Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a to GBS to jest to samo co czystość pochwy ????
tak to to


bo już się zaczełam zastanawiać czy mi to wogóle dziad zrobił 🤢 ale jak to to samo to ok ! bo pobierał i cytologię i czystość robił . A zadzwonię i zapytam , nie zaszkodzi ... anuż każą podejść i kukniemy co tam jest .
Dzięki 😘 a teraz mykam !
pewnie kochana trza chuchac na zimne,bo oby nie ale jakby co to antybiotyk cza ...buzka ja tez wyro zrobie i ide pod prysznic juz a co! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Iza Rybka pisala do mnie,ze u Niej na sali dwie dziewczyny polozyli (chyba po poronieniu..) siedza i placza z rodzinami 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
toz to skandal 😠
no comment.....


Ja pierdziele, co za szpital! Biedna się tam naogląda.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Iza Rybka pisala do mnie,ze u Niej na sali dwie dziewczyny polozyli (chyba po poronieniu..) siedza i placza z rodzinami 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
toz to skandal 😠
no comment.....


Ja pierdziele, co za szpital! Biedna się tam naogląda.... 😞


no bez komentarza.... masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Iza Rybka pisala do mnie,ze u Niej na sali dwie dziewczyny polozyli (chyba po poronieniu..) siedza i placza z rodzinami 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
toz to skandal 😠
no comment.....


Ja pierdziele, co za szpital! Biedna się tam naogląda.... 😞


no bez komentarza.... masakra


Ale słyszałam, że niestety tak właśnie robią w tych szpitalach naszych....kompletna znieczulica! Bo i Rybci nie jest miło i tym laskom po poronieniu też pewnie nie bardzo (leżąc z laską która lada chwila będzie miała swoją Dzidzię ) 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie wstałam po drzemce chyba spacer schodami tak mnie wymęczył
kurcze rzeczywiscie u nas zadna rozpakowac sie nie chce
ja nawet chce ale coz maz mysli ze jak sie nalatalam po schodach to moze moze 😁 😁hehee
i czeka do wieczora bo mysli ze moze na porodowke pojedzie hehee
raczej niedoczekanie objawów brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Iza Rybka pisala do mnie,ze u Niej na sali dwie dziewczyny polozyli (chyba po poronieniu..) siedza i placza z rodzinami 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
toz to skandal 😠
no comment.....


Ja pierdziele, co za szpital! Biedna się tam naogląda.... 😞


no bez komentarza.... masakra


Ale słyszałam, że niestety tak właśnie robią w tych szpitalach naszych....kompletna znieczulica! Bo i Rybci nie jest miło i tym laskom po poronieniu też pewnie nie bardzo (leżąc z laską która lada chwila będzie miała swoją Dzidzię ) 🤢 🤢 🤢


ale bezsens i w ogole obu stronom nie jest miło one patrza na brzuszek a Rybcia ma doła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Czesc. Ja dalej walcze z robakami,jestem tak cieta na moja siore ze dla jej dobra lepiej aby mi sie nie pokazywala na oczy !! 😠 😞 😞 😞 😞 😞 😞

ojojoj..a czym to paskudztwo leczysz???ja mialam szampon ,ale zabij ,a nie pamietam jak sie nazywal...wiem ze problem zniknal w moment...

najpierw pipi lotion ale średnio skuteczny w dodatku w malych saszetkach,a teraz paranit lotion w wiekszej butelce bop na moje dlugie wlosy troche tego poszło,zobaczymy czy podziała ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Czesc. Ja dalej walcze z robakami,jestem tak cieta na moja siore ze dla jej dobra lepiej aby mi sie nie pokazywala na oczy !! 😠 😞 😞 😞 😞 😞 😞

ojojoj..a czym to paskudztwo leczysz???ja mialam szampon ,ale zabij ,a nie pamietam jak sie nazywal...wiem ze problem zniknal w moment...

najpierw pipi lotion ale średnio skuteczny w dodatku w malych saszetkach,a teraz paranit lotion w wiekszej butelce bop na moje dlugie wlosy troche tego poszło,zobaczymy czy podziała ;/
dzialaj tam twardo ...paskudne gowno!to sie masz ..beda wspomnienia z ciazy... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
Agamu napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Iza Rybka pisala do mnie,ze u Niej na sali dwie dziewczyny polozyli (chyba po poronieniu..) siedza i placza z rodzinami 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
toz to skandal 😠
no comment.....


