Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jastin203 napisał(a):
A ile kobietki przytyłyście do tej pory bo ja 1,5 kg jak na 16 tydz.to mysle że trochę mało ,w pierwszej ciąży z synem przytyłam 25 kg. w całej ciązy także szło jak burza może teraz bedzie lepiej z moją wagą i faktycznie dziwczynka 😆 😆

Zazdroszcze Ci Kochana,ja z kolei ze 4 kilosy przytylam,ale nie mamruchu (podtrzymanie-biore hormony )duzo leze i rzucilam palenie ...Wiem,wiem tłumacze sie a poprostu sie podjada ha ha ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam od dentysty, na szczęście nie mam nic do roboty oprócz kamienia na zębach 🤪
Mam ostatnio jazdę na kakao Nesquika. Ono plus bułka z masłem i szynką to smak mojego dzieciństwa, mniam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał(a):
kasia ja miałam od paczatku date na wrzesień pierwsze było na 22 wrzesnia a teraz na 29 wrzesnia ,róznie to z tym bywa wiec jestem też na pazdzierniku 2011


aha 🙂
będziemy miały dzieci praktycznie z taką sama róznicą wieku, mój Grzesiek jest z 05.08.09 a drugie ma sie urodzic 24.09.11 🙂

Justyna, ja przytyłam.. 200 gram 😁 więc traktuje to tak ze praktycznie nic nie przytyłam, ale ponoc do 12 tc nie powinno się przytyc. Dopiero później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tylko przez caly 3miesiac przytylam 3kg, uwazam ze to za duzo, ale stracilam prace nie mam ruchu i zajecia a pewnie podjadam za bardzo z nudow, staram sie wychodzic na spacery ale w takiej pogodzie? a teraz juz ciekawa jestem jak tam z waga ale pewnie tez w gore 😞 nie wiem jak to hamowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Witam serdecznie wszystkie mamuski !Jestem tu nowa i ciesze się bardzo że was znalazłam .Dziewczyny czy znacie już płec swojego dziecka?bo mnie gin.w 12 tyg.ciążym powiedział na
Usg 4D że prawdopodobnie dziewczynka?Jak myslicie wieżyc czy nie?


cześć witaj na forum 🙂

co do płci to kilka osób poznało już tu płeć :0 ja bym jeszcze tak na 100% nie wierzyła, ale raczej skłaniałabym się, że nosisz w sobie dziewczynkę 🙂 pewnie na nast. usg będzie już widac na 100%


Kurde, zrobiłam włosy - zachciało mi się skandynawskiego blondu 🤢 jakieś takie żółte te włosy mi wysżły 😞 wiec póki co Wam nie pokaże 😜 będe musiała do fryzjera pójśc za jakiś czas na zrobienie porządnego kolorku 🙂

ale pierdoły mi się śniły - przejazd kolejowy, wypadek, roztrzaskany wrak auta i .. gadająca głowa kobiety, ze chce ona poczeka jak ją doczepią do reszty ciała 🤢
też macie jakies dziwne sny w ciązy>? u mnie pojawiają się nagminnie 😲

zaraz zabieram się za fugowanie reszty łazienki, powoli konczymy remotn :0 a po południu na uczelnie 🙂 tak samo w sobote i w niedziele.

