Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okolic! - reaktywacja :) | Forum o ciąży


asiula83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂
Mnie nie było jakiś czas, bo wreszcie mąż przyjechał 🙂 Do jutra pracuje z domu, a później znów jedzie do Krakowa, bo jakoś pod koniec tygodnia przychodzi facet robić łazienkę.

Dobrze, że Wasze dzieci w ogóle chcą pić różne napoje. Filip toleruje tylko wodę, od święta napije się kilka łyków herbatki ziołowej i tyle. Poza tym tylko mleko z cyca toleruje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

śniegu dalej nie ma, co słyszę to wszędzie nasypało a tu chyba jakaś czarna dziura 😞 😞 😞
i humor przez to kiepski tym bardziej jeszcze że się nie wyspałam, zasnęłam dopiero po 3 😞 na szczęście Rafał zajął się rano Dziewczynkami i pospałam do 9
dzisiaj Rafał jeszcze pracuje z domu a jutro jedzie na dwa dni
ja mam w piątek jazdy 🙂

Ola jak mąż wrócił to jesteś usprawiedliwiona 🙂

Aneta trzymam za słowo że będziesz częściej zaglądała 🙂
dobrze że z Babcią już wszystko w porządku 🙂

Daga jak się czujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Sernik na zimno z truskawkami się chłodzi w lodówce 🙂
Zaraz będę jadła 🤪
Kacper rozrabia choć już powinien spać ale słychać, że wariuje w pokoju.
O przecież jeszcze kupę trzeba przed snem zrobić - i już siedzi na ubikacji....
Jutro wszyscy do pracy,
choć zwolnienie mamy jeszcze na jutro ale podjęliśmy decyzję, że trzeba się zabrać do życia.
I w tedy o to sposób jutro pobudka o 5.30 a dzisiaj spałam do 9 - chyba się zaraz popłaczę....

🙂
Aneta super, że już będziesz zaglądać 🙂
A co u Magdy??? dlaczego nic się nie odzywa??
Też ją pozdrów !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Dziewczynki już w łózkach 🙂
my odpoczywamy 🙂 i Rafał powoli się pakuje 😞 😞 😞
dobrze że to tylko dwa dni

właśnie zapomniałam wcześniej napisać.........dlaczego Magda nic nie pisze?
pozdrów ją serdecznie od Nas 🙂

Daga super że już lepiej z Wami 🙂
a pobudki o 5:30 nie zazdroszczę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie nacieszyłam się mężem, bo znów wyjechał 😞
Przez noc nasypało trochę śniegu i dziś Filip wypróbował nowe sanki 🙂 Wczoraj moi mężczyźni obchodzili imieniny. Pojechaliśmy do galerii na spotkanie z Mikołajem. Filip był bardzo dzielny, usiadł Mikołajowi na kolanach, ale im dłużej siedział, tym bardziej jego usteczka wyginały się w podkówkę. Za to renifer mu się bardzo podobał, bo był prawdziwy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mlody w wannie, Krzysiek polecial mi dosklepu po pizze - musze zjesc bo inaczej zwariuje 😁
A ja sie pochwale bo wczoraj od meza dostalam prezent na urodziny, mikolaja, imieniny i swieta (on jak zwykle sprawe zalatwia kompleksowo) i wlasnie pisze ze swojego osobistego tableta 🙃 wariat z niego jak nie wiem.... ale kocham go jak nie wiem.
W sumie to fajna ta zabawka, nie sadzilam, ze to takie przyjemne w uzyciu moze byc.
Jeszcze tylko musze przetestowac jak sie ebooki czyta 🙂

Kregoslup mnie boli.... i chyba na prawde widac mi juz troche brzuch 🤪 albo tylko mi sie wydaje.