Ja pierdziele, co za szpital! Biedna się tam naogląda.... 😞


no bez komentarza.... masakra


Ale słyszałam, że niestety tak właśnie robią w tych szpitalach naszych....kompletna znieczulica! Bo i Rybci nie jest miło i tym laskom po poronieniu też pewnie nie bardzo (leżąc z laską która lada chwila będzie miała swoją Dzidzię ) 🤢 🤢 🤢


ale bezsens i w ogole obu stronom nie jest miło one patrza na brzuszek a Rybcia ma doła

dokladnie ...jedna zabrali na czyszczenie..kosmos,Iza czula spojrzenie jednej z nich....Jezu pewnie im przykro ...obustronnie jak Kami mowisz... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski czy Was też wszystko boli??
Ja sie już zastanawiam, może jakaś przewrażliwiona jestem czy co! Lewo łażę, Kacha mnie boli, brzuch mnie boli,chociaż dziś nie twardnieje 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 I Gabi chyba dziś zabawia się pęcherzem, bo czuję jak mi tam gmera co chwilę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Laski czy Was też wszystko boli??
Ja sie już zastanawiam, może jakaś przewrażliwiona jestem czy co! Lewo łażę, Kacha mnie boli, brzuch mnie boli,chociaż dziś nie twardnieje 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 I Gabi chyba dziś zabawia się pęcherzem, bo czuję jak mi tam gmera co chwilę 🙂

mam takie dni ,ze nic nie porobie..ide do kibla wpol zgieta....
raz lepiej,raz gorzej..ech brzuszkowe uroki ... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jeszcze do tego coś bym zjadła....tylko nie wiem co 🙂
A do tego jakaś taka rozdrażniona jestem, co chwilę pokrzykuję na mojego biednego Tomka 😞 a za chwilę go przepraszam! Wszystko mnie wkurza dzisiaj....
Zaraz obejrzę Testosteron, poleżę trochę z racicami w górze, może hormony przestaną buzować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj współczuję Izie, ten szpital jakiś porąbany - badań nie robią, kompa nie może mieć, a teraz znowu taka akcja... normalnie szok...
a z tą wanną to woda może zahamować skurcze jak to wczesny etap, tak samo przy porodzie do wanny wchodzi się dopiero jak ma się chyba 5 cm rozwarcia
ja jakoś łagodna jestem w ciąży, mój ma ze mną dobrze 🙂 przynajmniej tak mi się wydaje heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski czy Was też wszystko boli??
Ja sie już zastanawiam, może jakaś przewrażliwiona jestem czy co! Lewo łażę, Kacha mnie boli, brzuch mnie boli,chociaż dziś nie twardnieje 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 I Gabi chyba dziś zabawia się pęcherzem, bo czuję jak mi tam gmera co chwilę 🙂


oj boli boli niestety 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej , co za noc ... z dnia na dzień coraz gorzej 😮 obudził mnie taki ból bioder że nie do wiary 🤢
Zapowiada się bardzo ciepły dzień ... ja z moim cd cichych dni więc pewnie przesiedzę całą niedziele w domu 🤢 Miłego dnia 😘 😘


a poszlo Wam o cos waznego kochana? bo wiesz, to juz ostatki 😉 moze warto je wykorzystac 😁


chciałabym je wykorzystać jak najlepiej ale niestety od środy cisza nastała ... wystarczyło by jedno słowo i rozmowa wspólna ale niestety mój się nie złamie i nie przeprosi ...Najwidoczniej mu tak lepiej a ja się nie odezwę pierwsza choćby nie wiem co ! . Pierwsza nasza taka poważna kłótnia i nigdy nie odzywaliśmy się ze sobą tak długo 😞 . A o co poszło ? szkoda nawet pisać ....


ja tez taka jestem, ze nigdy nie ulegne, ale na szczescie moj maz ma duzo rozumu i sie odezwie pierwszy, choc go tez na pewno to duzo kosztuje 😉 ale jak mi kiedys mowil- wie, ze warto, bo nie ma sensu sie nie odzywac..
nie chce Wam sie wtracac, ale moze pomimo wszystkiego wyciagij pierwsza reke 🙂 chyba ze jestes pewna tego, ze to on zle zrobil i czekasz az zrozumie, ale musisz tez wziac pod uwage to, ze to facet i moze nie zrozumie, ze cos zle zrobil 😁 🙂..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej , co za noc ... z dnia na dzień coraz gorzej 😮 obudził mnie taki ból bioder że nie do wiary 🤢
Zapowiada się bardzo ciepły dzień ... ja z moim cd cichych dni więc pewnie przesiedzę całą niedziele w domu 🤢 Miłego dnia 😘 😘


a poszlo Wam o cos waznego kochana? bo wiesz, to juz ostatki 😉 moze warto je wykorzystac 😁


chciałabym je wykorzystać jak najlepiej ale niestety od środy cisza nastała ... wystarczyło by jedno słowo i rozmowa wspólna ale niestety mój się nie złamie i nie przeprosi ...Najwidoczniej mu tak lepiej a ja się nie odezwę pierwsza choćby nie wiem co ! . Pierwsza nasza taka poważna kłótnia i nigdy nie odzywaliśmy się ze sobą tak długo 😞 . A o co poszło ? szkoda nawet pisać ....

