Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hey, laseczki...
ja znowu nic nie wiem 😞 okazalo, sie ze moj gin ma urlop 😞 Sie zgapilam...pozostaje nam czekac poki co 🙂)

moze to i lepiej 😁 przynajmniej sie bede mniej stresowac

Wazne ze na ktg wszystko ok, drobne napiecia macicy, ale niestety obok skurczow to one nawet nie lezaly...

Inka, kiedy Ty idziesz do lekarzA??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc!!!

Agnieszki maluch SLICZNY!!!!
GRATULUJEMY!!!!

U nas bez zmian!!! zero skurczy brzuch wysoko nogi jak balony!!!

dzis o 18 idziemy do lekarza zobaczymy co powie wg niego miało juz bycc po wszytkim 🤪 a tu klops!!!! 🤢


IDE na targ kupie sobie wrzosy do ogrodu zdam relecje co tam słychac po wizycie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sliczny chlopaczek z Alusia 😁 slodziutki :*
No wlasnie te pampersy u mnie tez tak schodza bo maly czesto kupke robi a wiadomo po kazdej kupie trzeba zmienic pieluche no i sika tez bardzo duzo 😁 a teraz spi na klacie Michala hehe slodko to wyglada 😁 oboje spia 😁 [img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P8270242malE.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wogole dziekuje kochane za zyczenia na nk :* ale sie staro czuje:P
Koti Ty masz za 2 dni termin wiesz Marta dostala skurczy w dzien terminu a nastepnego dnia urodzila 🙂wiec glowa do gory a zeby Cie pocieszyc mi lekarz powiedzial(bylam w czwartek)ze do porodu jeszce z 1,5tyg szyjka dluga nieskrocona na 4 cm!! brak rozwarcia...a w niedziele urodzilam 😁 czysta natura hehe dzidzi sam wie kiedy chce wyjsc 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂

Agniesia - moje gratulacje 🙂 Aluś jest śliczny 🙂

Goshe - słodko śpią Twoje chłopaki 😉

heh, wysypiacie się w nocy? Co ile budzą się Wam dzieciaczki do karmienia? Mój Grzesiu co 1,5 h się budzi, normalnie zegarek przy nim można nastawiać :p wolałabym, aby budził się rzadziej no ale chyba tak już sobie rytm ustawił.. a, i wstaje o 5.00 :O oczy ma otwarte i duże jak 5 zł nie mamy już spania 😞
Dziś wydałam wszystkie ciuszki na 54 i 56. Mały ponosił może z 2 razy i wyrósł. O ile kaftaniki byłyby jeszcze dobre, to śpiochy niestety juz nie. Grzesiu ma za długie nogi i już nie mógł swobodnie wyprostować. Normalnie rośnie mi w oczach, to bardzo cieszy 🙂

Miłego dnia Mamuśki :* buziaki dla Waszych pociech

ps. Sandroos - już niedługo Twoja kolej 🙂 czy jako położna masz jakieś obawy? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZyli Sandra Twoj maz bedzie tak samo sie zajmowal Corcia 😁hihi
Kasia wspolczuje tych zarwanych nocy 🥴 moj to sie budzi co 2,5h a dzisiaj to nawet rowniutko co 3h heh a wstaje o 7 i tez te oczeta otwarte i zerka dookola 🙂
DZisiaj go zwazylam i kurcze az 3700 juz wazy ladnie przybiera na wadze 🙂rosnie w oczach a co do ciuszkow to narazie tylko jeden pajacyk i 2 spioszki sa za male a reszta 56 sa idealne 🙂
Kupilam mu dzisiaj karuzelke z pozytywka bo ma taka swoja ulubiona maskotke Pana Zyrafke 🤪 z pozytywka i normalne slucha sobie jej i zasypia wiec mysle ze karuzelka tez juz bedzie dobra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ciężarne i szczęśliwe mamusie 🙂 Moje gratulacje 🙂

Tak jakoś poczułam żeby napisac..bo jutro był mój termin porodu.Ale cóż nie udało się...ale staramy się cały czas 🙂
Pewnie bym tutaj z Wami była całe 9 mies.

Mam takie pytanko:czy któraś z Was poroniła pierwszą ciąże? Boje się że nie uda mi sie...w lutym miałam zabieg i troche już mineło od tamtej pory i nadal dwóch kreseczek nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Sierpnióweczki. Ja należę do grudniówek, ale juz nie moge doczekac sie mojego małego szczescia.
Chciałam napisac kolezance, ze na pewno za jakis czas zobaczy te dwie kreseczki. Trzymam kciuki, bo miałam takie same przezycia. [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/MCH9p2-31309ea9da15afc776857effd900e4bb.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Niunia w domku jest jak na razie Aniołkiem. W nocy ładnie spała - budziła się na karmienie tak średnio co 3 godzinki więc nie jest źle. Spałyśmy do 9 🤪 więc nawet wypoczęłam, ale teraz cos mnie głowa boli. Juz nie moge sie doczekać kiedy wyjdziemy na spacerek, bo to pewnie od tego siedzenia w domku.

Jutro przychodzi do mnie położna. Mam nadzieję, że wszytsko będzie oki, bo moja mama zauważyła, że Malutka troszke żółta się zrobiła 😞 Mam nadzieję, że nie ma mocnej żółtaczki.

AGNIESIA GRATULUJĘ ALKA!! ŚLICZNY CHŁOPAK 🙂

Mi też idą pampersy jak woda i chusteczki. Ale teraz jak zrobi kupkę to przemywam dupkę woda przegotowaną z mydłem.