buziaki 🙂

ps. u mnie ruchów brak, podobnie jak u Marty, same jelita 🙂

no co do snów to ja mam tak samo,codziennie coś dziwnego mi się śni,i zadziwiająca jest to że jak się obudzę doskonale te sny pamiętam,całe potrafię opowiedzieć.Wcześniej tak nie miałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki mi coś ostatnio internet nawala(mam blueconeccta).
Co do snów to Magda fajne masz sny 😁 mi też się bzdety snią ale raczej koszmary i o dziwo je dobrze pamiętam jak się przebudzę co mi się wczesniej nie zdazało dzis mi sie snilo ze pacjent nam umierał na praktykach studentckich my nie wiedziałysmy jaki lek mu podac, nie bylo zadnego lekarza albo znowu ze moj krolik urodzil kroliko-szczury, musiałam je zabic a one tak strasznie mnie po rękach gryzły 😲
Pity ja sama w tamtym roku wypelnilam i mamie i siostrze mialam program z gazety prawnej w tym roku mam z gazety wyborczej niby tylko dane sie wpisuje ale nie wiem czemu mi pit 36 wyskakuje a pownien 37 nie wiem moze w koncu rozkminie.
Co do ruchów ja jeszcze nic nie czuje. Nie wiecie czy jak na opisie usg pisze:trofoblast na ścianie przedniej całkowicie zachodzi na ujscie wew. to mogę mięć łożysko przodujące? Niby mi ginekolog mówił ze badanie ok, ale wiecie same głupi człowiek wszytko analizuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano tak sny... Ja jednak swojego nie opiszę, wybaczcie, ale mogłybyście mnie wziąć za dewiantkę :P Napiszę tylko, że to był sen erotyczny (a jakże), w którym jedną z głównych ról grała... moja mama (!) tylko że odmłodzona. Całkowicie porąbane, do tego to już drugi raz!!!!

Ja pit przekazałam w dobre ręce i nie mam pojęcia jak się to "je".

Już jestem pewna, że te ruchy to nie jelita, jak sobie przyciskam rękę, tak jak to pisała Zocha, czuję dokładnie to samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 😁
Miałam dużo do czytania, bo troszkę mnie tu nie było....
No i zaczęło się... konec słodkiego leniuchowania...
Od wczoraj pracuję... (wróciłam do pracy), a oprócz pracy zawodowej prowadzę firmę i teraz to dopiero zaczął mi się SAJGON.... jak nic nie było, tak teraz wszystko na raz.
Plus taki, że się teraz ruszam, nadrabiam zaległości...
Mam do Was dziewczęta pytania... ostatnio zaczęła boleć mnie głowa i to bardzo a do tego ból w okolicy nerwu kulszowego i panewek kości udowych.... no po prostu koszmar.... spać w nocy nie mogę..
A co do rozliczania PIT-ów to kiedyś sama to robiłam, ale odkąd prowadzę działalność i dochody mam z różnych źródeł oddałam tą przyjemność mojej księgowej....
A co do snów...
Dzisiaj śniły mi się wszy, okropne, obrzydliwe..Śniło mi się, że moja koleżanka siedziała na łóżku, ja jej czesałam włosy grzebieniem a jej z tych włosów zaczęły spadać wszy a całe włosy miała w gnidach. I to wszystko w jej włosach się ruszało....OBRZYDLIWE.
Och... to tyle, wygadałam się w końcu... już mi lepiej 🤪
Buziaczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusia743 napisał(a):
Cześć dziewczyny 😁
Miałam dużo do czytania, bo troszkę mnie tu nie było....
No i zaczęło się... konec słodkiego leniuchowania...
Od wczoraj pracuję... (wróciłam do pracy), a oprócz pracy zawodowej prowadzę firmę i teraz to dopiero zaczął mi się SAJGON.... jak nic nie było, tak teraz wszystko na raz.
Plus taki, że się teraz ruszam, nadrabiam zaległości...
Mam do Was dziewczęta pytania... ostatnio zaczęła boleć mnie głowa i to bardzo a do tego ból w okolicy nerwu kulszowego i panewek kości udowych.... no po prostu koszmar.... spać w nocy nie mogę..
A co do rozliczania PIT-ów to kiedyś sama to robiłam, ale odkąd prowadzę działalność i dochody mam z różnych źródeł oddałam tą przyjemność mojej księgowej....
A co do snów...
Dzisiaj śniły mi się wszy, okropne, obrzydliwe..Śniło mi się, że moja koleżanka siedziała na łóżku, ja jej czesałam włosy grzebieniem a jej z tych włosów zaczęły spadać wszy a całe włosy miała w gnidach. I to wszystko w jej włosach się ruszało....OBRZYDLIWE.
Och... to tyle, wygadałam się w końcu... już mi lepiej 🤪
Buziaczki 😘

