Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asiu dziękuje 😘

I dzień dobry 🙂

Nocka u nas coś niespokojna, nie wiem dlaczego ale się nawstawałam do niego nie wiem ile razy.
My już po spacerku, zakupach i nawet udało nam się zahaczyć o fryzjera - pierwszy raz Kacpra 🤪 Był bardzo grzeczny, spokojnie siedział i obserwował. Śmiesznie teraz wygląda taki łysy mi się wydaje 🙂
Od wczoraj śpiewamy namiętnie Pana Tik Taka - co raz lepiej mu wychodzi 🙂
A teraz koniecznie trzeba było oglądnąć bajkę o Misju 🙂 To oglądamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

u nas dzisiaj kiepski dzień 😞 Paulinka była nie do życia, myślałam że może po drzemce jej się poprawi ale chyba było jeszcze gorzej.....oby jutro było lepiej
oczywiście Dziewczynki już śpią my się relaksujemy 🙂
jutro szczepienie

Daga to czekamy na zdjęcie Kacperka w nowej fryzurce 🙂
ja póki co nie obcinam bo boję się że jak zetniemy to nie będzie loczków, a jak to Paulinka bez loczków???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

u nas dzisiaj kiepski dzień 😞 Paulinka była nie do życia, myślałam że może po drzemce jej się poprawi ale chyba było jeszcze gorzej.....oby jutro było lepiej
oczywiście Dziewczynki już śpią my się relaksujemy 🙂
jutro szczepienie

Daga to czekamy na zdjęcie Kacperka w nowej fryzurce 🙂
ja póki co nie obcinam bo boję się że jak zetniemy to nie będzie loczków, a jak to Paulinka bez loczków???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Krzysiek się zbiera zaraz jedzie na pociąg 😞 Nie lubię jak wyjeżdża zwłaszcza tak daleko 😞 Byle do poniedziałku.
Dzisiaj dostałam smsa przypominającego, że 16 mamy wizytę u alergolog dobrze, że wysyłają smsy bo na śmierć o tym zapomniałam, dobrze się składa bo uczulenie na nowo wyszło także będzie miała co oglądać.

Asiu a co z Paulinką dalej ma temperaturę ? czy po prostu maruda ?

Kacper dzisiaj jak obudził się z drzemki przez pół godziny płakał i się we mnie wtulała jakby mu się coś strasznego przyśniło ale potem na szczęście humor mu się poprawił.

A tu mój przystojniak w nowej fryzurze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga przystojniak jak się patrzy 🙂
poniedziałek będzie już niedługo, więc dacie radę, a w razie co masz nas 🙂!!

a Paulinka po prostu maruda, teraz się obudziła i już od godziny jęczy w łóżeczku i nic nie pomaga, usnąć nie może, masakra jakaś 😞 😞 😞
niech ten dzień się już kończy!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga, Kacper wygląda super! 🙂 Ale już z niego duży chłopak! 🙂
I trzymaj się Kochana, to tylko weekend,a potem Twój pracoholik znów będzie w domu 🙂
Asia, zdrówka dla dziewczynek! 🙂 I też uważam, że nie ścina się takich pięknych loczków 🙂
Aneta, i jak? Zapisałaś Matiego na rehabilitację? To jakaś dodatkowa poza basenem?

Powrót do pracy i w ogóle praca jest męcząca. Usypiam w drodze do i w drodze z. Prawie przegapiam przystanek, na którym wysiadam, dzień w dzień, jakoś mi się oczy zamykają i nagle 3 przystanki przejechałam. Gdyby nie to, że jestem w tym samym tramwaju to pomyślałabym, że mam zdolność teleportacji 😁
A Tomek zadowolony chyba z niani, bo w ogóle nie marudzi, ładnie je, całkiem dobrze śpi. Jest dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

u nas dzisiaj nawet całkiem dobry dzień, choć wieczór już był nie najlepszy 😞
ale po kolei...
na 14:30 mieliśmy szczepienie, więc Paulinki nie kładliśmy spać i usnęła w drodze do przychodni a mamy 5 min 🤢
okazało się że Weroniki nie da się zaszczepić bo jednak jest troszkę przeziębiona ale było ważenie i mierzenie i na dzień dzisiejszy mamy 7540 g i 71 cm 🙂
Paulinka wreszcie zaszczepiona i ma 13,5 kg i 88 cm 🙂
dowiedziałam się że od tego roku jak się puści dziecko to żłobka czy przedszkola to przed ukończeniem 3 roku życia szczepią bezpłatnie na ospę
popołudnie już nie było najlepsze bo Paulinka bez spania więc marudzenie, na wszystko nie, o wszystko awantura, ehhh
w końcu zdecydowaliśmy pojechać na zakupy więc troszkę ożyła za to ja nerwa takiego załapałam na tych wszystkich szwendających się ludzi którzy nie wiedzą czego chcą że masakra jakaś!!
a już pani która zaczęła w Tchibo wybrzydzać tak mnie zirytowała że masakra, a bo może tak a może inaczej, a ona to by chciała pieczątkę na darmową kawę a może jeszcze ciasteczko z kawą, a może bez kawy ale jak bez kawy to bez pieczątki i tak w kółko, stała przed kasą 15 min 😲 😲 😲 to nie na moje nerwy!!
na szczęście teraz już pełen relaks i piwko 🙂

