Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Cześć,
Włąsnie wróciłam do domu- jestem padnieta i dopiero jutro Was nadrobię...
teraz tylko melduję, że póki co mnie wypuścili ze szpitala ale nie wiadomo czy nie będę musiała tam wrócić 😞
Mam jeszcze bardziej na siebie uważać i jeszcze więcej leżeć..
Nerka daje się we znaki ale sytuacja jest na tyle opanowana że zagrożenie poronieniem już minęło- dzięki Bogu!!!!!!
Zosia się rusza jak oszalała i nawet dziś poogląałam ja trochę na usg 🙂 chociaż tyle dobrego z całej tej sytuacji 🙂
Jutro do Was wpadnę- teraz idę odespać.
Pozdrawiam wszystkie brzuszki !!!!!!!

Trochę strachu się najadłam

Trzymaj się kochana i dbaj o siebie i maleńką! Cieszę się że sytuacja w miarę opanowana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
achm napisał(a):
szotka napisał(a):
A ja jestem dziwadło bo raczej wolałabym być sama na porodówce.No i Zbyszek też się jakoś nie bardzo na to zapatruje.A co do mojego nastroju to sama chciałabym wiedzieć co się dzieje.


dobrze,że się zgadzacie więc nie ma problemu; ja u siebie od tygodnia zarejestrowałam jakąś huśtawkę nastrojów;mój mąż to już się chyba przyzwyczaił do tego płaczu bo od tygodnia to bez powodu;może też masz jakiś skok hormonalny?

raczej chodzi o to że mój musi delegacje robić i nie ma go w ciągu tygodnia dopiero na weekend przyjeżdża.nie spodziewałam się że będę to przeżywać jak jakaś smarkula aż się sama na siebie złoszczę bo przecież na weekendy bedzie przyjeżdżał.no hormony to tego nie ułatwiają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
No nareszcie jesteś.Jak jutro zaczniesz nadrabiać to się za głowę złapiesz jak się tu wszystkie o ciebie martwiły 🙂Ja to nawet mojemu przez telefon meldowałam że nie wiadomo ciągle co z tobą.

tak jak bylo Aga z Toba ....dlatego teraz załozyłysmy tabelke ktora jest pod moimi suwaczkamu , jak chcesz mozesz zobaczyc , a Agata zbiera tel dziewczyn , zeby nie było takiej sytuacji jak z Zocha , ze nie ma zadnego kontaktu ....te tel nie beda nigdzie wystawione na forum , Agata mowiła ze juz zebrała 12 tych tel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
bo ja sie strasznie boje sama tam czekac

moj to od razu powiedział ze chce byc ze mna i juz ....a ja do niego nie pozwol abym tylko sie darła bo tego najbardziej sie obawiam .....
no wlasnie nie wiem czy sie nie bede darla, a moja siostra mowi zeby sie nie drzec bo te polozne sie beda na mnie rozdzieraly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
bo ja sie strasznie boje sama tam czekac

moj to od razu powiedział ze chce byc ze mna i juz ....a ja do niego nie pozwol abym tylko sie darła bo tego najbardziej sie obawiam .....
no wlasnie nie wiem czy sie nie bede darla, a moja siostra mowi zeby sie nie drzec bo te polozne sie beda na mnie rozdzieraly

z tego co mowiła mi kolezanka to jak sie darła przy pierwszym dziecku to połozna wzieła ja za buzie i prosto w oczy jej powiedziała , jak sie bedziesz darła to nie straczy ci siły na parcie ....od razu urodziła , a przy drugim to nawet nie krzyknela ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
Cześć,
Włąsnie wróciłam do domu- jestem padnieta i dopiero jutro Was nadrobię...
teraz tylko melduję, że póki co mnie wypuścili ze szpitala ale nie wiadomo czy nie będę musiała tam wrócić 😞
Mam jeszcze bardziej na siebie uważać i jeszcze więcej leżeć..
Nerka daje się we znaki ale sytuacja jest na tyle opanowana że zagrożenie poronieniem już minęło- dzięki Bogu!!!!!!
Zosia się rusza jak oszalała i nawet dziś poogląałam ja trochę na usg 🙂 chociaż tyle dobrego z całej tej sytuacji 🙂
Jutro do Was wpadnę- teraz idę odespać.
Pozdrawiam wszystkie brzuszki !!!!!!!

Trochę strachu się najadłam

Wkoncu jestes 🤪Cieszymy sie ,ze jestescie w domku dziewczynki 🙂Jutro sobie poplotkujemy Kochana 🙂Martwilysmy sie o Ciebie strasznie 😉
Ja tez uciekam jutro wpadne,bo caly czas Was czytalam i chlop mi sie jeszcze obrazi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Cześć,
Włąsnie wróciłam do domu- jestem padnieta i dopiero jutro Was nadrobię...
teraz tylko melduję, że póki co mnie wypuścili ze szpitala ale nie wiadomo czy nie będę musiała tam wrócić 😞
Mam jeszcze bardziej na siebie uważać i jeszcze więcej leżeć..
Nerka daje się we znaki ale sytuacja jest na tyle opanowana że zagrożenie poronieniem już minęło- dzięki Bogu!!!!!!
Zosia się rusza jak oszalała i nawet dziś poogląałam ja trochę na usg 🙂 chociaż tyle dobrego z całej tej sytuacji 🙂
Jutro do Was wpadnę- teraz idę odespać.
Pozdrawiam wszystkie brzuszki !!!!!!!

