Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Dzień Dobry!!

Wiecie co, ale jaja... Mogłabym przysiąc, że wczoraj przed snem mnie coś dwa razy smyrgnęło od środka! 🤪 Takie delikatne łaskotki, ale ewidentnie od środka! Ale czad! Rozsądek mi co prawda podpowiada, że to za wcześnie, jednak nie sądzę, żeby mi się wydawało... 😁

🙂


to calkiem juz mozliwe 🙂 gratulacje pierwszych ruchow. ja to tylko czuje narazie moje jelita:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam serdecznie wszystkie mamuski !Jestem tu nowa i ciesze się bardzo że was znalazłam .Dziewczyny czy znacie już płec swojego dziecka?bo mnie gin.w 12 tyg.ciążym powiedział na
Usg 4D że prawdopodobnie dziewczynka?Jak myslicie wieżyc czy nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jastin203 napisał(a):
Witam serdecznie wszystkie mamuski !Jestem tu nowa i ciesze się bardzo że was znalazłam .Dziewczyny czy znacie już płec swojego dziecka?bo mnie gin.w 12 tyg.ciążym powiedział na
Usg 4D że prawdopodobnie dziewczynka?Jak myslicie wieżyc czy nie?

hej Justyna,witaj wśród nas 🙂
Jeśli chodzi o płeć ,to chyba juz wiesz ,ze niekiedy lekarzw 100% przekonany ,ze,np.dziewczynka,a tu niespodziewanie rodzi sie chlopiec 😁
Róznie to bywa ..ale w 4d chyba nie powinno byc wiekszych niespodziewanek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
Witam serdecznie wszystkie mamuski !Jestem tu nowa i ciesze się bardzo że was znalazłam .Dziewczyny czy znacie już płec swojego dziecka?bo mnie gin.w 12 tyg.ciążym powiedział na
Usg 4D że prawdopodobnie dziewczynka?Jak myslicie wieżyc czy nie?


cześć witaj na forum 🙂

co do płci to kilka osób poznało już tu płeć :0 ja bym jeszcze tak na 100% nie wierzyła, ale raczej skłaniałabym się, że nosisz w sobie dziewczynkę 🙂 pewnie na nast. usg będzie już widac na 100%


Kurde, zrobiłam włosy - zachciało mi się skandynawskiego blondu 🤢 jakieś takie żółte te włosy mi wysżły 😞 wiec póki co Wam nie pokaże 😜 będe musiała do fryzjera pójśc za jakiś czas na zrobienie porządnego kolorku 🙂

ale pierdoły mi się śniły - przejazd kolejowy, wypadek, roztrzaskany wrak auta i .. gadająca głowa kobiety, ze chce ona poczeka jak ją doczepią do reszty ciała 🤢
też macie jakies dziwne sny w ciązy>? u mnie pojawiają się nagminnie 😲

zaraz zabieram się za fugowanie reszty łazienki, powoli konczymy remotn :0 a po południu na uczelnie 🙂 tak samo w sobote i w niedziele.

buziaki 🙂

ps. u mnie ruchów brak, podobnie jak u Marty, same jelita 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Dzień Dobry!!

Wiecie co, ale jaja... Mogłabym przysiąc, że wczoraj przed snem mnie coś dwa razy smyrgnęło od środka! 🤪 Takie delikatne łaskotki, ale ewidentnie od środka! Ale czad! Rozsądek mi co prawda podpowiada, że to za wcześnie, jednak nie sądzę, żeby mi się wydawało... 😁

Malwina, zaprosiłam Cię na fb 🙂

Zocha, super brzucholek 🙂

Magda ja mam tak samo coraz czesciej,Mysle sobie ,ze to zdecydowanie za wczesnie na odczuwanie ruchow dzidzi,ale tak czuje,sa to bulgotania ,a bardzo rzadko takie muskania od srodka w okloicy pępka -nieco z boku ...Sa bardzo slabiutkie i czasem wydaje mi sie ze mnie niesie wyobraznia,ale to sie zdarza czesciej (przedwczoraj chyba pierwszy raz )....
Jest to moja druga ciaza ,wiec czytalam,ze mozna czuc ruchy duzo szybciej... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Witam serdecznie wszystkie mamuski !Jestem tu nowa i ciesze się bardzo że was znalazłam .Dziewczyny czy znacie już płec swojego dziecka?bo mnie gin.w 12 tyg.ciążym powiedział na
Usg 4D że prawdopodobnie dziewczynka?Jak myslicie wieżyc czy nie?