Daga my już dawno mamy 4 więc to nie to, no chyba że to 5 choć nic nie widzę.
chyba po prostu taki ma dzień
a jak u Was? była Mama?

Magda wypocznij w weekend!
i super że Tomek zadowolony z opiekunki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia, ale Weronika już duża! 71 cm! Woooow! 🤪 My się dowiemy we wtorek jak to z wagą i wzrostem, bo we wtorek szczepienie. Idzie mąż. I zapewne z nianią, bo on wymięka na widok igieł... 😁 🙃
A babą z Tchibo się już nie denerwuj 😁

Dziewczyny, czy któraś z Was ma kombiwar, parowar albo szybkowar? Myślę o czymś do zdrowego gotowania, ale nie wiem na co się zdecydować. Kombiwar wydaje się, że ma najwięcej funkcji, przynajmniej ten, który znalazłam. Kurde, nie wiem sama... 🤨 Używacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.
Weekend super, wieje i sypie 😠 Siedzieliśmy dziś cały dzień w domu, Mati oczywiście nie spał więc był troszkę marudny ale ogólnie wybawiliśmy się za wszystkie czasy 🙂 Mamy już nowe okularki, wydają mi się duże w porównaniu do tamtych, które kupiliśmy jak Mati miał pół roku 😁
Magda to GRATULACJE DLA TOMECZKA!!! 🙂 Nie zapisaliśmy się jeszcze na dodatkową rechabiltację bo musimy iść po skierowanie.
Asia to ładnie dziewczynki rosną 😉 A loczki muszą być, nie ma to tamto 🙂 Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej o tym szczepieniu bo bym się wstrzymała.
Daga jaki przystojniacha z Kacperka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

i już po weekendzie 😞
był bardzo rodzinny i udany 🙂 tylko Weroniczka nie domaga no i jednak pewnie nie obejdzie się bez antybiotyków, jutro idziemy do lekarza....a z nowych osiągnięć już prawie sama siedzi 🙂 przekręca się z brzuszka na plecki i na odwrót i tylko chwila i już jej nie ma na macie, zaczyna pełzać po woli więc zaczyna się robić wesoło 🙂
Paulinka zadowolona z zimy, ciężko ją do domu zagonić, ale sanki jej raczej nie interesują za to największe zaspy jak najbardziej 🙂 sanki można co najwyżej ciągnąć za sobą 😁 😁: 😁
dzisiaj zaczęliśmy ostre treningi z nocniczkiem, dwa razy siku na podłogę, a raz udało się na nocniczek, więc jakiś tam sukces jest 🤪

Magda ja mam szybkowar i kombiwar i powiem że używam oba bardzo rzadko.
Parowar też mieliśmy, ale oddaliśmy komuś bo stał bez użyteczny.
Wydaje mi się że jak chcesz zdrowo to chyba właśnie najlepiej w parowarze, tylko z tego co wiem to tam bez soli.
Kombiwar jest fajny, tylko strasznie wielkie to i nie chce mi się nigdy potem go myć bo prawie wpadam do niego 😁 😁 😁
no i gratulacja dla Tomka 🙂 🙂 🙂

Aneta prosimy o zdjęcie Mateuszka w nowych okularkach 🙂
co do szczepienia na ospę trzeba mieć zaświadczenie że dziecko chodzi do żłobka lub przedszkola, wtedy jest bezpłatnie

Daga, Gosia, Karina puk, puk!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje kochane 🙂

Przepraszam, że się nic nie odzywałam ale jakoś i czasu nie było i humoru nie miałam. Krzysiek wczoraj wrócił i już mi lepiej 🙂
Kacper już śpi od pół godziny bo dzisiaj bez drzemki a potem jeszcze byliśmy na zakupach i już w galerii nie miał siły chodzić, także szybka kąpiel mleczko i śpi 🙂