Trochę strachu się najadłam

Wkoncu jestes 🤪Cieszymy sie ,ze jestescie w domku dziewczynki 🙂Jutro sobie poplotkujemy Kochana 🙂Martwilysmy sie o Ciebie strasznie 😉
Ja tez uciekam jutro wpadne,bo caly czas Was czytalam i chlop mi sie jeszcze obrazi 🙂

do jutra kochana , pozdrow od nas swojego Andrzejka , Kamisie i brzuszek ucałuj....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Madzia roznie to bywa z tym darciem sie , ja to chyba od razu powiem do mojej połoznej , ze jak bede sie darła to niech podejdzie do mnie i powie prosto w oczy zebys sie zamkneła bo to wstyd ...
ja chyba sobie cos do zagryzienia wezme zeby miec pelna buzie, chyba wole ryczec z bolu niz sie drzec,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
czarna o tabelce i telefonach wiem bo nadrobiłam wszystkie zaległości było tego sporo ale lubię wiedzieć o czym rozmawiałyście.

to czytałas nas , ale nic nie pisałas do nas i nie tylko DORCIA sie martwiła , bo ja tez pisałam gdzie ta nasza szotka....to super , ze wiesz a decyzja i tak nalezy do CIEBIE nikt nikogo nie bedzie zmuszał , kto chce to da tel ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
szotka napisał(a):
czarna o tabelce i telefonach wiem bo nadrobiłam wszystkie zaległości było tego sporo ale lubię wiedzieć o czym rozmawiałyście.
ale Twoj brzusio mi sie bardziej podoba

🙂 ja też go lubię 🙂 ma on swoje wady na przykład już chodzę jak kaczka bo mi wypycha wszystko do przodu.ale nie narzekam ciebie tez niedługo wypchnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
szotka napisał(a):
czarna o tabelce i telefonach wiem bo nadrobiłam wszystkie zaległości było tego sporo ale lubię wiedzieć o czym rozmawiałyście.

to czytałas nas , ale nic nie pisałas do nas i nie tylko DORCIA sie martwiła , bo ja tez pisałam gdzie ta nasza szotka....to super , ze wiesz a decyzja i tak nalezy do CIEBIE nikt nikogo nie bedzie zmuszał , kto chce to da tel ....
jak probuje uruchomic link z tabelka to pokazuje ze nie moze znalezc serwera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Lasencje 🙂
Witam nowa mamuske Violę 🙂My juz zaliczyliśmy pierwszy dzien bialego tyg 🙂troszke Was Kochane poczytałam ale nie dokonca jak zwykle naskrobałyscie pazurkami sporo 🙂Kurcze mam nadzieje ze w tym tyg bede miala wiecej czasu ,ale nie wiem jak mam to zrobic bo i z nowym lokum pewnei sporo bedzie spraw i do egazaminu musze sie pouczyc a tak mi sie nie chce ze szok 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Hejka Lasencje 🙂
Witam nowa mamuske Violę 🙂My juz zaliczyliśmy pierwszy dzien bialego tyg 🙂troszke Was Kochane poczytałam ale nie dokonca jak zwykle naskrobałyscie pazurkami sporo 🙂Kurcze mam nadzieje ze w tym tyg bede miala wiecej czasu ,ale nie wiem jak mam to zrobic bo i z nowym lokum pewnei sporo bedzie spraw i do egazaminu musze sie pouczyc a tak mi sie nie chce ze szok 😮 😮 😮

no jak tam kochana komunia sie na pewno udała .....Kubus zadowolony ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
izarybka napisał(a):
witajcie nowe mamusie, mamy nadzieje że bedzie do nas zaglądać do nas regularnie 😉
dziewczyny Mój mi wagę kupił śmiejąc się że jest tylko do 150kg 🙃 🤪 A tak poważnie już 3.3kg przytyłam przez 2.5 tygodnia 🤪

Ty nie przesadzaj ja nie zamierzam tyle wazyc , a gdzie Ty taki szczupaczek .....Iza nie martw sie wszytsko poszło w brzuszek ....ja do tej pory 4.5 kg mam od poczatku ciazy ...

kurka ja poczatku spadłam 1.5kg a potem nabiłam już 6.5kg razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Agus czytałam ze lody wcinałaś i tak mi ochoty narobiłaś ze juz nie moge sie doczekac kiedy Kuba pojdzie spac zebym mogla je pochłonąć he he

Lody super ze słodyczy to ja tylko lody moge jesc ...Kochana jak Ty sie ładnie prezentowałas na komunii....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Agus czytałam ze lody wcinałaś i tak mi ochoty narobiłaś ze juz nie moge sie doczekac kiedy Kuba pojdzie spac zebym mogla je pochłonąć he he

Lody super ze słodyczy to ja tylko lody moge jesc ...Kochana jak Ty sie ładnie prezentowałas na komunii....


Dziekuję 🙂tylko ta bluzeczka zakrywała mi brzuszek ,lae mysle ze w czerwcu juz pod nia bedzie bardziej widoczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...