Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
izarybka napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Ja własnie pisze liste i tak sie zastanawiam czy aby nie zainwestowac w wiecej spioszkow a mniej body,bo po porodzie jeszcze troche i bedzie szla zima tak mysle czy sie oplaca ☺️

Wiesz co ja myślę że body są wygodniejsze...sama nie wiem

ale dzidzia ma gołe nóżki,wiec nie wiem czy wtedy przykrywac kocykiem czy moze jakies rajstopki do tego kupic..szkoda ze nie ma do niemowlaka instrukcji obslugi jest tyle tego a ja jestem kompletnie zielona 😞

Ja pokupowałam takie półśpiochy właśnie do bodziaków żeby girek gołych nie było 🙂

oooo wlasnie o cos takiego i chodzilo tyle ze nazwy nie wiedzialam ☺️ juz zapisuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja taka liste robilam i kurcze w tcz zostawilam eh a ciuszki prawie wszystkie dla dzidzi w tczewie mam.jak ktoras zrobi liste prosze zeby ja tutaj tez napisala moze to cos pomoze heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
izarybka napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Ja własnie pisze liste i tak sie zastanawiam czy aby nie zainwestowac w wiecej spioszkow a mniej body,bo po porodzie jeszcze troche i bedzie szla zima tak mysle czy sie oplaca ☺️

Wiesz co ja myślę że body są wygodniejsze...sama nie wiem

ale dzidzia ma gołe nóżki,wiec nie wiem czy wtedy przykrywac kocykiem czy moze jakies rajstopki do tego kupic..szkoda ze nie ma do niemowlaka instrukcji obslugi jest tyle tego a ja jestem kompletnie zielona 😞

Ja pokupowałam takie półśpiochy właśnie do bodziaków żeby girek gołych nie było 🙂

oooo wlasnie o cos takiego i chodzilo tyle ze nazwy nie wiedzialam ☺️ juz zapisuje

🙂 one są fajne, na takiej gumie szerokiej, ja mam chyba 5 sztuk takich. A w razie potrzeby dokupować będę na bieżąco, bo nie wiadomo czy to się sprawdzi. Wszystko okaze sie " w praniu"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
izarybka napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Ja własnie pisze liste i tak sie zastanawiam czy aby nie zainwestowac w wiecej spioszkow a mniej body,bo po porodzie jeszcze troche i bedzie szla zima tak mysle czy sie oplaca ☺️

Wiesz co ja myślę że body są wygodniejsze...sama nie wiem

ale dzidzia ma gołe nóżki,wiec nie wiem czy wtedy przykrywac kocykiem czy moze jakies rajstopki do tego kupic..szkoda ze nie ma do niemowlaka instrukcji obslugi jest tyle tego a ja jestem kompletnie zielona 😞

sorry zmyłka myslalam też o spiochach ehh mi sie zawsze chrzani pajacyk body i śpioch moż wreszcie zapamietam 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
ja taka liste robilam i kurcze w tcz zostawilam eh a ciuszki prawie wszystkie dla dzidzi w tczewie mam.jak ktoras zrobi liste prosze zeby ja tutaj tez napisala moze to cos pomoze heh

ja znalazłam stronke z której ściągam hehe
http://www.rodzice.pl/ciaza-i-porod/w-oczekiwaniu-na-dziecko/Wyprawka-noworodka.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
ja to samo tez mam duzo bodów teraz czas zeby śpiochy półśpiochy i kaftaniki pokupowac tego mam malutko

Nie ma co za dużo kupować, lepiej mniej, a później na bieżąco uzupełniać w ramach potrzeb, jak już Dzidzia sie urodzi 🙂 Bo podejrzewam, że z części tych ciuszków nie skorzystamy, bo będą nie wygodne w zakładaniu czy coś takiego.I te sprawdzone będzie się dokupować po prostu 🙂
Chociaż sama mam dużo (chyba az za), głownie dostane od kogoś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
izarybka napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Ja własnie pisze liste i tak sie zastanawiam czy aby nie zainwestowac w wiecej spioszkow a mniej body,bo po porodzie jeszcze troche i bedzie szla zima tak mysle czy sie oplaca ☺️

Wiesz co ja myślę że body są wygodniejsze...sama nie wiem

ale dzidzia ma gołe nóżki,wiec nie wiem czy wtedy przykrywac kocykiem czy moze jakies rajstopki do tego kupic..szkoda ze nie ma do niemowlaka instrukcji obslugi jest tyle tego a ja jestem kompletnie zielona 😞

Ja pokupowałam takie półśpiochy właśnie do bodziaków żeby girek gołych nie było 🙂

oooo wlasnie o cos takiego i chodzilo tyle ze nazwy nie wiedzialam ☺️ juz zapisuje

