Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
duzo jest tanszych wozkow ktore sa ladne i wygodne

moj problem polega na foteliku, duzo jezdzimy samochodem, moj dom rodzinny mam 300 km od warszawy i jestem zestresowana ze fotelik moglby nie zabezpieczyc mojego dziecka, dlatego sledze crash testy, teraz czekam na najnowsze,

w tej chwili najlepsze recynzje ma recaro i maxi cosy, ten casualplay ma 4 na 5 punktow i dlatego tak sobie wybralam, dodatkowo jego gondola jest dostosowana do tego aby ja przypiac pasami w samochodzie i uzywac zamiast fotelika, to by sie przydalo nawet na wyjscie ze szpitala bo szkoda mi takiego malego wkladac do fotelika. no coz trudne decyzje 🙂

lozeczko mam juz po bratanicy ale chce sobie dokupic kolyske na allegro simplii city - rowniez szukam uzywanej bo to tylko na 5 miesiecy zanim wyrosnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

iza131313 napisał(a):
duzo jest tanszych wozkow ktore sa ladne i wygodne

moj problem polega na foteliku, duzo jezdzimy samochodem, moj dom rodzinny mam 300 km od warszawy i jestem zestresowana ze fotelik moglby nie zabezpieczyc mojego dziecka, dlatego sledze crash testy, teraz czekam na najnowsze,

w tej chwili najlepsze recynzje ma recaro i maxi cosy, ten casualplay ma 4 na 5 punktow i dlatego tak sobie wybralam, dodatkowo jego gondola jest dostosowana do tego aby ja przypiac pasami w samochodzie i uzywac zamiast fotelika, to by sie przydalo nawet na wyjscie ze szpitala bo szkoda mi takiego malego wkladac do fotelika. no coz trudne decyzje 🙂

lozeczko mam juz po bratanicy ale chce sobie dokupic kolyske na allegro simplii city - rowniez szukam uzywanej bo to tylko na 5 miesiecy zanim wyrosnie

Iza ze wzgledu na fotelik chcesz kupic wozek,a moze lepiej kup oddzielnie foteliki tej konkretnej firmy..
Ja tez juz błądze i szukam w sieci wozka..rozglądam sie ,te Tako sa fajne,wielofunkcyjny sportowy styl ,kola konkretne , dosc przystepna cena -wg mnie super
ale pewnie jeszcze z milion razy zmienie obiekt..hehe
Podobają mi sie te wozki retro ,jednak sama bym ich nie kupila,musze miec sportowy ,praktyczny ,bezpieczny wozek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
iza131313 napisał(a):
hej dziewczyny czy wy macie wybrane juz wozki ?
ja od dawna chcialam casualplay bo fotelik ma dobre notowania w testach ale nowy caly zestaw to koszt 3000 zl i dlatego mysle o uzywanym mozna kupic za 1000 zl

tak sie zastanawiam czy juz myslicie o tym i jakie macie opinie, bo mi zalezy na dobrej marce i bezpiecznym foteliku a za to nie musi byc nowy


moje typy to quinny/ Musty transporter/ Jedo Bartatina , ale ze wzgledu na cene to Tako bo za wozek 3 funkcyjny tylko 1200zl http://www.tako.net.pl/index.php?action=search_pk&kat=69 znajome maja i sa zadowolone...cena kuszaca 🙂

wiekszy problem z lozeczkiem z szufladka na posciel- ceny sa kosmiczne.


Bardzo mi się podobają te wózki Tako. Właśnie o takim myślałam! Dla mnie ważne jest, żeby był 3w1, żeby co chwilę nie kupować nowego, żeby miał pompowane duże koła w tym przednie skrętne (prowadziłam różne wózki i skrętne koła to błogosławieństwo!), regulowane oparcie w gondoli i pozycje całkowicie leżącą w spacerówce. Poza tym cena jest naprawdę bardzo dobra przy dużej liczbie dodatków. Zauważyłam, że im droższy wózek tym gorzej z wyposażeniem dodatkowym (pokrowce, torby, moskitiery itp.), ciekawe czemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja już po drugim obiadku. 😁 😁 😁Tak mnie ssalo ze musiałam zjeść po raz drugi dziś juz obiad. Nie wiem co to właściwie jest,niby to bulgotki w brzuchu tak jakbym była głodna,ale zjem a bulgotki są dalej.Wy też coś takiego miałyście?Czy to może być dzidzia?Jak myslicie?Zaczynam dzis 17 tc.
A Dość często czuję te dziwne bulgotki,zaczęły się wczoraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
iza131313 napisał(a):
hej dziewczyny czy wy macie wybrane juz wozki ?
ja od dawna chcialam casualplay bo fotelik ma dobre notowania w testach ale nowy caly zestaw to koszt 3000 zl i dlatego mysle o uzywanym mozna kupic za 1000 zl