cześć witaj na forum 🙂

co do płci to kilka osób poznało już tu płeć :0 ja bym jeszcze tak na 100% nie wierzyła, ale raczej skłaniałabym się, że nosisz w sobie dziewczynkę 🙂 pewnie na nast. usg będzie już widac na 100%


Kurde, zrobiłam włosy - zachciało mi się skandynawskiego blondu 🤢 jakieś takie żółte te włosy mi wysżły 😞 wiec póki co Wam nie pokaże 😜 będe musiała do fryzjera pójśc za jakiś czas na zrobienie porządnego kolorku 🙂

ale pierdoły mi się śniły - przejazd kolejowy, wypadek, roztrzaskany wrak auta i .. gadająca głowa kobiety, ze chce ona poczeka jak ją doczepią do reszty ciała 🤢
też macie jakies dziwne sny w ciązy>? u mnie pojawiają się nagminnie 😲

zaraz zabieram się za fugowanie reszty łazienki, powoli konczymy remotn :0 a po południu na uczelnie 🙂 tak samo w sobote i w niedziele.

buziaki 🙂

ps. u mnie ruchów brak, podobnie jak u Marty, same jelita 🙂

Hej Kasiu,a co do snow to mam masakryczne ..Ostatnio Snilo mi sie ze jechalam na stopa do domu ,a wbilam sie do jakiegos busa,okazalo sie wojskowego,a tam cala brygada antyterrorystyczna ,strzelanina ,uciekanie przed jakimis jakby Irakijczykami ,masakra,misz masz totalny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Dzień Dobry!!

Wiecie co, ale jaja... Mogłabym przysiąc, że wczoraj przed snem mnie coś dwa razy smyrgnęło od środka! 🤪 Takie delikatne łaskotki, ale ewidentnie od środka! Ale czad! Rozsądek mi co prawda podpowiada, że to za wcześnie, jednak nie sądzę, żeby mi się wydawało... 😁

Malwina, zaprosiłam Cię na fb 🙂

Zocha, super brzucholek 🙂

Magda ja mam tak samo coraz czesciej,Mysle sobie ,ze to zdecydowanie za wczesnie na odczuwanie ruchow dzidzi,ale tak czuje,sa to bulgotania ,a bardzo rzadko takie muskania od srodka w okloicy pępka -nieco z boku ...Sa bardzo slabiutkie i czasem wydaje mi sie ze mnie niesie wyobraznia,ale to sie zdarza czesciej (przedwczoraj chyba pierwszy raz )....
Jest to moja druga ciaza ,wiec czytalam,ze mozna czuc ruchy duzo szybciej... 🙂


No właśnie, ja jestem w pierwszej więc teoretycznie mam na pierwsze ruchy jeszcze kilka ładnych tygodni. Ale co tam, mogę przyjąć, że to to, najwyżej potem czas zweryfikuje 🙂 Ja czuję takie trzepotki, śmieszne i delikatne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Witam serdecznie wszystkie mamuski !Jestem tu nowa i ciesze się bardzo że was znalazłam .Dziewczyny czy znacie już płec swojego dziecka?bo mnie gin.w 12 tyg.ciążym powiedział na
Usg 4D że prawdopodobnie dziewczynka?Jak myslicie wieżyc czy nie?


cześć witaj na forum 🙂

co do płci to kilka osób poznało już tu płeć :0 ja bym jeszcze tak na 100% nie wierzyła, ale raczej skłaniałabym się, że nosisz w sobie dziewczynkę 🙂 pewnie na nast. usg będzie już widac na 100%


