Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

Kuba też dzisiaj niechętnie zasnął.. o 21.30...:/ Dobrze, że chociaż Mateusz bez problemu bo chyba bym zwariowała...:/
A mój w pracy.. ferie więc nockę ma od 18.00 do 2.00.. i tak z jednej pracy wraca o 17 a do drugiej idzie na 18.. aż do czwartku:/ dopiero w pt nie ma nocki...

Karina mi też by się zakupy przydały... Nic tylko rozglądam się po wystawach sklepowych.. tu fajne spodnie, tam torebka czy sweterek.. Dosłownie nie mam co na siebie włożyć - wszystko naciągnięte i przetarte... Ale szkoda mi kasy 😞 Kupiłam wczoraj mojemu dysk zewnętrzny.. i dałam za niego 425 zł.. (to ma być prezent na rocznicę ślubu bo mamy 2-gą 15 lutego 🙂). Walentynki olewam 😁 nie stać mnie na 2 prezenty dzień po dniu;p
A z resztą.. znów mi będzie przykro... uwielbiam robić mojemu prezenty, widzieć jak on się cieszy.. ale zawsze jak kupuję to mi smutno bo wiem, że on jak zwykle zapomni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
I ja witam wieczorową porą 🙂
Paulinka usnęła ładnie, ale tak zasypia ostatnio bo w dzień nie ma czasu na spanie. Gorączki od południa już nie miała, wieczorem też, zobaczymy co będzie w nocy a ząbki dwa już prawie wyszły 🙂 więc mam nadzieję że co najgorsze mamy za sobą.

Karinko jakby nie to że sama nie lubię chodzić po sklepach to chętnie bym Ci potowarzyszyła przy zakupach 🙂 jednak ja do sklepu idę jak już muszę.
Kacperku spokojnej nocki! śpij grzecznie i nie płacz bo mama się martwi.
Ela jak Bartek? Lepiej już?
Krysia jak się udał spacerek?
Gosia ja Walentynki też olewam, nie lubię tego święta 🙂

spokojnej nocki dla Wszystkich 🙂
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloł heloł 🙂
A ja przypięłam młodemu karuzelę (mini karuzelę 😜) i do niej gada 😁 starszy się z cioteczką bawi więc dla mnie komp został 😁
Dzień doberek 😁 w ogóle:P:P
Jak tam dzieciaczki? Wszystkie zdrowe? nocki przespane? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani u dzieci na ząbki nigdy nie jest za wcześnie;p idą jak im pasuje..:P

A w ogóle to zawsze mnie zastanawiało jak to jest, że my, dorośli męczymy się po pół godz zabawy a dzieci mogą cały dzień i nic:P skąd tyle siły? kto im baterie wymienia??:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja dopiero teraz bo dzisiaj nie jestem w formie....głowa mnie strasznie boli 😞 a jak wiadomo nic zażyć nie mogę 😞 😞 😞

Z Paulinką już dobrze, ząbka jednego widać, drugi myślę że wyjdzie jeszcze w tym tygodniu i będzie 5 ślicznych perełek 🙂 no i najważniejsze już nie gorączkuje.

Karinka korzystaj, korzystaj jak mąż kasę daje 🙂 a jaką książeczkę dostałaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina a pewnie, że korzystaj... mój mnie zakupami zwodzi a potem się wykręca 😞 no nic.. będę chodzić w starych poprzedzieranych szmatach bo całą swoją kasę wydałam na prezent dla niego i szkołe 😞

Jaką książkę dostałaś? Ja już nie pamiętam kiedy dostałam coś od swojego... ksiązki kupuje ale sobie. jak zamawia to nawet mi nie mówi.. tak żebym sobie mogła coś dla siebie dorzucić...

Kur.. zła jestem o te zakupy bo znowu się wykręca i żale na niego mi się włączają... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina powinna się cieszyć że mąż oszczędny 😉

a u nas to chyba jednak faktycznie była trzydniówka a przy okazji zęby bo właśnie przebierałam Paulinkę, patrzę a ona ma całe plecy wysypane a nie dawałam jej nic nowego do jedzenia więc to nie od tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Ja tylko na chwilę bo Mati cały czas wariuje i nie można go spuścić z oczu 😉
Jeśli chodzi o facetów to jak czytam wasze posty to pod tym względem chyba jestem szczęściarą.
Mój woli sobie odmówić, a mi i Matiemu niczego nie żałuje. Jednak z jednej pensji nie ma co szaleć. Wiadome raz się ma więcej kasy raz mniej ale jakoś nie potrafimy zaoszczędzić, a jak się już jakiegoś grosza odłoży to zawsze wyskoczą dodatkowe wydatki. Zresztą same wiecie jak to jest, pójdziesz do sklepu nie kupisz praktycznie nic a w portfelu pusto heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje się dopiero teraz 🙂

