Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczyny

ja wczoraj nie czulam sie dobrze, brzuch mnie poobolewal i tak caly dzien ogladalam chirurdzy online 17 odcinkow na kinomaniak tv, polecam za darmo mozna ogladac duzo nowosci.

dzidzius kopie codziennie rano i wieczorem, w ciagu dnia chyba spi bo nie czuje go za bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
No dziewczyny już jestem.Powiem wam że jestem przerażona.Żadnych dobrych wieści dla mnie nie mieli jutro na 8 mam się stawić na oddział patologii ciąży.Mojemu maleństwu serduszko za wolno bije.Jutro będa robić dokładne badania i najprawdopodobniej wyślą mnie do szczecina(mój szpital jest w koszalinie).Więc wychodzi na to że dobrze nie jest.


Agnieszka myśl pozytywnie ... jesteśmy z Tobą ... wszystko będzie na pewno dobrze ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
No dziewczyny już jestem.Powiem wam że jestem przerażona.Żadnych dobrych wieści dla mnie nie mieli jutro na 8 mam się stawić na oddział patologii ciąży.Mojemu maleństwu serduszko za wolno bije.Jutro będa robić dokładne badania i najprawdopodobniej wyślą mnie do szczecina(mój szpital jest w koszalinie).Więc wychodzi na to że dobrze nie jest.



dzisiejsza medycyna potrafi zdzialac cuda, trzeba wierzyc ze bedzie dobrze, robia operacje nawet dzieciom w brzuchu matki jezeli zachodzi potrzeba.
jakies 12 lat temu moja siostra cioteczna urodzila sie z dziura w sercu, tak to po ludzku nam wytlumaczyli.
3 miesiace spedzila w szpitalu ale jej pomogli, dzis jej serce dziala jak najbardziej prawidlowo, trzeba miec nadzieje i walczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
No dziewczyny już jestem.Powiem wam że jestem przerażona.Żadnych dobrych wieści dla mnie nie mieli jutro na 8 mam się stawić na oddział patologii ciąży.Mojemu maleństwu serduszko za wolno bije.Jutro będa robić dokładne badania i najprawdopodobniej wyślą mnie do szczecina(mój szpital jest w koszalinie).Więc wychodzi na to że dobrze nie jest.

Kochana a moze to byla jednorazowa sytuacja? Moze dzidzi spalo sobie i nie ruszalo sie w danym momencie? Ile mialo uderzen na minute bo norma tez ma generalnie duzy rozrzut? 3 mam kciuki i wiem ze bedzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś bądz dobrej myśli kochana , ze wszytsko bedzie dobrze.....Jak ja nie lubie tych wizyt u lekarza , usg....KIedys nasze babcie poszły w 7 m-cu pierwszy raz do lekarza , zbadali nie było zadnych usg i wszytsko było dobrze .....Rodziły się zdrowe , duże dziecie .....Aga pamietaj , ze jestesmy z Toba .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mph wczoraj miałam połówkowe i moją gin to zaniepokoiło że serduszko biło przez chwilę wolniej.Dlatego wysłała mnie na dodatkowe badanie do szpitala dzisiaj wszyscy oczywiście uspokajali że to się zdarza no ale jak zaczął mnie badać to stwierdził że faktycznie arytmia jest i nie jest to normalne i trzeba więcej badań żeby zobaczyć co można zrobić.
Ah....z tego wszystkiego zapomniałam wam powiedzieć że w moim brzuszku jest dziewczynka i jest raczej mało prawdopodobne żeby zrobił się z niej chłopiec. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Mph wczoraj miałam połówkowe i moją gin to zaniepokoiło że serduszko biło przez chwilę wolniej.Dlatego wysłała mnie na dodatkowe badanie do szpitala dzisiaj wszyscy oczywiście uspokajali że to się zdarza no ale jak zaczął mnie badać to stwierdził że faktycznie arytmia jest i nie jest to normalne i trzeba więcej badań żeby zobaczyć co można zrobić.
Ah....z tego wszystkiego zapomniałam wam powiedzieć że w moim brzuszku jest dziewczynka i jest raczej mało prawdopodobne żeby zrobił się z niej chłopiec. 🙂


gratulacje dziewczynki 🙂
a co do tego nierownego rytmu to pewnie wiesz, ze powodow moze byc tysice i wcale nie musi oznaczac czegosc zlego. nam tez serduszka roznie bija- raz wolniej, raz szybciej. wszystko bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Mph wczoraj miałam połówkowe i moją gin to zaniepokoiło że serduszko biło przez chwilę wolniej.Dlatego wysłała mnie na dodatkowe badanie do szpitala dzisiaj wszyscy oczywiście uspokajali że to się zdarza no ale jak zaczął mnie badać to stwierdził że faktycznie arytmia jest i nie jest to normalne i trzeba więcej badań żeby zobaczyć co można zrobić.
Ah....z tego wszystkiego zapomniałam wam powiedzieć że w moim brzuszku jest dziewczynka i jest raczej mało prawdopodobne żeby zrobił się z niej chłopiec. 🙂