Byłam z nim wczoraj u alergologa i chyba w końcu będziemy wiedzieć co mu jest. To nie żadne AZS ani skaza. Najprawdopodobniej ma w sobie jakiegoś grzyba, albo pasożyta. Musimy zrobić badania kału i krwi i wszystko się w końcu wyjaśni.
Mamy bardzo ograniczona dietę bidok nawet marchewki nie może jeść 😞 Ale przynajmniej konkretnie wiem co i jak. Jutro z apteki wybieram maści i będziemy się leczyć mam nadzieję, że tym razem nam to pomoże. Bo wysypka jest już na takim etapie, że budzi go w nocy bo się drapie 😞

Asiu gratulacje dla Weroniczki za postępy!!!!!!!!!!No i dużo zdrówka dla niej 😘 😘 😘 😘 niech nasza najmłodsza pociecha nie choruje 🙂

Aneta koniecznie wklej zdjęcie Mateuszka jak wygląda w nowych okularkach 🙂

Magda super, że Tomek lubi nianie to najważniejsze 🙂 Przynajmniej spokojnie możesz siedzieć w pracy 🙂

No i zapraszam do siebie, teraz już jestem wolna w sumie w każdy dzień 🙂

A gdzie Karina i Gosia ????

A ja otwieram sobie Łomżę i zabieram się za selekcję zdjęć do wywołania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cisza straszna, nie ma tu nikogo 😞

Młody usypia, ja już pije piwko 🙂

U Krzyska jest kumpel z pracy i śpi dzisiaj u nas 😞
Nie żebym była niegościnna ale jakoś tak nie lubię, obcych ludzi w domu.

Udało nam się dzisiaj zaliczyć fajny spacerek przy okazji odebraliśmy maści z apteki i dokupiłam resztę specyfików - znów majątek tam zostawiłam, ale mam nadzieję, że tym razem już będzie lepiej.

Wczoraj zamówiłam sobie 2 kolejne książki Cobena także na dłuższy czas będę miała co czytać 🙂
Skończyła w weekend czytać "Samotność.. " i płakałam jak dziecko ☺️ ☺️

No trudno piwko wypije sama skoro Was nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poza tym Paulinka ogłosiła strajk głodowy, nic jej nie smakuje 😞

za to Weroniczka zasmakowała w zupkach, z mięskiem są najlepsze, oczywiście moich, słoiczkami pluje dalej niż widzi, ewidentnie nie podchodzi jej marchewka słoiczkowa i wszystko inne co marchewkę zawiera, jak ja jej dam nawet samą to zajada ze smakiem 🙂
po woli przechodzimy już na mleko 2, a nie wiem czy Wam pisałam ale mleko nam potaniało i teraz za puszkę płacimy tylko 7 zł
kaszki dalej są niejadalne ale jak nie chce to niech nie je, bez problemu przesypia całą noc na samym mleczku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to nie fajnie macie 😞
Kacper też jakiś czas temu nic nie jadł tylko mleko by pił a od nowego roku je tak, że czasami nie wyrabiam bo ciągle woła am am także może to taki okres w życiu, że mniej jedzą nic się nie przejmuj jak zgłodnieje to przyjdzie 🙂

Póki co ja sobie nie wyobrażam dnia bez drzemki czasami mu się to zdarza to mam dość. Ale może tez jej minie.

A teraz kupiłam " najczarniejszy strach" i "jedyna szansa " wcześniej dostałam "klinikę śmierci" i "bez pożegnania" także na najbliższy czas mam co czytać 🙂

A jak Weronika się czuje? Obeszło się bez antybiotyków ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to faktycznie czytania że ho ho 🙂

ja skończyłam właśnie tą książkę co Wam przy piwku pokazywałam i póki co za nic innego się nie zabrałam bo nie mam kiedy a wieczorem po prostu mi się nie chce.....

z Weroniką lepiej, antybiotyku nie trzeba było więc przynajmniej tutaj pozytywnie 🙂

Paulinka wczoraj bawiła się w swoim pokoju, jakoś po 18, ja bawiłam się w drugim z Weroniką i tam nagle cisza, ja wchodzę i patrzę a ta bidusia usnęła na ziemi między zabawkami, no ale nie pozwoliliśmy jej spać bo w sumie za godzinkę kąpiel, czymś ją tam zajęłam i jakoś daliśmy radę

a z drzemkami generalnie porażka, ja się jej zawsze pytam czy chce iść spać o ona wtedy ucieka i krzyczy jakbym jej chciała jakąś krzywdę zrobić więc odpuszczam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...