Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂 Mnie nie było kilka dni, bo goście się zasiedzieli. Teraz jest już spokój, nastała leniwa niedziela. Byliśmy już z Filipkiem na spacerku, bo pogoda jest cudna! Chyba trochę Młody się przegrzał, bo nie spodziewałam się, że jest aż tak ciepło.

mama2 gratulacje dla Ani 🙂 pamiętam, jaka to była radość, gdy Filip opanował tą umiejętność.

aniusia pochwal się, jaką kupiłaś kieckę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam Mamusie 🙂

nareszcie jestem z Wami 🙂 🙂 🙂
nie pisałam bo nas nie było, Rafał w zeszły czwartek wpadł na pomysł żeby jechać do jego Dziadków no i tak zrobiliśmy, odpoczęliśmy troszkę bo Dziewczynki z Babcią i Pradziadkami non stop, dwa dni byliśmy w górach(oczywiście nie obyło się bez przygód ale o tym potem), udało się nawet wyjść do kina także narzekać nie mogę, akumulatorki troszkę naładowane 😉
Paulinka została jeszcze i wraca z teściową we wtorek

a tu widzę ruch nawet całkiem spory, więc mam co poczytać 🙂 jak by nie było całe 10 stron 🙂 🙂 🙂

i Ela super że wróciłaś, Anulka cudna 🙂 (wydaje mi się że bardzo podobna do Bartka) mam nadzieję że teraz będziesz częściej pisać a nie tylko podczytywać 😉
oczywiście gratulacje dla Ani za nowe osiągnięcia 🙂 🙂 🙂 ale cieszy każda nowa umiejętność naszych Maluszków

Ola ja już niestety nie mieszkam w Krakowie 😞 a jak mieszkałam to w Borku Fałęckim, jakby to było możliwe wróciłabym jeszcze dzisiaj, no ale życie nie zawsze układa się tak jak byśmy tego chcieli niestety
a Nowy Sącz to moje rodzinne miasto 🙂
i najważniejsze, spóźnione ale szczere
WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE DLA FILIPKA, ROŚNIJ ZDROWO I NIECH KAŻDY KOLEJNY DZIEŃ BĘDZIE DLA CIEBIE POWODEM DO RADOŚCI[color=green][/color]

Aneta do przedszkola Paulinka normalnie chodzi jeszcze dopóki Rafał nie zacznie pracy w Poznaniu. Jutro ma spotkanie jeszcze, jedzie na cały dzień i mam nadzieję że już się konkretnie wszystko wyjaśni.
Mam nadzieję że Mati już zdrowy?

Ania
nowa książka Emily Giffin super 🙂 jestem w połowie i jak tylko wezmę do ręki to nie mogę się oderwać, wciągająca bardzo jak zresztą każda z jej książek, póki co się nie zawiodłam.
Czekamy na zdjęcie w kreacji na roczek Maksia 🙂
i jak smakował Pomysł na kurczaka smażonego w papirusie? jak dla nas smaczny, soczysty, miękki to plusy ale zdecydowanie za słony (jedliśmy ten z czosnkiem) innego nie próbowaliśmy jeszcze

Daga i jak po wyjeździe do Krosna? Urodzinki udane? (oczywiście WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MAMY)
a miałam napisać odnośnie Schronienia Cobena - jak dla mnie bomba, powiało świeżością i tego było mi trzeba, super się zapowiadam nowa seria , mam nadzieję że kolejne książki będą równie dobre 🙂

a no i zaczynam w końcu to prawo jazdy, w tym tygodniu dowiem się dokładnie co i jak, muszę bo jak Rafał będzie w Poznaniu to byłabym odcięta od świata, mam nadzieję że przeżyję 😉

teraz już będę zaglądać codziennie

a teraz idę oglądać MasterChefa 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Ale miło tu zaglądnąć jak jest tylko do czytania 🙂

Super dziewczyny, że sie udzielacie, może forum trochę odżyje.

