Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie z Trójmiasta i okolic. | Forum o ciąży


Niunia26

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 721
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Niunia26 napisał(a):
On tak na zdjęciach i filmach wychodzi, aż tak gruby nie jest, ale fakt do chudzin nie należy ;-) Ma dwie brody i nie widać szyjki ;-)


Moja też nie miała szyi iitd. ale potem się wyciągnęła i już ma 🤪 a waży ledwo ponad 6kg czyli widzisz różnicę.. 😁 Twój pewnie 5,5kg albo więcej. A urodziła się mając 3610g/56cm i schudła do 3290g a teraz ma z 65cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pawełek jest cudny, a jaki gaduła z niego i jeszcze te minki - super 🙂 🙂 🙂 a Laura słodziutko śpi, Ola czasem też lubi spać wtulona w ochraniacz, nie wiem czy to ma być jakieś poczucie bezpieczeństwa czy poprostu maluszki tak lubią.

Niunia, jak rano weszłam na fb to zobaczyłam, że udało Ci się znaleźć mnie, takie samo zdjęcie, więc pomimo dużej ilości wyników nie było pewnie większego problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Niunia26 napisał(a):
On tak na zdjęciach i filmach wychodzi, aż tak gruby nie jest, ale fakt do chudzin nie należy ;-) Ma dwie brody i nie widać szyjki ;-)


Moja też nie miała szyi iitd. ale potem się wyciągnęła i już ma 🤪 a waży ledwo ponad 6kg czyli widzisz różnicę.. 😁 Twój pewnie 5,5kg albo więcej. A urodziła się mając 3610g/56cm i schudła do 3290g a teraz ma z 65cm.


Właśnie nie wiem ile teraz waży, 19 kwietnia ważył 5100, a dziś go mierzyłam i wyszło mi 67cm. Jak się urodził miał 3980/ 56cm ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka81 napisał(a):
Pawełek jest cudny, a jaki gaduła z niego i jeszcze te minki - super 🙂 🙂 🙂 a Laura słodziutko śpi, Ola czasem też lubi spać wtulona w ochraniacz, nie wiem czy to ma być jakieś poczucie bezpieczeństwa czy poprostu maluszki tak lubią.

Niunia, jak rano weszłam na fb to zobaczyłam, że udało Ci się znaleźć mnie, takie samo zdjęcie, więc pomimo dużej ilości wyników nie było pewnie większego problemu.


Dzięki Anulka, Wasze bąbelki też cudne są ;-)
Znalazłam na 4 stronie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam nic oprócz brzuszka 😁 ani NK ani FB, ale nic to obejrzę Was sobie w realu, jak tylko nam się uda 🙂
A tymczasem zdjęcie mojego mega poważnego Synka, na uśmiech mogę liczyć raz na tydzień 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale duże te chłopaki już są 🤪 fajne pysiaki! Gerda moja też się mało uśmiechała na początku, a teraz to się ciągle śmieje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patryczek taki fajniutki 🙂 jaka powaga. Gerda,tak jak Blue pisze z czasem Twój synuś zacznie częściej się uśmiechać i odwzajemniać Wasz uśmiech, a potem będzie najzabawniej jak Wasze maluchy będą śmiać się na głos i to różnych rzeczy czy sytuacji. Moja Olcia czasem jak chichra się to aż boki zrywać, może kiedyś uda mi się filmik nakręcić, piszę może, bo jak Olcia widzi aparat to albo wyciąga łapkę po niego albo zaczyna pozować hehe i już nie powtarza niektórych fajnych minek, uśmiechów itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka81 napisał(a):
Patryczek taki fajniutki 🙂 jaka powaga. Gerda,tak jak Blue pisze z czasem Twój synuś zacznie częściej się uśmiechać i odwzajemniać Wasz uśmiech, a potem będzie najzabawniej jak Wasze maluchy będą śmiać się na głos i to różnych rzeczy czy sytuacji. Moja Olcia czasem jak chichra się to aż boki zrywać, może kiedyś uda mi się filmik nakręcić, piszę może, bo jak Olcia widzi aparat to albo wyciąga łapkę po niego albo zaczyna pozować hehe i już nie powtarza niektórych fajnych minek, uśmiechów itd.


Moja ma tak samo jak widzi aparat to już koniec dobrego i się podnieca, że chce jej zdjęcie zrobić to od razu cała wierzga, dzisiaj wysoko główkę podniosła sama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodziła w ten wiek kiedy uśmiechy były prawdziwe czyli tak już po 4tyg. to była taka poważna, że szok.. uśmiech 1-2 razy dziennie, bardzo rzadko 🙂 a wcześniej to tym udawanym się ciągle śmiała po jedzeniu, przy jedzeniu itd. do teraz tak ma, że się głupkowato śmieje jak ją karmię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam!! Świetne są! 🤪 tak się zastanawiam jak wy to robicie, że macie normalne zdjęcia uśmiechów waszych małych jak moja się śmieje to całym ciałem się rzuca, że jak robię zdjęcia to tak czy siak wychodzą zamazane 😞 rzadko kiedy jest spokojna jak się uśmiecha a wtedy nie mam przy sobie tel albo jak się spokojnie śmieje i zobaczy, że chcę jej zdj zrobić to się podnieca aparatem i koniec zdjęć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla reszt trójmiejskich Mam - widok mojego śpiącego Synusia gotowego do wyjścia 🙂


Niunia a gdzie masz te zdjęcia? Co to jest agugu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...