Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej hej ja jak zwykle ranny ptaszek m jeszcze spi 😜
widzialam wpisy Pażdziernikówek szok ale dobrze ze z maluszkiem ok
ja wczoraj bylam caly dzien i wieczor w rozjazdach i dzis obiad u tesciowej wiec tez mnie caly dzionek nie bedzie
mysle ze spakuje dzis torbe niech ze mna jezdzi 🙂
milego dnia Kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie brzucholki!
leer super mieszkanko 🙂 słodki pokoik 🙂
wczoraj wszamałam 3 kawałki tortu ☺️ i szczerze mówiąc nie wiem o co chodzi z tym cukrem, o 22 miałam 129, myślałam że po szaleństwach będzie więcej... a dziś na czczo 106, trochę dużo...
z tą dziewczyną co urodziła to szok i jaka dzidzia mała... bałabym się wogóle jej dotknąć... dobrze że zdrowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mamusie, ja wczoraj spędziłam miły leniwy dzień z mężem, nie ma to jak najlepsze zapiekanki z Kazimierza i najlepsze lody ze Starowiślnej, achhhhhhh... 🤪 🤪 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Laseczki 🙂 Coś mało od wczoraj naskrobałyście. Ja to jeszcze nie pakuję torby bo mam czas 😁 😁 Spakuję tak pod koniec sierpnia 😜 Bo jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy. Ale ja bym sobie tortu zjadła. Zjem 26 bo moje imieninki się szykują 😁 😁 A na ten dzień mam pierwszy termin wyznaczony 🤪 Więc draka jak się poród na imprezce zacznie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
Hey Laseczki 🙂 Coś mało od wczoraj naskrobałyście. Ja to jeszcze nie pakuję torby bo mam czas 😁 😁 Spakuję tak pod koniec sierpnia 😜 Bo jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy. Ale ja bym sobie tortu zjadła. Zjem 26 bo moje imieninki się szykują 😁 😁 A na ten dzień mam pierwszy termin wyznaczony 🤪 Więc draka jak się poród na imprezce zacznie 😉

ale byłby prezent 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Hey Laseczki 🙂 Coś mało od wczoraj naskrobałyście. Ja to jeszcze nie pakuję torby bo mam czas 😁 😁 Spakuję tak pod koniec sierpnia 😜 Bo jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy. Ale ja bym sobie tortu zjadła. Zjem 26 bo moje imieninki się szykują 😁 😁 A na ten dzień mam pierwszy termin wyznaczony 🤪 Więc draka jak się poród na imprezce zacznie 😉

ale byłby prezent 🤪

No byłby. Ja to w sumie bym chciała urodzić trochę wcześniej, bo może bym się załapała na cieplutkie dni. I wtedy spacerki cieplejsze by były lepsze niż te w deszcze. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja w niedzielny poranek 🙂
Już po śniadanku, obudził mnie ból w dole brzucha-okazało się, że Mała tam się ulokowała chwilowo chyba i tam sobie dusiła...a ja myślałam, że zejdę!! Przy okazji znów boli mnie Katarzyna ( bo jakieś 2 dni był spokój).
Planuję dziś dzień na spokojnie,jakiś spacerek może 🙂 Zobaczymy, co nam się będzie chciało i jak będziemy się czuć 🙂
Co do torby to ja już spakowałam...jeszcze tylko dla siebie kosmetyki ,szlafrok i jest gotowa...niech stoi i czeka,dzięki temu ja się czuję jakoś bezpieczniej ( mimo, że rodzić się jeszcze nie wybieram) 🙂
Życzę Wam kochane miłej niedzieli i wracam do wyrka wyciągnąć jeszcze raciczki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Cześc ...
Uff nadrobiła ja Was.... 🙃 🙃 🙃 troche mi to zajelo, ale git ze narazie wszystko pod kontrolą ... mam nadzieje że za szybko to my nie zaczniemy się rozpakowywac heee
Ja myśle że Leer pierwsza będzie ... aczkolwiek kto to wie .....
Co do tabelki to ja tez poproszę jeśli mogę [email protected]
Pisalyście o pieluszkach ja kupiłam te maleńkie pampersy 43 szt za 25,99 zl . i planuje jeszcze jakies kupic myslałam o dada z biedronki tych ...
Powiem wam że podziwiam nie które z Was Kasia kurka 3 km na piechote podziwiam ... Asiulka sobie robi spacery po lesie ... a ja ledwo chodze jakby mnie kto przetącił ... a jak juz stoje to mam brzuch jak kamień tak mi ciężko .... ehhh emerytka normalnie ...
Doczytałam też że Leer i ..... juz sie za kierownicą nie mieścicie ... jak ja się nie zmieszcze za kierownice to bedzie katastrofa ... zginę marnie jak kawka , ale jest mi coraz ciężej wsiąśc i wysiąśc ... 😞 😞 😞
"Zginiesz marnie,zginiesz marnie.."powiadasz????hehhehe
Ja Kochana to samo ..wyszlam ze tak powiem z domu bo juz mam dosc chalupy..siredze jak ten dzik ,łozko mi obrzydlo...wciaz sie klade i najprostsze robotki domowe mnie mecza ... 😞
Poszalm przed wszystkim na wzglad na Kami ,bo nudzi sie bidna ,a na dworze sama wciaz ,wszystko w rozjazdach,,,ach co za wakacje ma w tym roku to serce sie kroi...a matka wiecznie niedysponowana -szlag czlowieka trafia 🥴 🥴 🥴


