Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

agata_1982 napisał(a):
Asiu- co do imienia to zostajemy przy Alicji 🙂 chyba, ze spojrze na Małą jak się urodzi i natchnie mnie na cos innego 😁
hihi jednak ,a niekiedy sie zdarza ,ze ujrzysz i stwierdzisz ,np.tozto Zofia jak malowana! 🤪
ja jutro na ktg leze,mam nadz,ze sie doczlapie jakos no i wrazie w tez okosze teren,zawsze jakos to inaczej niz krzaczaste kępki ☺️...co by nie sciemniac jak Asia Kr. ,ze bylam o teraz badana 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
Hey Laski 🙂 Ja właśnie wróciłam z wizyty. Jak nie urodzę do piątku to mam się stawić o dziesiątej rano w szpitalu i wywoływanie będzie 😞 😞 😞 😞 😞

No tak, bo Ty już po terminie jesteś...Dasz radę, może Nataszka się spręży i wyskoczy do piątku 🙂 TRZYMAM KCIUKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
Hey Laski 🙂 Ja właśnie wróciłam z wizyty. Jak nie urodzę do piątku to mam się stawić o dziesiątej rano w szpitalu i wywoływanie będzie 😞 😞 😞 😞 😞


o kurcze 😮 to może uskutecznij jakieś metody na wywołanie 😜 seks, mycie okien, sprzątanie, długie spacery- mało siedzenia, jakies herbatki tez się pije
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Agamu napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
n0vika napisał(a):
dziewczyny , to ile nam przysługuje tego dodatkowego macierzyńskiego ? bo chciałabym juz podanie napisać żeby mieć święty spokój ...


20 + 4 dodatkowego,

Ania ja mam pytanko....czy pisząc wniosek o macierzyński piszę od razu o 24 tygodnie?? Czy najpierw o 20, a później o te 4 dodatkowe??
I jeszcze jedno...może będziesz wiedziała....chodzi o urlop za wakacje-pracuję w szkole a w wakacje jestem na l4 i będę mogła sobie te tygodnie (chyba 8) odebrać później....tylko czy nie muszę tego zrobić do końca tego roku kalendarzowego???


Możesz na jednym wniosku zaznaczając osobno 20 tygodni i 4 tygodnie, ja jednak napisze na dwóch, aby na tym wniosku dodatkowym była data złożenia z 2012 r.
Co do urlopu jeśli chodzi o szkołę to ci nie pomogę bo nie siedzę mocno w temacie budżetówki, ale znając siebie napewno coś poszperam 🙃,
Aniu jesli sie orientujesz ,ten wniosek do kiedy trza zlozyc,gdzie i wogole ,bo ja ani troche nie mam pojecia kurde ... 😮

Asia ja też kompletny brak wiedzy posiadam w tym temacie....a jeszcze nasza księgowa to taka picza jakaś, że boję się, żeby mi dobrze wszystko poobliczała....coby nie stracić ani dnia z tego co mi się należy 🙂
dokladnie ,trza sie zorientowac w temacie ,,,,bo czlowieka wywioza na lewych sankach 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
Agamu napisał(a):
szotka napisał(a):
A mnie dzisiaj czeka walka z katarzyną....już mi sie nie chce...Ale za to jutro zobaczę Alicje 🙂i upewnię się że wszystko jest ok.Tylko że wizyta o 20.Zgroooza.dobrze że chociaż mnie przyjmie bo jakbym miała choć jeden dzień dłużej czekac to by mnie szał macicy chyba złapał.

Ja też dziś walczyłam, masakra normalnie! Widzę że wszystkie czekamy na te wizyty jak na zbawienie 🙂
Ja mam koleejną niby w dzień terminu czyli 12, ale gin życzył mi dziś żebyśmy się już wtedy nie spotkali 🙂 I ja też mam taką nadzieję...nie żebym go nie lubiła,ale wolę spotkać się z Gabrysią niż z nim 🙂


a jak z L4? robił gin jakies problemy? albo cos mówił? bo niby niechcą dawać pod koniec?
mi nie robil klopotow..dal mi dzien po terminie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Agamu napisał(a):
szotka napisał(a):
A mnie dzisiaj czeka walka z katarzyną....już mi sie nie chce...Ale za to jutro zobaczę Alicje 🙂i upewnię się że wszystko jest ok.Tylko że wizyta o 20.Zgroooza.dobrze że chociaż mnie przyjmie bo jakbym miała choć jeden dzień dłużej czekac to by mnie szał macicy chyba złapał.

Ja też dziś walczyłam, masakra normalnie! Widzę że wszystkie czekamy na te wizyty jak na zbawienie 🙂
Ja mam koleejną niby w dzień terminu czyli 12, ale gin życzył mi dziś żebyśmy się już wtedy nie spotkali 🙂 I ja też mam taką nadzieję...nie żebym go nie lubiła,ale wolę spotkać się z Gabrysią niż z nim 🙂


a jak z L4? robił gin jakies problemy? albo cos mówił? bo niby niechcą dawać pod koniec?

