Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

już jesteśmy w domu, Dziewczynki śpią 🙂 a my się relaksujemy, co prawdę muszę włączyć pranie ale to dopiero po 22 bo wtedy jest taniej

jutro od 16 relaksujemy się z sąsiadką u fryzjera 🙂 już nie mogę się doczekać 🙂

Ania, dobrze że wróciłaś, zaglądaj często 🙂 🙂 🙂
brawo dla Maksa za nowe osiągnięcia, Weronika też gaduła jak nie wiem
a to że nie raczkuje to się akurat nie przejmuj, syn mojej znajomej zaczął raczkować dopiero jak skończył roczek ale za to właśnie gaduła jak nie wiem, a może Maks ominie etap raczkowania i zacznie od razu chodzić 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka 🙂

My już u teściów.
Jak dobrze, że tylko do środy.
Jeszcze dodatkowo dostałam rano @ i w ogóle wjazd super 😞
Na szczęście Dawid ( syn brata K. ) został tutaj na noc także chłopaki się świetnie raz bawili, potem ich wykąpałam i położyłam spać.
O dziwo pięknie zasnęli.
CO prawda już raz była awaria bo Dawid budzi się w nocy z przeraźliwym płaczem i ciężko go uspokoić bo nie da się go obudzić ale na szczęście sytuacja już opanowana.
Mam nadzieję, że noc będzie spokojna.

Aniu gratulacje dla Maksia za postępy 🙂 🙂 🙂 🙂
I zaglądaj do nas częściej.

Asiu powodzenia u fryzjera, mam nadzieje, że tym razem będzie lepiej 🙂

A moją fryzurą nawet teść się zachwycił 🤪 🤪 - szok dosłownie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam

asia---w sumie to sie nie martwie wiem ze niektore dzieci omijajaa etap raczkowania ja np. chodzilam sama jak mialam 8 miesiecy i wogole nie raczkowalam...ale tak mi sie podoba jak te maluchy zasuwaja na kolankach ze ...jeju!!

dzis spacerek obiad pranie juz drugie idzie po wakacjach u babci mnosto sie nazbieralo

no i tak dzien za dniem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny, mam do Was pytanie, gdzie chodziłyście do szkoły rodzenia w Krakowie i czy warto. Zastanawiam się powoli bo trzeba się sporo na przód zapisywać więc szukam opinii w internecie i ogólnie. Może któraś z Was była jakoś szczególnie zadowolona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Wróciliśmy od teściów - w końcu 🙂
Zdjęcie jest na fb.
Jeszcze się nie przyzwyczaiłam ale chyba będzie dobrze.
Jutro lecimy zapisać Młodego do przedszkola 🙂
I od września będzie już chodzić.
W sobotę jedzie do mojej mamy a my zaczynamy remont.

Ja nie chodziłam do żadnej szkoły rodzenia więc nie wiem która jest dobra 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

odkąd tu jesteśmy na wszystko brakuje mi czasu 😞
dopiero sobie siadłam a czeka mnie jeszcze jedno pranie i mycie podłóg 😞 odkąd jest pies nie ma że podłoga nie zając....myć trzeba codziennie 😉
w poniedziałek byłam w końcu u normalnego fryzjera i jestem bardzo zadowolona, zapłaciłam
połowę mniej niż w Krakowie, kolorek nowy, ciemniejszy i troszkę krótsza fryzurka ale nie tak jak u Dagi

Daga szczerze jak napisałaś że ścięłaś się na krótko to myślałam że całkiem na krótko 😉
dobrze że wróciliście już do domku i że wytrzymałaś u teściów 😉
my też od poniedziałku zaczynamy remont, już wszystko kupione i mam nadzieję że będzie ładnie 🙂

ja też nie chodziłam do żadnej szkoły rodzenia więc nic nie mogę polecić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
całkiem na krótko bym się chyba nie odważyła, chociaż z tyłu jest na krótko
bo tył głowy wygląda tak



Super, że udało Ci się trafić na fajnego fryzjera 🙂
A jaki remont planujecie ? dół będziecie robić ?
U nas plany co chwilę się zmieniają.
Podejrzewam, że ostateczna decyzja zapadnie jak zwykle w sklepie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bardzo ładnie 🙂
ja kiedyś miałam całkiem krótkie, ale to stare dzieje 😉
Rafał woli dłuższe 😁

tak Daga, będziemy robić dół bo tu całkiem podłoga się nam posypała, tylko tutaj jest wilgoć i poszaleć nie bardzo można, stąd będą płytki, zielone ściany, kamień ozdobny a na nim powiesimy telewizor no i nowa szafka na wszystkie sprzęty grające Rafała a że on ma na tym punkcie bzika troszkę tego jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

u nas już cisza i spokój 🙂 Rafał ogląda mecz a ja mam chwilkę dla siebie, zaraz idę myć podłogi 😉

znowu mnie teściowa wkurwia, jak ona przyjedzie na miesiąc to ja nie wiem co zrobię, ale nerwowo mogę tego nie wytrzymać

dzisiaj znaleźliśmy przedszkole w Kluczborku i w poniedziałek jedziemy dowiedzieć się czy są jeszcze miejsca..........220 zł plus jedzenie, mam nadzieję że się uda, chciałabym bardzo żeby Paulina chodziła do przedszkola
do wsiowego nie zapiszę!!!!!

