Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Witam

Ktoś czeka na komentarz wydaje sie,że także i mój...

Ktoś zarzucił,że jak mogłam m.in ja napisać żeby taką tragedie z Rodziną trzeba przeżywać..przecież nie miałam nic ZŁEGO na myśli!!!!! Dziewczyny ja sobie wyobrażam co Ona biedna musi czuć czytając o Naszych Maleństwach jak sobie brykają..powtórzę to co już napisałam..(to moje zdanie)dla mnie forum jest dobre na problemy "błahostki" a nie na prawdziwe tragedie..cofnijcie sie kilka stron wstecz a zobaczycie że nic złego nie napisałam...

Rozumiem oburzenie kwietniówek,ale napierw trzeba dobrze doczytać kto i co napisał i nie obrażać Wszystkich takimi słowami jak napisały u siebie na forum..




Ania ale tutaj raczej nie o twoje wypowiedzi chodzi ,przynajmniej ja nie zarejestrowałam przykrych słów i znieczulicy z Twojej strony !!!!ale ogólnie to problem jest w tym ,że ucieka sie od problemów innych i chowa sie gowę w piasek a zycie to nie jest cholerna cudowna bajka tylko kawał ciężkiego chleba!!!!!!!!!!


Ania ja też jakoś nie zarejestrowałam twojej wypowiedzi, mnie boli że w tym świecie każdy patrzy tylko na swoją dup.... a reszta ludzi się nie liczy niech sobie sami radzą. Ja wiem że nie uszczęśliwi się całego świata, ale jak nam się dzieje krzywda to też szukamy wsparcia, dobrego słowa i pomocy taka jest natura ludzka,dobro powraca może się czasami latami czeka ale powraca. Sztuką jest dawać a nie tylko brać, a najgorsze jest to że jak jest wszystko dobrze to dookoła jest mnóstwo przyjaciół i znajomych a jak zaczynają się kłopoty i choroby to często pozostaje się samemu...............................


Aniu100 na oklaski dla Ciebie trzeba się już w kolejce ustawiać 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A wiec juz pisze....jestem tak gruba i obolala,ze nie moge dokulac sie do mojego lapka 😁!!!
przytylam w brzuchu juz 15kg a w dupsko i cycki nic nie weszlo 😮 a wiec nie mam sil tego brzuola juz pchac a do porodu jeszcze pare dni czyli 03.09 mam juz dzidzie miec 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po wizycie. Wszystko wskazuje na to, że idziemy w dobrym kierunku 🙂 Mały jest pięknie ustawiony, szyjka wycentrowana, rozwarta na 1 paluch póki co, ale zawsze cos 😁. Łożysko II stopień dojrzałości, przepływy i wody w normie.
Synek dorodny bo waży 3154g a Jego stópeczka ma 7 centymetrową powierzchnie do całowania.
Czekamy na wieści z pozostałych wizyt. Oby były same dobre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
szotka napisał(a):
Mnie od kilku dni brzuch boli jak na okres.Nie ciągle tylko z przerwami po dwie godziny pół godziny.Jakiejkolwiek stałości w tym nie ma.Jak na razie czekam aż coś się unormuje albo zacznie mocniej boleć.No i mała buszuje a wydaje mi się że do samego porodu to już jej aktywność powinna spaść prawie do zera no nie?czy może się mylę i mała może sobie szaleć na początku porodu?

też się nad tym zastanawiałam ... moja Zosia też żadnego wyciszenia nie ma .. czasem to myślę że Ona chyba myśli że bokiem brzuszka ma wyjść bo usilnie próbuje to zrobić zadając przy tym czasem niezły ból 😉
jak nie zapomne to sie dziś na usg podpytam jak to z tą aktywnością powinno być...


😁 🙃 😁 🙃 😁 🙃 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
megimi napisał(a):
A wiec juz pisze....jestem tak gruba i obolala,ze nie moge dokulac sie do mojego lapka 😁!!!
przytylam w brzuchu juz 15kg a w dupsko i cycki nic nie weszlo 😮 a wiec nie mam sil tego brzuola juz pchac a do porodu jeszcze pare dni czyli 03.09 mam juz dzidzie miec 😜

w moje urodzinki 🙂
fajnie Ci ze już tak tuż, tuż 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
My już po wizycie. Wszystko wskazuje na to, że idziemy w dobrym kierunku 🙂 Mały jest pięknie ustawiony, szyjka wycentrowana, rozwarta na 1 paluch póki co, ale zawsze cos 😁. Łożysko II stopień dojrzałości, przepływy i wody w normie.
Synek dorodny bo waży 3154g a Jego stópeczka ma 7 centymetrową powierzchnie do całowania.
Czekamy na wieści z pozostałych wizyt. Oby były same dobre.


