Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mph.... jak Ty masz na imię?
A Twój dzidziuś to wielkolud w porównaniu z miom... 😉 Centymetr większe 😁 super 😁 😁 Najważniejsze, że wyniki są prawidłowe. Ja czekam tyko na wyniki PAPP-A. Ale postanowiłam się nie martwić na zapas.
Buziaczki.
Aaaa... powiedzcie dziewczyny jak to u Was jest z rzeczami dla dzidzi?
Ja się jeszcze boję coś kupować a tak bardzo bym chciała. A poza tym nie wiem czy dla dziewuszki czy chłopczyka ma być..... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula1983 napisał(a):
Kasiu, mam do Ciebie prośbę - podesłałabyś jeszcze raz tę listę co trzeba kupić dla malucha, bo obiecałam koleżance a za nic na świecie nie mogę znaleźć tamtego Twojego wpisu... ;(
sierota jestem


Ania, jak wejdziesz na forum ogólnym w wątek "wrzesien 2011, to tam jest kilka tematów utworzonycjh, m.in o wyprawce dla malucha, tam jest ta cała długasna lista 🙂
daj znac czy ją znalażłas, jets na 1 stronie wątku o wyprawce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia743 napisał(a):
mph.... jak Ty masz na imię?
A Twój dzidziuś to wielkolud w porównaniu z miom... 😉 Centymetr większe 😁 super 😁 😁 Najważniejsze, że wyniki są prawidłowe. Ja czekam tyko na wyniki PAPP-A. Ale postanowiłam się nie martwić na zapas.
Buziaczki.
Aaaa... powiedzcie dziewczyny jak to u Was jest z rzeczami dla dzidzi?
Ja się jeszcze boję coś kupować a tak bardzo bym chciała. A poza tym nie wiem czy dla dziewuszki czy chłopczyka ma być..... 😉


Ja nie mam nawet pary skarpetek 😞 wolę nie zapeszać, ale ciężko wytrzymać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
anula1983 napisał(a):
Kasiu, mam do Ciebie prośbę - podesłałabyś jeszcze raz tę listę co trzeba kupić dla malucha, bo obiecałam koleżance a za nic na świecie nie mogę znaleźć tamtego Twojego wpisu... ;(
sierota jestem


Ania, jak wejdziesz na forum ogólnym w wątek "wrzesien 2011, to tam jest kilka tematów utworzonycjh, m.in o wyprawce dla malucha, tam jest ta cała długasna lista 🙂


Dzięki 🙂 biorę się za szukanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia743 napisał(a):
mph.... jak Ty masz na imię?
A Twój dzidziuś to wielkolud w porównaniu z miom... 😉 Centymetr większe 😁 super 😁 😁 Najważniejsze, że wyniki są prawidłowe. Ja czekam tyko na wyniki PAPP-A. Ale postanowiłam się nie martwić na zapas.
Buziaczki.
>


gusia743

z takimi parametrami jakie masz to pappa tylko formalnoscia jest 😉
mam na imie marta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
a, zapomniałam Wam napisac, że od ostatniej wizyty przytyła 200 gram 😁

czyli jak na razie 200 gram do przodu z wagą - nie jest źle 🙂
jest teraz 71,4 ☺️[/quA Kasiu jaki masz wzrost,no i ile wazylas przed ciaza ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
a, zapomniałam Wam napisac, że od ostatniej wizyty przytyła 200 gram 😁

czyli jak na razie 200 gram do przodu z wagą - nie jest źle 🙂
jest teraz 71,4 ☺️

Kasiu jaki masz wzrost,no i ile wazylas przed ciaza ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
a, zapomniałam Wam napisac, że od ostatniej wizyty przytyła 200 gram 😁

czyli jak na razie 200 gram do przodu z wagą - nie jest źle 🙂
jest teraz 71,4 ☺️

no ja powiem wam że do 13 tygodnie też cholerka prawie nic na wadze się nie ruszyło,a teraz widzę że zaczyna się dziać,ale ja zawsze miałam tendencję do tycia jak się nie kontrolowałam.Całe życie na diecie 😁 😁 😁Przed ciąża ważyłam 65 kg ,a teraz w 15 tc i 5 dni ważę dokładnie 68,5.Zaczynam, rosnąć cała hihihihi 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
a, zapomniałam Wam napisac, że od ostatniej wizyty przytyła 200 gram 😁

czyli jak na razie 200 gram do przodu z wagą - nie jest źle 🙂
jest teraz 71,4 ☺️[/quA Kasiu jaki masz wzrost,no i ile wazylas przed ciaza ?


Mam 178 cm wzrostu 🙂
przed pierwszą ciąża wazyłam 65 kg, po ciązy zostało mi 71,2 i z taka wagą rozpoczełam 2 ciąże 🙂
póki co BMi jest 22, więc waga prawidłowa u mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
a, zapomniałam Wam napisac, że od ostatniej wizyty przytyła 200 gram 😁

czyli jak na razie 200 gram do przodu z wagą - nie jest źle 🙂
jest teraz 71,4 ☺️[/quA Kasiu jaki masz wzrost,no i ile wazylas przed ciaza ?


