Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
I po weekendzie 🤨
Przez pogodę nigdzie nie poszliśmy, poza wyjściem na gigantyczne zakupy słoiczkowo-kaszkowe, bo trzeba było skorzystać z aktualnych promocji, a zapasy się już kończyły.
I zwątpiłam w swoje i tak już mizerne umiejętności kulinarne. Wczoraj był krupnik, Tomek zjadł z chęcią, ja pomimo niedoprawienia też 😉 , ale Tomek zrobił dziś aż 5 kup. Wszystkie zwarte, więc nie biegunka, ale normalnie są maksymalnie 2 kupki 🤨 Dziś po prostu dałam słoiczki... Buuu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wieczór. Chciałam się z Wami przywitać i zapytać czy są jakieś mamusie z Krakowa, które dopiero spodziewają się swoich pociech? Ja jestem z okolic Wieliczki, mam 25 lat i oczekuję właśnie na drugie dzieciątko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam po weekendowo 🙂

weekend minął jak zwykle zdecydowanie za szybko 😞
szkoda tylko że tak zimno było

u nas już relaks, Paulinka co prawda jeszcze przemawia ale już w łóżeczku, Weronika nie dawno padła bo Dziewczynki urządziły sobie pidżama party 😉 coraz częściej mają takie pomysły, śmiechy, piski - istne szaleństwo, generalnie ostatnio jest wesoło i to bardzo 🙂
Weronika już biega na czworakach, wszędzie wstaje i krzyk bo nie umie usiąść 🤪 🤪 🤪 i coraz bardziej dokucza Paulinie, najlepsze jest ciągnięcie za włosy jak ta chce usnąć 😉 Paulina krzyczy na nią wtedy a ja muszę rozdzielać to moje Kochane Towarzystwo 🙂

dzisiaj Paulina spała do 8:45, ja nie wiem co jej się stało ale mi się taka opcja podobała, Weronika wstała przed 7, Rafał wstał do niej niej i po 7 padła i sunęli razem w drugim pokoju, także w sumie wszyscy pospaliśmy do 8:45 🙂 🙂 🙂

Daga ja Cię bardzo, bardzo przepraszam że nie odp na Twojego smsa, ale Paulina w piątek wrzuciła mi telefon do kolumny (już drugi raz) i dopiero dzisiaj Rafał ją rozkręcał i mi wyciągnął, dosłownie przed chwilkę i dopiero przeczytałam co pisałaś i widziałam że dzwoniłaś.
Przepraszam, przepraszam, przepraszam!!!

my w sobotę wybraliśmy się na lotnisko bo Paulinka jest fanką samolotów i oglądaliśmy jak lądują i przelatują nam tuż nad głową, ja też się dobrze bawiłam 😁 😁 😁

Doti witaj wśród nas 🙂
co do Twojego pytania to obecnie nie ma żadnej Mamusi w ciąży, ale zapraszamy serdecznie do pisania z nami 🙂
napisz nam coś więcej o sobie i Twoich Dzieciaczkach

Magda na pewno Tomkowi smakuje Twoja kuchnia, nic się nie martw. Weronika odkąd zaczęła normalnie jeść też robi więcej kupek.
Słoiczków się nie tchnie!

Aneta napisz więcej co u Was!!!!
jak Mati???

Gosia, Ania, Karina - PISAĆ!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

ale pogoda, u nas pada od rana, może nie taki deszcz bardziej mżawka ale póki co spacer odpuszczamy 😞

do tego ja jakoś nie najlepiej się czuję, głowa mnie boli od rana, leje mi się z nosa i w ogóle jakaś taka niewyraźna jestem 😞 😞 😞

właśnie położyłam Weronikę na drzemkę, ale już słyszę że siostra ją odwiedziła i super obie się bawią, to ja mam chwilkę na form dzięki temu 🙂
jak wychodziłam to Paulinka powiedziała pa mami i leżą razem pod kołderką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Nam się udało zaliczyć spacer i zakupy, w deszczu ale i tak było fajnie 🙂
Kacper wczoraj zasnął o 23 - masakra jakaś 😞
W rezultacie Krzysiek się zdenerwował i powiedział, że za karę zabiera mu wszystkie zabawki z łóżka.
No i dziecko zrozumiało bo zasnęło zaraz.
Ale nie wiem co mu się stało, że taki był.
Może powinnam mu skrócić drzemki w ciągu dnia.
Bo wczoraj w sumie spał ponad 2 godzinki, i może dlatego.
Dzisiaj po godzince go obudzę i zobaczymy jak będzie.

Poza tym u nas wszystko ok.
Kacper rozrabia strasznie, ale kochany przy tym jest jak nie wiem.
Gada jak najęty i zaskakuje mnie codziennie 🙂

Asiu spoko nic się nie dzieje, tylko myślałam, że dołączycie do nas 🙂
No i gratulacje dla dziewczynek, że się tak świetnie dogadują 🤪 🤪 🤪
Musisz mieć tam wesoło.

Doti póki co to żadna nie jest w ciąży. Ale zapraszamy do nas 🙂 Na pogaduchy 🙂
Ale muszę się pochwalić, że u nas decyzja zapadła i jak nam się uda to tak do września chcielibyśmy zajść w ciążę 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Zobaczymy jak nam się uda, bo w sumie o Młodego staraliśmy się ok 8 miesięcy, ale może z drugim pójdzie łatwiej 🤪 🤪 🤪 🤪
Także najpóźniej do czerwca 2013 Kacper powinien mieć rodzeństwo!!!!!!!!!!!!

