Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
ja na razie zrobiłam przegląd ciuszków które dostałam od siostry i kuzynki a tak to zakupów jeszcze nie mam choć nie powiem że już bym chętnie pokupowała wszystko 🙂
tez juz bym zaczeła powoli kupowac ciuszki,choc sie zastanawiam czy to nie za wczesnie. powoli bym juz szykowała miejsce w pulkach,segregowała ciuszki 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczyny piszecie już jak nakręcone 😁
Kasia pisałaś że cytologię miałaś patyczkiem z wacikiem. Mnie uczyli ze powinno się prawidłowo cytologię szczoteczką specjalną pobierać, bo tylko tak może naskorek zbadać. Wacikiem może być niemiarodajne.
Asiula współczuje problemów z pieskiem 🤨 Ja miałam tak jak moja Luna się oszczeniła musiała pojsc na dwor z córeczką, bo małej nie dało rady nauczyć. Teraz znowu do niej pieski przychodzą, wracam z kosciola a tu obcy na mnie szczeka 🤔
Ja wczorajszej nocy miała przygody 🥴 obudzilam się z bólem brzucha(ciotka mnie sałatką czestowała w niedziele). Wymęczyło mnie jak diabli. Potem się obudziłam bo mi się sniło ze krwotoku dostałam 😲
Zazdroszcze wam z tymi pomaranczami. Mnie zgaga pali po cytrusach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
A pakujecie już torby do szpitala?


na pakowanie jeszcze przyjdzie czas, najlepiej tak ok 30 tc powoli gromadzic sobie rzeczy. Póki co ja zbieram dla siebie próbki kosmetyków bo taki system sprawdził mi się poprzednim razem - zajmowało to znacznie mniej miejsca w torbie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
gosia241 a jak Ci mówią ? że który powinien być z ostatniego okresu a który z usg ?

Asia byłam u niego 3 tygodnie temu i wypisał mi zwolnienie a tak wogóle to od początku ciąży jestem na zwolnieniu no i akurat w czwartek w przyszłym tygodniu kończy mi się zwolnienie lekarskie i musze być w szpitalu na badaniach i usg by mieć podstawe na to by wypisał mi zwolnienie lekarskie bym do końca ciąży nie wracała do pracy przy chemikaliach więc i usg musi mi zrobić bo jedynie może robić w szpitalu w iłży bo w skaryszewie nie ma aparatury do robienia usg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mialam robiona szczoteczka,czulam lekkie chrobotanie w srodku..potem troche plamila bo jednak ten naskorek sciaga.

okazja zawsze sie znajdzie,oby takich wiecej. mi mama przywiozla z danii pare ciuszkow ale do tej pory byly u niej,chyba bede musiala ja dzisiaj odwiedzic 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
Iza, ja miałam 2 razy w zyciu robioną cytologię, na początku poprzedniej ciąży i teraz. I za każym razem miałam takim długim patyczkiem. O szczoteczce nic nie wiem że się tym robi 😮

Ja mialam robiona cytologie co jakis czas na kontrolnych wizytach(rzadko bardzo,bo opieszale sie wybieralam zawsze do gina heh)i Wam powiem ,ze zawsze bylam tak zestresowana ,ze nie patrzylam czym mi tam pobiera,wazne zawsze bys konczyl szybko i abym juz zeszla z fotela ,bo dziwnie sie czuje z rozkraczem cholera 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mnostwo ciuszkow dla dzidzi (czesc po mojej corce sie jeszcze uchowala u mamy w piwnicy 🙂Dostalam od kolezanki,od sasiadki i jeszcze pewnie sie uzbiera tego..Wiekszosc z nich jest uniwersalnych ,wiec polecam jesli juz macie ochote cos kupic -zołty uwielbiam ,a pasuje i dla dziewuszki i dla chlopca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez tak maz gada i tesciowa ze rzeczy mozna kupowac po polowie heh a moja rodzina mysli inaczej juz sporo ciuszkow mam kazdy cos co miesiac kuuje ciocie babcia mama itd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia241 napisał(a):
mój mówi żebyśmy jeszcze zaczekali na kupowanie rzeczy dla dzidzi do szpitala bo zapeszymy

No na to musi byc poprostu natchnienie i optymistyczne nastawienie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat ciuszkow od nikogo nie chce kazdy z rodziny cos kupuje ja pomalutku tez a ciuszki az tak drogie nie sa ja np lubie pochodzic po sklepach i znalezc cos ladnego i taniego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie to teściowa też w takie zabobony wierzy ... ostatnio mi wyskoczyła z tekstem żebym nie zakładała żadnych bransoletek i łańcuszków bo dziecku pępowinę okręcam wokół szyjki .... akurat ! i mój to pewnie też mi tak truję bóg wie co bo się mamusi nasłuchał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...