Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Maggie003 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Maggi i Maga mgłybyscie sie w koncu ujawnic, jak wygladacie....


najpierw to w ogole musze zrobic sobie zdjecie.. chyba zadnych z brzuszkiem prawdziwych nie mam.. 🤔
magdy nie lubia sie fotografowac 😁

a nie prawda!~!!!!!nasza Madzia Leer nawet ma sesyjeeee taka jak nikkkkk nie mo!! 😉 😜


no to nas zagielas w tym momencie 😉

no wlasnie no 😎 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Ciekewe czy Leer zda dzisiaj relacje jak tam wizyta, ciekawe ile jej juz wazy .....i czy dała rade z tesciowa hi hi


na którą miała ?? pewnie się nie może z teściową rozstać i temu jej nie ma 🙃 😁 😁 😁 😁

pewnie tak... 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Musze isc prasowac ale sie boje WAS zostawic bo tyle naskrobiecie....ale mus to mus ....wiec do potem laski.... 🙂 🙂 🙂 🙂

ja juz nie mam sily na prasowanie...zreszta duchotam jak pierun... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
dawajta piszta głupoty!! niech Asia sie troszke namęczy i spali ten budyń co go pożarła i nawet sie nie zapytała czy chcemy 😠 🤪 😁 😁
😠 😜 😉 wredota!!!! a budyn byl pyyyycha ,a zanim ostygl nieco to zezarlam 5 pierozkow z jagodkami i smietanka ☺️ ale mi dobrze 🤪


Tak Ci dobrze!!tak se rób !! 😁 😁 😁

no wiesz ...dogadzam se jak moge 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
dawajta piszta głupoty!! niech Asia sie troszke namęczy i spali ten budyń co go pożarła i nawet sie nie zapytała czy chcemy 😠 🤪 😁 😁
😠 😜 😉 wredota!!!! a budyn byl pyyyycha ,a zanim ostygl nieco to zezarlam 5 pierozkow z jagodkami i smietanka ☺️ ale mi dobrze 🤪


Tak Ci dobrze!!tak se rób !! 😁 😁 😁

no wiesz ...dogadzam se jak moge 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Przyznaj sie Twój na drugiej zmianie 🤨 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Musze isc prasowac ale sie boje WAS zostawic bo tyle naskrobiecie....ale mus to mus ....wiec do potem laski.... 🙂 🙂 🙂 🙂


co Wy się co 5 minut przebieracie 🙃 😁 Kochana Ty nic nie robisz ostatnio tylko przy desce stoisz 🙃 😜

ja tez ..ale przy desce kuchennej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Asiulka znowu nadrabia !! 🙂 😁

myslałam ze idziesz jesc hi hi , bo ja wszamałam 2 lody bolero , pamietacie takie w wafelku....


a ja michę winogron kończę ... mniam ☺️

Asia a nektarynami z Biedry juz sie przejadlas???bo za mna chodza dzis ..jutro gonie chlopa po zapas ,bo tylko arbuz mi sie ostal ..i jak tak stane kolo niego to mala roznica 😁 😁 😁 😁



To teraz Ci Kochana DOWALE!!! Bo ja właśnie dwie pożarłam i też Ci nie dałam!! to za ten budyń 😠 😠 😮 🤢 😲 🤨 🤔 😜 🤪 😁 😁

😞 😞 😞 😞 😞 😞 no i sie doigralam no... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
zamykam kompa i spadam bo nie rozstane sie z wami , a jeszcze ASIK Z ANKA TAK FAJNIE SOBIE DOKUCZAJA .....NARA ....
😘 😘 😘 😘 😘 bitwa o zarcie ..jak to ptactwo w Epoce Lodowcowej "...z 3 melonami????" jak nie zadbasz o swoj los to ZGINIESZ MARNIE,ZGINIESZ MARNIE !!!!!" 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Musze isc prasowac ale sie boje WAS zostawic bo tyle naskrobiecie....ale mus to mus ....wiec do potem laski.... 🙂 🙂 🙂 🙂


