Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka 🙂

Juz po 😞 szkoda bo było bardzo fajnie 🙂 Kacper był bardzo grzeczny, podobały mu się prezenty, biegał za kuzynem, nawet ładnie sie razem bawili. Brat K. tak jak myślałam spóźnił się 2 h ale u nich to normalne, ale ogólnie było bardzo miło i przyjemnie 🙂
A dzisiaj rano jeszcze teściowa u nas była, potem pojechaliśmy sobie do Ikei 🙂 A teraz wieczorne szaleństwo. Z drugiej drzemki Kacper obudził się ze strasznym płaczem i nie dało się go uspokoić 😞
A w ogóle zauważyłam ze jemu chyba idą górne 3 nie wiem jak to możliwe skoro nie ma jeszcze dolnych dwójek a podobno najpierw idą 4 a potem 3 - także ja nie wiem co jest grane, ale coś mu się tam w buźce dzieje i chyba dlatego taka maruda 😞

Karina jak tam Dziadek Pawła ??

Aneta myśmy kupowali mieszkanie jak masz jakieś pytania to w miarę możliwości pomogę 🙂

A gdzie reszta ???????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry a w zasadzie dobry wieczór 🙂

Ja też już jestem, wróciliśmy jakieś dwie godzinki temu i musiałam zaglądnąć żeby zobaczyć co u Was 🙂
dużo się nie działo ale to jak zwykle przez weekend 🙂

Co do mieszkania to my wynajmujemy więc nie pomogę, ale ceny w Krakowie to jakiś koszmar.

Karinka przykro mi z powodu Dziadka, jak dzisiaj się czuje? lepiej coś?
no i ładnie się obkupiłaś 🙂

Gosiu wszystkiego dobrego dla Kubusia z okazji ukończenia 1,5 roku 🙂

Ania gdzie Ty mieszkasz? bo ja sklerotyczka nie pamiętam 😉

a i my też wpadamy na kawę i kurczaka 🙂

tyle zapamiętałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to hej hej 🙂

Mi gdzieś dzisiaj czas tak zapier.. że nawet nie miałam kiedy na forum wpaść 😞
Obiadek pół dnia gotowałam.. dla mojego bo ja na diecie:/

Co tam?? 🙂

A i proszę o głosiki na Zuzkę 😉 link w podpisie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki mam pytanie - potrzebuję dobrego pediatry specjalizującego się w chorobach oskrzeli, alergii itp.
Jakbyście kogoś znały godnego polecenia to bardzo proszę......zapłacę ile trzeba będzie byleby był dobry, bo to moje małe znowu kaszle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki 🙂

Asia nie trzyma w napięciu:P:P bo ja już miałam z kompa złazić a zaglądam czy napisałaś co będzie 😁
Co się dzieje, że Ci tego rodzaju specjalista potrzebny??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziewczynka będzie na 90% 🙂 przynajmniej w czwartek między nogami nic nie było, więc już chyba nie urośnie 😁 😁 😁

Gosiu potrzebuje takiego specjalisty bo Paulinka za często choruje mi na zapalenie oskrzeli, zaczyna się od lekkiego kaszelku i za parę dni zapalenie a nie chcę żeby to w przyszłości spowodowało u niej astmę lub inne cholerstwo. W przychodni pediatra leczy standardowo zawsze tym samym, inhalacje + antybiotyk ale nie szuka przyczyny czemu to dzieje się tak często, więc muszę koniecznie kogoś znaleźć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulację drugiej córci 🙂 mnie też się dziewczynka marzy 😁 ale na chwilę obecną to tylko marzenia bez żadnych planów na przyszłość;p

Kurde to nie dobrze, że Paulinka tak często łapie to cholerstwo.. no ja nie znam niestety specjalistów w krk.. ani w ogóle się nie orientuję bo nie miałam potrzeby.. ale życzę powodzenia!!!

