Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aneta dziękujemy :*

Ja już uciekam do łózka, kiepsko się czuje i humor tez kiepski to idę książkę poczytać 🙂

A jutro od rana robimy sobie z Kacprem imprezę 🤪

A jak sobie tak przypomnę to dwa lata temu krzyczałam ( a w sumie to darłam się 😉 )na położną o znieczulenie 😁 😁 jak dobrze, że dostałam 😜

Dobranoc 😘

Spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka 🙂

Chłopaki się usypiają, ciekawe który wcześniej zaśnie 😉
Prezent urodzinowy zakupiony i szał jak nie wiem. Dawno się tak długo jakoś zabawką nie bawił, także wszyscy zadowoleni 🙂

Cały dzień myślę o tej całej sprawie z mała Madzią. I straszne to wszystko i to co się stało i to w jaki sposób teraz wszyscy gnębią matkę. jeszcze nic nie zostało oficjalnie powiedziane, policja nie wydała żadnego oświadczenia. Wszyscy opierają się na tym co powiedział pożal się boże "detektyw" w dodatku bez licencji. Nie wiadomo co się stało, dlaczego tak się stało a już wszyscy sądzą jakby byli Bogiem - straszne to jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA KACPERKA 🙂 🙂 🙂

Daga
a co za prezent Kacperek dostał?

ja już się wieczornie relaksuje, Weronika śpi, Paulinka przemawia 😉 ale nie krzyczy więc jest ok
dzisiaj Weronika odmówiła popołudniowej drzemki w rezultacie nie spała od 14, ale super dała radę, może powoli będzie rezygnowała z trzech drzemek, zobaczymy

mogły by się już te mrozy skończyć bo potrzebuje powietrza a mimo że lubię zimę zwolenniczką spacerów po takim mrozie nie jestem

naszła mnie ochota na śledzie 🤪 🤪 🤪 i zaraz rozpoczynam ucztę 😁 😁 😁

co do sprawy małej Madzi, sama nie wiem co myśleć, ale podejrzewam że tam chodzi jeszcze zupełnie o coś innego........co by nie było i tak masakra 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też mi się wydaje, że tam chodzi o coś więcej, bo wszystko jest strasznie nie jasne 😞

A prezent dostał taki


Uwielbia się bawić w kuchni także jest zachwycony, że ma swoja własną, osobistą 🙂
A poza tym ma fajne piosenki 🙂 i jest mała nie zajmuje dużo miejsca a ma wszystko co potrzeba .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂 🙂 🙂

Nikola juz spi więc ja też mam luz 🙂
Dziewczyny musze sie pochwalić dziś mija miesiąc mojej diety i ważyłam się mały sukces juz jest 5 kg poszło 🙂 ale lekko nie jest czasem mam dość,ale że jestem bardzo uparta i zawzięta trzymam się 🙂
Jeśli chodzi o Madzię to nie wiem mam swoje zdanie,ale osądzac nie chcę bo nie ja od tego jestem,ale mi sie od początku tej sprawy ta matka taka dziwna wydawała.


Daga prezent świetny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia no niby tak 5 kg to nawet dobrze,ale teraz waga zaczyna się stabilizowac i juz tak szybko nie spada 🙂 no ale najważniejsze osiagnąć wymarzony cel 🙂
Dieta jest podobna do cukrzycowej,ale nie do końca w każdym razie zero cukru,chleba,makaronów,maki sosów itp.muszą byc regularne posiłki co najmniej 5
Na początku nie mogłam sobie wyobrazić zycia bez chle ba a teraz powiem wam że jednak da się no zawsze można raz w tygodniu robic sobie dzień rozpusty 🙂 i zjeść coś pysznego 🙂

No i to nie jest żadna dieta typu cud raczej na dłużej albo juz do końca chcąc utrzymac jakąś tam wagę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja póki co nie mam wyjścia poprostu musze bo przesadziłam i zaczął mi tykać zegar 🙂 ja mam duże zagrożenie cukrzycą,ale jak w ciązy miałam ta ciążową to jakoś musiałam byc na diecie i zyłam także wszystko jest do przezycia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Cicho tutaj 😞

My już po spacerku i zakupach. Młodociany śpi 🙂 A ja delektuje się kawką i drożdżówką 🙂
Weekend u nas bardzo aktywny i rodzinny. W sobotę przyszedł brat Krzyśka z rodzinką z wizytą urodzinową. Kacper się wybawił z kuzynami 🙂 A my w spokoju mogliśmy pogadać.

