Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
madziek84 napisał(a):
Dleatego kobitki nie wazne jak ktora z nas bedzie rodzic,wazne zeby nasze dzieciaczki były zdrowe 🙂 🙂
ee no właśnie , mąż mi przypomniał ze w sobote jedziemy na imnieny do teścia normanie mnie szlak trafia kasa sie nam kończy musze wydawac na prezent wkurzyłam sie 😜 w sierpniu ja robie imnieniny i też chce przezenty dostać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam nowe mamusie 🙂

bachap napisał(a):
Wiecie, że w Suwałkach nie dają znieczulenia przy porodzie sn nawet jak się zapłacić chce?? powiem szczerze, że ja nawet boję się myśleć o porodzie na naszej porodówce a krążą takie straszne opinie że i pytać kogokolwiek jest strach...
>


Jeśli chodzi o znieczulenie zewnatrz oponowe, to uważam, ze powinno należec się każdej kobiecie, która tego sobie życzy. Mój mąż pochodzi z Twoich okolic, a dokładnie z Augustowa i wiem, że tam też nie mają zzo 😞

Malena bardzo ładnie prezentuje się ten wózek, kolorki bardzo gustowne 🙂

Ja wypiłam kawkę i wypadałoby sie pouczyć do obrony, bo się zbliża wielkimi krokami 🤪 a pogoda dziś sprzyjajaca do nauki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niema to tamto a tak wogule to nielubie tam jezdzić a jeszcze nocować u tesciów zawsze jak mam tam jade to zła jestem jakoś nieprzypadam za ich imprezami 🥴 mam uraz nerwowy tesciowa mi zaskure zalała eeeee ale nietylko ja mam ten uraz teraz mają drugą synową i też mi ostatnio muwiła że nielubi tam jezdzić bo ma ten sam uraz co ja 😜 😜 jedno co mnie cieszy to to że mieszkamy 30 km od od nich i jezrdze tam raz na miesiąc bo zawsze sobie wymyslam sprzątanie w domu: 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malena, śliczny wózeczek 🙂 Chyba w realu lepiej wygląda (u Ciebie w domku) niż na zdjęciach na allegro 🙂
Muszę znaleźć jakiś sklep z tymi wózkami Warszawie 🙂

Oj, zapomniałam przywitać 2 nowe mamy 🙂
WITAM SERDECZNIE 😁

Dziewczynki, czy Wy jesteście badane ginekologicznie na każdej wizycie ?
Bo ja odkąd chodzę do przychodni państwowo to ani razu lekarz mnie nie zbadał, ani dna macicy, ani długości czy twardości szyjki, po prostu nic.
Tylko USG, skierowanie na krew i mocz, lub L4. Ot, cały zakres usług. 🤢 To normalne ?

asia85a napisał(a):
madziek84 napisał(a):
Dleatego kobitki nie wazne jak ktora z nas bedzie rodzic,wazne zeby nasze dzieciaczki były zdrowe 🙂 🙂
ee no właśnie , mąż mi przypomniał ze w sobote jedziemy na imnieny do teścia normanie mnie szlak trafia kasa sie nam kończy musze wydawac na prezent wkurzyłam sie 😜 w sierpniu ja robie imnieniny i też chce przezenty dostać
na pewno dostaniesz prezenty, jeśli nie dla siebie to na pewno dla dzidzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek- nie przejmuj sie facetem. oni czują inaczej ja my.. w koncu z marsa.. 🙂 marsjanie.. phiii 🤔
wiesz, ja już mówiłam,że tego twojego musze palnąć.. jak chcesz to wiesz-propozycja nadal aktualna.. jak trzepne go wałkiem.. to sie oduczy takich gadek!
a wielorybem sie nie przejmuj! dobrze wyglądasz... a chyba jak mowi ci to druga mloda kobieta to wiecej warte niz jak mowi (przepraszam) jakis stary babsztylek 🙂 nawet jeśli to mama..
uwierz mi że kobiety rzadko sobie robią komplementy, a ja szczera jestem i jak mówie, że ktoraś z was dobrze wygląda to TAK JEST, ja tu nie próbuje sie na siłe komuś podobac 🙂 szanuje ludzi szczerych 🙂


