Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja kochana czekam i cos też tak dziwnie sie czuję jeśli na dniach nie beę mieć okresu to będziemy miały znowu dzieciaczki z tego samego wieku 🙂 tak bardzo bym chciała no ale zobaczymy w tamtym miesiącu się nie udało 😞
Jejku tak sie cieszę normalnie jakbym to ja się dowiedziała o ciąży to taka cudowna wiadomość aż bym cie tak wyściskać chciała 😘 😘 😘

Ja non stop pracuje,albo mam szkolenia a jak już jestem w domu to Nikola dokazuje i tak w kółko 🙂
U nas ok Nikola nie choruje,ale niestey ma problem z ząbkami 😞 bardzo słabe ząbki ma no ale regularnie odwiedzamy naszą Panią stomatolog na Ul.Miłkowskiego polecam super babka 🙂 ale nie obędzie się u nas bez lapisowania masakra górne 1 i 2 no ale przynajmniej to zatrzymamy i reszta będzie zdrowa no i nastepne beda prawidłowo rosły.
Nie wiem co jeszcze pisac...
Dziewczyny przepraszam was ale nie nadrobie bo wypadłam z rytmu 🙂 teraz postaram sie byc na bieżąco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ma strasznie słabe ząbki 😞 niby było ok wszystko zaczęło się jak parę dni temu rano wstała i nie duży,lae jednak kawałek górnej dwójki jej sie tak poprostu ukruszył ja w panike od razu do dentystki dzwoniłam i umówiłam nas na wizyte.
Teraz w środe idziemy no zobacze co bedzie dalej w kazdym razie martwi mnie to bardzo tym bardziej ze dbalam jej o ząbki bardzo zreszta chyba pamietacie jak w tamtym roku panikowałam tez z tego powodu.
No nic najwazniejsze ze jest zdrowa i wazne aby tez te zabki jak najdłużej utrzymac wiec wyjscia raczej nie mamy 😞 ale i tak mi smutno 😞 😞 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mi tu teraz tylko jeszcze ciąża potrzebna 🤪 🤪 🤪

Rafał jutro jedzie więc klops 😞
dzisiaj byliśmy na zakupach żebym miała wszystkiego na te 3 dni bo tu w sklepie to kupić mogę świeży chleb, masło, mleko no ale mięso, wędlina itp to już nie bardzo

no a ja się zakochałam.................w jeżdżeniu samochodem 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
nigdy wcześniej bym nie pomyślała że tak to polubię 🙂
najchętniej już bym poszła na egzamin i jeździła 🙂 🙂 🙂
a jak już zdam to podbijemy Kraków z Dziewczynkami 🙂

a poza tym to po staremu.....

a dzisiaj jak wracaliśmy z zakupów to Weronika przy prędkości 120 km otworzyła drzwi w samochodzie, nawet nie umiem opisać co czułam, myślałam że mi serce wyskoczy, a jeszcze droga gdzie nie można się zatrzymać, masakra jakaś!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże Asiu, jak sobie tylko pomyśle o tym, co czułaś, jak Córcia otworzyła drzwi podczas jazdy, to mi się słabo robi :| Dobrze, że nic się nie stało...

Normalnie dziewczyny, zazdroszczę Wam tych tego starania się o ciążę i dzidziusiów w brzuszkach 😁 Ja to bym tak strasznie chciała, że nawet tego opisać nie mogę! Aż czytam sobie fora dla starających się, żeby wczuć się choć trochę 🙂 U nas niestety to musi jeszcze poczekać 😞

Co do wyników, to kamień spadł z serca, ale wolałabym wiedzieć na pewno, co Małemu dolega.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezus maria Asia aż mi ciary przeszły 😞
Jak to drzwi otworzyła 😞
Chyba bym zawału serca dostała....

Dobrze, że nic się nie stało.
A mówisz, że jeżdżenie takie fajne ?
Mam nadzieję, że się kiedyś odważę 🙂

No co fajnie by było jakbyśmy sobie znów wszystkie z brzuchami chodziły 🙂

A Krzysiek leci w sumie tam i z powrotem, jutro wylot we środę w nocy powrót.
No nic będę musiała jutro mojego rozbójnika z łóżka wcześniej zwlec.
bo żebym zdążyła do pracy to przed 7 muszę go odstawić 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Weronikę Paulina nauczyła, uczy się od mistrza 😉
Paulina nam kiedyś na zakopiance otworzyła 🤪
i to jakoś dziwne z tymi drzwiami bo niby zamykamy od środa a te tylne się nie blokują, nie wiem o co chodzi 😮 😮 😮

Ola na pewno uspokoisz się jak wszystko będzie jasne, ale najważniejsze że wyniki w porządku.
A w ogóle maleje ilość tych guzków?

Daga
a będziesz normalnie pracować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga, guzki nadal są, ale ilość się już nie zwiększa. Opuchlizna też zniknęła i jeśli znów się pojawi, mamy zrobić badanie na mononukleozę.

Gosiu dziwna sprawa z tymi ząbkami, bardzo jestem ciekawa dlaczego tak się dzieje. Może, tak jak piszą dziewczyny, brakuje jakichś witamin...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga oj ja pamiętam że mnie lato nie oszczędziło 😞

a jeżdżenie jest na prawdę SUPER 🙂
tzn pewnie dużo zależy od nastawienia i instruktora 😉 ale ja się zaparłam że muszę w końcu zdać to prawko i cieszę się że wszystko zmierza ku temu 🙂
zresztą tutaj bez tego jak bez ręki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja się cieszę, że my 3 drzwiowe auto mamy 🙂

Asiu póki co będę pracować, jak na razie to w ogóle nie czuje się jakbym w ciąży była, no może oprócz wahania nastrojów, ale tak to nic zero, nawet mnie piersi nie bolą.
Z Kacprem w tym czasie to już jojczałam, że niedobrze, że boli, a teraz NIC 🙂
Zobaczymy jak długo 😉 😉 😉
Nie wiem jeszcze jak o ciąży powiedzieć szefowi 🤪 wkurwi się na maksa 🤪 no ale cóż....
Zresztą muszę jakoś tak pokombinować, żeby finansowo dobrze na tym wyjść - nie znacie się może na tym? ( jak oszukać zus ???? 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia dobrze,że nic się nie stało ja to bym chyba zwariowała.

Jeżdżenie autkiem jest fajne ja bardzo lubiłam na początku aż kochałam szkoda że potem miałam długą przerwe i teraz to juz sie boje 😞

A jesli chodzi o Nikusię to witaminy miała wszystkie robiłam jej badania poza tym pzreciez chodzimy do lekarza.
Ja jak ja odstawiłąm od piersi to ona nie chciała pić już mleka modyfikowanego nasz pediatra wtedy mówił ze widocznie nie toleruje i zeby jej nie dawac i mi sie wydaje ze przez to ma słabe zabki,no ale co wazne ze reszta zdrowa i w ogole ze wszystkie są na miejscu musimy teraz robic wszystko zeby jak najdłuzej sie utrzymaly i tyle tragedi nie ma a lapis fakt brzydkie to ale ona nie bedzie miec calych takich zabkow tylko malenkie paseczki przy dziaselku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...