Kurde, zrobiłam włosy - zachciało mi się skandynawskiego blondu 🤢 jakieś takie żółte te włosy mi wysżły 😞 wiec póki co Wam nie pokaże 😜 będe musiała do fryzjera pójśc za jakiś czas na zrobienie porządnego kolorku 🙂

ale pierdoły mi się śniły - przejazd kolejowy, wypadek, roztrzaskany wrak auta i .. gadająca głowa kobiety, ze chce ona poczeka jak ją doczepią do reszty ciała 🤢
też macie jakies dziwne sny w ciązy>? u mnie pojawiają się nagminnie 😲

zaraz zabieram się za fugowanie reszty łazienki, powoli konczymy remotn :0 a po południu na uczelnie 🙂 tak samo w sobote i w niedziele.

buziaki 🙂

ps. u mnie ruchów brak, podobnie jak u Marty, same jelita 🙂


Ja też dziś miałam beznadziejny sen, hardcore na maxa, nawet nie będę go opowiadać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Znowu coś!! Dziewczyny, ale to nawet nie jest 16 tydzień...
To może jakaś paranoja? 🤢
No jak przeciez masz 16 tydzien prawda?


A no przecież! 15 skończony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂 Właśnie dziś rano, jak leżałam jeszcze w łóżeczku i czytałam "Perfekcyjną Panią Domu" ( prezent od mamy i siostry 🙂 ) poczułam taki hmmm motylki w brzuszku 🙂 Mam nadzieję, że to Dzidzia 🙂 I widzę, że nie tylko ja to poczułam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Znowu coś!! Dziewczyny, ale to nawet nie jest 16 tydzień...
To może jakaś paranoja? 🤢
No jak przeciez masz 16 tydzien prawda?


A no przecież! 15 skończony 🙂



u Ciebie juz leci 16tc 😉 wiec jasne ze juz mzoesz czuc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula1983 napisał(a):
Cześć Mamusie 🙂 Właśnie dziś rano, jak leżałam jeszcze w łóżeczku i czytałam "Perfekcyjną Panią Domu" ( prezent od mamy i siostry 🙂 ) poczułam taki hmmm motylki w brzuszku 🙂 Mam nadzieję, że to Dzidzia 🙂 I widzę, że nie tylko ja to poczułam 🙂


o matko 🙂 Ty tez?
Kasia to my zostalysmy z ruchem ale jelit:P
ale wiesz, przy przodujacym lozysku jest podobno trudniej oczuwac ruchy dziecka, ja takie mialam i mam i to pewnie dlatego:Ppocieszam sie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tymi tygodniami ciazy,to faktycznie mozna sie pogubic..tutaj wskajuje ,np.15 tydzien dopiero jak jest 14t5d...A wg.mnie to 14t1d to juz rozpoczety 15 tydzien ..Tak?
Moze iza rybka jest polozna sie wypowie,bo ciezarne zagubione w tygodniach hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
No z tymi tygodniami ciazy,to faktycznie mozna sie pogubic..tutaj wskajuje ,np.15 tydzien dopiero jak jest 14t5d...A wg.mnie to 14t1d to juz rozpoczety 15 tydzien ..Tak?
Moze iza rybka jest polozna sie wypowie,bo ciezarne zagubione w tygodniach hehe 😜


tak masz racje
- na brzuszku pokzany jest skonczony tydzien ciazy
- suwaczek pokzauje tydzien ciazy skonczony i ile dni rozpoczete jest z nowego tygodnia

