wyleguję się na wyrko, słucham mojej ukochanej płyty żeglarskiej a mała od czasu do czasu stuknie 🙂 Chyba jej też się podoba. Ale jak leci po raz piąty to poszła spać..Wczoraj oczywiście nie spałam do 2.30 - coraz lepiej - więc dzisiaj budzik na 8.45 i heja na nogi!! Rano kawka zwykła by nie było kimania w dzień i się udało, jeszcze ani razu dzisiaj nie drzemałam 🙂 Może zasnę o jakiejś ludzkiej porze dzisiaj?
Ufff... A się tego zebrało...
A no i pogoda do d... chociaż o 6 rano widziałam, słowo daję, kawałek błękitnego nieba za oknem. A może mi się przyśniło?

Backstreet boys 😁 jak ich nie widzialam to lubilam posluchac bandy gejow hehe 🙂A na tych Kelly debili to ja mialam jakas obsesje..niewiem teraz jak na nich patrze to mi jakos niedobrze sie robi,ale kiedys...moja przyjaciolka za Angelo ,a ja za Paddym ...Pedi i Down mowili 😁 😁 😁,a ja plakaty,karteczki,naklejki,spiewniki,wycinanki z gazet do zeszytu wklejalam ,,,masakra byla mowie Wam..Ale ja gust to mialam...jak teraz pomysle ,ze podkochiwalam sie w koledze z klasy z baranem na glowie ,to mnie az trzepie...co ja w widzialam????Afro to sie chowa ,zreszta caloksztalnie nic specjalnego ,ja pierdziu ...szok 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski, ale jestem wkurzona!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 Okazalo się, że silnik się zatarł w moim samochodzie 😞 😞 😞 i albo silnik jest do wymiany, albo samochód!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A jeszcze mój mechanik ma urlop do 15 lipca!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠
W razie wu mamy jeden samochód i damy sobie radę, bo póki co nie stać nas na zakup drugiego ,w kredyt kolejny też nie chcę się wpieprzać, a w sumie mi i tak nie będzie teraz potrzebny, bo cały rok w domku będę.
Tak czy inaczej już głowa mnie z nerwów rozbolała i jestem wkurwiona,bo zawsze coś musi być pod gorkę!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠


uuuuu powazna sprawa znam ten ból niestety ale moze rzeczywiscie teraz mniej narazie auto bedzie potrzebne 😮


dobrze że macie drugie , eh faktycznie lipa z tym autem 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...