tak sie zastanawiam czy juz myslicie o tym i jakie macie opinie, bo mi zalezy na dobrej marce i bezpiecznym foteliku a za to nie musi byc nowy


moje typy to quinny/ Musty transporter/ Jedo Bartatina , ale ze wzgledu na cene to Tako bo za wozek 3 funkcyjny tylko 1200zl http://www.tako.net.pl/index.php?action=search_pk&kat=69 znajome maja i sa zadowolone...cena kuszaca 🙂

wiekszy problem z lozeczkiem z szufladka na posciel- ceny sa kosmiczne.

Lozeczko mam po coreczce ,fajne z szuflada,mozna w pozniejszym czasie zrobic z niego tapczanik,tyle ,ze kolor jest łososiowy....cholerka zobaczymy czy to synek ,czy corcia ...bo jak chlopiec to troche lipa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malwinka te bulgotania to wody owodniowe 😉Dzidzia tam grasuje hehe tez tak mam ..Ale juz mozesz sie spodziewac ruchow 🙂
W drugiej ciazy ponoc szybciej sie je odczuwa,wiec i ja jestem "na strazy" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
mph napisał(a):
iza131313 napisał(a):
hej dziewczyny czy wy macie wybrane juz wozki ?
ja od dawna chcialam casualplay bo fotelik ma dobre notowania w testach ale nowy caly zestaw to koszt 3000 zl i dlatego mysle o uzywanym mozna kupic za 1000 zl

tak sie zastanawiam czy juz myslicie o tym i jakie macie opinie, bo mi zalezy na dobrej marce i bezpiecznym foteliku a za to nie musi byc nowy

Poki co Tako górą! ja na Allegro tez mam go w obserwowanych 🙂
moje typy to quinny/ Musty transporter/ Jedo Bartatina , ale ze wzgledu na cene to Tako bo za wozek 3 funkcyjny tylko 1200zl http://www.tako.net.pl/index.php?action=search_pk&kat=69 znajome maja i sa zadowolone...cena kuszaca 🙂

wiekszy problem z lozeczkiem z szufladka na posciel- ceny sa kosmiczne.


Bardzo mi się podobają te wózki Tako. Właśnie o takim myślałam! Dla mnie ważne jest, żeby był 3w1, żeby co chwilę nie kupować nowego, żeby miał pompowane duże koła w tym przednie skrętne (prowadziłam różne wózki i skrętne koła to błogosławieństwo!), regulowane oparcie w gondoli i pozycje całkowicie leżącą w spacerówce. Poza tym cena jest naprawdę bardzo dobra przy dużej liczbie dodatków. Zauważyłam, że im droższy wózek tym gorzej z wyposażeniem dodatkowym (pokrowce, torby, moskitiery itp.), ciekawe czemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
AsiulkaZG83
coz to za smakowie sniadanko mialas?mniam

haha a no smakowite..ser ze szczypiorkiem typu almette(ale z biedry oczywiscie 😉),ogory kiszone,pomidorek ,szczypiorek i natka pietruszki-no i oczywiscie kubalek soku pomidorowego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
mph napisał(a):
iza131313 napisał(a):
hej dziewczyny czy wy macie wybrane juz wozki ?
ja od dawna chcialam casualplay bo fotelik ma dobre notowania w testach ale nowy caly zestaw to koszt 3000 zl i dlatego mysle o uzywanym mozna kupic za 1000 zl

tak sie zastanawiam czy juz myslicie o tym i jakie macie opinie, bo mi zalezy na dobrej marce i bezpiecznym foteliku a za to nie musi byc nowy

Poki co Tako górą! ja na Allegro tez mam go w obserwowanych 🙂
moje typy to quinny/ Musty transporter/ Jedo Bartatina , ale ze wzgledu na cene to Tako bo za wozek 3 funkcyjny tylko 1200zl http://www.tako.net.pl/index.php?action=search_pk&kat=69 znajome maja i sa zadowolone...cena kuszaca 🙂

wiekszy problem z lozeczkiem z szufladka na posciel- ceny sa kosmiczne.


Bardzo mi się podobają te wózki Tako. Właśnie o takim myślałam! Dla mnie ważne jest, żeby był 3w1, żeby co chwilę nie kupować nowego, żeby miał pompowane duże koła w tym przednie skrętne (prowadziłam różne wózki i skrętne koła to błogosławieństwo!), regulowane oparcie w gondoli i pozycje całkowicie leżącą w spacerówce. Poza tym cena jest naprawdę bardzo dobra przy dużej liczbie dodatków. Zauważyłam, że im droższy wózek tym gorzej z wyposażeniem dodatkowym (pokrowce, torby, moskitiery itp.), ciekawe czemu.


