Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
O a to piżamka jaką dzis dostałam 🙂
http://moda.allegro.pl/super-koszula-dla-karmiacych-v-secret-bawelna-i1525928749.html


ładna 🙂 choć ja wol jak piżama ma po prostu wiekszy i luźniejszy deklot, bo jak maluch zacznie Ci wołać cyca, to z nerwów nie będziesz mogła rozpiąc tych guzików 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny....... tak sobie patrzę na ostatnie USG i dopiero teraz dostrzegłam na nim że ,planowany termin porodu według USG przesunął mi się już na 20 sierpnia,najpierw był 1 wrzesień,potem 26 sierpień,a teraz na ostatnim USG 20 sierpień.Od czego to zależy?
Może uda się Frankowi wycelować w urodziny mamusi i zrobić mi prezent na 19 sierpnia 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
W sumie to Kasiu masz racje ja to juz wypadłam z rytmu syn ma 7 lat w tym roku i zapomniałam jak to jest 😁


ja miałam 2 staniki do karmienia, takie bawełniane, odpinane z "klapką". I co? w pośpiechu zawsze daną stronę bistonosza podwijałam do góry albo po prostu wyjmowałam cycek 😁, chyba raz chciało mi się klapkę rozpiąć :P

Malwina, podejrzewam, że wszystko zależy od pomiarów maluszka i ilości wód płodowych. Ja na usg w 33 tc miałam 3 daty porodu. Wg pomiaru koci udowej, na 6 sierpnia ( kosc udowa Grzeia była jakby o 2 tyg dłuższa, bo ogólnie długie miał nogi 😉 ) , wg pomiaru chyba klatki pieriowej, na 10 sierpnia i co tam jeszcze i data była na 15 sierpien 🙂 a urodziłam 5 🙂
najlepiej przy kokejnym prenatalnym usg zapytac się lekarza która datę obstawia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
Dziewczyny....... tak sobie patrzę na ostatnie USG i dopiero teraz dostrzegłam na nim że ,planowany termin porodu według USG przesunął mi się już na 20 sierpnia,najpierw był 1 wrzesień,potem 26 sierpień,a teraz na ostatnim USG 20 sierpień.Od czego to zależy?
Może uda się Frankowi wycelować w urodziny mamusi i zrobić mi prezent na 19 sierpnia 😁 😁 😁


Też mam urodziny 19 sierpnia!! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, ja ostatnio też źle sypiam, budzę się co godzinę i jest mi niewygodnie...
u mnie też dzidzia może wceluje w moje urodziny - termin mam na 07.09 a urodzinki moje 08.09 🙂 będzie prezencik 🙂
właśnie zmierzyłam brzusio - od zeszłego tygodnia przybyło mi 2 cm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
zdjęcie z poniedziałku,zrobione w nasza 4 rocznice 🙂

[URL=http://img156.imageshack.us/i/dsc0468kopia2.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/4669/dsc0468kopia2.jpg[/IMG][/URL]

leginsik jak ty wklejasz zdjęcie bo ja próbuje ale mi nie wychodzi a chce wkleić zdjęcie mojego brzuszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia241 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
zdjęcie z poniedziałku,zrobione w nasza 4 rocznice 🙂

[URL=http://img156.imageshack.us/i/dsc0468kopia2.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/4669/dsc0468kopia2.jpg[/IMG][/URL]

leginsik jak ty wklejasz zdjęcie bo ja próbuje ale mi nie wychodzi a chce wkleić zdjęcie mojego brzuszka


na stronce http://imageshack.us/ wrzucasz swoje zdjęcie,kopiujesz link do forum w poście klikasz na obrazek i wklejasz link..to wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny co do snu to nawet mi nie wspominajcie... dla mnie to koszmar kiedy zbliża sie pora snu... dlatego że ja nie cierpie spać na lewym boku a staram sie dla dzidzi, już mnie wszystko boli, ale dzis wymyśliłam sposób że wkładam poduszkę pod biodro i jakoś lepiej, zobaczymy jak dzisiejsza noc mi minie, no i koniecznie musi byc przewietrzony pokój przed spaniem.
co do porodu to wgłebi cały czas mam nadzieje że urodzi sie w sierpniu.. nawet ostatniego ale sierpnia.. nie wiem czemu ale myślę że wrzesień to najgorszy czas na urodziny, takie cus mi sie przyplątało. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Dziewczyny nie rozumiem tych oklasków ja cos wklejam wy komentujecie i dostajecie więcej oklasków niż ja cosik nie tak chyba 😠