Do Gosi jakiś czas temu pisałam smsa ale nic mi nie odpisała więc nie wiem co się dzieje 🙂
A co z resztą to też nie wiem 😞

Uciekam usmażyć kotlety 🙂
Potem zajrzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga wow, ale super wiadomość 🙂
w takim razie mocno, mocno trzymam kciuki!!!!!!

u nas Paulinka usnęła dopiero o 22 więc też późno, może taki dzień był, Weronika padła po 21 więc jak na nią to mega późno, zobaczymy co będzie dzisiaj
w ciągu dnia u nas drzemka to przeważnie 1,5 do 2, ale o budzeniu nie ma mowy bo Paulina byłaby taka nieznośna do wieczora że szkoda gadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i Młody znów długo śpi 😞
Otworzyłam mu drzwi do pokoju,
włączyłam radio i nic 😞
Śpi jak zabity 😞

A co do ciąży to zobaczymy co z tego wyjdzie, oby się udało.
Doszliśmy do wniosku, że teraz jest najlepszy moment.
I trzeba to wykorzystać 🙂

Na piwko ja jak najbardziej, co prawda od 2 miesięcy nie pije alkoholu 🤪 Ale napije się z Wami soku 🙂
Z tym, że 25 maja idę na wieczór panieński, a 26 wyjeżdżamy do Krosna bo Krzysiek leci do Australii.
I wracam ok 10 czerwca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 🙂 🙂 🙂 🙂

Jestem,ale tylko na chwilke bo padam 😞
U nas wszystko ok
Ja mam duzo pracy mialam teraz problemy rodzinne,komunie i w ogole czasu na nic

Jutro mam wolne wiec moze jest ktos chetny na kulki albo jakies spotkanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się z Wami o świcie.
Coś więcej o nas.. Jestem mamusią z marca 2010, teraz znów jestem w ciąży a to już 25 tydzień dobiega końca. Tym razem oczekujemy na córeczkę. Mieszkamy sobie koło Wieliczki, ja nie pracuję tylko zajmuję się Matim. Teraz udało nam się złapać dodatkowe zajęcie i dorabiam troszkę jako opiekunka jeżdżąc do pracy razem z synem, a przy okazji Mati ma koleżankę do zabawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ....ale mnie nie bylo ...hoho pojechalam na dwa tyg do rodzicow na wies i tak mi dobrze byloo ze nawet na komputer nie wchodizlam ale juz jestem ..ogarnelam sie i wrocilam do rzeczywistoci....dziadkowie dali mlodej mamie wolne jeju...calyczas si malym zajmowali az czasem sie normalnie nudzilam .....hhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

Paulina mnie dzisiaj wykończyła 😞
była przez cały dzień tak nie dobra jak jeszcze nigdy a do tego nie spała więc już wieczorem nie wiedziała co ze sobą zrobić
mam nadzieję że jutro będzie lepiej bo jak nie to ja się całkiem wykończę

mam nadzieję że spotkanie na kulkach się udało 🙂
ja niestety takie rzeczy muszę planować wcześniej bo podróż z moimi dwiema wariatkami autobusem jest niewykonalna dla mnie samej, może jakby Paulina się bardziej słuchała........no ale na to muszę jeszcze troszkę poczekać

Gosia super że zaglądnęłaś, oby częściej 🙂

Ania i bardzo dobrze że odpoczęłaś i nabrałaś sił, każdej z nas takie odpoczynek potrzebny a Dziadkowie przynajmniej nacieszyli się wnukiem 🙂
jak Maksiu po szczepieniu?

Daga jak zasypianie Kacpra?

Doti to pierwszego Dzieciaczka rodziłaś wtedy co ja 🙂
a jak się czujesz w ciąży? wszystko w porządku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Kacper zasypia, nie wiem który wcześniej zaśnie bo Krzysiek dopiero nie dawno wrócił z pracy, ale stwierdził, że z nim posiedzi więc pewnie prędzej on zaśnie 🙂

Na kulkach było... krótko 😞
Moje dziecię nie chciało się bawić 😞
Chciał iść do domu i koniec.
Rozmawiałam z nim potem i chyba musiał usłyszeć kiedyś moją rozmowę z Krzysiek jak mówiliśmy, że tam jest nie fajnie bo piwnica,
Bo mi powiedział, że nie chciał się bawić w piwnicy 😞
Nie sądziłam, że aż tak trzeba uważać na to co się mówi przy dzieciach.
Masakra, wszystko usłyszą 😞

O już słyszę, że Krzysiek wyszedł także Młody śpi.
Dzisiaj zajęło mu to 20 min także jest super 🙂

Asiu mam nadzieje, że jutro będzie lepiej 🙂 😘 😘 😘

Aniu dobrze, że wypoczęłaś, trzeba korzystać jak dziadkowie chcą pomagać.
Ja też za niedługo jadę do mamy na prawie 2 tygodnie.

Doti to gratulacje drugiego dzidziusia i super, że możesz sobie dorobić 🙂

Uciekam pogadać z mężem póki nie zasiadł do pracy .


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula83 napisał(a):
macie jakieś pomysły na prezenty na Dzień Dziecka?
bo wstępnie dla Weroniki już coś wymyśliliśmy ale dla Paulinki nie mam pojęcia co 😞


My chyba kupimy mu parę bajek o Franklinie, bo ostatnio je pochłaniamy.
Bardzo fajnie się je czyta no i później Kacper bardzo przeżywa i opowiada.
Albo może Tupcia Chrupcia bo tez są fajne.
Zabawki sobie odpuszczamy bo ma ich tyle, że to jest lekka przesada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...