Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Tylko słuchajcie to same i nie przy dzieciach ....jak ja to słyszałam lałam ze smiechu .....
http://www.youtube.com/watch?v=uCuNZEsw1ac



buhahahahahahaha wymiękłam 😁

.....mam nadzije ze to jaja.....i nigdy nie było prawdziwej sytuacji .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Leer napisał(a):
mirka płaciłam za materiał...
mam dosc jej niekompetencji..
góre sukienki rękawki uszyła mi za małe, poprawiłam włosy a kiecka chlasnęła normalnie w plecach a ona to nic poprawie.. a ja do niej a jak na slubie mi sie tak stanie a ona że poprawi to..
ale co jak mi już uszyła taką mała..
ale wiecie co.. bede ja tak meczyc az nie dostane swojej wymarzonej sukienki!!!!
tyle już przeżyłam wiec sie nie poddam.



pytalam o kase bo ja nie wiem czy bym nerwowo wytrzymala zwlaszcza w naszym stanie i ja chyba kazalabym jej oddac kase i sie wypchac a gdzies indziej napewno by ci tez uszyli jak ja chodzilam za swoja sukienka i pytalam o krotkie terminy to babki mi mowoly ze nawet w 3 dni kiedys uszyly bo dziewczyna tez zostala na lodzie wiesz klient nasz pan a ni eto co ta baba z Toba wyrabia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
z A. już od dłuższego czasu myślimy żeby wybrać się do Krakowa, zwłaszcza ze jeszcze mężuś nie był, ale trochę to daleko i jakoś zebrać się w sobie nie możemy... a teraz jeszcze ciężej będzie

Mnie tez tam nie bylo 🤔

ale juz niedługo kochane jedziemy hi hi hi hi hi ....

Asia sie napewno ucieszy i poplacze ze szczescia jak nas zobaczy ,wszystkie takie wielgachne ...brzuchate ,popuchniete 🤪 🤪 🤪

ona to ona ale jej mąz i murzynek na pewno sie załamia jak zobacza tyle cięzarówek

Asia mu wytlumaczy,ze to my z Brzuszka,ze fajne dziewczyny ,a on zrozumie napewno i nie bedzie wiedzial gdzie posadzic tyle solidnych dup 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Leer napisał(a):
a jak zadzwoniłam teraz że mam swoja koronke z sukni mojej kuzynki bo tamta jest ohydna to ona powiedziala że ona doskonale zdaje sobie sprawe że ta koronka jest brzydka ale innej nie było...


Kochana nie chcem Cie martwic ale juz powinnaś miec ta sukienkę gotową , i ją odebrac .... jeszcze jak coś jest za małe to niefajnie ... a na kiedy jestes teraz umówiona z ta kobitą np na odbiór


jutro na 10 rano mam jej dostarczyć ta suknie slubną mojej kuzynki a na odbiór niby na poniedziałek.. chociaż jak do czwartku ja dostane bede prze szczęśliwa bo ona tak mówi że na ostatnia przymiarkę od trzech tygodni...

a jeszcze sie podjęła uszycia mi drugiej sukienki na przebranie na wesele...
i nawet jej nie zaczęła...



No to kobieta robi wszystko na ostanią chwile , albo ma w nosie swoja robote , bo uszycie sukienki troche czasu niestety zajmuje ... moge ci tylko powiedziec że naprawde babka podchodzi nieprofesjonalnie , i naraża cię na niepotrzebny stres ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Leer napisał(a):
a jak zadzwoniłam teraz że mam swoja koronke z sukni mojej kuzynki bo tamta jest ohydna to ona powiedziala że ona doskonale zdaje sobie sprawe że ta koronka jest brzydka ale innej nie było...


Kochana nie chcem Cie martwic ale juz powinnaś miec ta sukienkę gotową , i ją odebrac .... jeszcze jak coś jest za małe to niefajnie ... a na kiedy jestes teraz umówiona z ta kobitą np na odbiór


jutro na 10 rano mam jej dostarczyć ta suknie slubną mojej kuzynki a na odbiór niby na poniedziałek.. chociaż jak do czwartku ja dostane bede prze szczęśliwa bo ona tak mówi że na ostatnia przymiarkę od trzech tygodni...

a jeszcze sie podjęła uszycia mi drugiej sukienki na przebranie na wesele...
i nawet jej nie zaczęła...


a ile ty za ta suknie płacisz .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
z A. już od dłuższego czasu myślimy żeby wybrać się do Krakowa, zwłaszcza ze jeszcze mężuś nie był, ale trochę to daleko i jakoś zebrać się w sobie nie możemy... a teraz jeszcze ciężej będzie

Mnie tez tam nie bylo 🤔

ale juz niedługo kochane jedziemy hi hi hi hi hi ....

Asia sie napewno ucieszy i poplacze ze szczescia jak nas zobaczy ,wszystkie takie wielgachne ...brzuchate ,popuchniete 🤪 🤪 🤪

ona to ona ale jej mąz i murzynek na pewno sie załamia jak zobacza tyle cięzarówek

Asia mu wytlumaczy,ze to my z Brzuszka,ze fajne dziewczyny ,a on zrozumie napewno i nie bedzie wiedzial gdzie posadzic tyle solidnych dup 😁 😁 😁

chłopina sie załapie ....pomysli matko a jak im tez tak buzuja hormony jak mojej to ja oczadzieje przez mc ....on i tak chudzina .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym wiedziała że taka jest w życiu nie poszłabym do niej..
ale ona szyła sukienki moim kuzynkom i koleżankom i one były zadowolone..
już widzę że znów nie bede spała w nocy...
a ta babka jeszcze mi gada że jestem marudna i że ma dość..
gdyby szyła taka jak sie umawiamy to byłabym zupełnie inna..
a ona bierze milion robót naraz a moja sukienkę zostawia na koniec.

czarna wstepnie było 600zł za sama slubna za ta druga nie wiem..
ale ona już dwa razy koronke kupowała i teraz i tak daje jej swoja wiec nie wiem ile ona sobie zażyczy ale wiecej niż 600 jej nie dam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
z A. już od dłuższego czasu myślimy żeby wybrać się do Krakowa, zwłaszcza ze jeszcze mężuś nie był, ale trochę to daleko i jakoś zebrać się w sobie nie możemy... a teraz jeszcze ciężej będzie

Mnie tez tam nie bylo 🤔

ale juz niedługo kochane jedziemy hi hi hi hi hi ....

