Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

jasna281288 napisał(a):
mi cytologie 21 kwietnia zrobi jak wizyte mam musze za to dodatkowo zaplacic 40zl ( chodze prywatnie do ginekologa)

zdzierstwo normalnie,ja chodze na NFZ i jak ma byc dobrze -to bedzie 😜
Najwazniejsze by lekarz skierowania dawal na najwazniejsze badania i byl kompetentny ,mysle,ze czy zaplacimy ,czy nie dobry lekarz nie da nam ani dzidzi zrobic krzywdy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja mam upatrzona ierwsza przytulanke dla dzidzi z bijacym serduszkiem 🙂 nawet zabawki ciekawe szukam 🙂 jak sie dowiedzialam ze to bedzie coreczka to chociaz smoczek rozowy musialam kupic 🙂 mam nadzieje ze 21 sie potwierdzi ze to coreczka bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
ja to np mam tak ze jak nie mam humoru ide na zakupy i chociaz czapeczke kupie i juz humorek sie poprawia 🙂

ty to masz bliszko pewnie do sklepów ja to musze jechać do miasta na zakupy autobusem który rzadko jeździ tak więc pozostaje nałasce męża a on nie lubi jeżdzić na zakupy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szczecinie mieszkam od niedawna i tak lekarzy nie znam wiec prywatnie chodze ostatnio jak robil badania pod koniec I trymestru to dodatkowo 70zl musialam zaplacic.ale mam gdzies ta kase wazne zeby wszystko ok bylo a co ide na badanie to zawsze cos u mnie wykrjye masakra od poczatku ciazy tyle tabletek biore ze szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
ja mam upatrzona ierwsza przytulanke dla dzidzi z bijacym serduszkiem 🙂 nawet zabawki ciekawe szukam 🙂 jak sie dowiedzialam ze to bedzie coreczka to chociaz smoczek rozowy musialam kupic 🙂 mam nadzieje ze 21 sie potwierdzi ze to coreczka bedzie 🙂


a gdzie takie pluszaki można kupić ? w każdym dziecięcym czy allegro ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki facet zakupy lubi heh ja tam wole jak moj mi da kase i kaze isc na zakupy zawsze pare godzin mi to schodzi lazenie po sklepach heh teraz musze jakie leginsy sobie kupic bo te co mam brzuch mi uciskaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Iza, ja miałam 2 razy w zyciu robioną cytologię, na początku poprzedniej ciąży i teraz. I za każym razem miałam takim długim patyczkiem. O szczoteczce nic nie wiem że się tym robi 😮

Ja mialam robiona cytologie co jakis czas na kontrolnych wizytach(rzadko bardzo,bo opieszale sie wybieralam zawsze do gina heh)i Wam powiem ,ze zawsze bylam tak zestresowana ,ze nie patrzylam czym mi tam pobiera,wazne zawsze bys konczyl szybko i abym juz zeszla z fotela ,bo dziwnie sie czuje z rozkraczem cholera 😁

Ja jeszcze w ciąży nie miiiiałam cytologii robionej. No ale pamietam ze mowili na zejeciach o szczotece, że patyczki to już perhistoryczne metody. Widać rozni są lekarze. No i zaboleć musi jak zdrapuje probkę nabłonka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
Iza, ja miałam 2 razy w zyciu robioną cytologię, na początku poprzedniej ciąży i teraz. I za każym razem miałam takim długim patyczkiem. O szczoteczce nic nie wiem że się tym robi 😮

Ja mialam robiona cytologie co jakis czas na kontrolnych wizytach(rzadko bardzo,bo opieszale sie wybieralam zawsze do gina heh)i Wam powiem ,ze zawsze bylam tak zestresowana ,ze nie patrzylam czym mi tam pobiera,wazne zawsze bys konczyl szybko i abym juz zeszla z fotela ,bo dziwnie sie czuje z rozkraczem cholera 😁

Ja jeszcze w ciąży nie miiiiałam cytologii robionej. No ale pamietam ze mowili na zejeciach o szczotece, że patyczki to już perhistoryczne metody. Widać rozni są lekarze. No i zaboleć musi jak zdrapuje probkę nabłonka.


mi moja gin powiedziała ze powinno się zrobić cytologię do 12 tc. A miałam zakładany taki plastikowy wziernik ( nieprzyjemne 🤢), a potem patyczkiem to już nie czułam 😉

kiedyś wstydziłam się chodzić do ginekologa, a teraz to jak chleb powszedni, nie mam oporów by pójść. Ale wolę do kobiety 🙂 wiem, ze w szpitalu to głownie faceci będą mnie macać. Pamietam ze jeden był taki przystojny ☺️ na patologii.. ale strasznie niedelikatnie badał, bolało mocno.. a przyszedł taki przeciętniak w okularach.. i zbadał delikatnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu kiedys tam pisalas,ze druga ciaza przebiega rozsadniej ,nie ma tej paniki i zgadzam sie z Toba w zupelnosci 🙂
Przy pierwszej ciazy jest zupelnie inaczej,czytajac Wasze wypowiedzi porownuje siebie i roznica jest spora 🙂hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
to jest najgorsze ze np panstwowo duzo gorsze sprzety maja itd a jak np ja chodze to taki sprzet ma ze masakra tak przybliza wszystko ze szok

To fakt jednak moj lekarz kieruje mnie na usg z duzo lepszym sprzetem ,takze mam badania usg i na starszym typie i na nowszym modelu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj ginekolog ostatnio tylko ciagle gadal to mi sie nie podoba to tez nie ja juz taka spanikowana bylam ze masakra ale jak na usg widzialam dzidzie jak tam warije to ulge poczulam jestem zdania ze musi byc dobrze bog mi dzidzie dal i nie moze mi jej zabrac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
to jest najgorsze ze np panstwowo duzo gorsze sprzety maja itd a jak np ja chodze to taki sprzet ma ze masakra tak przybliza wszystko ze szok

To fakt jednak moj lekarz kieruje mnie na usg z duzo lepszym sprzetem ,takze mam badania usg i na starszym typie i na nowszym modelu 🙂

a ja chodzę na NFZ do nowej przychodni i sprzęt pierwsza klasa także nie wszędzie tak jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...