Hehe, widzę, że są popularne, ale to przecież nie szkodzi, wózek to nie kiecka, możemy mieć wszystkie taki sam 🤪
Marta a widziałaś ten wózek Twoich znajomych? Solidnie wygląda? Bo to różnie bywa, a na obrazkach w internecie wszystko jest piękne 🙂 Takie wózki 3w1 z definicji muszą posłużyć trochę, więc dobrze, żeby się nie rozleciał zaraz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widzę, że są popularne, ale to przecież nie szkodzi, wózek to nie kiecka, możemy mieć wszystkie taki sam
Marta a widziałaś ten wózek Twoich znajomych? Solidnie wygląda? Bo to różnie bywa, a na obrazkach w internecie wszystko jest piękne Takie wózki 3w1 z definicji muszą posłużyć trochę, więc dobrze, żeby się nie rozleciał zaraz


Tak wszystkie takie same i wyszyjemy na nich TAK_O: Brzuchalki.net 09(wrześnioweczki) 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a podatki rozliczone???Same rozliczacie czy ktos Wam rozlicza?ABedzie trzeba komus wcisnac do liczenia 😜Kurza twarz ,ja w zyciu do PITa nie przysiadlam,nie chce mi sie i pewnie zle zrobilabym..Trzeba sie rozliczyc,bo wkoncu nam brzuszki rozum przyslonia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nawet mialam okazje byc na spacerku z jej dzidziusiem w tym wozeczku z tako 🙂
druga kolezanka tez go ma 😉
slyszalam opinie ze te taco warior 3 funkcyjne sa najlepsze, bo w tych jamperach niekotrzy narzekali ze slabe jest spawanie ramy a ten warrior juz ma to super dopracowane.
cena naprwde super, ja jezdzilam tym warirem a ta druga ma jumpera- obie sobie chwala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do wózków to ja też szukam 3 w 1 w przystępnej cenie.. chciałabym używać fotelika do wpinania w stelaż - wiece jak np sama na zakupy będę się musiała wybrać autem to wtedy wystarczy zapakować tylko stelaż i już. Ktoś jednak ostatnio mi powiedział, że dziecko nie powinno dłużej niż pół godziny siedzieć w takim foteliku ...
Wydaje mi sie, ze to bzdura bo przecież podróż autem może i zwykle trwa dłużej niż pół godziny ale pojwiło się ziarno niepewności...
Czy Wy coś może na ten temat słyszałyście???

Mi bardzo zależy na takim wykorzystaniu fotelika bo będę jezdziła z maluszkiem matizem a do matiza chyba nie wcisne całęgo wózka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
a ja już po drugim obiadku. 😁 😁 😁Tak mnie ssalo ze musiałam zjeść po raz drugi dziś juz obiad. Nie wiem co to właściwie jest,niby to bulgotki w brzuchu tak jakbym była głodna,ale zjem a bulgotki są dalej.Wy też coś takiego miałyście?Czy to może być dzidzia?Jak myslicie?Zaczynam dzis 17 tc.
A Dość często czuję te dziwne bulgotki,zaczęły się wczoraj.


ja jeszcze nie czuje. u Ciebie lada chwila i beda ruchy odczuwalne 🤪 ja to tylko swoje jelita czuje:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Hehe, widzę, że są popularne, ale to przecież nie szkodzi, wózek to nie kiecka, możemy mieć wszystkie taki sam
Marta a widziałaś ten wózek Twoich znajomych? Solidnie wygląda? Bo to różnie bywa, a na obrazkach w internecie wszystko jest piękne Takie wózki 3w1 z definicji muszą posłużyć trochę, więc dobrze, żeby się nie rozleciał zaraz


Tak wszystkie takie same i wyszyjemy na nich TAK_O: Brzuchalki.net 09(wrześnioweczki) 🤪


to wszystkie bedziemy jezdzily tako - teraz tylko kolory rezerwujemy:P
ja jak wezme warriora tako to tego siwego, chyba ze wezme jumpera x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
myslalam o taniszym wozku i lepszym foteliku, mi sie podoba xlander - za 1200 mozna miec gleboki i spacerowy do niego mozna zalozyc fotelik maxi cosy ale to razem tez 2500.

nie wiem czy czytalyscie o fotelikach ale najbezpieczniejsze sa na bazie ktora sama w sobie kosztuje jakies 500 zl. ale dzieki niej fotelik jest stabilniejszy niz tylko zapiety pasami.