Witaj Kochana 😘Tyyyle Cie nie widzialam 🤪
Ale Ci przyszlo pracowac,nie zazdroszcze 🥴Ja bym chyba nie dala rady,tzn.nie czuje sie na silach..Ale ktos musi robic,by drugi sie mogl byczyc hahahaha 🙃
A jak sie snia wszy to cos tam pamietam jak moja babcia w dziecinstwie opowiadala ,ze to dobrze-ponoc na ksiorke... 🤪hm..ile w tym prawdy ?-niewiem..
Glowa mi nieraz tez peka niemilosiernie ,ostatnio nie wytrzymalam ,wielam apap,w ostatecznosci,tak mnie naparzala ...nic milego.Spie natomiast na lewym boku(zazwyczaj)i noge uwalam na moim mezu,albo miedzy nogi podusie daje-jest mi wtedy wygodnie,jednak na pleckach nie polecam -uciska,a bol niekiedy prądkuje od biodra,az do kolana...nie zawsze ,teraz jest oki 🙂
No to 3maj sie tam w tym sajgoniku ,a jak nie bedziesz dawala rady-bez skrupolow idz na L4 🙂
Dobrze ,zejestes w ruchu(chociaz Ty)Pozdrowionka Ziomalko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Ano tak sny... Ja jednak swojego nie opiszę, wybaczcie, ale mogłybyście mnie wziąć za dewiantkę :P Napiszę tylko, że to był sen erotyczny (a jakże), w którym jedną z głównych ról grała... moja mama (!) tylko że odmłodzona. Całkowicie porąbane, do tego to już drugi raz!!!!

Ja pit przekazałam w dobre ręce i nie mam pojęcia jak się to "je".

Już jestem pewna, że te ruchy to nie jelita, jak sobie przyciskam rękę, tak jak to pisała Zocha, czuję dokładnie to samo 🙂

wow to Ci sie dzieje w snACH 🤪 🙃 😁Masakra heh
A co do ruchow,ja tez wiem kiedy czuje bulgotanie jelit ,a kiedy smyrania (trzepocący dotyk ) 😉
No a co do Pitow ja sobie poki co odpuscilam...stanelam w punkcie pod koniec i hello co dalej?nie mam nerwow na dzis do tego-moze passa sie zmieni innym dniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anula1983 napisał(a):
Dziś przyszły mi 2 pary spodni ciążowych z Allegro 🙂 to moje pierwsze ciuchy ciążowe 😜 Po co ja się męczyłam skoro ten golf na brzuszek jest taki wygodny ! 😎

Anulka chwal sie jakie kupilas ,zarzuc nam linka ,bo ja to zawsze trafie jak kulą w plot.. 🥴
Nie sa ogromne w nogawkach i doopsku???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anula1983 napisał(a):
Dziś przyszły mi 2 pary spodni ciążowych z Allegro 🙂 to moje pierwsze ciuchy ciążowe 😜 Po co ja się męczyłam skoro ten golf na brzuszek jest taki wygodny ! 😎

Jaki golf??Ten pas ciazowy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Asiu 🙂
Ty na zwolnieniu będziesz do końca ciąży? Ja tak myślę, że popracuję tak do końca maja a potem będę leniuchować 🙂
Ja pracuję w przedszkolu i tak z jednej strony bardzo się cieszę z powrotu do pracy bo strasznie tęskniłam za moimi dzieciaczkami..... Kupiłam im całą torbę czekoladowych cuksów 🙂 🙂 🙂 🙂
Asiu jak się czujesz? przechodzą Ci może mdłości?
Buziaczki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
He he nic nie mówcie o snach 😁 mnie sie snia takie glupoty, sny erotyczne z seksem zbiorowym i takie tam. sama sie zastanawiam skad takie glupoty do glowy w nocy przchodza