np. 14tc3d tzn ze obecnie trwa 15tc 🤪 a dokladnie jego 3 dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie ,czy przed ciaza palilyscie fajki?Ja niestety chwalic sie czym nie ma ale tak..jaralam jak smok paczka dziennie ,a niekiedy wiecej ,np imprezie jakiejs..Czasami sie zastanawialam jak tu rzucic to swinstwo,no i prosze mobilizacja pierwsza klasa 🙂Odwyk przymusowy(na szczescie odrzuca mnie kompletnie od fajek,kawy,pifffka 🙂heh
Niekiedy moj mezulek wypije sobie piwo to juz mi cuchnie,a fajki przy mnie mowy nie ma ,by zapalil na dwor gonie ,a jak wroci zeby myje)hi hi alez sie zrobilam upierdliwa 😁
Jak bylam w ciazy z moja corcia tez nie palilam caly okres ciazy i karmienia piersią,az pozniej mi odwaliloi zrobilam najglupsza rzecz w moim zyciu -towarzysko popalalam,a bo co tam jeden mi poszkodzi..no i sie zaczelo...Ale teraz nie dam sie normalnie zadnym "pokusom"ani slaboscią
NIE BEDE PALIC JUZ NIGDY Ow!
A jak to jest z Wami dziewuszki,pewnie zadna nie pali ,nigdy nie palila i w zyciu nie tknie???? -bo tu sa dobre dziewczynki hi hi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
No wlasnie Martusia dziwnie tak ,ciekawe co na to polozna ???


tak jest napewno 🙂
lekarz mi tlumaczyl 🙂
mozna latwo sobie to nawet sprawdzic liczac tygodnie skoncozne od om w kalendarzu np w telefonie- juz sprawdzalam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o porade ....W zwiazku z tym,ze mam sporo wolnego czasu i prawde mowiac ,wiekszosc z niego to blogie lenistwo,moze sie zmobilizuje i przysiade do rozliczenia Pitow ,nawet sciagnelam jakis program -Dr.Tax light c2010...ale pojecia nie mam co tam dalej zrobic,jestem noga w komputerowych spr,a wiem ,ze wstyd tego nie umiec,bo kazdy mi mowi-to taki proste ,aTy nie umiesz????(spoglądając spod byka:blush 🙂Chcialabym sie wkoncu nauczyc i miec spokoj swiety
Moze ktos mi poradzi jak sie zabrac do tego swistka papieru.....HELP ME 🥴
please.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
No wlasnie Martusia dziwnie tak ,ciekawe co na to polozna ???


tak jest napewno 🙂
lekarz mi tlumaczyl 🙂
mozna latwo sobie to nawet sprawdzic liczac tygodnie skoncozne od om w kalendarzu np w telefonie- juz sprawdzalam 🤪

No ja tez tak mysle ,np.12t1d to juz poczatek 13tego ,hmm...to jakl z wiekami prawda?hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
A mam pytanie ,czy przed ciaza palilyscie fajki?Ja niestety chwalic sie czym nie ma ale tak..jaralam jak smok paczka dziennie ,a niekiedy wiecej ,np imprezie jakiejs..Czasami sie zastanawialam jak tu rzucic to swinstwo,no i prosze mobilizacja pierwsza klasa 🙂Odwyk przymusowy(na szczescie odrzuca mnie kompletnie od fajek,kawy,pifffka 🙂heh
Niekiedy moj mezulek wypije sobie piwo to juz mi cuchnie,a fajki przy mnie mowy nie ma ,by zapalil na dwor gonie ,a jak wroci zeby myje)hi hi alez sie zrobilam upierdliwa 😁
Jak bylam w ciazy z moja corcia tez nie palilam caly okres ciazy i karmienia piersią,az pozniej mi odwaliloi zrobilam najglupsza rzecz w moim zyciu -towarzysko popalalam,a bo co tam jeden mi poszkodzi..no i sie zaczelo...Ale teraz nie dam sie normalnie zadnym "pokusom"ani slaboscią
NIE BEDE PALIC JUZ NIGDY Ow!
A jak to jest z Wami dziewuszki,pewnie zadna nie pali ,nigdy nie palila i w zyciu nie tknie???? -bo tu sa dobre dziewczynki hi hi 😜


Hahaha, grzecznie pfff też coś 🙂 Ja popalałam okazyjnie, czasem mi się zdarzyło kupić paczkę, ale miałam ją na tydzień i to była moja wzmożona aktywność tytoniowa, bywało, że nie miałam dymka przez kilka miesięcy i nie tęskniłam, ale tak jak mówisz, do piwka, towarzysko papieros pasuje :P Teraz jest zakaz palenia w knajpach, więc problem z bani 🙂
Akurat jak zaszłam w ciążę to miałam okres zupełnego niepalenia i dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...