no coz strasznie sie boje nawet stluczki gdy dziecko jest w samochodzie wiec rzeczywiscie panikuje i chyba zdecyduje sie na uzywany za 1000 zl boje sie tylko ze za wczesnie kupuje bo to 15 tydzien dopiero ale tym sposobem chce wymusic na losie ze wszystko skonczy sie dobrze, ubranka mam juz wszystkie mozna powiedziec na pierwsze 9 miesiecy wlasnie skoczylam prasowanie - zeszlo mi 3 dni 🙂 ide jest moj rosol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
Co do wózków to ja też szukam 3 w 1 w przystępnej cenie.. chciałabym używać fotelika do wpinania w stelaż - wiece jak np sama na zakupy będę się musiała wybrać autem to wtedy wystarczy zapakować tylko stelaż i już. Ktoś jednak ostatnio mi powiedział, że dziecko nie powinno dłużej niż pół godziny siedzieć w takim foteliku ...
Wydaje mi sie, ze to bzdura bo przecież podróż autem może i zwykle trwa dłużej niż pół godziny ale pojwiło się ziarno niepewności...
Czy Wy coś może na ten temat słyszałyście???

Mi bardzo zależy na takim wykorzystaniu fotelika bo będę jezdziła z maluszkiem matizem a do matiza chyba nie wcisne całęgo wózka....


A mi ktoś kiedyś powiedział, że kaszleć w ciąży nie można, bo może dziecko wypaść 😮 Dziewczyny, nie dajmy się zwariować, bo niedługo będziemy się bały skorzystać z tak zwanego klopa! 😜 Moja kuzynka swoją córę pół dnia w foteliku trzymała jak coś w domu robiła, służył jej jako kołyska i dziecku jakoś nic nie jest. Jak jest gorąco, to może i fotelik nie jest za dobry, bo dzidzia się za bardzo poci, ale my rodziny na początku jesieni, więc długo nie będzie tego problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
myslalam o taniszym wozku i lepszym foteliku, mi sie podoba xlander - za 1200 mozna miec gleboki i spacerowy do niego mozna zalozyc fotelik maxi cosy ale to razem tez 2500.


mnie tez sie podobaja 😉, ale cena mniej 2500zl a 1200 z tako? to sa 2 wozki z tako 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Hehe, widzę, że są popularne, ale to przecież nie szkodzi, wózek to nie kiecka, możemy mieć wszystkie taki sam
Marta a widziałaś ten wózek Twoich znajomych? Solidnie wygląda? Bo to różnie bywa, a na obrazkach w internecie wszystko jest piękne Takie wózki 3w1 z definicji muszą posłużyć trochę, więc dobrze, żeby się nie rozleciał zaraz


Tak wszystkie takie same i wyszyjemy na nich TAK_O: Brzuchalki.net 09(wrześnioweczki) 🤪


to wszystkie bedziemy jezdzily tako - teraz tylko kolory rezerwujemy:P
ja jak wezme warriora tako to tego siwego, chyba ze wezme jumpera x


Ja z kolorami nic nie obiecuje, ale i tak mieszkam w innej części kraju, więc na ulicy się pewnie nie miniemy z identycznym wózkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
mph napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Hehe, widzę, że są popularne, ale to przecież nie szkodzi, wózek to nie kiecka, możemy mieć wszystkie taki sam
Marta a widziałaś ten wózek Twoich znajomych? Solidnie wygląda? Bo to różnie bywa, a na obrazkach w internecie wszystko jest piękne Takie wózki 3w1 z definicji muszą posłużyć trochę, więc dobrze, żeby się nie rozleciał zaraz


Tak wszystkie takie same i wyszyjemy na nich TAK_O: Brzuchalki.net 09(wrześnioweczki) 🤪


to wszystkie bedziemy jezdzily tako - teraz tylko kolory rezerwujemy:P
ja jak wezme warriora tako to tego siwego, chyba ze wezme jumpera x


Ja z kolorami nic nie obiecuje, ale i tak mieszkam w innej części kraju, więc na ulicy się pewnie nie miniemy z identycznym wózkiem 😉



hehe to bez znaczenia- mozemy jedzic w tym samym kolorze 😉
kahlanik- krakow to moje miasto nr 2 🙂 tm studiowalam,pracowalam...teraz jestem na l4 w katowicach, tu tez pracuje jak nie siedze na l4 😉 ale wracam, mam nadzieje, od 1 kwietnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
http://allegro.pl/lozeczko-maja-z-szuflada-3-kolory-60x120-i1490779213.html
zobaczcie sobie od srodka strony 😉 strasznie mi siei te dodatki do lozeczka podobaja 🤪 mozna je domowic do lozeczka lub kupic odzielnie

Przeeeeeesliczne,od dawna jestem w tym zakochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...