Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Ja tez boje sie jak diabli tym bardziej ze mniej wiecej pamietam jak to bylo i co mnie czeka tyle ze ja rodzilam od momemtu przyzadu do szpitala do polozenia na brzuchu kuby 3,5 h a teraz jedna woielka niewiadoma
Ja się boję jak cholera!!!!!!!!!Ale wiem, że dużo mi da że Tomek będzie przy mnie cały czas...no a poza tym nie ma wyjścia, urodzić trza!!!!!!!!!DAMY RADE LASECZKI! Kto jak nie my????? 😎 😎 😎 😎 😎
Czy Aga jest już po glukozie???Pisała coś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Ja tez boje sie jak diabli tym bardziej ze mniej wiecej pamietam jak to bylo i co mnie czeka tyle ze ja rodzilam od momemtu przyzadu do szpitala do polozenia na brzuchu kuby 3,5 h a teraz jedna woielka niewiadoma
Ja się boję jak cholera!!!!!!!!!Ale wiem, że dużo mi da że Tomek będzie przy mnie cały czas...no a poza tym nie ma wyjścia, urodzić trza!!!!!!!!!DAMY RADE LASECZKI! Kto jak nie my????? 😎 😎 😎 😎 😎
Czy Aga jest już po glukozie???Pisała coś??


tak pisała nasza Czarnulka dzielnie sie spisała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Ja tez boje sie jak diabli tym bardziej ze mniej wiecej pamietam jak to bylo i co mnie czeka tyle ze ja rodzilam od momemtu przyzadu do szpitala do polozenia na brzuchu kuby 3,5 h a teraz jedna woielka niewiadoma

no ja tez bym chciała tak pojechac jak z ostatnią moja pociechą w sumie na ostatni gwizdek jak to sie mówi 😁 ok 16 byłam w szpitalu a o 18 juz byłam po ,ale czy tak sie da i teraz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Ja tez boje sie jak diabli tym bardziej ze mniej wiecej pamietam jak to bylo i co mnie czeka tyle ze ja rodzilam od momemtu przyzadu do szpitala do polozenia na brzuchu kuby 3,5 h a teraz jedna woielka niewiadoma
Ja się boję jak cholera!!!!!!!!!Ale wiem, że dużo mi da że Tomek będzie przy mnie cały czas...no a poza tym nie ma wyjścia, urodzić trza!!!!!!!!!DAMY RADE LASECZKI! Kto jak nie my????? 😎 😎 😎 😎 😎
Czy Aga jest już po glukozie???Pisała coś??


tak pisała nasza Czarnulka dzielnie sie spisała 😁
No właśnie doczytałam 🙂 Idę dziewczynki popatrzyć co tam mam w tych ciuszkach, które dziś dostałam 🙂 🙂 🙂 Acha i znalazłam w skrzynce awizo-przyszły już butelki, które zamówiłam w sobotę 🙂 W razie czego wrzucam jeszcze raz te butelki , może któraś skorzysta 🙂
http://allegro.pl/avent-butelka-antykolkowa-2x-260-ml-125-ml-nowe-i1610564397.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Ja tez boje sie jak diabli tym bardziej ze mniej wiecej pamietam jak to bylo i co mnie czeka tyle ze ja rodzilam od momemtu przyzadu do szpitala do polozenia na brzuchu kuby 3,5 h a teraz jedna woielka niewiadoma

no ja tez bym chciała tak pojechac jak z ostatnią moja pociechą w sumie na ostatni gwizdek jak to sie mówi 😁 ok 16 byłam w szpitalu a o 18 juz byłam po ,ale czy tak sie da i teraz....


Musimy byc dorej myśli Kochana ze ytak bedzie i tym razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Ja tez boje sie jak diabli tym bardziej ze mniej wiecej pamietam jak to bylo i co mnie czeka tyle ze ja rodzilam od momemtu przyzadu do szpitala do polozenia na brzuchu kuby 3,5 h a teraz jedna woielka niewiadoma

no ja tez bym chciała tak pojechac jak z ostatnią moja pociechą w sumie na ostatni gwizdek jak to sie mówi 😁 ok 16 byłam w szpitalu a o 18 juz byłam po ,ale czy tak sie da i teraz....