Aaa 🙂 Daga - zapomniałam przedtem 🙂 super, że się imprezka udała! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani mi Mati bez względu na to o której zaśnie budzi się o 5 i wymaga mojego czuwania;p

Co do piersi to jak Cię bolą to przyłóż małą żeby sobie ulżyć... a ja osobiście polecam silne masowanie piersi pod gorącym prysznicem 😉 mi pomogło przy zastoju i przy odstawianiu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
My dopiero teraz bo od rana spacerowałyśmy, a przy okazji były zakupy. Byłyśmy w Cerfurze (to chyba inaczej się pisze ale nie ważne 😉) i w Entliczku 🙂
Teraz chwilka odpoczynku i zabieram się za obiadek.

Wiosna 🙂 🙂 🙂 jak ja lubię taką pogodę aż chce się żyć 🙂 szkoda że od przyszłego tygodnia znowu wraca zima 😞

Karinkojak tylko możesz to zapytaj proszę bo ja muszę iść z nią do jakiegoś normalnego lekarza.

Ania co do spania Blanki to chyba sama musi się nauczyć, nic z tym nie zrobisz. My zawsze chodzimy spać o 20 i spanie tak do 7:30-8 🙂

Idę odpocząć i potem zaglądnę 🙂

a gdzie reszta dziewczyn? Daga, Krysia, Ela jedna i druga, Aneta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina sex i schody nic nie dają;p muszę wspomóc się dietą 😁 😁 😁

Asia - duchem spaceruję z Wami:P 🙂
Ja już zaliczyłam dzisiaj 2 spacerki 😉 1,5 godzinny z Kubciem i potem jeszcze 1 godzinę z Matim spacerowałam 😁 szkoda tylko, że sama... nudno tak.. no ale co zrobię:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już się ogarnęłam, obiadek zrobiłam, pranie też i troszkę posprzątałam 🙂 teraz mam chwilkę bo Linka śpi.

Gosia szkoda że tylko duchem. A mam pytanie do Ciebie, masz taki podwójny wózek dla swoich chłopaków czy każdy jeździ w swoim? bo piszesz że na spacerki chodzicie osobno. Bo my musimy coś kupić bo inaczej to ja bym się z domu nie wyrwała z dwójką 🙂

no i mam też pytanie do reszty Mamuś 🙂 dziewczynki jakie macie spacerówki dla swoich Maluchów? bo teraz chcemy coś kupić na wiosnę 🙂

Anus witaj 🙂 Ja rodziłam w Siemiradzkim i drugie dziecko tylko tam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Dopiero teraz mam chwilkę, od rana sprzątanie i gotowanie a później długaśny spacer bo pogoda w końcu rewelacyjna 🙂
Jak tylko położymy Kacpra spać to na spokojnie poczytam co naskrobałyście.
Asiu później wkleję linka do mojej parasolki ale w sumie to nie za bardzo ja polecam bo według mnie kiepsko się ją prowadzi ale poszukam na allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Udało mi się już znaleźć my mamy taką http://allegro.pl/wozek-spacerowy-deltim-delti-liv-2010-6xkol-7-2kg-i1436101360.html owszem lekka i mało miejsca zajmuje ale mam wrażenie ze jakoś ciężko się prowadzi .

AAAA co do spaceru - to może po prostu wpadniecie do mnie?? i pospacerujemy sobie tutaj ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia na razie jak idę sama to jednego zostawiam z teściową a potem zamiana... też się rozglądam za podwójną spacerówką żeby móc ich razem wziąć 😉 Ale to na wiosnę dopiero mam w planach 😉
Mnie się coś takiego podoba: http://allegro.pl/www-e-graco-pl-wozek-quattro-duo-folia-2xokr-gwpl-i1443017503.html

tylko w czarnej wersji 😉

bo chciałam taki co można foteliki przekręcać np. ABC Design... ale te są bardzo drogie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję za linki 🙂 coś muszę wybrać na wiosnę bo z tym wielkim do samochodu się zapakować to jakaś porażka.

Gosia ten wózek bardzo mi się podoba tylko, że to są dwie spacerówki a ja na początku nie włożę malucha do spacerówki 😞 i właśnie będę musiała poszukać czegoś z możliwością montażu fotelika 🙂 ale będę wyglądać 🤪 🤪 🤪

Co do spacerku to ja chętnie 🙂 tylko musimy ustalić kiedy.

Karinka jak Dziadek?

Paulinka już śpi a my odpoczywamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...