Jak u was z mikolajem, gotowe wszytsko.
???
U nas juz upominek czeka w nocy dam mu do pokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrywieczor dzis piekna pogoda wiec korzystalam poki sie da i bylismy na spacerku:] teraz tatus kapie maksia a ja czekam na mojego kochanego golaska:];]
u nas prezent zapakowany i czeka do rana poloze do lozeczka tuz przed obudzeniem maksia .dostanie odkurzacz zabwke bo szaleje na punkcie prawdziwego;] ale tych zabawek w sklepei bylo tyle ze myslaalm ze oszaleje;];]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrywieczor dzis piekna pogoda wiec korzystalam poki sie da i bylismy na spacerku:] teraz tatus kapie maksia a ja czekam na mojego kochanego golaska:];]
u nas prezent zapakowany i czeka do rana poloze do lozeczka tuz przed obudzeniem maksia .dostanie odkurzacz zabwke bo szaleje na punkcie prawdziwego;] ale tych zabawek w sklepei bylo tyle ze myslaalm ze oszaleje;];]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrywieczor dzis piekna pogoda wiec korzystalam poki sie da i bylismy na spacerku:] teraz tatus kapie maksia a ja czekam na mojego kochanego golaska:];]
u nas prezent zapakowany i czeka do rana poloze do lozeczka tuz przed obudzeniem maksia .dostanie odkurzacz zabwke bo szaleje na punkcie prawdziwego;] ale tych zabawek w sklepei bylo tyle ze myslaalm ze oszaleje;];]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga zazdroszczę Ci tych zachcianek też chcę 🙂 i super prezent dostałaś 🙂mąż się spisał 🙂

U nas też już prezent czeka 🙂 ale tylko dla Nikolki bo my sobie zawsze pod choinke dajemy prezenty 🙂

Zmeczona jestem jak nie wiem ostatnio nie wyrabiam i poprostu padam jak nigdy kręgosłup boli mnie jak by mnie ktoś batami bił.Ciągle praca jakieś szkolenia całymi dniami mnie prawie nie ma z mężem się mijamy oj jak bym chciała żeby to zwolniło trochę.

A z piciem u nas jest tak,że Nikola pije wszystko a herbatkę zawsze lubiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorkiem 🙂

my już tradycyjnie w piątek z piwkiem 🙂
wreszcie mamy śnieg.........hura 🙂 🙂 🙂 🙂 nie wiele ale na sankach dało się pojeździć, pożyczyłam od sąsiadów drugie i tak jechałam z Dziewczynkami.....prawie jak kulig 🙂 🙂 🙂
Dziewczynki radość ogromna szczególnie jak mam biegła 🙂

dzisiaj rano miałam też jazdy i było grubo, ślisko jak nie wiem, ale instruktor powiedział że jeżdżę jak prawdziwy rajdowiec bo odruchowo bez jego wskazówek wiedziałam co robić i z poślizgu na zakręcie ładnie wyprowadziłam samochód 🙂 🙂 🙂
w poniedziałek jedziemy do Sieradza czyli tam gdzie mam zdawać egzamin

a w ogóle to okres dostałam i jest do dupy 😞

Daga i jak się czujecie? już całkiem zdrowi?
jutro robię schab pod beszamelem........mam nadzieję że mi wyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
u nas też tradycja, więc Asia na zdrowie! Czas na relaks po całym tygodniu 🙂
Magda nie zagląda bo nie ma czasu, ale wstępnie umówiłyśmy się na kulki w styczniu, więc jeśli ktoś chętny zapraszamy.
Daga jak się czujesz?
Asia to super, że jazda dobrze ci idzie, oby tak na egzaminie 😉
Gosia oj doskonale cię rozumiem, ciężko wszystko ogarnąć, mi najbardziej szkoda tego, że tak mało czasu spędzam z Matim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dziś chyba zostaniemy w domu, bo w dalszym ciągu jest -12 stopni. Szczerze mówiąc miałabym ochotę na spacer, ale mam dość wrednych sąsiadek. Co chwile któraś podbiega do nas i ręce załamuje, jak można tak dziecko mrozić :/ Ona nawet przy -3 stopniach tak robią, więc dziś nie dałyby mi żyć! Uroki życia na wsi...na szczęście najpóźniej w połowie stycznia się stąd wyniesiemy do pięknego Krakowa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja się witam 🙂

u nas też mroźnie dzisiaj -10 ale na spacerek krótki się wybieramy
schab dochodzi w piekarniku i zaraz zabieramy się za jedzenie.......pachnie super 🙂