🙂 one są fajne, na takiej gumie szerokiej, ja mam chyba 5 sztuk takich. A w razie potrzeby dokupować będę na bieżąco, bo nie wiadomo czy to się sprawdzi. Wszystko okaze sie " w praniu"

zajmowalam sie kilkumiesieczna dziewczynka wiec na dzien zakladalam jej body i te polspiochy,wystarczy je sciagnac i bezproblemu mozna przebrac pieluszke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka rzeczy mam rozmiar 56 teraz jak kupuje to juz wieksze ale śpiochów 54 nie mam ani polspiochow wiec chodziaz z dwie sztuki jednych i drugich jeszcze musze kupic.ogolnie takich ladnych polspiochow czy spiochow nie widzialam jak np ladne to cena z kosmosu a jak tanie to takie wyblakle kolory maja ze masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
ja to samo tez mam duzo bodów teraz czas zeby śpiochy półśpiochy i kaftaniki pokupowac tego mam malutko

Nie ma co za dużo kupować, lepiej mniej, a później na bieżąco uzupełniać w ramach potrzeb, jak już Dzidzia sie urodzi 🙂 Bo podejrzewam, że z części tych ciuszków nie skorzystamy, bo będą nie wygodne w zakładaniu czy coś takiego.I te sprawdzone będzie się dokupować po prostu 🙂
Chociaż sama mam dużo (chyba az za), głownie dostane od kogoś 🙂


ja mam tyle tego że się zastanawiam czy wykorzystam wszystko 🙂 musiałabym chyba trójkę urodzić żeby we wszystkim obeszły 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
kilka rzeczy mam rozmiar 54 teraz jak kupuje to juz wieksze ale śpiochów 54 nie mam ani polspiochow wiec chodziaz z dwie sztuki jednych i drugich jeszcze musze kupic.ogolnie takich ladnych polspiochow czy spiochow nie widzialam jak np ladne to cena z kosmosu a jak tanie to takie wyblakle kolory maja ze masakra
Ja kupiłam 2 pary półśpiochów, zołte i niebieskie w pepco chyba za 7 zł. Super są 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
kilka rzeczy mam rozmiar 54 teraz jak kupuje to juz wieksze ale śpiochów 54 nie mam ani polspiochow wiec chodziaz z dwie sztuki jednych i drugich jeszcze musze kupic.ogolnie takich ladnych polspiochow czy spiochow nie widzialam jak np ladne to cena z kosmosu a jak tanie to takie wyblakle kolory maja ze masakra
Ja kupiłam 2 pary półśpiochów, zołte i niebieskie w pepco chyba za 7 zł. Super są 🙂


też tam kupiłam żółte i białe w pieski 😜 😁 😁 😁 bo w sumie pół śpiochów mam najmniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
ja to samo tez mam duzo bodów teraz czas zeby śpiochy półśpiochy i kaftaniki pokupowac tego mam malutko

Nie ma co za dużo kupować, lepiej mniej, a później na bieżąco uzupełniać w ramach potrzeb, jak już Dzidzia sie urodzi 🙂 Bo podejrzewam, że z części tych ciuszków nie skorzystamy, bo będą nie wygodne w zakładaniu czy coś takiego.I te sprawdzone będzie się dokupować po prostu 🙂
Chociaż sama mam dużo (chyba az za), głownie dostane od kogoś 🙂


ja mam tyle tego że się zastanawiam czy wykorzystam wszystko 🙂 musiałabym chyba trójkę urodzić żeby we wszystkim obeszły 😜

Ja to samo 🙂 a jeszcze mam dostać od kuzynki! Ciekawa jestem, czy sie pomieścimy w szafach, bo mieszkamy w kawalerce i nie bardzo mam miejsce żeby szafę wstawiać dodatkową, a ciuszków tyle, że się będą wysypywać chyba 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
ja to samo tez mam duzo bodów teraz czas zeby śpiochy półśpiochy i kaftaniki pokupowac tego mam malutko

Nie ma co za dużo kupować, lepiej mniej, a później na bieżąco uzupełniać w ramach potrzeb, jak już Dzidzia sie urodzi 🙂 Bo podejrzewam, że z części tych ciuszków nie skorzystamy, bo będą nie wygodne w zakładaniu czy coś takiego.I te sprawdzone będzie się dokupować po prostu 🙂
Chociaż sama mam dużo (chyba az za), głownie dostane od kogoś 🙂

Ja to samo 🙂 a jeszcze mam dostać od kuzynki! Ciekawa jestem, czy sie pomieścimy w szafach, bo mieszkamy w kawalerce i nie bardzo mam miejsce żeby szafę wstawiać dodatkową, a ciuszków tyle, że się będą wysypywać chyba 🙂 🙂 🙂

ja mam tyle tego że się zastanawiam czy wykorzystam wszystko 🙂 musiałabym chyba trójkę urodzić żeby we wszystkim obeszły 😜


ja musiałam zamówić szafę dla Tymka 🙂 bo my też ledwo się mieścimy z moim a gdzie tam jeszcze tyle rzeczy małego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
musze sie tam przejsc moze tez cos znajde dla malej 🙂


fajne tam mają nie które rzeczy 🙂 i przede wszystkim nie drogie 🙂

No dokładnie, szkoda że nie mam tu blisko gdzieś pepco . Bo do centrum jechać mi się nie chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...