Coś kiepski dzień mam ale dzisiaj ja 😞 Własnie wstałam z drzemki - jak dobrze, że K. jest w domu. Kacper też taki jakiś nie w sosie. Nocka nie za fajna i obudził się już o 6 😞

Asiu :
1. jeszcze nie byłam jakoś nie umiem się zebrać ale będę musiała iść koniecznie bo coś jest nie tak 😲
2. Księgarnia "czyTANIE" na Starowiślnej 93A

Też bym sobie poszła na zakupy ale nie ma za co 😞 w tym miesiącu urodziny Kacpra nas strasznie pociągnęły bo sobie genialnie wymyśliłam imprezę na 13 osób i jak miałam małą nadzieje, że może nie wszyscy przyjadą tak jednak chyba wszystkim się uda.A pod względem kasy to na mojego K. nie mam co narzekać bo tez wszytko odda dla nas sam będzie w dziurawych butach chodzić :P ale u nas też ten problem co u Asi my nie umiemy być oszczędni 😞 i to jest nasz największy problem 😞

Asiu jak ta wysypka to takie czerwone plamki to to 3dniówka Kacper miał na brzuszku, pleckach i za uszkami. Ale tak po 3 dniach zeszło z tym ze podawałam mu wapno.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga dzisiaj chyba taki dzień, ja też czuję się fatalnie 😞 na głowę to mi chyba tylko pomoże jak się prześpię ale to będzie możliwe dopiero jak Rafał wróci z pracy.
Dziękuję za adres księgarni, pewnie jutro w drodze do lekarza się tam wybiorę 🙂

Wysypka taka czerwona, małe plamki, na razie jest na pleckach, troszkę na szyjce i uszkach. Trzeba podawać wapno? bo ja gdzieś czytałam że to samo przechodzi i teraz już nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam to trochę zazdroszczę... bo mój to tak nieświadomie robi 😞 no a ja mu nic mówić nie chcę żeby nie pomyślał, że o kasę się upominam...

Fatalny dzień.. doła mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu my byliśmy u lekarza i nam kazała podawać wapno i do tego jeszcze Zyrtec ( z tym, że Kacper po Zytrecu jest nie do zniesienia wiec mu nie podajemy ) w sumie to nie trzeba nic podawać bo to powinno samo zejść ale można przyśpieszyć.
No dzień na prawdę okropny 😞 Czuje się jakbym miała zasnąć na stojąco a przeciez spałam niedawno 2 godziny 😞
A tak w ogóle to rok temu próbowałam przekonać Krzyśka, że w całe nie mam skórczy co 5 min i że wcale nie musimy jechać do szpitala bo przecież na następny dzień mam mieć cesarkę 🤪 - tak mnie na wspominki wzięło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga 🙂 teraz zauważyłam, że u was jutro pierwsze ważne święto 😁
a wspomnienie - super 😉 a rodziłaś w końcu naturalnie czy cc?? bo znam przypadki, że cesarka była planowana całą ciążę a babka naturalnie rodziła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No były cuda z porodem, bo lekarz chciał mi zrobić dobrze iw wywołać wcześniej, żebym nie musiała takiego klocuszka rodzić ale Kacper stwierdził, że nie chce jeszcze wychodzić na świat więc poczekał do swojego terminu.
Gosiu szczerze nie było, źle jak dostałam znieczulenie to byłam w 7 niebie. Dopiero dzisiaj się dowiedziałam, że od podania znieczulenia do samego porodu minęła może godzinka a ja byłam przekonana, że spałam jakieś 2-3 h. Potem jak znieczulenie zeszło to 15 min, 3 skurcze parte i Kacper był już z nami 🙂 Także nie było źle. Za to na drugi dzień było o wiele gorzej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Karina z małą na zakupy poszłaś? Z dzieckiem ciężko przecież coś znaleźć.. ja raz poszłam z Kubciem (jak prezenty na święta kupowałam) to ledwo do sklepu jakiegoś wchodziliśmy a już słyszałam "tu nie", "to nie" 😜 Gorzej niż z moim 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga czemu gorzej? Jakieś efekty uboczne znieczulenia?
Ja obydwóch rodziłam bez znieczulenia.. jednego 10 godzin, drugiego 16... na trzecie dziecko się zdecyduję dopiero jak załapię porządną sklerozę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...