Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Póki co mam dużo szkoleń na inne stanowiska czasem jeszcze muszę siedzieć na kasie od listopada przejde na kasę miłą a potem sie okaże umowę prawdopodobnie dostanę już na czas nieokreślony,
Także wszystko w swoim czasie ale jest ok nie jest źle.

A najważniejsze że teraz dwa tygodnie odpoczywam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
My na szczęście trzymamy się zdrowo 🙂
Gosia gratuluję i życzę powodzenia! 🙂 No i odpoczywaj dużo na urlopie, należy ci się 😉 A co do e-papierosa to jestem bardzo zadowolona. Parę dni temu spróbowałam zwykłego żeby porównać i chyba nigdy więcej tego nie zrobię 😁 a fuuuj!
Asia i jak z teściową? Całusy na pocieszenie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂 🙂 🙂

Co tu tak cicho jest tu kto??

Ja dziś od ponad tygodnia pierwszy dzień wzięłam Nikole na spacer ale nie na długo bo paskudnie kaszle jeszcze.Ale i tak już jest dobrze;
W sobotę mamy rocznice slubu jejku już 5 lat nawet nie wiem kiedy zleciało 🙂
Ciekawe czy z naszych starań o dzidzię coś wyjdzie a tak bym chciała urodzić w lecie 🙂 no okaże się czy jestem łatwo pylna 🙂 😜

Daga jak zdrówko lepiej coś??

Aneta fajnie że ci smakuje papierosek mój Artur juz 2 miesiące też jest na tym e papierosie i mam nadzieję ze do normalnych juz nie wróci a jak tam Mati??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Ja tylko na chwilę,
powiedzieć w sumie dobranoc 🙂
Bo padam z nóg...

Ja już zdrowa, byłam dzisiaj normalnie w pracy.
Kacper w przedszkolu miał spotkanie z policjantem i zachwycany wrócił.

Gosiu owocnych prób 🙂 🙂 🙂
Na pewno szybko się uda 🙂

Asiu odezwij się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uciekam spać.
Jutro pobudka przed 6 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Tak na szybko do was zaglądam, dziś wyjątkowo wcześnie kładziemy się do łóżka bo jesteśmy padnięci, nic dziś nie robię, totalny leń 🙂
Daga a daleko dojeżdżasz do pracy? Wcześnie wstajesz ale za to jesteś wcześniej w domu 😉 A już tak blisko weeekend! 🙂
Gosia jak mąż wytrzymał dwa miesiące to luzik, trzymam kciuki 🙂 Mati rozrabiaka, wszędzie go pełno 🙂 To w sobotę szykuje wam się imprezka, gratulację i POWODZENIA 😉 😉 😉 Czekamy na kolejne brzuszkowe maleństwo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

przepraszam, że mnie dawno nie było ale przez ten przyjazd teściowej nie bardzo mam czas...
generalnie jest bardzo "wesoło" ale szczegółów nie będę tu pisać bo jak wiadomo ściany mają uszy......
mądrości różne od samego rana, a dzisiaj to już takiego nerwa załapałam że szkoda gadać....

Paulinka chodzi do przedszkola ale dalej kaszle 😞

Gosia no to trzymam kciuki żeby szybko się udało 🙂
choć osobiście nie polecam chodzenia z wielkim brzuchem w największe upały 😞

Aneta
to super że e-papieros posmakował 🙂 pewnie niedługo uda się całkiem rzucić 😉

Daga spotkanie z policjantem to nie lada wydarzenie.
U nas dzisiaj było robienie Pana Buraka a ostatnio dostałam korale z warzyw.
Przedszkole fajnie jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

i zmiany się u nas szykują kolejne i w sumie z jednej strony pozytywnie a z drugiej do dupy....
Rafał był dzisiaj na rozmowie w sprawie pracy w Poznaniu i ją dostał, super warunki, praca taka jak lubi a od marca wyższe i lepiej płatne stanowisko i wszystko fajnie tylko:
- przez trzy dni tygodniu (wtorek, środa, czwartek) musi być w Poznaniu więc ja tu sama z Dziewczynkami 😞
- no i przedszkole Paulinki, musiałaby przestać chodzić bo nawet jakbym miała prawko to żeby ją zawozić i odbierać codziennie to robiłabym dzień w dzień 150 km, więc sporo kasy by na to poszło
no i w sumie z jednej strony fajnie bo praca potrzebna a z drugiej same widzicie

do tego dzisiaj Weronika mi się pochorowała, w zasadzie od rana po 39 stopni gorączki, bidusia straszna 😞
i od rana mgła za oknem, masakra jakaś 😞