najwieksze klótnie sa o pierdoly !!cos o tym wiem 😁 😁 😁
Jak Tymek weznie spr w swoje rece,to Markos zapomni o tym ze sie fochal ,bedzie w panice Wam wachlował ,cucił i podtrzymywal na duchu i powie "juz Kochanie nakrzycz ,nagadaj ino urodz szybko ,calo i zdrowo ", 😁 😁 😁


oj jak się urodzi to dopiero sie będziemy docierać ... już to widzę 😮 😜

No swoja droga niecierpie takich cichych dni...ja mam nerwy wtedy jak cholera ,wolalabym awenture na maxa niz takie milczenie..dobija to strasznie czlowieka..
Ja bym nie wytrzymala i wywalila kawe na lawe co z czym o kij mu chodzi itd..jak cza rozpetala bym grande ,byle nie milczenie..... 🤨-strasznie to meczy ...


taki osioł uparty że się w pale nie mieści 😮 My nigdy się nie przepraszaliśmy , zawsze ktoś otworzył pierwszy papę ale nie teraz powiedziałam koniec ! on musi wiedzieć że za nie które rzeczy trzeba przeprosić więc milczę już od środy , a on widzę ...chodzi , miejsca sobie nie może znależć a w nocy jak kleszcz przy dupie przyklejony ale nie przeprosi taki uparty ! ale ja jestem bardziej uparta i obydwoje to wiemy 😁 🤪

hahhaha ja tez zawzieta ..taki ze mnie juz typ..jesli chodzi o faceta cza sie cenic ,bo wlezie na leb 🙂 Chyba ,ze wiem ze przesadzilam sporo i to moja wina,ale jak on tylko sie cfos "nie tak"odezwie to ja juz koniec ,foch jak swieta krowa ,a kij ze sama gorzej nagadala ... 😁 😁 😁ja moge 😜 😜 😜 😉
Mi sie zawsze papa cieszyc zaczyna jak widze,ze mnie obserwuje jak nie gadamy jakis czas ....i potem podlazi i przeprasza..dobrze,ze on jest mniej zawziety ode mnie bo inaczej dooopa blada! 😉


oj trzeba trzeba bo by sobie za dużo pozwalał a ja z takich naiwnych nie jestem 😠 jak będzie trzeba to i na porodówkę bez słowa pojedziemy tak się zawzięłam 😮 jedno słowo i trochę rozmowy i wróciło by wszystko do normy a tak to się mordujemy bo to faktycznie głupio tak się nie odzywać . A i przykro mi że te ostatnie dni gdzie jesteśmy jeszcze bez Tymonka tak spędzamy 🤨 🥴
Twój Jędrzej z innych chłopów mój to osioł uparty jak cholera 😠 i nie pozwoli by mu korona z głowy spadła jednym słowem 😠 🥴

oj nieraz tez Kochana z igly widly zrobi ...tylko podlazi ,a ja wybaczam zaraz ,bo nie lubie sie fochac dlugo he he..
Musi sie troszku zmienic jak taki uparciuch ,bo dobrze nie bedzie ,a my co winne,ze hormony teraz nami rządzą ???Musza wytrwac jeszcze troszku.....


tylko że on uparty jak nie trzeba 😠 Jeszcze żebym wiedziała że coś winy mojej jest to bym sie tak nie zaparła ale wina jest w tym przypadku jego ! ale już nie długo bo widzę że sobie nie radzi z sytuacją 😁 i się złamie heheheh Jest nadzieja że się pogodzimy milutko ☺️ i hejaaa po syna 😁


juz sobie sama doczytalam odpowiedz na moje pytanie hih 😁 😉
bo jestem w trakcie nadrabiania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski czy Was też wszystko boli??
Ja sie już zastanawiam, może jakaś przewrażliwiona jestem czy co! Lewo łażę, Kacha mnie boli, brzuch mnie boli,chociaż dziś nie twardnieje 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 I Gabi chyba dziś zabawia się pęcherzem, bo czuję jak mi tam gmera co chwilę 🙂


hej na szczęscie moje dolegliwosci sa niewielkie ciezko mi spac ale jakis wiekszych boli nie mam poki co w sumie na szczęscie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...