hej dziewczyny 🙂
jeszcze mi zostalo do nadrabiania Was przez te dwa dni duuuzo 😁
ja Asiu mam to samo- dosyc juz siedzenia w domu, ale wystarczy, ze tylko gdzies wyjde to skurcze takie, ze az strach... ale na sciolce lesnej sie jeszcze nie kladlam 😁 😁 😁
ale co innego jak sie ma coreczke, ktorej tez sie musi troche rozrywki zapewnic 😉
za to wczoraj juz musialam gdzies wyjsc i pojechalismy nad jeziorko, a co tam skurcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘 hej Brzuszki 😘
zapowiada się kolejny piękny dzień 🙂
Pobudka po 8 i szok z rana 😲 bo mam tak po nocy zapuchnięte nogi i ręce że masakra 😮 🤢 🤢 🤢 🤢 nic nie daje picie wody i nie solenie ... bo soli nie pamiętam kiedy używałam ... do tego ta kacha 🤢 🤢 🤢 🤢 już mam naprawdę serdecznie dość i prawie.. łażenie po schodach sprawia taki ból 🤢 🤢 🤢 🤢 eh ... oby do września 🙂
Miłego dzionka życzę 😘 😘 😘 będę zaglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka! ale duszno ;/ pot leje mi sie po tyłku 😁
my wczoraj z M spaliśmy u nas w mieszkanku i powiem że jakos dziwnie mi sie tam spało tak jakbym była w gościach u kogoś... kwestia przyzwyczajenia pewnie .. Jutro jade zrobic sobie prywatnie test na gbs, mam też rano położna i po południu gina wiec odezwę sie jak tylko będzie to możliwe 😉

widziałam był chwilowo watek wyposażenia wózka..
no właśnie jestem zielona.. co kładzie sie do wózka? teraz lato to śpiworki kołderki odpadają..
doradźcie! ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
😘 hej Brzuszki 😘
zapowiada się kolejny piękny dzień 🙂
Pobudka po 8 i szok z rana 😲 bo mam tak po nocy zapuchnięte nogi i ręce że masakra 😮 🤢 🤢 🤢 🤢 nic nie daje picie wody i nie solenie ... bo soli nie pamiętam kiedy używałam ... do tego ta kacha 🤢 🤢 🤢 🤢 już mam naprawdę serdecznie dość i prawie.. łażenie po schodach sprawia taki ból 🤢 🤢 🤢 🤢 eh ... oby do września 🙂
Miłego dzionka życzę 😘 😘 😘 będę zaglądać 🙂

Odnośnie Kachy to ja nie po schodach tylko po płaskim do łazienki dojść dziś nie mogłam...myślałam że mnie rozerwie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
😘 hej Brzuszki 😘
zapowiada się kolejny piękny dzień 🙂
Pobudka po 8 i szok z rana 😲 bo mam tak po nocy zapuchnięte nogi i ręce że masakra 😮 🤢 🤢 🤢 🤢 nic nie daje picie wody i nie solenie ... bo soli nie pamiętam kiedy używałam ... do tego ta kacha 🤢 🤢 🤢 🤢 już mam naprawdę serdecznie dość i prawie.. łażenie po schodach sprawia taki ból 🤢 🤢 🤢 🤢 eh ... oby do września 🙂
Miłego dzionka życzę 😘 😘 😘 będę zaglądać 🙂