No i rewelacja,cieszymy się z Emilką, kierunek obrany zaraz zawitacie do portu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
My już po wizycie. Wszystko wskazuje na to, że idziemy w dobrym kierunku 🙂 Mały jest pięknie ustawiony, szyjka wycentrowana, rozwarta na 1 paluch póki co, ale zawsze cos 😁. Łożysko II stopień dojrzałości, przepływy i wody w normie.
Synek dorodny bo waży 3154g a Jego stópeczka ma 7 centymetrową powierzchnie do całowania.
Czekamy na wieści z pozostałych wizyt. Oby były same dobre.

super że wszystko ok i że widać że "coś" się dzieje 🙂 też bym chciała mieć już jakieś światełko w tym tunelu... chociaż na pół paluszka 😉 przegląd niestety dopiero w czwartek ale dziś się okaże czy ewentualne rozwarcie mi sie ma szqansę przydać... ehhh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
My już po wizycie. Wszystko wskazuje na to, że idziemy w dobrym kierunku 🙂 Mały jest pięknie ustawiony, szyjka wycentrowana, rozwarta na 1 paluch póki co, ale zawsze cos 😁. Łożysko II stopień dojrzałości, przepływy i wody w normie.
Synek dorodny bo waży 3154g a Jego stópeczka ma 7 centymetrową powierzchnie do całowania.
Czekamy na wieści z pozostałych wizyt. Oby były same dobre.


Super ze wszystko dobrze 😘 😘 😘

O jeny to moja małą jest wielkoludzikiem chyba 🤪bo w zeszlym tyg 36tc4d miala juz 3100 o mamo to co my dobijemy do 4 chyba 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
no to teraz Wam wszystkim poprawie humor...
zakupiłam krem do depilacji co by się przed wizytą nieco ogarnąć... nałożyłam i czekam... na opakowaniu pisali zę po 5 minutach powinno zadziałać a jak nie to czekać 15 minut.. więc ja sprawdzam po tych 5 minutach ale nic ... no to czekam dalej cała w tym kremie wysmarowana...
po 15 minutach nadal ani jeden włosek nie odpadł... wkurzyłam się więc i dopiero jak zaczęłam to zmywać to sobie zdałam sprawę że ja znam ten zapach dobrze... kurde patrze a ta tubka z kremem do depilacji sobie spokojnie leży pełna... za to ta z kremem do rąk niemal pusta...
obie zielone i mi się popierdzieliło....
sama się do siebie uśmiałam 🙃


😁 Dobra aparatka z Ciebie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
My już po wizycie. Wszystko wskazuje na to, że idziemy w dobrym kierunku 🙂 Mały jest pięknie ustawiony, szyjka wycentrowana, rozwarta na 1 paluch póki co, ale zawsze cos 😁. Łożysko II stopień dojrzałości, przepływy i wody w normie.
Synek dorodny bo waży 3154g a Jego stópeczka ma 7 centymetrową powierzchnie do całowania.
Czekamy na wieści z pozostałych wizyt. Oby były same dobre.

SUPER 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
zocha a jak ja sie w lipcu kremem poparzylam bo chodzilam 40 min bo sie zagdalam z kolezanką, i potem sikac 2 dni nie moglam wrzeszczalam z toalety maz myslal ze rodze.... a to jak by kwasem żrącym mnie polali masakra total była


o cholera. tu już nie wiem czy wypada się śmiać ... ale co tam 😁 🙃 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaszka śmietankowa... hehe... ja się tu już dzis na nic nie dam podpuścić... 🙃po wczorajszej wyżerce pizza + wciśnięty resztkami sił gofr z bitą i owocami (- pyszny z resztą) myślałąm że zejde...a jak Zosia jeszcze zaczęła dokłądać swoje 3 grosze to myślałam ze mi brzuch rozerwie.. taki był pełen...
dziś już tylko małymi porcjami i lekkostrawnie... no chyba żeby póżniej po usg jakieś lody jeszcze... ale to się zobaczy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
kurcze ciekawe co u Magdy z cc było nie tak ze napisała ze to tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????

nic nie wiemy, a mi się wydaje że z cesarką jest tak samo jak z sn jedna będzie zachwalać i polecać a druga że nigdy w życiu więcej. A ja życzę nam wszystkim jak najmniej takich stwierdzeń do jakich doszła Magda i to obojętnie czy dotyczą cc czy sn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
smerfetka napisał(a):
My już po wizycie. Wszystko wskazuje na to, że idziemy w dobrym kierunku 🙂 Mały jest pięknie ustawiony, szyjka wycentrowana, rozwarta na 1 paluch póki co, ale zawsze cos 😁. Łożysko II stopień dojrzałości, przepływy i wody w normie.
Synek dorodny bo waży 3154g a Jego stópeczka ma 7 centymetrową powierzchnie do całowania.
Czekamy na wieści z pozostałych wizyt. Oby były same dobre.

super że wszystko ok i że widać że "coś" się dzieje 🙂 też bym chciała mieć już jakieś światełko w tym tunelu... chociaż na pół paluszka 😉 przegląd niestety dopiero w czwartek ale dziś się okaże czy ewentualne rozwarcie mi sie ma szqansę przydać... ehhh...


