Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kochany, kochany, tylko strasznie intensywny.
ma w sobie tyle emocji, że biedak nie wie co z nimi robić 😞

Jeszcze jedna sytuacja mi sie przypomniała, jak ostatnio były te upały to byłam w sukience, ubrałam się w nią jak on spał, więc jak wstał z drzemki to był w szoku, że mama w sukience i do mnie mówi, mamusiu nie ( i pokazuje na sukienkę ) lice do tsech i mas to zdjąć 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dagii napisał(a):


Jeszcze jedna sytuacja mi sie przypomniała, jak ostatnio były te upały to byłam w sukience, ubrałam się w nią jak on spał, więc jak wstał z drzemki to był w szoku, że mama w sukience i do mnie mówi, mamusiu nie ( i pokazuje na sukienkę ) lice do tsech i mas to zdjąć 🤪 🤪 🤪


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁
no to Ci syn powiedział 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Zbieramy się na zakupy i spacerek 🙂
Upał się zapowiada nieziemski.
Rano akcja, że impreza odwołana no to stwierdziłam, że pojedziemy sobie na weekend do Krynicy
a tu po godzinie telefon, że jednak impreza jest 🤪 dobrze, że nie zdążyłam nic zarezerwować 🙂
Także czas zabierać się za pieczenie i pakowanie 🙂

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Cista prawie gotowe 🙂
Gorąco jak nie wiem 😞
Jutro rano wyruszamy, wrócimy pewnie w niedziele wieczorem.

A co tam u Was?

A i muszę się pochwalić dzisiaj w końcu odebrałam dyplom z uczelni 🤪 🤪
Po 3 latach no ale ważne, że odebrałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i jestem 🙂

dzisiaj mija tydzień jak tu jesteśmy no i jakieś 80% prac z nami, już nie ma kartonów, wszystko ma swoje miejsca to można w miarę normalnie funkcjonować

Dziewczynki są zachwycone, od rana do wieczora na powietrzu więc jak dla nich raj 🙂 Paulinka jak tylko się budzi od razu chce na pole, Weronika też biega z pchaczykiem no i...............coraz częściej się puszcza i stoi sama, więc spory sukces 🙂 pewnie do końca lata będzie biegać

tutaj jakoś lepiej się znosi te upały no i w ogóle nie jest tak gorąco jak w Krakowie

wczoraj Dziewczynki kąpały się w basenie więc były piski i krzyki, tutaj jest sporo dzieci więc prawie jak w przedszkolu, a jak już wszystkie weszły do basenu to ja w momencie też byłam cała mokra

Paulina strasznie pogryziona przez komary i to robią jej się strasznie wielkie bąble, nie wiem czy nie jest uczulona bo to wygląda koszmarnie, ale smarujemy się Fenistilem i pijemy wapno więc widać poprawę

w sobotę wieczorem jak Dzieciaki poszły spać zrobiliśmy sobie z sąsiadami z naprzeciwka grilla i rezultat tego taki........że na prawej nodze mam ponad 80 ukąszeń komara (na drugiej jest pewnie też tyle ale już nam się nie chciało liczyć) , wyglądam jak biedronka 😉 więc sobie razem z Paulinką na wapnie jesteśmy
tutaj z komarami zawsze był problem 😞

no i te muchy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! są wszędzie i budzi mnie taka cholera o 5 rano brzęczeniem nad uchem i po spaniu, teraz już sposób znalazłam bo przykrywam się poduszką i mam je gdzieś 😉

hmmm co poza tym, aaaa wiem
w Krakowie mycie podłóg zajmowało mi 10 minut tu ponad 40 😉
generalnie sprzątania 4 razy więcej i się nie wyrabiam, od soboty sprzątam łazienkę i jeszcze do niej nie dotarłam 😉

a kwiatków mają 80 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 w sobotę godzinę podlewałam 😁 😁 😁 😁 😁
już sama nie wiem czy śmiać się czy płakać 😉

w sobotę byliśmy na targu po warzywa i przypomniałam sobie wreszcie jak smakuje prawdziwy pomidor 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 bo w Krakowie niestety wszystkie były bez smaku 😞 normalnie najeść się nie możemy

z nowości to chyba tyle

Daga gratulacje za odebrany dyplom 🙂
super, super, super!!!!!!!
i cieszę się bardzo że wyjazd się udał..........prosimy o szczegóły 🙂
no i jak placki? pewnie były pyszne 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Masakra, dosłownie masakra 😞 w domu ponad 30 stopni.
Rano w cieniu 35 - co to jest ???
Ja rozumiem ze lato i wakacje,
ale ledwo żyje.
Na spacer ciężko wyjść bo nawet nie ma czym oddychać .