Dzisiaj w nocy pierwszy raz zostałam osrana przez Gabi....hehehe...strzeliło jak z armaty na rożek na mnie i wszystko dookoła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja nadal czekam.Dzisiaj byłam na ostatnich już chyba zakupkach dla małej bez niej.Na ktg nie dotarłam,czuje się bez zmian,ciekawe kiedy nadejdzie ta chwila...
Wczoraj cały dzień byłam w naszym przyszłym mieszkanku bo majster montował nam meble do kuchni,ale część ma do poprawy i się wkurzyłam,taka stara pierdoła,że szok,w dodatku nie dokładny i trzeba było go na każdym kroku pilnować.Szkoda gadać.Dzisiaj dzień jak codzień.Już nie mogę się doczekać mojej niuni.
Coś mi się wydaje,że my z Sandrą przenosimy,a ja mam robić makijaż ślubny pannie młodej 5 września i wolałabym do tego czasu urodzić,wrócić ze szpitala i być w jako takiej formie:/
Pozdrawiam Was kochane:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze kochane nawet nie mam czasu teraz wejsc i cos napisac 😞 maly praktycznie to ciagle by jadl i cycek mu nie wystarcza musze go butelka dokarmiac.ale jak narazie to jest grzeczny w nocy budzi sie na jedzienie tak co 2 2.5 godziny i tylko cichutko pisnie.
Agniesia i jeszcze raz gratuluje sliczny synek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koorcze juz przy komputerze nie moge siedziec..., bo tak mnie kopie i sie przewraca, ze az boli i nieprzyjemnie... 😁

A jak dzwonilam do lekarza to powiedzial: "Ze mam spokojnie czekac, bo przeciez mam jeszcze czas" 😁 Ja mu dam... 🤢

Jestem w ciezkim szoku, bo szczerze mowiac, na to co robie dziennie km, wejscie na Sniezke, spania pod namiotem i rozne tego typu rewelacje, bylam swiecie przekonana, ze koncowke bede musiala zwolnic i prowadzic stateczny tryb ;D a tu sie cholercia zaraz okaze, ze jeszcze przenosze...

Kolezanka o ktorej wspominalam urodzila dokladnie w terminie, a kuzynka na chwiel obecna jest 4 dni po, ale nie chca wywolywac bo "maly" ma ok. 4kg i wola zeby organizm sam byl gotowy... nie zazdroszcze jej tego baczka wielkiego... 🙂

Jak dobrze pojdzie to jeszcze na USG w pon. sie zalapie... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze kręgosłup już mi powoli odmawia posłuszeństwa,fajnie jakby można było się położyć na brzuchu i się trochę odgiąć w drugą stronę:P Ciekawa jestem ile Julka już waży,he he

Wy mamuśki nie macie czasu dla siebie,a ja ciągle sobie wymyślam coś do roboty,żeby czas szybciej mijał.
Teraz np.oglądam mecz.

Widzę,że żadnej z Was nie ma,więc powoli zmykam.Muszę rozłożyć łóżko do spania,a potem pójde się wykąpać.

Ciekawe jak Agniesia się czuje i kiedy tu do nas zajży 🙂

Martuś a Ty jak się czujesz po porodzie,sama wszystko robisz przy Gabrysi,czy ktoś Ci pomaga?
W raszei dzieciaczki ma się cały czas przy sobie czy nie?
Czy w szpitalu coś dają jakąś wyprawkę,czy nie?I czy po porodzie w szpitalu Ty się zajmujesz dzieckiem czy położne?
a jak załatwiłaś tą położną na jutro?Ty musiałaś zgłosić czy to szpital zgłasza?
Pozdrawiam wszystkie kochane sierpniowe mamusie i ich urocze dzieciaczki,buźki dla Was 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez zajec szukam sobie 🙂
Meczyk ogladam rowniez, ale ogolnie to z przyjemnosci. 🙂

Juz przed porodem najlepiej sie zglosic do poloznej srodowiskowej, ajblizej swojego miejsca zamieszkania.
Idziesz do nich one wypisuje deklaracje z tego co ode mnie chcieli to dowod osobosty i leg ubezpieczeniowa> i pozniej dzwonisz kiedy jestes juz z maluszkiem w domu...
Nie wiem jak to w innych wojewodztwach ale nie spotkalam sie w poznaniu zeby to spzital zalatwial polozna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamuśki 🙂

Dzisiaj moje Maleństwo nie chciało spać w nocy. Oczy jak pięć złoty i cały czas chciała być przy cycku. Ale jak w końcu o 4 zasnęła to spała do 8.

Dzisiaj była u mnie położna. Mogę dzisiaj wyjść na pierwszy spacerek 🤪

Ineczko czuję się bardzo dobrze. Troszke krocze boli przy siadaniu i wstawaniu, ale daje radę 🙂 Od środy jest u mnie moja mama, ale dzisiaj juz jedzie. Przy Gabrysi robię wszystko i nie mam obawy, że coś jej zrobię. To naprawdę samo wszystko przychodzi tak więc nie obawiaj sie, że sobie nie poradzisz 🙂

W Raszei od samego początku masz dzidzię przy obie i Ty się nią zajmujesz...ale połozne sa w razie czego do dyspozycji i w każdej chwili można po nią zadzwonić dzwonkiem.

Ja dostałam tylko jakieś dwa kartoniki z ulotkami, gazetkami i próbkami.

Pamiętaj aby zapakować do torby swoje sztućce i kubek 🙂

Co do położnej to teraz jest tak, że sama musiałam do niej zadzwonić. Poszłam do swojej przychodni i poprosiłam o numer do położnej. Zadzwoniłam wczoraj, a dzisiaj już była. W poniedziałek jeszcze do mnie przyjdzie ściągnąć szwy i zważyć Gabi.

Wiem dziewczyny, że Wam jest już ciężko. Ale jeszcze troszkę 🙂 Może podobnie jak ja urodzicie w terminie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...