Aneta jedzie już jutro do swoich rodziców ale spotkamy się na 1 listopada i potem wraca z nami i zostaje do 15

ktoś wie co z Magdą??

dzisiaj kupiłam najnowszą książkę Emily Giffin - Pewnego dnia i już nie mogę się doczekać 🙂
no i czytam Schronienie, jestem w połowie i jak na razie bardzo mi się podoba

zajrzę wieczorkiem i mam nadzieję że ktoś będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Jestem, ale wykończona jak nie wiem.
Asiu to w sumie fajnie tylko szkoda, że musicie z przedszkola zrezygnować, bo to na pewno bylo dla Ciebie odciążenie no i dla Paulinki frajda...
No ale może tak będzie lepiej ???
Może wcale nie będzie tak źle.
A Rafał będzie zadowolony 🙂

A w ogóle istnieje jakaś szansa, że wrócicie do Krakowa??


U nas wszystko ok.
Weekend bardzo przyjemny, spędzony na świeżym powietrzu.
W sobotę Park Jordana a w niedzielę włóczyliśmy się po plantach i rynku.
Super pogoda, więc spacery też super.
A od dzisiaj wszyscy do pracy.

Nie mam pojęcia co z Magdą i Tomkiem 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufff Dziewczynki w łóżeczkach, dobrze że już cisza bo mnie dzisiaj wykończyły 😞
Weronika po południu usnęła mi na brzuchu i tak spała przez godzinę, strasznie biedna, gorączka nie odpuszcza tak więc na zmianę paracetamol i nurofen no i niestety antybiotyk 😞

Daga
co do powrotu do Krakowa to nie mam pojęcia jak będzie 😞
jak się tutaj przenosiliśmy to żadne z nas nie podejrzewało że 3 miesiące później Rafał dostanie pracę w Poznaniu także jak widzisz wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie
wymyśliliśmy tak wstępnie że może od stycznia uda się wynająć mieszkanie w Poznaniu bo na razie będzie pewnie Rafał nocował w hotelu (w sumie dla nich prawie to samo wynająć a płacić za hotel) i może wtedy Paulina będzie chodziła do przedszkola tam, kupimy karnet i choć troszkę będzie między dzieciakami bo widać że jej to służy
na razie to taka luźna myśl..........zobaczymy z czasem jak to się wszystko ułoży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja ho 🙂 🙂

Wyprasowane 🙂
Można w końcu usiąść.
Zmęczona jestem.
Od jutra ma być już zimno a ja nie mam kurki takiej przejściowej 😞
Trzeba będzie męża na zakupy wyciągnąć chyba 🤪
Kacper śpi też wykończony całym dniem.
Gada, śpiewa pełno go jest jak nie wiem.


A co tam u Was?? Dziewczyny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Mamusie 🙂

i znowu kiepski humor mnie dopadł i jeszcze ta szarość za oknem 😞 😞 😞
Weronika poszła spać, ja piję kawkę i zaraz zabieram się za obiadek.
z Weroniką już lepiej, gorączki nie ma i już zdecydowanie mniej kaszle

w ten weekend zmiana czasu, nawet nie chce myśleć co będzie jak teraz Dziewczynki budzą się przed 7 😞

witam serdecznie nową Mamusię 🙂 napisz coś więcej o sobie i Filipku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 Co mogę o nas napisać...Przed urodzeniem dziecka, przez 6 lat mieszkałam w Krk, przyjechałam tam na studia. Później wyszłam za mąż, Młodego urodziłam jeszcze w szpitalu Rydygiera. Później wyjechaliśmy mieszkać u teściów :/ długo nie dało się wytrzymać, więc wracamy do Krakowa 🙂 Nie mogę się doczekać!!!
Filipek jest wesołym łobuziakiem, niestety ma skazę białkową, z którą walczymy. Nadal karmię piersią. Chyba tyle wystarczy na początek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...