A ja mam gości.
Przyjechał syn mojej kuzynki ze swoją dziewczyną
i śpią u nas.
To nagroda, że na zakończenie gimnazjum miał świadectwo z paskiem - skubaniec - dumna jestem z niego 😉 😉 😉

Kacper nie chce nic przez te upały jeść.
W sumie od pięciu dni nie zjadł nic konkretnego,
niby się nie martwię, ale trochę mnie to przeraża.

Asiu ciasta wyszły dobre, i o dziwo wytrzymały podróż w tym skwarze 🙂
I jeszcze mi się przypomniało, może mieszkaj Paulince pomidory i ogórki z białym serem i śmietana może tak je zje.
Bo Kacper bardzo lubi tak mieszany biały ser

No i chyba nie jest tak tam źle, jak i grill i basen 🙂
Zazdroszczę bo też bym z chęcią do takiego basenu wskoczyła 🙂

A sprzątania nie zazdroszczę 🤪 ciesze się, że mam tylko 60 m do ogarnięcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja 🙂

No to cisza, prawie cisza, bo goście jeszcze u nas siedzą.
dobrze, że ta burza idzie bo może będzie trochę lepiej 🙂

Dzień spędzony pod znakiem przetrwania tego upału.
DO kuchni nawet nie wchodzę bo nie da się tam wytrzymać.

Asiu i jak po basenie?

A reszta dziewczyn gdzie się podziewa?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej w oncu wrocilam pojechalam do rodzicow bo tomek malowal i ukladal panele w mieszkaniu wcoraj wrocilam slicznie wyglada tak sie czysciutko wydaje jednak dywan to byla wielka pomylka... za to dzis od 6 rano sprzatam i sie ospratac nie moge masakra mam dsc ale dzieki bogu ze nie ma straznego upalu/.....a na dodatek maks ma juz ponad tydzien katar i marudzi i niewiem co mu jest niewiem czy isc z nim do lekarza czy nie?? nie ma goraczki je normalnie kupi tez normalne tylko ten katar.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Pospaliśmy dzisiaj do 9 🤪 🤪
Coś pięknego, tylko mam teraz rozwalony cały plan dnia
i jakoś nie umiem się zorganizować 😞
Nic mi się nie chce...

Byliśmy wczoraj w przedszkolu
I jestem zadowolona bo się okazało, że jest Montessori a zawsze chciałam, że Kacper do takiego chodził.
Także od września będzie przedszkolakiem 🙂

No nic zbieram się, trzeba obiad zrobić i na spacer pójść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Jak dobrze, że już piątek, zmęczona jestem tym tygodniem strasznie.
Zbieramy się zaraz na zakupy, mam nadzieje, że nie roztopimy się po drodze 🤪
Bo rano przed 9 było już 30 stopni w cieniu 🤪

To miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaki tu spokój, na na na
Nic sie nie dzieje, na na na na
Nikt sie nie bawi, na na na
Wszyscy sie nudza, na na na na

😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam późnym wieczorem...........
można powiedzieć że skończyłam sprzątać 🙂 oczywiście to co zaplanowałam na dzisiaj bo jeszcze duuuuużo przede mną
na szczęście już nie mamy żadnych kartonów 🤪 🤪 🤪 prawie dwa tygodnie to trwało ale się odrobiliśmy...........przynajmniej z tym 😉
teraz Rafał jest na etapie malowania drzwi 😮
tutaj jest tyle rzeczy do zrobienia że ja momentami na samą myśl o tym mam dość, no ale zrobić trzeba i nie ma innego wyjścia 😞 😞 😞

piszę teraz mało........przepraszam, ale od rana do wieczora jestem z Dziewczynkami na polu, Paulina tylko na jedzenie najchętniej by wracała, no a ja cóż............kiedyś muszę je zrobić więc mamy problem w tym temacie i awanturę 🤢

Paulina od dwóch dni śpi w nocy bez pieluchy, ale powiedzmy że sama podjęła tą decyzję bo sama ją ściągnęła przed snem...........zobaczymy dalej co będzie, póki co jest ok 🙂

Weronika coraz częściej się puszcza i stoi sama, pogryziona strasznie 😞 😞 😞 aż jestem tym wszystkim przerażona, cała twarz w zasadzie w bąblach : 😞 😞 😞

wczoraj byliśmy złożyć wnioski o nowe dowody i dla Dziewczynek też, więc były zdjęcia i o dziwo podobam się sobie na nim 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 a Dziewczynki wyglądają na nich super 🙂 jutro zeskanuję i Wam pokażę 🙂

już nie wiem co miałam pisać........