No tez widze Madziu szalone masz sny 🙂hehe poki co mi seks sie nie sni ale po tym co czytam,zaraz sie udzieli pewno hi hi
Oj brzuchatki jestesmy niemożliwe !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusia743 napisał(a):
Cześć Asiu 🙂
Ty na zwolnieniu będziesz do końca ciąży? Ja tak myślę, że popracuję tak do końca maja a potem będę leniuchować 🙂
Ja pracuję w przedszkolu i tak z jednej strony bardzo się cieszę z powrotu do pracy bo strasznie tęskniłam za moimi dzieciaczkami..... Kupiłam im całą torbę czekoladowych cuksów 🙂 🙂 🙂 🙂
Asiu jak się czujesz? przechodzą Ci może mdłości?
Buziaczki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Gusiu co do mdlosci to bardzo rzadko mi sie zdarzaja-sporadycznie naprawde 🙂
A do pracki juz niestety nie wroce.. 😞Ja mam nieco inny rodzaj pracy niz Ty widzisz,musze dojezdzac ponad 15km z samego ranca ,a do tego musze byc na solidnych obrotach aby zdazyc do otwarcia piekarni(przygotowac sklep do sprzedazy-tj. wylozyc chlebek ,buleczki ,a skrzynek jest sporo...jestem sama i nikt mi nie pomoze ,w ciagu dnia mam 3 dostawy z czego wciaz jest kolejka ,a trzeba obsluzyc,przeliczyc towar,zapisac,rozliczyc...meksyk (tak na poczatku myslalam)z czasem jednak praca ta nie sprawiala mi trudnosci -lightowo wyrabialam sie ze wszystkim 🙂..ale teraz niestety nie moge byc non stop na ekstra obrotach ,ino jak brzuchaty żółw za ladą hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
anula1983 napisał(a):
Dziś przyszły mi 2 pary spodni ciążowych z Allegro 🙂 to moje pierwsze ciuchy ciążowe 😜 Po co ja się męczyłam skoro ten golf na brzuszek jest taki wygodny ! 😎

Anulka chwal sie jakie kupilas ,zarzuc nam linka ,bo ja to zawsze trafie jak kulą w plot.. 🥴
Nie sa ogromne w nogawkach i doopsku???


Hihihi są wielki w dupsku, a jak, ale na moje dupsko jak znalazł 😉 bo ja to raczej kształty bardziej Jeniffer Lopez niż Anji Rubik mam 🙂 i są idealnie . Tzn. te czarne materiałowe z H&M ( te standardowe) - ładnie wyszczuplają i nie krępują ruchów (mają proste nogawki). Zapłaciłam całe 31 zł plus przesyłka ! A drugie jeansy niebieskie zwykłe ale takie, że jakiś miesiąc i w pupie się nie zmieszcze już chyba 😞 a wymierzyłam się dokładnie i miały być ok 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
anula1983 napisał(a):
Dziś przyszły mi 2 pary spodni ciążowych z Allegro 🙂 to moje pierwsze ciuchy ciążowe 😜 Po co ja się męczyłam skoro ten golf na brzuszek jest taki wygodny ! 😎

Jaki golf??Ten pas ciazowy???


A jeśli chodzi o golf to właśnie chodziło mi o ten pas ciążowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny pomocy !Ja staram się spac na lewym boku chodz nie ukrywam że na prawym tez mi dobrze wogóle dla mnie męczarnia poniewaz zawsze uwielbiałam spac na brzuszku ale mam pewną dolegliwosc od paru dni bolą mnie biodra na zgięciu koniec uda - pupa tak z boczku nie wiecie co może byc powodem,ja prowadze własną firme jestem kosmetyczką ale raczej nie ma to nic wspólnego z moją praca i popracuję jeszcze troszkę bo mam zamiar isc na L4 od czerwca ,dziewczyny jestem ciekawa jakie będzie dla nas lato może łaskawe i nie takie aż upalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...