Musimy byc dorej myśli Kochana ze ytak bedzie i tym razem 🙂

oby ,oby inaczej nie ma innej opcji 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzucholki 🙂
mam pytanko co do butelek, bo widziałam, że zainteresowanie krąży wokół butelek Avent. Dlaczego akurat Avent? Jest w ogóle jakaś większa różnica? Zastanawiam się właśnie jakie wybrać i nie bardzo wiem czym się kierować. Uwagę moją zwróciły również butelki Tommee Tippee.
Co do szpinaku to też go bardzo lubię, ale powoli zaczyna mi uszami wychodzić. Jem go sporo ze względu na niedokrwistość. Polecam szpinak z pomidorami i fetą (do tego oczywiście cebulka i czosnek). Też fajne połączenie.
A propos zdrowego odżywiania to właśnie wcinam frytki 😉 3 dni za mną chodziły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Hej Brzucholki 🙂
mam pytanko co do butelek, bo widziałam, że zainteresowanie krąży wokół butelek Avent. Dlaczego akurat Avent? Jest w ogóle jakaś większa różnica? Zastanawiam się właśnie jakie wybrać i nie bardzo wiem czym się kierować. Uwagę moją zwróciły również butelki Tommee Tippee.
Co do szpinaku to też go bardzo lubię, ale powoli zaczyna mi uszami wychodzić. Jem go sporo ze względu na niedokrwistość. Polecam szpinak z pomidorami i fetą (do tego oczywiście cebulka i czosnek). Też fajne połączenie.
A propos zdrowego odżywiania to właśnie wcinam frytki 😉 3 dni za mną chodziły


ja awenta nigdy nie miałam, za to byłam zadowlona z butelki LOVI ze smoczkiem aktywnym ( przypominającym sutka). Dziecko piło z niego jakby na prawdę ssało pierś i na pewno kupie też te butelki tym razem.
Miałam też zwykłe butle z gumowym smoczkiem i z silikonowym) ( nie byłam wtedy rozeznana w temacie) i maly nie chętnie ssał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Hej Brzucholki 🙂
mam pytanko co do butelek, bo widziałam, że zainteresowanie krąży wokół butelek Avent. Dlaczego akurat Avent? Jest w ogóle jakaś większa różnica? Zastanawiam się właśnie jakie wybrać i nie bardzo wiem czym się kierować. Uwagę moją zwróciły również butelki Tommee Tippee.
Co do szpinaku to też go bardzo lubię, ale powoli zaczyna mi uszami wychodzić. Jem go sporo ze względu na niedokrwistość. Polecam szpinak z pomidorami i fetą (do tego oczywiście cebulka i czosnek). Też fajne połączenie.
A propos zdrowego odżywiania to właśnie wcinam frytki 😉 3 dni za mną chodziły

Podrzuć proszę przepis na wątek kulinarny 🙂 Brzmi smakowicie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem 🙂 po zakupach , poprałam trochę i ogarnełam hacjende 😉 jeszcze tylko cos na obiadek upitrasić i laba do wieczora hehe
Zocha dobrze że jesteś 🙂

No ja sie biore ostro tez ,piore,a pogoda fuj...chyba mi poschnie....
Ty szczesciaro masz sloneczko 🙂 😜
ide kapuche siekac 🤪

Ja dzis mam zupe jarzynową i racuchy z jabłkami 😜
no takie przychmurane słonko 😮 😮 ale mam nadzieje że poschnie .... co pitrasicie na obiad ?? bo ja nie mam pojęcia co zrobić 😮 😮 😮

Chodzą racuchy za mną już któryś dzień, ale znowu mam zdychać po smażonym?? Strasznie wybredne to moje dziecię...


ja nigdy nie przepadałam za mącznymi rzeczami a teraz bym jadła w mega ilości 😮 😮 😮 to tez powoli jak racuch wyglądam hehe

No to całkiem apetycznie 😁 😁

😁 😁 😁 taki dorodny racuch 🤪 a gdzie tam do końca jeszcze 😮


hej laski jestem pakowania nie ma końca
co do obiadku to miałam kotlety,sałatę z jogurtem i ziemniaczki w przerwie zrobiłam tez paszteciki ze SZPINAKIEM bo mi ochoty narobiłyście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi avent poleciła moja siostra i kuzynka podobno rewelacja.

a ja ide zrobic obiadek tacie i szykować sie na rozmowę z księciem ( księdzem hihi) dzisiaj będzie 100 pytań do 😜
buziale w brzuchale 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem 🙂 po zakupach , poprałam trochę i ogarnełam hacjende 😉 jeszcze tylko cos na obiadek upitrasić i laba do wieczora hehe
Zocha dobrze że jesteś 🙂