Asia sie napewno ucieszy i poplacze ze szczescia jak nas zobaczy ,wszystkie takie wielgachne ...brzuchate ,popuchniete 🤪 🤪 🤪

ona to ona ale jej mąz i murzynek na pewno sie załamia jak zobacza tyle cięzarówek

Asia mu wytlumaczy,ze to my z Brzuszka,ze fajne dziewczyny ,a on zrozumie napewno i nie bedzie wiedzial gdzie posadzic tyle solidnych dup 😁 😁 😁

chłopina sie załapie ....pomysli matko a jak im tez tak buzuja hormony jak mojej to ja oczadzieje przez mc ....on i tak chudzina .....

E tam ja wierze,ze Marko to wporzasiu gosc,bo przecie nasza Asia ma gust 😁 😁 😁 😁Przyjmie z ramionami szeroko otwartymi juz na ganku bedzie czekal z taboretami przerobionymi na podwojne 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
gdybym wiedziała że taka jest w życiu nie poszłabym do niej..
ale ona szyła sukienki moim kuzynkom i koleżankom i one były zadowolone..
już widzę że znów nie bede spała w nocy...
a ta babka jeszcze mi gada że jestem marudna i że ma dość..
gdyby szyła taka jak sie umawiamy to byłabym zupełnie inna..
a ona bierze milion robót naraz a moja sukienkę zostawia na koniec.

czarna wstepnie było 600zł za sama slubna za ta druga nie wiem..
ale ona już dwa razy koronke kupowała i teraz i tak daje jej swoja wiec nie wiem ile ona sobie zażyczy ale wiecej niż 600 jej nie dam.

za te nerwy i nieprzespane noce to ode mnie na pewno nie zobaczyłaby takich pieniedzy ......co za baba ....a ja sie ciebie pytałam o sukienke , a ty mi napisałas zeby sie nie martwiła o suknie bedzie na pewno ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
gdybym wiedziała że taka jest w życiu nie poszłabym do niej..
ale ona szyła sukienki moim kuzynkom i koleżankom i one były zadowolone..
już widzę że znów nie bede spała w nocy...
a ta babka jeszcze mi gada że jestem marudna i że ma dość..
gdyby szyła taka jak sie umawiamy to byłabym zupełnie inna..
a ona bierze milion robót naraz a moja sukienkę zostawia na koniec.

czarna wstepnie było 600zł za sama slubna za ta druga nie wiem..
ale ona już dwa razy koronke kupowała i teraz i tak daje jej swoja wiec nie wiem ile ona sobie zażyczy ale wiecej niż 600 jej nie dam.

Ja po takiej dawce nerwowki bym jej dala ale w dziob!Nawet jak zdazy,to co ,Ty moglas od poczatku zazyczyc sobie konkret termin i czy sie wyrobi ,czy nie ,bo jak nie to ide gdzie indziej ..ale teraz juz bedziesz miala nauczke,no co za grzdyl!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie już mam dość, jeszcze teraz sama jestem bo mojego dopadła grypa - jelitówka i siedzi w kibelku i go czyści raz przodem raz tyłem a czasami jendoczesnie i sie nie widzimy;( dobrze że chociaż moje maleństwo mnie pociesza i kopie mamusie od środka tak czule. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
normalnie już mam dość, jeszcze teraz sama jestem bo mojego dopadła grypa - jelitówka i siedzi w kibelku i go czyści raz przodem raz tyłem a czasami jendoczesnie i sie nie widzimy;( dobrze że chociaż moje maleństwo mnie pociesza i kopie mamusie od środka tak czule. 🙂

oj to wesoło 🤢 dzień pełen atrakcji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
normalnie już mam dość, jeszcze teraz sama jestem bo mojego dopadła grypa - jelitówka i siedzi w kibelku i go czyści raz przodem raz tyłem a czasami jendoczesnie i sie nie widzimy;( dobrze że chociaż moje maleństwo mnie pociesza i kopie mamusie od środka tak czule. 🙂

Ty uwazaj na ta grype ...bo jak moja bratowa ( w ciązy)miała to cała rodzine tak czysciło ....ona mieszka z rodzicami z siostra i ona z moim brate ,wszyscy po kolei to przeszli ....najgorze ona tak wymiotowała cała noc i poł dnia ze jak ja zobaczyłam to sie przestraszyłam .....to przepisał jej tabletki ... siostra (tez w ciazy tylko rodzi w sierpniu) kazali jej przyjechac do szpitala i noc pod kroplowka lezała....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
jak sie wkurzę to pójdę w dżinach do ślubu :P
ide spac zdam wam relacje jutro jak wroce od niej co znów wymłodzi ta kobita.
Dobranocki

to przekaz jej ze juz ma Cie nie denerwowac tylko brac siei za to szycie bo inaczej my do niej zawitamy 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
i inaczej pogadamy 🙂
kolorowych 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...