Malena
wózeczek cudny, sliczny.. i widze ze pokój tez filet macie 🙂 ja tam samo, tam gdzie się wyprowadzam mam lawendowy kolorek 🙂
łóżeczko macie śliczne dla bobaska!


dziś jak kupowałam wędlinkę po pracy to babka zza lady sie pyta-
kiedy termin.. ??
mowie -koniec pazdziernika..
BABSZTYL- ojej.. a brzuch duzy.. pewnie cesarka bedzie bo dziecko ogromne musi byc.. 😮
ja- no nie wiem, to zalezy od wielu czynników, a wielkośc brzucha..
-babszytl nr 2- niech pani sie modli o cesarke, bo jak dziecko wiecej ma niz 4 kg to z automatu cesarka
ja- moja mama mnie urodziła SN a ja ponad 4 kg wazyłam (naprawde!!:lol 🙂
babbsztyl 1- ja mialam 2 cesarki i po pierwszej myslalam ze super, po drugiej mniej bo nic nie moglam kolo siebie i dziecka zrobic..
ja- ja sprobuje SN, i jakby co to nieczulenie..
b2- oj nie nie znieczulenie! potem pani chodzic nie bedzie, a dziecko głuche bedzie!
😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮

mamy XXI wiek, znieczulenie to tylko znieczulenie.. i gdyby bylo szkodliwe dla dziecka i matki to by go nie dawali! są wskazania do jego zrobienia jak i przeciwwskazania.. kur..cze mać!
kazdy lek moze wywołać niepożądane efekty.. i gdyby czlowiek wiedział, że sie przewróci to by sie połozyl! 😜
gdyby to znieczulenie bylo takie grozne dla dziecia to by go w ogole nie robili! ja pier...niczę!



PS.przesyłam wirtualne kopniaczki od mojej Córci!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo, no to normalnie jak moja sąsiadka ta babka zza lady 🙂
Ale fakt, że raczej facet facetowi coś miłego powie (typu: "ty, stary, ale masz wyjebistą koszulkę !"), bo nie rywalizują tak ze sobą jak kobiety, jak jedna ma ładniejsze buty od drugiej to by jej najchętniej nogę podstawiła albo obcasy powyrywała ! 🤢

Ej, no , sorry ja jeszcze słoniem aż takim nie jestem, dobrze się czuję, biegam czasem jak muszę coś szybciutko zrobić, tylko schylać się do ziemi nie mogę, ale nie jest ze mną jeszcze źle, a te komentarze, że zaraz pęknę albo urodzę doprowadzają mnie do szału !!! Jeszcze się mieszczę w rozmiar 38 😜 więc chyba nie ma tragedii, a te złośliwe babska to bym wytłukła !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carpioo o jakie babsztyle!!!!!wlasnie tego nie znosze!!!powinnas rodzic tak a nie tak,zniczulenia nie bierz,bo cos tam...noramlnie masakra 😠
ja od kilku misiecy czytam gazete miesiecznik " M jak Mama" i w niej byl tez artykuł na temat znieczulenia 😉obalaja wszelki mity jak on to moze zaszkodzic dziecku a nawet namawiaja do wziecia znieczulnia jesli tylko ktos ma szanse 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuziaczek napisał(a):
Dziewczynki, czy Wy jesteście badane ginekologicznie na każdej wizycie ?
Bo ja odkąd chodzę do przychodni państwowo to ani razu lekarz mnie nie zbadał, ani dna macicy, ani długości czy twardości szyjki, po prostu nic.
Tylko USG, skierowanie na krew i mocz, lub L4. Ot, cały zakres usług. 🤢 To normalne ?


