Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego dobrego dla Kacperka 😘 😘 😘

My dzisiaj napięty dzień 😉 ja od rana coś załatwiam, sprzątam 😜
Kupiłam dzisiaj Kubusiowi kurtkę w lumpie 😁 3 dychy dałam ale zajebista jest;p;p trochę dużawa jeszcze ale da się wytrzymać 🙂 teraz już dzieci aż tak szybko nie rosną więc na następną zimę jak znalazł będzie 🙂 😁

NIe nadrabiam Was bo mi Matuś do ucha się drze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Melduje się wieczornie.

Urwis już w łóżeczku bo nie miał drugiej drzemki ale coś mi się wydaję, że tak łatwo nie zaśnie 😞
Okna umyte i większość rzeczy posprzątana 🙂

Karina super, że udało Ci się tyle rzeczy kupić za taka cenę!!!!(pochwał się co upolowałaś 🙂 )Takie są przeceny???
Ja w lumpkach też kupuję, zresztą Kacper to co ma to jest wszystko z lumpka bo teściowa i moja mama nas zaopatrują w ubranka, my mało co kupujemy a w sklepie to już praktycznie w ogóle.

Super, że z fasolką Asiną wszytko dobrze 🙂

Ja uciekam do męża 😉 może uda mi się jeszcze poźniej zajrzeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez się cieszę, że u Asi i dzidziusia wszystko dobrze 🙂 i też mnie ciekawość zżera kto w brzuszku mieszka 😁

Karinka - jak to się robi? Jak wydać 80 zł i kupić 3 rzeczy? 🙂 ja nigdy nie mogę trafić na takie przeceny.. albo nic fajnego nie mogę znaleźć... a co do "ciuchów" to ja sobie rzadko coś znajdę bo to co do naszej mieściny dojeżdża to już zdrowo przebrane;p Ale dzieciom czesto coś kupię 🙂 Dziecięce ubranka są mniej zniszczone więc łatwiej o coś sensownego 😁

Chłopcy o dziwo dzisiaj zasnęli sami i bez problemów 😁

Jak tam dzień minął? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj.. a co tu taka cisza od rana?? 😞
Ja już obiadek robię 🙂 chłopcy dzisiaj wyjątkowo grzeczni a niedługo przychodzi do nas znajoma z synkiem w wieku Kubusia 😁

Jak tam dzień mija? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka już moja natura 🙂

Mąż mi wiecznie wykrzykuje, że tego typu zagrania są wynikiem mojej zaniżone samooceny 🙂 Wolę np. nie mieć co na siebie włożyć i cierpliwie czekać aż nadejdzie dzień pt. "zakupy" niż brać od kogoś 😉 Od własnej siostry najwyżej się pożyczę - o odkupowaniu (nawet jak mi się podoba i dobrze się czuję) nie ma mowy 😉 NIe lubię się czuć jakby ktoś musiał mi dać/pomóc bo sama sobie nie radzę. nie mam..:P
Poczekam cierpliwie na lepszy miesiąc 😉 w tym planowałam coś kupić do ubrania ale za 11 dni mamy rocznicę i kupiłam prezent mojemu 🙂 Pomagał mi brat - czyli drogo wyszło;p limit miałam mniejszy ale wiadomo jak ktoś umie wcisnąć, że coś jest dobre to mnie namówi 😁

Ehh 🙂 wydałam 430 zł na ten prezent 😜 chciałabym żeby mój chociaż kwiatki z biedronki mi dał:P:P a ten głupek nieczuły zapomni pewno:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiem, że nie z takich pobudek 🙂
Bo sama też jak tylko mam coś zbędnego a mogę oddać to oddaję 🙂
Tylko ja z tych co umieją dawać a brać to już nie bardzo:P

Poza tym.. pewnie bym się załamała nie mogąc się wcisnąć 😁 (tu odzywa się kompleks - jeden z wielu 😁 😁 😁)

Ale i tak dzięki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem, jestem tylko strasznie za biegana bo jutro imprezka 🙂

Byliśmy na zakupach i sprzątania ciąg dalszy. Sernik już upiekłam, mięso się marynuje 🙂 Napis powieszony 🙂 Balony też 🙂 Mamy tylko jeden mały problem ze nam się wszyscy przy stole nie pomieszczą no ale trudno jakoś będziemy musieli dać radę.

Dziecię moje kochane jeszcze nie śpi, tatuś właśnie układa je do snu. Zobaczymy jaka będzie dzisiejsza nocka bo wczorajsza była tragiczna 😞

Ani jak najszybciej się wyprowadzajcie, jak macie tylko okazje to na swoje!!! Bo z rodzicami czy teściami na dłuższą metę to nie zdrowe jest!!!!!

K. zaraz wychodzi do kumpli, niech się chłopak jeszcze zrelaksuje przed powrotem do pracy bo czeka go dość ciężki okres ( chyba będzie musiał wyjechać do Estonii a później chyba Finlandia )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani podpisuję się pod dziewczynami 🙂 Jak macie możliwość to choćby z kredytem na 1500 lat idźcie na swoje 🙂

Daga - udanej imprezki życzę 🙂

Karina - a Paulinka Ci sama zasypia? 🙂

Ale Wam fajnie, że się możecie na że się możecie "na żywca: spotkać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina z miłą chęcią 🙂 ale szansa pewnie będzie dopiero jak zacznę mgr w krk 🙂 bo tak to raczej rzadko mam okazję tam jechać 🙂

kUB TEŻ TAK ZASYPIAŁ 😉 A ODKĄD SIĘ URODZIŁ mATI TO CYRKI SĄ....

wino, wino 😁 zaczyna działać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki - mam prośbę 🙂 koleżanka z czerwca 2010 bierze udział w konkursie 😉 więc w imieniu jej i Zuzinki proszę o głosy - link mam w podpisie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć! Jakoś nie mam czasu żeby siąść spokojnie na kompie..myślałam że troszkę odpocznę w weekend a tu się okazało że Tomek musiał pójść do pracy.
Gosiu chciałam oddać głos ale nie otwiera mi się ta stronka :/
Ani a wy chcecie kupić mieszkanie czy wynająć? My też mieszkamy z rodzicami Tomka i mam tego serdecznie dosyć, plusem jest to że bardzo często wyjeżdżają na wieś...ale nie ma to jak być na swoim i żyć po swojemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy się i my 🙂

Od rana ostry zapieprz ale już nie dużo mi zostało. Obiad przygotowany, sałatki też. Młody śpi, K. poszedł jeszcze od sklepu po śmietanę 🙂 Jeszcze tylko się wykąpać, ubrać i będziemy czekać na gości 🙂 Już się nie mogę doczekać 🙂
Także pewnie nie dam rady tu już zajrzeć może wieczorkiem mi się uda. W takim razie życzę udanej soboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netka dzięki za głosik 😘
My też mieszkamy z teściową.. czasem mam tego serdecznie dość, czasem się cieszę, że jest na miejscu... teraz wyjechała na kilka dni i nie ukrywam, że nie narzekam:P:P
Daga udanej imprezy!!! 🙂 oj będzie dla Kacpra dzień pełen wrażeń 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dzielimy dom na pół 😉 teściowa na górze, my na dole 🙂 tylko kuchnię mamy wspólną - a no i pralkę 🙂

My nie idziemy dzisiaj nigdzie... jest straszna zawierucha i +4 stopnie czyli idealna pogoda dla bakterii a Kubuś dopiero co z antybiotykiem się rozstał.. Czekamy albo na super pogodę albo lekki mrozek 🙂

A w ogóle to Kubek dzisiaj 1,5 roku skończył 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...