Mi żadnych problemów nie robił, wypisał do 14 września 🙂 I do tego dnia max mówił że urodzę, bo on ma na to swoje sposoby 🙂


mój to mówił ostatnio,że nie wie kiedy urodzę 😞 "albo za miesiąc albo jutro" mam wrażenie, że jutro tez cos podobnego usłyszę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MamaSandra napisał(a):
Hey Laski 🙂 Ja właśnie wróciłam z wizyty. Jak nie urodzę do piątku to mam się stawić o dziesiątej rano w szpitalu i wywoływanie będzie 😞 😞 😞 😞 😞
ojojoj...ale do piatku jeszcze troszke,wiec relaks 🙂bedzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Hey Laski 🙂 Ja właśnie wróciłam z wizyty. Jak nie urodzę do piątku to mam się stawić o dziesiątej rano w szpitalu i wywoływanie będzie 😞 😞 😞 😞 😞

No tak, bo Ty już po terminie jesteś...Dasz radę, może Nataszka się spręży i wyskoczy do piątku 🙂 TRZYMAM KCIUKI 🙂

Raczej się nie spręży. Nawet troszkę mi się szyjka nie skróciła ani nic tego nie przepowiada. Tak siuę boję tego wywołania bo ponoć to boli 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Hey Laski 🙂 Ja właśnie wróciłam z wizyty. Jak nie urodzę do piątku to mam się stawić o dziesiątej rano w szpitalu i wywoływanie będzie 😞 😞 😞 😞 😞


o kurcze 😮 to może uskutecznij jakieś metody na wywołanie 😜 seks, mycie okien, sprzątanie, długie spacery- mało siedzenia, jakies herbatki tez się pije

Wszystko już z tej listy uskuteczniałam i nic 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
Hey Laski 🙂 Ja właśnie wróciłam z wizyty. Jak nie urodzę do piątku to mam się stawić o dziesiątej rano w szpitalu i wywoływanie będzie 😞 😞 😞 😞 😞


Kochana proszę bardzo proszę :
http://umamy.homestead.com/porod.html 🙂

mam od jakiegoś czasu w zakładkach 🤪 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Hey Laski 🙂 Ja właśnie wróciłam z wizyty. Jak nie urodzę do piątku to mam się stawić o dziesiątej rano w szpitalu i wywoływanie będzie 😞 😞 😞 😞 😞


o kurcze 😮 to może uskutecznij jakieś metody na wywołanie 😜 seks, mycie okien, sprzątanie, długie spacery- mało siedzenia, jakies herbatki tez się pije

Wszystko już z tej listy uskuteczniałam i nic 🤢 🤢


to mnie pocieszyłaś 😉 bo ja to wszystko mam zaplanowane od czwartku 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
Agamu napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Hey Laski 🙂 Ja właśnie wróciłam z wizyty. Jak nie urodzę do piątku to mam się stawić o dziesiątej rano w szpitalu i wywoływanie będzie 😞 😞 😞 😞 😞

No tak, bo Ty już po terminie jesteś...Dasz radę, może Nataszka się spręży i wyskoczy do piątku 🙂 TRZYMAM KCIUKI 🙂

Raczej się nie spręży. Nawet troszkę mi się szyjka nie skróciła ani nic tego nie przepowiada. Tak siuę boję tego wywołania bo ponoć to boli 😞 😞


nie koniecznie także nie przejumuj się na zapas Kochana ! jedna zareaguję po 30min a z drugą będzie inaczej ... nie ma reguły więc nie masz co się na zapas zamartwiać . Będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! Nadgoniłam, ale nie było łatwo. Mam dzisiaj jakiś wisielczy humor - nic się nie stało a co chwila wybucham płaczem, sama nie wiem o co chodzi. Po wizycie ok.
A powiedzcie mi, bo widzę że rozmawiałyście o dodatkowym macierzyńskim - czy jak mam umowę do końca roku to przysługuje mi dodatkowy urlop? I co z resztą macierzyńskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
MAGA GRATULUJĘ!!! Super że Antoś jest już przy mamusi 🙂
Cieszę się też że wizyty przyniosły dobre wiadomości 🙂 Gosix dobrze, że ten szpital jednak Cię przyjmie, ach ta służba zdrowia...
Karolcia a Ty kiedy idziesz do szpitala? zdążysz jeszcze trochę nacieszyć się mężem sam na sam?