Daga bardzo się cieszę że udało Wam się z przedszkolem 🙂
ale nam się te Dzieciaki starzeją.........już przedszkole, zanim się obejrzymy pójdą do szkoły aaaaaaaaa

Luna już się nam tak rozbrykała że jest masakra z nią i jest już dwa razy większa niż jak ją przywieźliśmy, normalnie rośnie w oczach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej...

my narazie w domku maksiu spi po obaidku ja robie pranie...rano bylismy na zakupach i kupilismy nocik niewiem jeszcze jak sie do tego zabrac ale nocnik mam.....no i niewiem gdzie by tu na spacerek sie wybrac mojego nie ma musial pojechac do pracy wszystkie kolezanki juz gdzies wybyly a ja sama musze cos wymyslec!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Ale tutaj cicho 😞

U nas remont, remont, remont...
Już nie mamy sił, ale tak to z nami jest wszystko chcemy robić sami to teraz ledwo się ruszamy.
We środę już jedziemy po Kacpra - stęskniłam się strasznie.
A od poniedziałku do przedszkola, jeszcze musimy dokupić mu parę rzeczy i będzie pełnoprawnym przedszkolakiem 🙂

Asiu a u Was jak z przedszkolem i remontem ??

I gdzie reszta ??
chociaż nie wiem czy jeszcze ktokolwiek tutaj zagłada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej jestem i ja 🙂

u nas też remont, remont i jeszcze raz remont, już mam tego dość 😞 😞 😞
no ale myślę że jeszcze dwa dni i będzie za nami

a do tego internet padł i łącze się teraz przez bezprzewodowy z orange a to tutaj graniczy z cudem

zaraz muszę jeszcze pomyć podłogi i wstawić drugie pranie bo tu wieczorem prąd tańszy więc korzystam i piorę wtedy właśnie

Paulinka od września idzie do przedszkola do Kluczborka, będzie jeździła z Rafałem, oczywiście też do prywatnego - nie wiem czy pisałam wcześniej ale tutaj to koszt 220 zł plus 7 złotych za posiłki za dzień oczywiście 🙂 w czwartek jest zebranie to dowiemy się wszystkiego dokładnie
a generalnie jest bardzo niedobra i już nie wiem jak sobie z nią radzić 😞 mam nadzieję że to przedszkole troszkę nam w tym pomoże
no i skończyły się drzemki w ciągu dnia i w rezultacie dzisiaj już o 20 smacznie spała

Weronika dzisiaj zrobiła swoje pierwsze 3 kroczki więc mam nadzieję że niedługo zacznie już normalnie chodzić 🙂

Daga co zrobiliście nowego? pewnie nie prędko uda mi się zobaczyć 😞

chyba już tylko my 3 tu zaglądamy 😞 😞 😞 a szkoda 😞
Dziewczyny dajcie choć czasem znać co u Was

i teraz chwila prawdy........zobaczymy czy uda się wysłać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i nawet się udało, za trzecim razem 😁 😁 😁 😁 😁
bo wcześniej mi wywalało neta..........matko co za dziura!!!! zwariować można
jakby nie sąsiedzi to by mnie chyba do wariatkowa już dawno zawieźli........w sobotę zrobiliśmy sobie spontanicznego grilla, było całkiem sympatycznie, głośno i wesoło 🙂 🙂 🙂 i w rezultacie padliśmy - chłopaki po 24 a dziewczyny siedziały do prawie 3 🙂
oczywiście rano nie obeszło się bez komentarzy wścibskiego babska, naszej "uroczej" sąsiadki, która najchętniej chciałaby wiedzieć nawet to ile razy w kibelku byłaś w ciągu dnia......

a Luna tak urosła że szok, jest już dwa razy większa niż wtedy kiedy ją przywieźliśmy i takie diablątko jak Dziewczynki więc możecie sobie wyobrazić co się dzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja tu zagladam ale wiecznie tu pustki to niewiem......nikt nie ma chwilki??

u mnie koszmar nie mam predniej gornej jedynki......mialam z nia klopot od zawsze sie psula itd...w koncu byla dorabiana a w tamtym tygodniu odpadla poprostu.....pyk i nie ma ...wiec biegem do dentysty narazie mi wstawila takie cos do usmiechu ktore i tak juz drugi raz wypadlo mi musze znow jutro isc zeby mi to wstawilo(bo nie ma sie na czym trzymac) i we wtorek bede miala robiony odlew i reszte...wiec jeszcze troszke ....musze poczkac ale koszmar to jest......nie moge sie wogole usmiechnac ani nic.....