Reszta rodzinki ma być w tą sobotę, ale już się powoli wykruszają 😞
Teściowa doszła do wniosku, że nie przyjedzie bo w niedzielę teść ma urodziny i go nie zostawi samego 🤪 Wnuka nie widziała już 4 miesiące ale najwyraźniej nie spieszy jej się do niego 😞 Przykro to dla mnie no ale cóż. I pewnie skończy się na tym, że tylko moja rodzinka przyjedzie.

Kacper z dnia na dzień co raz więcej mówi i czasami nieźle nas zaskakuje swoimi wypowiedziami 🙂
Od paru dni pyta się ładnie mama a co to? Słodkie to.

Odezwijcie się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 🙂 🙂 🙂

A co tu nadal tak cicho??
Ja wróciłam z pracy i cieszę się,że wreszcie w domku 🙂

Nikusia ostatnio zrobiła się taka uczuciowa i cały czas a szczególnie rano i wieczorem mówi mamusiu kokam cię jesteś kokana itp.aż normalnie cos sie robi,ale też umie to wykorzystac bo jak jej czegos nie pozwalam lub wie,że cos zrobiła źle to nauczyła się od razu rzucać na szyje i mówic kokam cie i z tym jest juz problem bo nie wiem jak reagować 😞
No i jeszcze chce wszystko widzieć tzn.mówi pokaz mi np.gotuje zupę to jest pokaż mi,zrobi kupę musi ja zobaczyc ostatnio po kąpieli mówi mamo pokaz mi sisię w lustrze no i taka zdziwiona na to patrzyła tak mi się smiać chciało 🙂

Poza tym u nas bez zmian. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
U nas wszystko w porządku, choć jestem zawalona pracą, ale w marcu powinno być już lepiej.
Jak ja by chciała, żeby te mrozy już się skończyły...
Tomek wreszcie się rozgadał - mówi coraz więcej, wreszcie jakieś sylaby, ale nadal w jednym długim ciągu, takie dadadadada 😁 Nie sposób się nie uśmiechnąć słysząc to gadanie 🙂 I wciąż z niecierpliwością czekam na mama, ewentualnie tata 😉

Daga, spóźnione, ale gorące jak słońce życzenia urodzinowe dla Kacperka!
Gosia, współczuję z dietą, ale zdrowie najważniejsze.
Karina, kurcze, miałam nadzieję, że tym razem się uda. Nie poddawaj się! 🙂
Asiu, Paulinka śpiąca na środku pokoju mnie rozbroiła 😉
Aneta, jak rehabilitacja?

Trzymajcie się ciepło!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

A tutaj dalej taki mały ruch 😞

Asiu gdzie się podziewasz?? Aneta, Karina a Wy gdzie????

U nas w sumie ok, Kacper trochę przeziębiony w nocy kiepsko sypia, w sumie to nie sypia. Ciężko stwierdzić o co mu chodzi ale podejrzewamy, że boi się być sam w pokoju. Wczoraj w nocy spałam z nim ( ja na podłodze ) i jakoś udało nam się dobrnąć do rana. Ale ogólnie jest masakra. Chyba za wcześnie zmieniliśmy mu łóżko 😞
Budzi się w nocy z krzykiem, że go coś boli ale nie umiem pokazać co, a jak się go pytamy czy się boi to mówi, że tak. Z nami spać nie chcę, więc jedyne co pozostaje to siedzenie przy nim. Bo razem z nim w jego łóżku nie można się położyć.

Odebraliśmy wyniki i okazuje się że nie ma żadnych pasożytów ani grzybów, wiec dalej nic nie wiemy 😞

Urodzinki się udało chociaż przyjechała tylko moja rodzinka, ale było spokojnie i przyjemnie 🙂

Dzisiaj jeszcze ma nas odwiedzić ciocia Krzyśka.

