Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
jeszcze jest trochę czasu 🙂 więc mam nadzieje że mój przemyśli sprawę na tak ... słyszałam że nie powinno się prosić o to faceta że ma to wyjść od niego więc ja czekam .... 🙂
ewentualnie zawsze możesz sie podpytac czy myslał o wspolnym porodzie,zobaczysz co odpowie bedziesz wiedziala na czym stoisz tak mi sie wydaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mój powiedział, że przy samym parciu to on nie chce, bo zemdleje. No i może lepiej, i tak mi wtedy pewnie będzie wszystko jedno, bo się skupię na czym innym, a jakby miał fiknąć to faktycznie lepiej niech czeka na korytarzu 😜 Ważne że wcześniej będzie przy mnie, no i myślę, że teściowa będzie do końca, jest ordynatorem urologii w tym sanym szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
anczess napisał(a):
hej 🙂

tak z innej beczki 🙂

co sądzicie o jedzeniu pomarańczy w ciąży? Czytałam, że są źródłem kwasu foliowego ale na innym forum było napisane, że mogą uczulać. Jak sądzicie kto ma rację?
ja przestałam jeśc bo co kupiłam w sklepie to suche w srodku były,wiec przerzuciłam sie na soki pomaranczowe z miaszem pycha,a uczulenia żadnego nie dostałam 😉


nie widzę przeciwskazań do jedzenia pomarańczy - gy mam okazję to je jem 🙂 raz trafiają się socyste, raz mniej. Polecam bierobkowe czerwone pomarańcze.
Z dwóch - sok czy pomarancza - zdecydowanie wybieram pomarancze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miałam rodzić 60 km od mojej miejscowosci ale musialam zmienic lekarza prowadzacego,bo to jednak za daleko,poza tym poprzedni moj lekarz prowadzacy nie kwapil sie aby zalozyc karte..mial to zrobic dopiero w 12 tyg niestety niektorzy lekarze tak robia,wychodza z zalozenia ze do tego czasu mozna poronic 🤨 dlatego zmienilam lekarza,mam niecale 20 km,jest ordynatorem,kolezanka tam rodzila i wiele innych kobiet z mojej miejscowosci i sa bardzo zadowolone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chodze do jednego lekarza cały czas ... afro Amerykanin jedyny w Małopolsce 😁 , założył mi faktycznie w 12 TC karte ale jakoś mi to nie przeszkadzało. I miałam wybrane 2 szpitale a ostatnio mnie wybił z tropu bo zaczyna pracę w zupełnie innym szpitalu i powiedział że tam mam rodzić i że on będzie przy porodzie ... i tak teraz myślę że jak mnie już prowadzi to tam urodzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej cdziewczynki właśnie wróciłam od ginekologa i potwierdził to że jestem już w 19 tygodniu ciąży dał mi skierowanie do szpitala w iłży gdzie jest ordynatorem i tam mi zrobią badania i usg dziecka i dowiem się czy to chłopiec czy dziewczynka powiedział mi że ciąża rosnie tylko jak na 5 miesiąc macice mam twarda przytyłam następne 2 kilo jak na mój wzrost
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Mój mąż Asiulka niestety jedzie już do pracy około 15 kwietnia , i nie będzie go 6 tyg ... oj jak ja to teraz przeżyje ... Czekaja mnie samotne swięta , zresztą mojego męża jeszcze nie było na Wielkanoc odkąd jesteśmy razem ...
Taki los...
Zapisałam się tez już Asiulka na to 4 D na 12 kwietnia ... jestem taka ciekawa już znowu mojej dzidzi może już płec bedzie widoczna ....

Oj Karolinko to Ty bedziesz zupelnie sama w swieta?Pewnie do rodzicow pojedziesz?Boze naprawde Ci wspolczuje,szczegolnie w tym czasie(zapewne przywyklas juz do tego..)Smutne to ,ale z drugiej str.powitania sa piekne i te romantyczne wycieczki 🤪
A co do usg to fajnie ,tez bym chciala ale jeszcze sie zastanawiam ,troche to kosztuje ..cholerka niestety 😞
A do szkoly rodzenia bedzie z Toba chodzil maz?Moj ma 3 mianowa prace ,wiec ciekawe czy zawsze bedzie mu pasowalo pojsc ze mna ...
trzymaj sie Karolinko dzielnie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...