My dzisiaj wróciliśmy i zabraliśmy ze sobą mamę i psa 🙂 Także mamy wesoło.
Krzysiek jutro leci do Anglii a Kacper trochę przeziębiony i na pewno jutro do przedszkola nie pójdzie to babcia mi z nim zostanie 🙂 A ja spokojnie będę mogła chodzić do pracy.
Poza tym Kacper tak zakochany w babci, że my z Krzyśkiem nic nie możemy przy nim zrobić tylko babcia Jadziunia 🙂
Nawet teraz jak już leży w łóżku to woła babcie i tylko babcia może wejść do niego do pokoju.
Dziękuje bardzo za życzenia dla mamy.
Urodziny bardzo udane.
Ciasta wyszły rewelacyjne 😜
Sałatki zresztą też - goście zadowoleni.
A najważniejsze mama zadowolona 🙂


Asiu - powodzenia na kursie, na pewno będzie dobrze i będziesz sobie śmigała z dziewczynami autkiem 🙂
I fajnie, że udało się Wam pobyć razem tylko we dwójkę.
A co do książek to przeczytałam Pięćdziesiąt twarzy Greya i jestem zachwycona książką - już nie mogę się doczekać następnej części. Na szczęście wychodzi chyba 7 listopada 🙂
A teraz czytam Nurowskiej "Drzwi do piekła" - tez fajna, super pisze kobieta.

Aniu koniecznie pokaż się w kreacji urodzinowej 🙂

Elu super, że zaglądasz i że piszesz 🙂
Ania cudowna 🙂 Niesamowicie podobna do Bartka.
I Bartek super przedszkolak widziałam na fb na zdjęciu.

Olu żeby wstawić na forum zdjęcie musisz najpierw wejść na stronę http://imageshack.us/ albo http://www.fotosik.pl/
tak wgrać zdjęcie a następnie skopiować link do forum i potem ten link wkleić tutaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiula83 napisał(a):
Daga jakie sałatki robiłaś?
bo zjadłabym coś nowego 🙂


jedna była zwykła jarzynowa - standard u nas na imprezach
a druga też nic specjalnego ale ja ja bardzo lubię
ugotowany makaron najlepiej muszelki do tego ser żółty, sucha krakowska pokrojone w kostkę, papryka konserwowa i kukurydza no i majonez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobry...wszytsko nadrobilam;]
Asia---papirus dobry tez mialam ten z czosnkeim ale stanowczo za slony..nie dla mnie ja ogolnie daje bradzo malo soli i juz sie przyzwyczailam bo jak gotuje to od razu dla malego i nie sole duzo:]
czyli musze sie wybrac i kupic ksiazke bo juz skonczylam wszystkie inne i nie mam co czytac:]
dagii---czytam i vzytam i widze zdjecia i patrze i mysle sobie(bylam przekonana ze zdjeia wstawila niemartw sie) boze jaki ten filipek wyrosniety taki duzy i jeszcze sam ten znicz tak trzyma jak ja bym dala maksiowui to zaraz by sie poparzyl i dopeiro po chwili do mnie doszlo ze to kacperek :] uroczy synek:p;p;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mały dziś będzie szczepiony przeciw odrze, śwince i różyczce...strasznie się boję! Znów będzie płacz 😞 Myślałam, że od raz podadzą mu też przypominającą dawkę Prevenaru, ale pielęgniarka powiedziała, że nie chcą obciążać jego układu immunologicznego i za 6 tygodni mamy się stawić :/ czyli kolejny stres...
Jutro wybieram się do Krakowa podpisywać jeszcze jakieś papierki związane z mieszkaniem i na dniach zaczynamy remont, tzn. mąż zaczyna i teść :] jak się dowiedzieliśmy ile kasy bierze ekipa wykończeniowa, to podziękowaliśmy...zobaczymy, jak "specjaliści" sobie poradzą 🙂
A Wy jakie macie plany na dziś? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...