no idę 1 września ... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Kochane
nawet nie wiem od kidy juz działa to forum, u mnie ciągle wyskakiwało, że strona "jest w przygotowywaniu", ale jakimś cudem weszłam.
Nadrobię później co tam skrobałyście, jak Grzeia położe spać. Dorotka na fb pisała mi że Maga urodziła ( kiedy, jakie wymiary? - prowadzę tabelkę 😎, musze tam uzupełnić )( , no i też napisała mi o tragedii u Fasionalex 😞 eh.. 😞

u mnie zero skurczy przepowiadających, choć coraz częściej odczuwam kucia na szyjce podczas chodzenia. Dzis chyba ostatni raz jechałam autem jako kierowca bo strasznie było juz nie wygodnie i mały wciskał nogi w żebra. Pobrałam ziś wymaz w szpitalu na paciorkowca, wyniki mam w czwartek, a pote wizyta w poniedziałek i zobaczymy czy ściągnięcie krążka czy nie.
Stęskniłam się za Wami i codziennie myslałam co tam u Was i Waszych dzieciaczków.
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba tak jest, ze jedne dziewczyny na długo przed porodem czują, że coś się zbliża inne nic i nagle sie zaczyna. nie ma reguły. każda z nas jest inna, inaczej przechodzi ciąże i inaczej zacznie jej się poród, inny bedzie jego przebieg. nie pociesza to zapewne nikogo 🤔 musimy wierzyc, że wszystko bedzie dobrze, najważniejsze jest pozytywne nastawienie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Witajcie! Nadgoniłam, ale nie było łatwo. Mam dzisiaj jakiś wisielczy humor - nic się nie stało a co chwila wybucham płaczem, sama nie wiem o co chodzi. Po wizycie ok.
A powiedzcie mi, bo widzę że rozmawiałyście o dodatkowym macierzyńskim - czy jak mam umowę do końca roku to przysługuje mi dodatkowy urlop? I co z resztą macierzyńskiego?


Niestety w tematach urlopowych nie pomogę....sama dopytuję bo nic nie wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Agamu napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Hey Laski 🙂 Ja właśnie wróciłam z wizyty. Jak nie urodzę do piątku to mam się stawić o dziesiątej rano w szpitalu i wywoływanie będzie 😞 😞 😞 😞 😞

No tak, bo Ty już po terminie jesteś...Dasz radę, może Nataszka się spręży i wyskoczy do piątku 🙂 TRZYMAM KCIUKI 🙂

Raczej się nie spręży. Nawet troszkę mi się szyjka nie skróciła ani nic tego nie przepowiada. Tak siuę boję tego wywołania bo ponoć to boli 😞 😞


nie koniecznie także nie przejumuj się na zapas Kochana ! jedna zareaguję po 30min a z drugą będzie inaczej ... nie ma reguły więc nie masz co się na zapas zamartwiać . Będzie dobrze 🙂

No ja mam taką nadzieję. Bo jak mnie bedzie bardzo boleć to mają przerąbane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Witajcie! Nadgoniłam, ale nie było łatwo. Mam dzisiaj jakiś wisielczy humor - nic się nie stało a co chwila wybucham płaczem, sama nie wiem o co chodzi. Po wizycie ok.
A powiedzcie mi, bo widzę że rozmawiałyście o dodatkowym macierzyńskim - czy jak mam umowę do końca roku to przysługuje mi dodatkowy urlop? I co z resztą macierzyńskiego?



chyba najlepiej zadzwonić do swojego zus-u i zapytać w takich szczególnych przypadkach bo tak ogólnikowo to zazwyczaj cos w necie można znaleźć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
cześć Kochane
nawet nie wiem od kidy juz działa to forum, u mnie ciągle wyskakiwało, że strona "jest w przygotowywaniu", ale jakimś cudem weszłam.
Nadrobię później co tam skrobałyście, jak Grzeia położe spać. Dorotka na fb pisała mi że Maga urodziła ( kiedy, jakie wymiary? - prowadzę tabelkę 😎, musze tam uzupełnić )( , no i też napisała mi o tragedii u Fasionalex 😞 eh.. 😞

u mnie zero skurczy przepowiadających, choć coraz częściej odczuwam kucia na szyjce podczas chodzenia. Dzis chyba ostatni raz jechałam autem jako kierowca bo strasznie było juz nie wygodnie i mały wciskał nogi w żebra. Pobrałam ziś wymaz w szpitalu na paciorkowca, wyniki mam w czwartek, a pote wizyta w poniedziałek i zobaczymy czy ściągnięcie krążka czy nie.
Stęskniłam się za Wami i codziennie myslałam co tam u Was i Waszych dzieciaczków.
Buziaki


dobrze że jesteś z powrotem 🙂 😘
Podziwiam Dziewczyny jak Wy jeszcze jeżdzicie w samochodach jako kierowca 🙂 mi nie wygodnie jako pasażer a co dopiero za kółkiem 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...