Co tak nagle ucichło????


a z tymi oklaskami to sie nie przejmuj, ktos kto chce to daje, zaraz odbiera.. ja mam tą funkcję wyłączoną. Denerwowało mnie jak dziewczyny na złość odejmowały oklaski, bo nie podobała się ana osoba. Admin na ole strony w wątku też się o tym wypowiedział, mozesz poczytać 🙂

poniewaz mam tą funckję wyłączoną, nie mogę ani dawać ani zabierać, i nikt nie moze dac mi oklaska 🙂

Ja rowniez to wylaczylam,bo ktos tchorzliwy bardzo cichaczem,zlosliwie i bez slowa odbieral co rusz ..Bez sensu -dla mnie nie potrzebne sa te oklaski -dziecinne to takie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
zdjęcie z poniedziałku,zrobione w nasza 4 rocznice 🙂

[URL=http://img156.imageshack.us/i/dsc0468kopia2.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/4669/dsc0468kopia2.jpg[/IMG][/URL]

Leginsik piekny brzusio 🤪 rosnie w oczach ,super ,brawo !!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny.Brzuszolki coraz fajniejsze 🙂Ja ze spaniem w nocy już nie mam problemów chodz jeszcze 2 tyg.temu miałam ,za to teraz śpie jak zabita i nawet już się przyzwyczaiłam spac na boczku,jak spie na prawym to po przebudzeniu czuje jak moja dzidzia ucieka i siedzi na lewej stronie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
hej dziewczyny co do snu to nawet mi nie wspominajcie... dla mnie to koszmar kiedy zbliża sie pora snu... dlatego że ja nie cierpie spać na lewym boku a staram sie dla dzidzi, już mnie wszystko boli, ale dzis wymyśliłam sposób że wkładam poduszkę pod biodro i jakoś lepiej, zobaczymy jak dzisiejsza noc mi minie, no i koniecznie musi byc przewietrzony pokój przed spaniem.
co do porodu to wgłebi cały czas mam nadzieje że urodzi sie w sierpniu.. nawet ostatniego ale sierpnia.. nie wiem czemu ale myślę że wrzesień to najgorszy czas na urodziny, takie cus mi sie przyplątało. 😉

Moze wrzesien sie nam troche tak smetnie kojarzy -powroty do szkoly po udanych wakacjach ....buuuu..Robi sie smutno i jesiennie ,ale wg.mnie kazda pora roku ma swoj urok,ja lubie jesien ,jakos tak niewiem dlaczego ,a u nas we wrzesniu jest Winobranie ,wiec życie tetni caly tydzien pijemy wino ,jemy winogron,ulice sa kolorowe,karuzele,konkursy ,korowody ...a miastem rzadzi Bachus 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia241 napisał(a):
leginsik robie tak jak napisałaś i wyskakuje mi że błędny adres e-mail określony


nie nie,tam z emailem nic nie robisz 😜 po prawiej stronie powinna byc wyświetlona taka nazwa jak "Browse" na nia klikasz i wybierasz z komputera zdjecie jakie chcesz wrzucic,po wybraniu klikasz na "Prześlij teraz" z meilem nic nie robisz,tam nic nie wpisuj. Bo przesłaniu zdjecia kopiujesz link ,z tego co pamietam nazywa sie dokladnie "link do FORUM". w poście klikasz na obrazek i wklejasz link 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Dzień dobry ... ja też miałam ciężką nockę ... jestem nietomna... a jeszcze dziś wstawałam na badania krwi wiec już w ogóle nie wiem jak przeżyje ten dzień ... chyba jakaś drzemka bedzie

Dzien dobry Kochana ,to przytnij komarka sobie i z bani 🙂
Ja juz coreczke odstawilam do zerowki,w lasku z moim pieskiem na spacerku bylam (odpukac nie zalatwia sie w domu od przedwczoraj 🙂-zobaczymy jak dlugo...moze nasluchala sie ze chcemy ja oddac i przemyslala sytuacje 🤪oby tak bylo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...