co Wy się co 5 minut przebieracie 🙃 😁 Kochana Ty nic nie robisz ostatnio tylko przy desce stoisz 🙃 😜

ja tez ..ale przy desce kuchennej 😁


Ja też..bo Jacek ciągle glodny..nawet jak w pracy jest to dzwoni i każe sobie jedzenie robić..później wiadomo zanim wróci to jedzenie jest takie nijakie..to zanim zrobi sie nijakie to ja musze je zjeść..i tak w kółko..ehhh człowiek to sie ma 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
dawajta piszta głupoty!! niech Asia sie troszke namęczy i spali ten budyń co go pożarła i nawet sie nie zapytała czy chcemy 😠 🤪 😁 😁
😠 😜 😉 wredota!!!! a budyn byl pyyyycha ,a zanim ostygl nieco to zezarlam 5 pierozkow z jagodkami i smietanka ☺️ ale mi dobrze 🤪


Tak Ci dobrze!!tak se rób !! 😁 😁 😁

no wiesz ...dogadzam se jak moge 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Przyznaj sie Twój na drugiej zmianie 🤨 🤪
☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Musze isc prasowac ale sie boje WAS zostawic bo tyle naskrobiecie....ale mus to mus ....wiec do potem laski.... 🙂 🙂 🙂 🙂


co Wy się co 5 minut przebieracie 🙃 😁 Kochana Ty nic nie robisz ostatnio tylko przy desce stoisz 🙃 😜

ja tez ..ale przy desce kuchennej 😁


Ja też..bo Jacek ciągle glodny..nawet jak w pracy jest to dzwoni i każe sobie jedzenie robić..później wiadomo zanim wróci to jedzenie jest takie nijakie..to zanim zrobi sie nijakie to ja musze je zjeść..i tak w kółko..ehhh człowiek to sie ma 🤨

OJ KATUSZE straszne ....ja tez juz mam dosc jedzenia ..ale z natury nie umiem trwonic jedzenia ...tyle glodu na ziemi..toz to serce sie krai....nie mam sumienia wyrzucac ...wiec jem aco!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Musze isc prasowac ale sie boje WAS zostawic bo tyle naskrobiecie....ale mus to mus ....wiec do potem laski.... 🙂 🙂 🙂 🙂


co Wy się co 5 minut przebieracie 🙃 😁 Kochana Ty nic nie robisz ostatnio tylko przy desce stoisz 🙃 😜

ja tez ..ale przy desce kuchennej 😁


Ja też..bo Jacek ciągle glodny..nawet jak w pracy jest to dzwoni i każe sobie jedzenie robić..później wiadomo zanim wróci to jedzenie jest takie nijakie..to zanim zrobi sie nijakie to ja musze je zjeść..i tak w kółko..ehhh człowiek to sie ma 🤨

OJ KATUSZE straszne ....ja tez juz mam dosc jedzenia ..ale z natury nie umiem trwonic jedzenia ...tyle glodu na ziemi..toz to serce sie krai....nie mam sumienia wyrzucac ...wiec jem aco!



pewnie,że tak!! a zwłaszcza,że wszystko takie drogie.. 😁 😁 no i trzeba mieć siłe żeby z Chłopami walczyć!! 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Kurde wlasnie przyszedl sasiad z dołu ze go zalalismy przy remoncie kibelka, jak by kosztow bylo malo wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😮 😮

a ma ubezpiecznoe mieszkanie.....sasiad albo wy


Zawsze coś wrrrr.. no my podobno mamy polise od zalania nas i przez nas ale poki co szukalismy gdzie to sie wydarzyło bo u nas suchutko, sladow wody nie ma. No i sie znalazla obluzowana rura skubana. Trza naprawic i wyrownac z sasiadami rachunki. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski,byłam u teściów na działce z Tomkiem i Majewką 🙂 a Wy tyle napisałyście przez ten czas, że masakra.
Stopy mi spuchły, stanior obtarł i plecory mnie bolą!!!! 😠 😠 😠
Acha i jeszcze chciałam rzec, że siara mi się sączy z cyców 🤢 🤢jakieś to obleśne jak dla mnie 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
cześć Mamuśki
nie było mnie znów tyyyyle czasu. Staram się Was nadrobić. Jeszcze 200 stron 🙂

