Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HBsAg jest badaniem na obecnośc antygenu powierzchniowego wirusa WZW typu B,czyli badaniem na obocnośc tego wirusa-pozwala okreslic czy zostałaś zakażona wirusem zapalenia wątroby typu B
też jest wykonywane u każdej ciężarnej,nie powtarza się go na sali porodowej
wykonanie tych badań nie wymaga wstrzymania się od posiłku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
najwazniejsze zeby zdrowe bylo ale tak mysle coreczke ladnie w sukienki mozna ubrac uczesac ladnie itd 🙂

Najwazniejsze ,zeby zdrowe bylo ..wlasne dziecko kocha sie pomimo wszystko i bez wzgledu na wszystko ...a uczesac i ładnie ubrac mozna tez lalke... 🤢
Ja mam corke juz ,a chcialabym cichutko w duchu miec synka ale co bedzie bede sie cieszyc i kochac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
mozna nawet odebrac wynik tego samego dnia,po kilku godzinach ewentualnie na drugi dzień 😉 a ja mam ochote na loda z automatu 🤪 smacznego! 🙂

Ja ostatnio tez kreconego pozarlam w mig 😁Tak za mna chodzil mniam mniam,az i teraz mi sie zachcialo tez 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki moje kochane 🙂
Już nawet nie pamiętam kiedy tu byłam po raz ostatni.... Chyba nie dam rady nadrobić czytania... tyle zaległości..
Cieszę się, że brzusie Wam rosną... 🙂 dzidziusie też 🙂 Czy już wiecie co nosicie pod serduszkiem???
Buziaczki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja wczoraj chyba pierwsze babelki w brzuchu poczulam, sama nie wiem czy to byl dzidzius czy cos innego ale jakos mi lepiej.

dzis poszlam na zakupy po wyplacie i troche zaszalam, 3 pary butow dla meza i jedna dla mnie, ale musi przymiezyc bo co do jednych nie jestem pewna czy beda dobre, jak cos bede musiala oddac.

ja witamin nie biore, moja lekarka powiedziala ze w II trymestrze jak bede miec zle wyniki to mi przepisze, biore za to kwas foliowy w wiekszej ilosci niz w foliku jest - na recepte taki oraz lutene ale teraz chyba juz skoncze. mowila ze 17 tygodniu lozysko bedzie samo opiekowac sie dzidziusiem i nie bede musiala brac luteiny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😮 😮 przez parę godzin 25 stron do nadrobienia 😮 😮

ale to dobrze, ciekawych rzeczy można się dowiedzieć 🙂

Ja brałam tylko kwas foliowy innych witamin nie biorę, lekarz mi powiedział, że dodatkowych nie ma co brać bo jeszcze się przedobrzy a wiadomo za dużo witamin jest niezdrowe 🙂

ja chodzę do lekarza na NFZ ale też w każdej chwili mogę do niego zadzwonić. Na ostatniej wizycie dał mi numer swojego prywatnego telefonu i powiedział, że jak będzie się coś działo to mam do niego od razu dzwonić 🙂 także to nie zawsze jest tak, że prywatnie lekarze się opiekują pacjentem. Usg też mam na dobrym sprzęcie robione a chodzę do przyszpitalnej przychodni szpitala klinicznego, gdzie jedne z najlepszych sprzętów mają - ale głowy sobie nie dam za to urwać 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie przyszłe mamy.Jestem tu nowa i nie do końca wiem jak sie poruszać tutaj ale mam nadzieje ze szybko zalapie.Sledze Was od poczatku swojej ciazy czyli gdzies tak od 11 tygodni bo aktualnie jestem w 15 tc.Wielu ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec. Ja chodze do lekarza prywatnie, to moje pierwsze dziecko, prawie dwa lata po slubie. Wczoraj bylam na USG no i Szkrab niezle kopie tylko na razie ja jeszcze nic nie czuje. No i dowiedzialam sie ze to raczej Synus bedzie 🤪 chociaz od poczatku tak czulam....sama nie wiem czemu no ale sie sprawdzilo 😁 hmmmm od samego poczatku nie moge na nic narzekac czuje sie jak nie w ciazy, bo nic mi nie dolega ani zadne zapachy mi nie przeszkadzaja po prostu rewelacja, tylko na poczatku bralam luteine ale teraz wsio gra 😁 Pozdrawiam wszystkie szczesliwe przyszle mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny:_) widzę że sie rozpisałyście niestety nie chce mi sie czytać wszystkiego wybaczcie 😉 wczoraj moja siostra pokazała mi na skape jakie kupiła ciuszki dla mojego maluszka , piękne.. najbardziej podobała mi sie różowa sukienka- body w serca.. aż żal jak nie wykorzystam tego, ale dla chłopca tez mam dużo rzeczy i wiele neutralnych.. jak wam zazdroszczę tych córeczek i synków że już wiecie a ja nie 😞 ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...