Aguś gratulacje dziewczynki. 🙂.....Wszytsko bedzie dobrze zobaczysz ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szybka zmiana tematu żeby nie oszaleć.
Wiecie że moja intuicja jest do dupy?Caaały czas myslałam że będzie chłopak oglądałam ciuszki na chłopca itp.a tu wychodzi na badaniu cipula.Wiecie jaki szok przeżyłam?
No i miła część badania widzialam jak dzidzia wkłada sobie stopę do buzi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratuluje 🙂 widze że dziewczyny już zdazyły Cie pocieszyc to i ja sie podpisze pod ich postami 🙂 trzeba myslec pozytywnie,zamartwianie jeszcze pogorszy Twoj stan. a ja caly czas mysle ze bedzie dziewuszka,okaze sie za dwa tygodnie 🤪 tak czy siak dzidzia sie rozhasala bo z dnia na dzien coraz mocniej kopie dzisiaj juz mi dala popalic po pecherzu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szotka gratuluję córeczki 🙂bądz dobrej mysli My jesteśmy z Tobą .W szpitalu trafisz w dobre ręcę i zobaczysz Twojej malutkiej córeczce nic nie będzie moze faktycznie to tylko okropny zbieg okoliczności wiec postaraj sie martwic jak najmniej bo to wyjdzie Tobie i malutkiej na zdrowie 🙂
Głowa do góry ,trzymam za Was kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Szybka zmiana tematu żeby nie oszaleć.
Wiecie że moja intuicja jest do dupy?Caaały czas myslałam że będzie chłopak oglądałam ciuszki na chłopca itp.a tu wychodzi na badaniu cipula.Wiecie jaki szok przeżyłam?
No i miła część badania widzialam jak dzidzia wkłada sobie stopę do buzi....

Nieżle wysportowana ta Twoja dziewucha .....Wszytskie mowią o wkładaniu kciuka , a tu stopę .... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dwa miesiące temu jak miałam usg to ładowała kciuka do buzi teraz jej się znudziło chyba i stwierdziła że stopa lepsza 🙂Rozmawiałyście o imionach kiedyś tam u nas jak chłopak miał być to chcieliśmy dac na imię Bartek.A teraz z dziewczynka to mamy problem albo Ania albo Alicja.Tatuś ma ostatecznie zdecydować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Dwa miesiące temu jak miałam usg to ładowała kciuka do buzi teraz jej się znudziło chyba i stwierdziła że stopa lepsza 🙂Rozmawiałyście o imionach kiedyś tam u nas jak chłopak miał być to chcieliśmy dac na imię Bartek.A teraz z dziewczynka to mamy problem albo Ania albo Alicja.Tatuś ma ostatecznie zdecydować.


Alicja ślicznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SZostka bądź dobrej myśli 🙂 W szpitalu beda wiedzieli co z tym zrobić. Swoją drogą moja mama mówiła że mi tętno w brzuchu zanikało, a żyję, chodzę po tym świecie, nie mam żadnych problemów z sercem. Gratuluję wysportowanej dziewuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga mam pomysł , tylko nie wiem czy bedziesz miała na to ochote...., żebys dała którejs z nas nr tel , zebysmy miały z Toba jakiś kontakt i przekazywały dziewczyną na forum .....Bo Ty nie wiesz ile czasu moga trwac takie badania?.Jezeli masz chęc napisz mi nr tel na maila ( forum kazdy może czytac ) [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SZOTKO jesteśmy z Tobą !!! na pewno będzie wszystko ok więc się nie denerwuj dodatkowo , zajmą się Tobą i potwierdzą to co my tu piszemy że wszystko będzie ok 🙂
Córeczka taka wygimnastykowana że nie wierze że jest z nią coś nie tak .... GŁOWA DO GÓRY!!!!
Alicja bardzo ładnie 🙂 będzie mała zdrowa Ala zobaczysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szotka - ja też myślę, ze wszystko skończy sie na strachu. Gdyby było jakieś poważne zagrożenie to by Cię już dzisiaj nie wypuścili więc na pewno nie jest tak źle. Na szczęście w ciąży dbają o nas Ci lekarze jak mogą i od razu robią ze wszystkiego wielką sprawę. Tak więc nie martw się i głowa do góry!!!!! A jak mała tak szaleje w brzuszku to raczej na chorą to mi nie wygląda 😉 poza tym dziewczynki sa silne i ze wszystkim sobie radzą świetnie.
A co do intuicji to moja też zawiodła- odkąd zobaczyłam dwie kreski na teście to byłam przekonana że chłopak... mimo że po cichu marzyłam o Zosi małej to cały czas czułam ze to chłopinka a tu też jajeczek małych brak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To teraz wam wyjaśnię o co chodzi z tymi imionami.Ja jestem Agnieszka Anna Alicja(po bierzmowaniu) i teraz tak;
Agnieszka-własne prywatne imię wybrane przez braci
Anna-moja mama ma tak na imię
Alicja-moja babcia mama mojej mamy 🙂
No i teraz jest ambaras 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Obiecuje że mój Zbysiu będzie wam co jakiś czas za mnie meldował co się dzieje.i tak codziennie zagląda mi przez ramię jak tu siedzę i smieje się z tego co piszemy.

To dobrze ze bedziemy miały kontak z Toba przez męza.....Tylko zeby się biedaczyna z nami nie zgorszy , bo Ty wiesz najlepiej jakie my baby wrzesniowe jestesmy 🙂 🙂 🙂 🙂My zaczynamy od SEKSU , a pozniej to juz leci 🤪 🤪 🤪Trzymaj się dzielnie kochana.....Wszytsko bedzie dobrze .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...