widzę, że im bliżej września tym więcej się z nami dzieje.
Ja byłam ostatnio na wizycie, nie miałam niestety usg... ale za to dowiedziałam się, że mam skróconą szyjkę, a ten nasz łobuziak już ma strasznie nisko główkę.
Najgorsze, że moja lekarka do końca sierpnia jest na urlopie. Dostałam luteinę na podtrzymanie i przykaz by dobrze się prowadzić bym wytrzymala do końca urlopu.


Luteine dostalas w jakis tabletkach o jakiejs specjalnej nazwie?


Zwykła luteinę podjęzykową, bo po dopochwowej mam swędziawkę 🙂

a zapomniałam poinformować, że wysłałam zaproszonka na naszej klasie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski,byłam u teściów na działce z Tomkiem i Majewką 🙂 a Wy tyle napisałyście przez ten czas, że masakra.
Stopy mi spuchły, stanior obtarł i plecory mnie bolą!!!! 😠 😠 😠
Acha i jeszcze chciałam rzec, że siara mi się sączy z cyców 🤢 🤢jakieś to obleśne jak dla mnie 😮 😮


ja to saczenie znosze duzo gorzej niz maz 😜 on sie cieszy 😁
dobra dziewczynki, ja uciekam, bo wrocil wlasnie 😘 pewnie bede miala duuuuzo nadrabiania rano 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
asiulenka napisał(a):
cześć Mamuśki
nie było mnie znów tyyyyle czasu. Staram się Was nadrobić. Jeszcze 200 stron 🙂

widzę, że im bliżej września tym więcej się z nami dzieje.
Ja byłam ostatnio na wizycie, nie miałam niestety usg... ale za to dowiedziałam się, że mam skróconą szyjkę, a ten nasz łobuziak już ma strasznie nisko główkę.
Najgorsze, że moja lekarka do końca sierpnia jest na urlopie. Dostałam luteinę na podtrzymanie i przykaz by dobrze się prowadzić bym wytrzymala do końca urlopu.


to witaj w klubie bo i ja mam to samo 🤨 🤨 🤨 🤨


no właśnie czytałam i współczuję... masakra, ja praktycznie cały czas leże, jak trochę pochodzę to skurce mnie chyba dopadają, bo brzuch mam raptownie twardy. A jaką długość szyjki masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Laski,byłam u teściów na działce z Tomkiem i Majewką 🙂 a Wy tyle napisałyście przez ten czas, że masakra.
Stopy mi spuchły, stanior obtarł i plecory mnie bolą!!!! 😠 😠 😠
Acha i jeszcze chciałam rzec, że siara mi się sączy z cyców 🤢 🤢jakieś to obleśne jak dla mnie 😮 😮


Mnie też się sączy i też mnie to niezbyt kręci... ble :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide pod pryszniol i sie naoliwie ,bo jakas taka suchotnica sie zrobilam papapa 😘
Asia sie tam ustawiaj do zdjecia,ladnie,zgrabnie i powabnie ,a Aneczka sie pochwal potem co Ciu zwiozly do szamanka dobrego..to choc pozazdroszcze w skryciu 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Idę kochane się położyć,bo mnie plecy bolą tak, że zaraz zejdę, tzn nie plecy tylko łopatka prawa-tak jakby mi ktoś palec tam włożył i kręcił.... 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Proszę za dużo nie pisać, co bym nie miała za dużo do nadrabiania rano 😜 😜 😜
I trzymajcie się Mamuśki, do jutra 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...