Oj Asia, nie chcę Cię straszyć, ale to niedobrze z tymi nogami i rękami, jak puchną po nocy to nie jest normalny objaw. A w moczu miałaś ostatnio dużo białka? I jak z ciśnieniem? Może powinnaś się kogoś poradzić co z tym zrobić, bo zatrucie ciążowe jest niebezpieczne, ale można je leczyć lekami.
http://www.biomedical.pl/ciaza/zatrucie-ciazowe-gastoza-960.html
Lepiej sprawdzić niż potem żałować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
hejka! ale duszno ;/ pot leje mi sie po tyłku 😁
my wczoraj z M spaliśmy u nas w mieszkanku i powiem że jakos dziwnie mi sie tam spało tak jakbym była w gościach u kogoś... kwestia przyzwyczajenia pewnie .. Jutro jade zrobic sobie prywatnie test na gbs, mam też rano położna i po południu gina wiec odezwę sie jak tylko będzie to możliwe 😉

widziałam był chwilowo watek wyposażenia wózka..
no właśnie jestem zielona.. co kładzie sie do wózka? teraz lato to śpiworki kołderki odpadają..
doradźcie! ☺️

Myślę, że kocyk bawełniany lub pieluszka flanelowa wystarczy, zależy jaka jest temperatura. A jak jest bardzo gorąco, to chyba lepiej niczym nie przykrywać, przegrzanie jest równie niedobre jak niedogrzanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
no właśnie nie mam tabelki, mam tylko nr od asi ,
Ania dziekuje ale szczerze to mam mieszane uczucia co do mieszkania i ciesze sie i boje troche zamieszkać na swoim tutaj u rodziców mam wszystko pod nosem podane.. czas dorosnąć..
Aga dostałam pościel w prezencie ślubnym od kuzynki.


pamietam jak my sie wyprowadzalissmy na swoje pierwszse wynajmowane mieszkanie.. to jeszcze dlugo przed slubem etc 😁 a poczatku sama ekscytacja, pozniej troche zlosci, jak sie ludzie docieraja 😁 😁 a pozniej to juz tylko slodkosci 😉 sama sie przekonasz i nie bedziesz zalowac na pewno 🙂
btw sliczne macie mieszkanko 😁 w naszym pierwszym wynajetym nie bylo nic tylko brud 😁 wszystko musielismy odmalowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
😘 hej Brzuszki 😘
zapowiada się kolejny piękny dzień 🙂
Pobudka po 8 i szok z rana 😲 bo mam tak po nocy zapuchnięte nogi i ręce że masakra 😮 🤢 🤢 🤢 🤢 nic nie daje picie wody i nie solenie ... bo soli nie pamiętam kiedy używałam ... do tego ta kacha 🤢 🤢 🤢 🤢 już mam naprawdę serdecznie dość i prawie.. łażenie po schodach sprawia taki ból 🤢 🤢 🤢 🤢 eh ... oby do września 🙂
Miłego dzionka życzę 😘 😘 😘 będę zaglądać 🙂

Odnośnie Kachy to ja nie po schodach tylko po płaskim do łazienki dojść dziś nie mogłam...myślałam że mnie rozerwie!!!


agatko podasz mi swojego mejla to wysle Ci nr, okej? 🙂 i wyslalabys mi tez tabelke? bo gdybym urodzila to nawet bym sie nie miala jak pochwalic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki 🙂
Ja dzisiaj poprasowałam ostatnią partię ciuszków Mateuszka. Większość rzeczy mam już naszykowaną do szpitala. Nie pakowałam się do torby, ale ułożyłam wszystko w jednym miejscu. Brakuje mi już tylko rożka i dla mnie kapci do szpitala. Mam pytanie: czy pakujecie Maluszkom ręczniczek do kąpieli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
😜 Jestem
Czarna Ja jakby pisałam....


Leer, super masz to mieszkanko, my niestety nie mamy osobnego kącika dla małej, więc razem się musimy pognieść no i tymczasowo nie wyobrażam sobie żebym dzienny pokój przerobiła na dziecięcy, więc na ładny dziecięcy pokoik trza zaczekać. Oo i przewijak mamy ten sam - rewelacja - polecam bardzo, a cena jest bardzo bardzso dobra duzo tanszy niz wszystkie inne,zwlaszcza z ikei, Ja dokupilam za to w ikei do niego takie wiszące plastikowe pudeleczka na jaakies zuzyte rzeczy na szybko zeby miec pod reka itp
--> http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70103207
--> http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://img.sprzedajemy.pl/images/uploads/540x405_pojemniki-na-przewij-489664.jpg&imgrefurl=http://sprzedajemy.pl/pojemniki-na-przewijak-ikea-lattsam-super,128559&usg=__69QoDc5ZJDuuxHob9vpF6Sl632A=&h=406&w=512&sz=34&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=nngRlRq_l-gDuM:&tbnh=121&tbnw=153&ei=7jo9TqjRLYe08QOSrYSbAw&prev=/search%3Fq%3Dikea%2Blattsam%2Bpojemniki%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1280%26bih%3D539%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=897&vpy=82&dur=84&hovh=200&hovw=252&tx=114&ty=122&page=1&ndsp=21&ved=1t:429,r:5,s:0
i na wierzchu mam nalozony taki z wysokimi brzegami.
--> http://allegro.pl/przewijak-usztywniany-70cmnajtaniej-na-allego-ceba-i1641273285.html
A mebelek jest rewelacyjnie funkcjonalny i wsjo pod reką 🙂)