Zuziaczku, nie wiem czy to normalne. Moja lek. mnie bada na kazdej wizycie, co miesiąc. Sprawdza czy szyjka jest zamknięta, bada wysokość dna macicy. Jak bedziesz na kolejnej wizycie, to sie upomnij, lepiej wybadać te sprawy tak dla świętego spokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo napisał(a):
własnie sie chciałam ZUZIaczku zapytac czy ci kretowicz robil badanie, bo ja nie wiem czy moja szyjka 🙂 jest OK czy nie?
ja mialam takie badanie z 2 mies temu!
nie, nic mi nie badał, tylko USG robił i ogólnie pytał tylko o dane, wiek, i inne techniczne pytania...
Ale czytałaś, co Ci o nim pisałam wcześniej ?

carpioo napisał(a):

wiesz, ja już mówiłam,że tego twojego musze palnąć.. jak chcesz to wiesz-propozycja nadal aktualna.. jak trzepne go wałkiem.. to sie oduczy takich gadek!
b2- oj nie nie znieczulenie! potem pani chodzic nie bedzie, a dziecko głuche bedzie!
PS.przesyłam wirtualne kopniaczki od mojej Córci!!!

dzięki, przekażę mu 🙂 Może słownie się go uda naprostować, a jak nie to się spotkamy i go pierdzielniesz 😁
oj, tak, znieczulenie to w ogóle może tyle szkód narobić, że się murzynek urodzi ha ha 🙂 Idiotka z tej baby !
Dziękujemy za kopniaczki, też wysyłamy kopniaczki od Mai 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta84 napisał(a):

Zuziaczku, nie wiem czy to normalne. Moja lek. mnie bada na kazdej wizycie, co miesiąc. Sprawdza czy szyjka jest zamknięta, bada wysokość dna macicy. Jak bedziesz na kolejnej wizycie, to sie upomnij, lepiej wybadać te sprawy tak dla świetogo spokoju.
no jak się upomniałam ostatnio, to powiedział, że nie ma takiej potrzeby, bo niepotrzebnie mi tam bakterie wprowadzi i znów grzyba dostanę ... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też stwierdziłam, że jak mam zapłacić za 15 minut u niego 250 zł. to chcę się czegoś więcej dowiedzieć, więc mnóstwo pytań miałam, on chyba wolałby, żebym się wcale nie odzywała i liczyła na jego łaskę... ale to wtedy nie byłabym ja - żeby płacić i cicho siedzieć, płacę to wymagam, prawda ? 🙂 Jakby przyjmował za darmo to bym mniej go męczyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuziaczek napisał(a):
Aneta84 napisał(a):

Zuziaczku, nie wiem czy to normalne. Moja lek. mnie bada na kazdej wizycie, co miesiąc. Sprawdza czy szyjka jest zamknięta, bada wysokość dna macicy. Jak bedziesz na kolejnej wizycie, to sie upomnij, lepiej wybadać te sprawy tak dla świetogo spokoju.
no jak się upomniałam ostatnio, to powiedział, że nie ma takiej potrzeby, bo niepotrzebnie mi tam bakterie wprowadzi i znów grzyba dostanę ... 😮


O kurcze, fajny lekarz co grzybem straszy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciekawe, co u Marzenki, jak po ślubie 🙂
Bo coś cicho siedzi...
A my tu na zdjęcia czekamy !!!
😎 😎 😎 😎 😎
carpioo, widziałaś, jakie wózki wybrałam ?
Pamiętasz, jak na początku mówiłam, że chcę plastikowy a Ty taki bardziej elegancki ? He he.
Ty kupiłaś "plastikowy" a ja właśnie chyba chcę taki staroświecki 😁
To znaczy na chromowanej ramie i super miękkim zawieszeniu.
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/148/navingtoncaravel.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3666/navingtoncaravel.jpg[/IMG][/URL]
albo ja się starzeję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrrr... przestań, bo mam gęsią skórkę 🙂

Dlatego muszę znaleźć sklepik w Wawie z wózkami TAKO, niby 2 sklepy już znalazłam, ale na razie nie po drodze mi na Targówek i Bemowo, ale mam jeszcze czas 😉

No, filmik (zdjęcia) super, muzyczki niestety nie ma, bo jestem w firmie u taty, a tu nie ma głośników, ale za to nadrobiłam dziś 25 stron forumowych zaległości weekendowych 🙂
Tez chcę taki materiał ! Muszę mojego namówić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...