Ania
gratulacje dla Maksika 🙂

Ola skąd ja to znam, u nas też komentarz na każdy temat.
A najbardziej wkurza mnie to że tu każdy chce wszystko wiedzieć........to już całkiem mnie do szału doprowadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niemartwsie 15 zebow wow 🤪 🤪 🤪 maks ma dopiero 9 a co do sasiadow to uwazam ze nie ma reguly bo ja mieszkam w duzym miescie nie na wsi wiadomo w bloku i generalnie wszyscy wiedza o mnie sporo nawet wiecej niz ja sama o sobie wsyzscy wiedxa ze ja to ja a ja znam tylko osoby z mojej klatki mimo ze mieskzma tu 5 lat wiec... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wiadomo, wszędzie mieszkają plotkary, które interesują się życiem innych. Mam nadzieję, że tam, gdzie będę mieszkać, ograniczą się do gadania między sobą, nie będę musiała wysłuchiwać "dobrych sąsiedzkich rad". Normalnie szlag mnie trafia, jak te stare babska podchodzą do wózka, dotykają Filipa po twarzy i jojczą, że dziecko mrożę :/ ciekawe czy swoje dzieci w domu zamykały, jak temperatura spadła poniżej zera. Z resztą nie tylko o to się czepiają. Bo albo i się nie podoba, że za wcześnie na spacerek, albo za późno, za zimno, za gorąco, a czemu tak ubrany, a czemu nie z tatą na spacerku :/ Ostatnio, jak mój tata z nim spacerował, to usłyszał, że ja się mało swoim dzieckiem zajmuję 😠 noż kurrrr....myślałam, że babsko rozszarpię!
Ech...po prostu szkoda słów do tych ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 😉
My dziś byliśmy na spacerku, i było super, nawet słoneczko wyszło, tylko Mati za nic nie chce ubierać rękawiczek 😠
A ludzie wszędzie gadają, mnie też to wkurza, wszystko muszą wiedzieć, ja nie wiem, zamiast zająć się sobą to interesują się innymi, niech najpierw popatrzą na siebie czy są tacy idealni!
Ania gratulacje dla Maksia!!! 🙂
Ola gratulacje też dla Filipka, a zanim się obejrzysz też będzie śmigał 😉
Asia i jak smakował obiad?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 🙂

Wszystko u nas dobrze.
Byliśmy dzisiaj na wizycie i fasolina pięknie rośnie.
Jak ostatnio miała opóźnienie 1,5 tygodnia tak dzisiaj ma tylko 3 dni!!!!!!!
Cieszę się jak głupia !!!!!!!!!!!!!

Tak więc oficjalnie Wam przedstawiam Karolinę/Patrycję albo Błażeja/Jakuba


Objadam się kolejnym kilogramem mandarynek i nie moge przestać się uśmiechać 🙂

Aniu gratulacje dla Maksia pięknie chodzi 🙂
Asiu i jak schabik ?

A plotkary będą wszędzie niestety aczkolwiek powiem Wam, że my tu mieszkamy 3 lata i jeszcze póki co nie spotkałam się z jakimiś uwagami czy jakimiś radami.
Aż w szoku jestem 🤪

Kacper śpi , coś ostatnimi czasy niegrzeczny się zrobił ale to chyba moja wina bo ostatnio co raz częściej podnoszę na niego głoś bo przy buzujących hormonach trudniej mi sie opanować 😞
Będę musiała ostro nad sobą popracować 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...