te same pojemniki juz wisza sobie na lozku mojego synka 😁 😁 w jednym tkwi nawet malutka marchewka z ikei 😁 😁 😁 nie moglam sie oprzec ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
😘 hej Brzuszki 😘
zapowiada się kolejny piękny dzień 🙂
Pobudka po 8 i szok z rana 😲 bo mam tak po nocy zapuchnięte nogi i ręce że masakra 😮 🤢 🤢 🤢 🤢 nic nie daje picie wody i nie solenie ... bo soli nie pamiętam kiedy używałam ... do tego ta kacha 🤢 🤢 🤢 🤢 już mam naprawdę serdecznie dość i prawie.. łażenie po schodach sprawia taki ból 🤢 🤢 🤢 🤢 eh ... oby do września 🙂
Miłego dzionka życzę 😘 😘 😘 będę zaglądać 🙂


Asiu, konsultowałaś to puchnięcie z doktorkiem? Faktycznie, co innego puchnąć po całym dniu, a co innego po całej nocy wypoczynku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
😘 hej Brzuszki 😘
zapowiada się kolejny piękny dzień 🙂
Pobudka po 8 i szok z rana 😲 bo mam tak po nocy zapuchnięte nogi i ręce że masakra 😮 🤢 🤢 🤢 🤢 nic nie daje picie wody i nie solenie ... bo soli nie pamiętam kiedy używałam ... do tego ta kacha 🤢 🤢 🤢 🤢 już mam naprawdę serdecznie dość i prawie.. łażenie po schodach sprawia taki ból 🤢 🤢 🤢 🤢 eh ... oby do września 🙂
Miłego dzionka życzę 😘 😘 😘 będę zaglądać 🙂


Asiu, konsultowałaś to puchnięcie z doktorkiem? Faktycznie, co innego puchnąć po całym dniu, a co innego po całej nocy wypoczynku.


mi w czwartek dopiero powiedział na samolocie jak siedziałam że mam obrzęknięte nogi i kazał na dietkę przejść żeby nie puchnąć a ciśnienie mam raczej ok . Nie mam za bardzo się kogo skonsultować teraz bo mój do 30tego a urlopie ... a USG u innego mam 17ego 🤢 🤢 🤢 🤢 będę się obserwować w razie co trzeba będzie faktycznie gdzieś podjechać i się zapytać ... teraz mi sklęsły trochę ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Witam Brzuszki 🙂
Ja dzisiaj poprasowałam ostatnią partię ciuszków Mateuszka. Większość rzeczy mam już naszykowaną do szpitala. Nie pakowałam się do torby, ale ułożyłam wszystko w jednym miejscu. Brakuje mi już tylko rożka i dla mnie kapci do szpitala. Mam pytanie: czy pakujecie Maluszkom ręczniczek do kąpieli?


u mnie nie ma na liście ze szpitala ręcznika wpisanego więc nie biorę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
😘 hej Brzuszki 😘
zapowiada się kolejny piękny dzień 🙂
Pobudka po 8 i szok z rana 😲 bo mam tak po nocy zapuchnięte nogi i ręce że masakra 😮 🤢 🤢 🤢 🤢 nic nie daje picie wody i nie solenie ... bo soli nie pamiętam kiedy używałam ... do tego ta kacha 🤢 🤢 🤢 🤢 już mam naprawdę serdecznie dość i prawie.. łażenie po schodach sprawia taki ból 🤢 🤢 🤢 🤢 eh ... oby do września 🙂
Miłego dzionka życzę 😘 😘 😘 będę zaglądać 🙂


Oj Asia, nie chcę Cię straszyć, ale to niedobrze z tymi nogami i rękami, jak puchną po nocy to nie jest normalny objaw. A w moczu miałaś ostatnio dużo białka? I jak z ciśnieniem? Może powinnaś się kogoś poradzić co z tym zrobić, bo zatrucie ciążowe jest niebezpieczne, ale można je leczyć lekami.
http://www.biomedical.pl/ciaza/zatrucie-ciazowe-gastoza-960.html
Lepiej sprawdzić niż potem żałować.


kurczę zestresowałam się trochę 🤢:, muszę podejść gdzieś i ciśnienie sobie zmierzyć w takim układzie 🤢: i się obserwować bo faktycznie nie ma żartów z tym 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...