No ja sie biore ostro tez ,piore,a pogoda fuj...chyba mi poschnie....
Ty szczesciaro masz sloneczko 🙂 😜
ide kapuche siekac 🤪

Ja dzis mam zupe jarzynową i racuchy z jabłkami 😜
no takie przychmurane słonko 😮 😮 ale mam nadzieje że poschnie .... co pitrasicie na obiad ?? bo ja nie mam pojęcia co zrobić 😮 😮 😮

Chodzą racuchy za mną już któryś dzień, ale znowu mam zdychać po smażonym?? Strasznie wybredne to moje dziecię...


ja nigdy nie przepadałam za mącznymi rzeczami a teraz bym jadła w mega ilości 😮 😮 😮 to tez powoli jak racuch wyglądam hehe

No to całkiem apetycznie 😁 😁

😁 😁 😁 taki dorodny racuch 🤪 a gdzie tam do końca jeszcze 😮


hej laski jestem pakowania nie ma końca
co do obiadku to miałam kotlety,sałatę z jogurtem i ziemniaczki w przerwie zrobiłam tez paszteciki ze SZPINAKIEM bo mi ochoty narobiłyście 🙂
Kamiśka przepis na paszteciki ze szpinakiem wrzuć 🙂 🙂 🙂PYCHA muszą być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
mi avent poleciła moja siostra i kuzynka podobno rewelacja.

a ja ide zrobic obiadek tacie i szykować sie na rozmowę z księciem ( księdzem hihi) dzisiaj będzie 100 pytań do 😜
buziale w brzuchale 😘
Magda a kiedy Wy ślubujecie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widziałam, że była rozmowa na temat prania ciuszków-ja planowałam w Lovelli, ale gadałam z koleżankami i one polecają polskiego DZIDZIUSIA-podobno tak samo dobry jak Lovella,a tańszy. Więc kupię na początek tego Dzidziusia i zobaczymy 🙂Jak se nie sprawdzi to będę zmieniać, jak już Malutka sie urodzi 🙂-bo to chyba ona zweryfikuje tak naprawdę (ewentualne uczulenia itp)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonka, przepis wrzucony. Kamiśka - przyłączam się do prośby o przepis na paszteciki.
Dzięki za info na temat butelek. O Lovi nie słyszałam, ale popatrzę. A miała któraś styczność z Tommee Tippee? Piszą o jakiejś super antykolkowej właściwości tych butelek i smoczku zbliżonym do piersi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamuśki mój właśnie zadzwonił do mnie i zdał 🤪 🤪 🤪 🤪 on to ma farta skubaniec 😉 dobrze że mu się udało , bardzo się ciesze 🙂 🙂 🙂
Agamu fajnie że udała Ci się wizyta u dzieciaków 🙂
ja się tak obżarłam właśnie że zaraz pękne 🤢 😮 😮 😮 a teraz lece mojemu szykować obiadek bo głodny wraca jak wilk 🙂
co do butelek to ja tez kupuje aventu , wszyscy mi je bardzo chwala więc spróbuje i ja 🙂 choć mam wielką nadzieje że na początku się nie przydadzą bo mam zamiar karmić ... nie na darmo mleczarnia mi rośnie w końcu 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Iwonka, przepis wrzucony. Kamiśka - przyłączam się do prośby o przepis na paszteciki.
Dzięki za info na temat butelek. O Lovi nie słyszałam, ale popatrzę. A miała któraś styczność z Tommee Tippee? Piszą o jakiejś super antykolkowej właściwości tych butelek i smoczku zbliżonym do piersi.
Ja niestety nie pomogę bo nie wiem, mi polecali Aventa ( też antykolkowego), zamówiłam i zobaczymy jak się sprawdzą. W razie czego na bieżąco będę zmieniać na inne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Iwonka, przepis wrzucony. Kamiśka - przyłączam się do prośby o przepis na paszteciki.
Dzięki za info na temat butelek. O Lovi nie słyszałam, ale popatrzę. A miała któraś styczność z Tommee Tippee? Piszą o jakiejś super antykolkowej właściwości tych butelek i smoczku zbliżonym do piersi.

Anetko dziękuję Ci bardzo za przepis!! Mam teraz całego woka ryżu ze szpinakiem, następny rzut to będzie Twój "torcik" 🙂 Już mi ślinka cieknie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...