A TO DZIŚ MASZ TYLKO USG?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
smerfetka napisał(a):
My już po wizycie. Wszystko wskazuje na to, że idziemy w dobrym kierunku 🙂 Mały jest pięknie ustawiony, szyjka wycentrowana, rozwarta na 1 paluch póki co, ale zawsze cos 😁. Łożysko II stopień dojrzałości, przepływy i wody w normie.
Synek dorodny bo waży 3154g a Jego stópeczka ma 7 centymetrową powierzchnie do całowania.
Czekamy na wieści z pozostałych wizyt. Oby były same dobre.


ojj.. tam.. nie przesadzaj. To tylko tydzień różnicy a i waga orientacyjna. 🙂

Super ze wszystko dobrze 😘 😘 😘

O jeny to moja małą jest wielkoludzikiem chyba 🤪bo w zeszlym tyg 36tc4d miala juz 3100 o mamo to co my dobijemy do 4 chyba 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
kurcze ciekawe co u Magdy z cc było nie tak ze napisała ze to tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????

[/Napewno poszla rodzic normalnie a skonczylo sie cesarka.Wiem cos na ten temat po 14 godz meczarni na porodówce ,nie mialam rozwarcia,wody mi odeszły ,skakałam na piłce a tu nicc.....potem zakonczylo sie cesarką,ale byłam wprost wykonczona bo od 6 rano bylam w szpitalu a cesarke mialam o 19-57.Byłam tak wymęczona ze masakra.Pozniej jeszcze po cesarce ani sie ruszyc,bo wiadomoo-to jest operacjaa.Ale jak wyszlam ze szpitala po 4dniach to juz bylo ok.Jak sie idzie przygotowanym na cesarke to jest ok,ale jak nie ma mozliwosci siłami natury to wspołczuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniawiktor1 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
kurcze ciekawe co u Magdy z cc było nie tak ze napisała ze to tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????

[/Napewno poszla rodzic normalnie a skonczylo sie cesarka.Wiem cos na ten temat po 14 godz meczarni na porodówce ,nie mialam rozwarcia,wody mi odeszły ,skakałam na piłce a tu nicc.....potem zakonczylo sie cesarką,ale byłam wprost wykonczona bo od 6 rano bylam w szpitalu a cesarke mialam o 19-57.Byłam tak wymęcona ze masakra.Pozniej jeszcze po cesarce ani sie ruszyc,bo wiadomoo-to jest operacjaa.Ale jak wyszlam ze szpitala po 4dniach to juz bylo ok.Jak sie idzie przygotowanym na cesarke to jest ok,ale jak wychodzi ze musi byc cesarka bo nie ma mozliwosc sn to wspołczuje 😞


Magda miała planowane cc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Zocha napisał(a):
smerfetka napisał(a):
My już po wizycie. Wszystko wskazuje na to, że idziemy w dobrym kierunku 🙂 Mały jest pięknie ustawiony, szyjka wycentrowana, rozwarta na 1 paluch póki co, ale zawsze cos 😁. Łożysko II stopień dojrzałości, przepływy i wody w normie.
Synek dorodny bo waży 3154g a Jego stópeczka ma 7 centymetrową powierzchnie do całowania.
Czekamy na wieści z pozostałych wizyt. Oby były same dobre.

super że wszystko ok i że widać że "coś" się dzieje 🙂 też bym chciała mieć już jakieś światełko w tym tunelu... chociaż na pół paluszka 😉 przegląd niestety dopiero w czwartek ale dziś się okaże czy ewentualne rozwarcie mi sie ma szqansę przydać... ehhh...


A TO DZIŚ MASZ TYLKO USG?

no tylko... ale sie doczekać nie mogę ... strasznie jestem ciekawa jak ten mój łobuziak leży... tłumacze jej codziennie że główke ma mieć na dole.. ale nie wiem czy zrozumiała... 😉
w sumie to już się pogodziłam z ewentualną cesarką... najważniejsze zeby Zosia była bezpieczna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...