Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jeszcze oglądnę zdjęcia Paulinki i zmykam spać - znaczy się czytać książkę 😉

Także mówię już dobranoc i spokojnych nocy dla wszystkich

A jeszcze mi się przypomniało - teraz czekamy tylko na drugie urodzinki Bartusia 🙂 pierwsze Mateuszka i ...... wielkie oczekiwanie na nowe dzieciaczki 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu gratuluję, dużo zdrówka dla Was obu i dla mamusi szybciutkiej rekonwalescencji
a jak malutka? Wrzuć jakieś zdjęcie albo zrób sobie galerię na aguagu cobyśmy mogły ją tu podziwiać wszystkie. I taka moja skromna rada delektuj się każdą chwilą z takim maleństwem bo one strasznie szybko rosną...wiem bo moja dopiero się urodziła a ma już ponad 6 miesięcy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja dopiero teraz bo Nikola śpi,a jak taka pogoda ładna to cały czas na polku jesteśmy 🙂
Byliśmy dziś w szpitalu ustalić jakiś termin na wizytę no i dopiero na 23 maja mamy,ale to ponoć i tak szybko 🙂
No i byłam dziś z Nikolką przekłuć uszy 🙂 i powiem wam,że ja byłam bardziej od niej przerazona ona nawet nie płakała tzn.jak Pani jej znaczyła punkciki pisakiem to zaczęła płakać,a przy przekłuwaniu nic i nawet uszu nie dotyka a myślałam,że będzie także cieszę się bardzo,a wiem,że nigdy nie był by właściwy moment bo zawsze było by mi dziecka żal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka

Kasiu serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i mamy kolejnego dzieciaczka 🙂

A u nas nie za dobrze 😞 Byłam pewna, że wszytko będzie dobrze a tu dupa 😞 Kacper ma zmiany napadowe w przedniej części mózgu 😞 co może okazać się w 10% padaczką a w 90% adhd. Pani doktor bardzo miła bardzo długo z nami rozmawiała tłumacząc wszytko bardzo dokładnie.
W razie napadu mamy lekarstwo i wiemy jak postępować. A adhd będzie miał raczej na 100% powiedziała ze już od pierwszego spotkania widziała ze jest bardzo nadpobudliwy a eeg tylko to potwierdziło. Wszystkie jego napady gryzienie, rzucania się są tym spowodowane. Mam wprowadzić bardzo regularny tryb życia żeby było mu łatwiej i żeby nie miał nie potrzebnych zmian. Zresztą ja już to wcześniej zauważyłam ze jak mu się coś zmieni to jest nie do zniesienia. Tak jak z ta drzemka. Powiedziała żeby mu na sile nie zmieniać tego i skoro chce mieć 2 drzemki to niech ma. Dobrze, że tak wcześnie to zostało wykryte bo przynajmniej wcześniej zaczniemy odpowiednio reagować.
Za pół roku mamy powtórzyć EEG i będziemy się zastanawiać co robimy dalej. Póki co obserwacja i jak tylko coś nas będzie niepokoić to od razu mamy do niej dzwonić.
Ale jest jeden bardzo pozytywny aspekt 🙂 Zmiany w przedniej części mózgu świadczą o chorobie za to zmiany które widać w tylnej części mózgu świadczą ze jest nad wyraz rozwinięty intelektualnie jak na swój wiek 🙂
Poza tym podczas kąpieli spadł w wannie i będzie miał jutro takie limo pod oczami, że aż boję się o tym myśleć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, mam pytanie czy któras z was rodzila albo miala cc w szpitalu rydygiera? Gratulacje dla kasi, tak sie sklada ze w sobote tez bylam w szpitalu na kopernika, tylko ze na patologii ciazy. Ale odwiedzlam na oddziale kolezanke ktora urodzila w piatek, i jak zadowolona jestes z opieki tam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...