Magda gratulacje dla Tomka za nowe umiejętności 🙂

U nas tez z dnia na dzień nowe słówko, co chwilę nas zaskakuje 🙂

Gosiu nie dziwie Ci się, że wymiękasz jak Nikola mówi, że Cię kocha 😉 Też bym się pewnie rozpłynęła 🙂

Odezwijcie się dziewczyny, może jakieś spotkanko w tygodniu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

przepraszam, że się ostatnio nie odzywałam ale jakaś taka przepraszam za wyrażenie z dupy jestem ostatnio
wszystko mnie wkurza, nic mi się nie chce, masakra jakaś!!!

a tak poza tym to wszystko u nas w porządku, Dziewczynki zdrowe, my też więc jest dobrze 🙂

co do spotkania to my jak zwykle chętnie, tylko nie w czwartek jak można prosić bo wtedy Rafał jedzie do Kielc i bierze Paulinkę ze sobą

Daga super że urodzinki udane 🙂
i życzę spokojniejszych i przespanych nocek

Magda fajnie że zaglądnęłaś 🙂
i wielkie gratulacje dla Tomka za nowe osiągnięcia

Gosia super że Nikola taka uczuciowa 🙂
moja Paulinka jest uczuciowa inaczej 😁 😁 😁 😁 😁

Karina i Aneta co u Was???
chyba napiszę do Anety bo już od dwóch tygodni się nie odzywa i martwię się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga, tak zgaduję, bo u nas to jeszcze nie ten etap, ale może jakaś lampka mu pomoże? Albo maskotka, którą on się musi w nocy zaopiekować? 🙂 Albo spraw sobie materac, bo na podłodze to długo nie wytrzymasz 😘

Dziś odwiedzili nas znajomi ze swoim 18-miesięcznym synkiem. Tomek zachwycony, chciał się bawić z nowym kolegą, ale Mały kompletnie nie był zainteresowany, tak jakby się Tomka bał :/ i chciał do domu. Szkoda 😞 Ale tak sobie myślę, że czas na spotkania z innymi dziećmi 🙂 Tak więc... kiedy moje drogie panie możemy się umówić na wyjście z dzieciakami? Właśnie sprawdziłam prognozę pogody i podobno będzie się już ocieplać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

No i Kacper chory 😞 Idziemy dzisiaj na 15.30 do lekarza.
Jeszcze wczoraj rzęsa utknęła mu w oku i mu strasznie mu ropiało 😞 napuchnięta połowa twarzy. Na szczęście jak się dzisiaj obudził to już było lepiej.

Także zobaczę co powie Pani doktor i się jakoś dokładniej umówimy na spotkanie. Ale wydaje mi się, że w piątek powinno być już ok.

Jeszcze junkers nam się psuje, zaraz ma przyjść facet i zobaczyć co się tam dzieje 😞

Asiu to buziaki na poprawę humoru 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 Musimy się na piwko umówić 😜 to humor od razu będzie lepszy 😉
A czytałaś Larssona Millenium???

Z netem nam się coś dzieję i 5 min jest a potem 15 nie ma 😞

Uciekam zjeść jakieś śniadanko i wypić kawkę.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masakra 😞
Trzeba kupić nowy piecyk 😞

Magda a co do zasypia Kacpra, to ona ma swojego zabawki z którymi śpi. bez Nosia to on nie zaśnie. Nie wiem o co chodzi bo np dzisiaj w nocy spał całkiem spokojnie, obudził się tylko 2 razy ale to dlatego, że miał oczka strasznie zlepione ropą, wymyłam oczko i spał dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To sobie dzisiaj monologi będę pisać a co mi tam 😜

My po lekarzu i gdyby dziecię me nie upomniało się o zaglądniecie do uszu to byśmy nie wiedziały co mu jest a tak to Pani doktor szybko spełniła prośbę no i mamy czerwone uszy - zresztą jak zwykłe przy katarze 😞
W środę do kontroli i zobaczymy co dalej, ale mam nadzieję, że do piątku już będziemy wykurowani.
Problem tylko jest taki, że Młody nie daje sobie odciągnąć kataru 😞 Ani nawet psiknąć wodą morską.
Ostatnio nic sobie nie pozwala zrobić bo wszystko jest ała 😞

I wychodzi nam dolna prawa piątka i coś wyjść nie może.

Czekamy na tatę, oglądamy sobie baję i zajdamy się chrustem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...