Mam 178 cm wzrostu 🙂
przed pierwszą ciąża wazyłam 65 kg, po ciązy zostało mi 71,2 i z taka wagą rozpoczełam 2 ciąże 🙂
póki co BMi jest 22, więc waga prawidłowa u mnie 🙂


wysoka z Ciebie babka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed pierwsza ciaza wazylam 55kg,po ciazy szybko schudlam,bylam chudsza niz przed -50kg 😉Karmienie piersia swoje zrobilo 🙂
Ostatnio jednak troche sie rozbestwilam i mi sie przytylo ,ciezko bylo sie zaprzec ,np.nie jedzac po 18tej i wieczorkiem sie podjadalo,zreszta pracuje w piekarni sprzedaje chlebek i swieze buleczki,gorące-one swoje zrobily 😉Teraz tez podjadam,bo mi sie slabo robi jak jestem glodna-tez tak macie?waze 62kg..tragedia ale co tam ,mam nadz po ciazy zrzucic,oby poszlo tak gladko jak wtedy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
a, zapomniałam Wam napisac, że od ostatniej wizyty przytyła 200 gram 😁

czyli jak na razie 200 gram do przodu z wagą - nie jest źle 🙂
jest teraz 71,4 ☺️[/quA Kasiu jaki masz wzrost,no i ile wazylas przed ciaza ?


Mam 178 cm wzrostu 🙂
przed pierwszą ciąża wazyłam 65 kg, po ciązy zostało mi 71,2 i z taka wagą rozpoczełam 2 ciąże 🙂
póki co BMi jest 22, więc waga prawidłowa u mnie 🙂


wysoka z Ciebie babka 🙂

No wysoka dziołcha z tej naszej Kasieńki-tylko ja taki krasnal pulchny hehe _1.64cm ...a taki kloc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia 1986 - umojego dziecka stwierdzono zwiększone ryzyko wystąpienia genetycznych wad wrodzonych - np. Z.Downa, Edwardsa,Patou. Biopsję miałam wykonaną wczoraj,teraz czekam na wynik...
Przepraszam, że dopiero odpisuje, ale nie zaglądałam do kompa od kilku godzin.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KASIA wysoka kobita jestes i to po Czarnobylu 😉
ja upitrasiłam te kotlety, przy mieszaniu tego mieska obyło sie bez wizyty w lazience. 😁
Tylko teraz zdycham z przejedzenia bo jeszcze w biedronce kupilam sobie melona i ciastka i zezarłam wszystko 😜
A moj sobie pokroil do obiadku surowej cebuli już mi nachuchał 😠 i spi a ja siedze biedulka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie dośc że wysoka po czarnobylu, to jeszcze świeci w nocy 😁 😁 😁 😁 😁
urodziłam się 9 dni po wybuchu reaktora 😜
a tak poważnie, to mój diadek i tata sa wysocy. Z kolei mój grzesiu tez jest wysoki jak na swój wiek, ma teraz ponad 19 miesięcy i jakies 98 cm 😲 a tu z kolei Męza ojciec ma jakies 190, a M 180 cm 🙂

ale nie musicie mio zazdrościć wzrostu, przez to nie chodze na szpilkach, bo w tramwaju o sufit haczę 😲 także od jakiegoś czasu smigam wyłącznie na płaskim, bądx max 3-4 cm obcasik. Spodni też nie dostanę od tak, bo wszystkie kończa mi sie przed kostkami 😉 bluzki to samo, rekawki przed nadgarstek 🙂 mogłabym miec tak z 170 cm, no ale bozia dała mi trochę więcej 🙂 śmiałam się, że 2 kolejki miałam zajęte, po wzrost i po rozum hehe

Izolda1985, aha, teraz rozumiem. Daj znać koniecznie co wykazała ta amniopunkcja. Będe za Was trzymała kciuki.

Magda ( mgrzedzicka) mam pytanie do Ciebie, czy u Twojego maluszka zmniejszyła się ta przepuklina? cos lekarz jeszcze Tobie powiedział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia
umiem juz Ci racjinalnie wytlumaczyc, dlczego nie wychodza prawidlowo na tym etapie te stosunki odnoscie fl 🙂 i dlatego wlasnie na tym etapie sie ich nie sprawdza, bo sa nie miarodajne 🙂
wiesz dlaczego?
bo proporcje cialka w 11 tc sa duzo zachwiane- wiekszosc dzidziusia stanowi jego glowa i tulow- nozki i raczki sa jeszcze nie proporcjonalne, to dopieor zalazki ktore beda sie wydluzac od tego tygodnia, a dzidzius bedzie wygladal coraz baradziej dzidziusiwato ....na pozniejszym etapie ciazy dziecko juz rosnie proporcjonalnie i wtedy oblicza sie stosunek i wowczas on ma byc prawidlowy, nie teraz, bo to oczywiste ze nikomu on nie wyjdzie prawidlowy, dlatego lekarze nie mierza na tym etapie. np w 15tc dopiero nozki staja sie dluzsze od raczek( a na tym etapie tak nie jest).
mam nadzieje ze sie juz uspokoilas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...