maksik wlasnie niszczy mi gazete...lobuz jeden mamy 5 zabkow ale nadal nie raczkuje za to za raczki zapierdziela rowno....i ostatnio zlosnik jeden zaczyna histeryzowac w lozeczku jak ma isc spac....usy[ianioe trwa po godzinie placzu ale nie biore go na rece tylko siedze kolo niego i glaszcze po brzuszku.....jest to okropne dla mnie sluchac tego ale wiem ze jak go wezme na reece to... nic mi to nie da...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

ale u nas dzisiaj deszczowo, zimno, szaro i w ogóle nie fajnie 😞
a Dziewczynką ostatnio nie służy siedzenie w domu, Paulina jak tylko się obudzi najchętniej wychodziłaby na pole a dzisiaj uwięziona więc nie jest fajnie....
generalnie zauważyłam ostatnio że one w ogóle nie potrafią się same bawić w domu, na polu to co innego, nikt im nie jest do szczęścia potrzebny a w domu to tragedia po prostu

wczoraj było to zebranie w przedszkolu, bardzo pozytywnie wszystko odebrałam, Paulinka zadowolona, nie chciała wyjść, już bawiła się z jedną z Pań i koleżanką 🙂
mam nadzieję że jak zostanie sama to tez tak będzie 🙂
to w sumie taki punkt przedszkolny, na razie jest 8 dzieci, 4 dziewczynki i 4 chłopaków i wszyscy w wieku Pauliny więc jest ok

na razie idę kończyć obiadek - dzisiaj pod zamówienie Rafała, rosół i tarta ze szpinakiem i rybą wędzoną

zaglądnę wieczorkiem........może ktoś będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

U nas remont się w końcu skończył.
Kacper od środy jest w domu.
a ja od wczoraj choruje 😞 masakra 😞 chyba jakiś rota wirus mnie dopadł,
dzisiaj na szczęście już jest trochę lepiej, bo wczoraj to kontaktu ze mną nie było.

Asiu super, że udało się Wam z przedszkolem 🙂
U nas jest podstawa 380 plus 7 zł za jedzenie.
także jak na realia krakowskie nie tak najgorzej.
Pokaż jakieś zdjęcia dziewczynek i Luny bo ciekawa jestem jak wyglądają 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
położyłam Dziewczynki bo pogoda senna, obiad zrobiony i czekam na Rafała

Daga
zdrówka dla Ciebie!!!!
380 zł to faktycznie nie dużo jak na Kraków
a jakie to przedszkole?
no i jak remont? bo ciekawa jestem co zrobiliście

u nas czeka jeszcze powieszenie półek na płyty i DVD, chcemy jeszcze nowe rolety ale to musi poczekać na przypływ gotówki 😉

zdjęcia wkleję wieczorkiem bo są na drugim kompie a Rafał zabrał ze sobą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nowe zdjęcia na agu 🙂
aż 4 miesiące miałam do nadrobienia no ale się udało 🙂

a Lunę wkleję tu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/dsc0096ti.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/4314/dsc0096ti.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/209/dsc0098rq.jpg/][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7672/dsc0098rq.jpg[/IMG][/URL]

Daga mam nadzieję że lepiej się już czujesz?
dziękuję za zdjęcia z remontu i filmik 🙂 bardzo mi się podoba 🙂 najbardziej kolekcja męża 😉 😁 😁 😁

mam nadzieję że jutro będzie lepsza pogoda bo drugiego takiego dnia to ja nie przeżyję, poszliśmy niby na krótki spacer między jednym a drugim deszczem ale i tak w drodze powrotnej nas zlało 😞

a w ogóle to łapie mnie jakaś deprecha chyba już jesienna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny śliczne 🙂
zmieniły sie bardzo, wydoroślały.
a Lunka jaka duża - kawał psa, a to dopiero początek 🙂

U mnie lepiej, mam nadzieje, że już jutro wstanę z łóżka i będzie ze mnie jakiś pożytek.

Przedszkole nasze jest tutaj http://arcobaleno.com.pl/pl
Można sobie poczytać.

Asiu, żadnej deprechy proszę mi nie łapać !!!!! zakazuje !!!!!!!
Proszę się napić piwka albo winka i do męża przytulić i będzie dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga ok, nie łapię 😉 piwko już sobie otworzyłam, a do męża się nie przytulam bo mecz ogląda i teraz piłka dla niego ważniejsza niż żona 😉

Przedszkole bardzo fajnie 🙂 Kacper na pewno będzie bardzo zadowolony 🙂
w poniedziałek WIELKI DZIEŃ naszych Dzieciaków 🙂

dobrze, że już lepiej się czujesz, taki rotawirus potrafi wymęczyć

dziękujemy za miłe słowa 🙂 Dziewczynki faktycznie jakieś takie dorosłe się zrobiły
a Luna no cóż, właśnie szczeka na miotłę 😉

idę myć podłogi............fuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...