Daga super że Kacper pójdzie do przedszkola 🙂 🙂 🙂
a z tym spaniem do 9 to chyba troszkę przesadziliście 😉
u nas dzisiaj pobudka o 5:30 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 ja nie wyrabiam


DZIEWCZYNY ODEZWICJE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CO U WAS???????????????????????????????????????????????????/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj byłam pierwszy rac w sklepie, jednym jedynym tutaj 🙂
szał normalnie 😁 😁 😁 😁 😁 😁

ale co się dowiedzieliśmy...............pizzę dowożą.............z 3 pizzerii 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 świat oszalał 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej goraca....ale chyba zacznie padac bo tak sie zanosi a ja do sklepu musze isc hehe no zoabczymy ....gorrzej jak zagrzmi bo ja zwariuje panicznie boje sie buirzy

mieszkanie posprztane w koncu caly tydzien codziennie mylam te nieszczesne panele no ale tak to po remoncie co chwile jakies resztki kurzu opadaly

asia- ja uwielbiam sprzatac moge to robic codzinnie ale nie po remoncie tego nienawidze....ale jaki dziewczyny maja basen ja nie moge.... a ty mama wskakujesz czaeem??? bo niewierze ze nie??
i jeszcze mam do ciebie pytanie z racji tego ze masz weroniczke w podobnym wieku do maksia moj maks konczy teraz 8 miesiecy siedzi sam ladnie jak sie go trzyma to stoi przewraca sie w pleckow na brzuszek, ale nie przewraca sie brzuszka na plecy?? wszystkich kolezanek dzieci tak robia?? juz od dawna czy mam sie niepokoic ??czy tak moze byc...kurcze bo sie zaniepokilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i w końcu jest co czytać 🙂

Aniu wydaje mi się, że powinnaś z Maksiem ćwiczyć przekręcanie się na plecy. Jest już w takim wieku, że powinien chyba to umieć - chociaż nie wiem może się mylę, ale ćwiczyć na pewno nie zaszkodzi.
Turlaj się razem z nim, będziecie mieć oboje zabawę 🙂
A co do spaceru, to wydaje mi się, że możemy się umówić jak będzie odrobinę chłodniej, bo w taki żar nie uśmiecha mi się tłuc mpk 😞

Asiu jak fajnie, że zajrzałaś 🙂
Dziewczynki mają luksus z tym basenem, sama chętnie bym tam wskoczyła.
Dobrze, że już koniec rozpakowywania 🙂
A niestety tak to już jest jak ma się dom, że tam zawsze jest coś do roboty.
Jakoś mieszkanie w bloku jest chyba mnie zajmujące.
Ale z czasem na pewno jakoś to tam poogarniacie - a w tedy my się Wam zwalimy na głowę 🤪 🤪
Gratulacje dla Paulinki za brak pampersa w nocy 🙂 U nas jeszcze trzeba zakładać.
Ale mamy całkiem duży postęp z sikaniem, jeszcze niech tylko przestanie się bać sikać na trawkę i w ogóle będzie luksus 🙂
No i gratki dla Weroniki za puszczanie 🤪 🤪 🤪
Coś mi się wydaje, że do urodzinek będzie już śmigać 🙂

A my spędziliśmy dzisiaj świetny dzień w Zatorze.
Polecam każdemu 🙂
Rewelacyjne są te dinozaury, pięknie jest to zrobione.
Ruszają się i wydaja dźwięki.
Kacper na początku był przestraszony, ale potem nie chciał stamtąd wyjść 🙂
świetne miejsce.
Jest jeszcze park mitologii ale to jeszcze za poważne,
ale jak będą w szkole na tym etapie to wycieczka murowana 🙂

A teraz roztapiamy się w domu,
i planujemy co robić jutro 🙂

Jeszcze ze śmiesznych haseł Kacpra.
Jedziemy wczoraj autem i Krzysiek wjeżdża w kałuże chlapiąc przy tym na chodnik.
Kacper do niego: tatuś chlapiesz.
Krzysiek do niego: no tata zachlapał.
A Kacper na to do niego : tata cwaniak 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...