Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No Sandra widze ze od 2h nic nie piszesz wiec pewnie na porodowce wyladowalas heh i dobrze obys szybciutko urodzila 🙂

DZisiaj skonczylismy miesiac 😁 🤪 ale to minelo nawet nie wiem kiedy 🙂 a maly ladnie mi rosnie jak wychodzilismy ze szpitala to wazyl 2800 a teraz 4100 heh klocek maly :*

Lea gratuluje i zycze zdrowka 🙂

dopielam sie dzisiaj w jeansy ktore przed ciaza byly przyciasne troszke na mnie hehe a teraz idealne 😁 ale przy dziecku sie chudnie strasznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu Ty przespałaś nocke, a ja niestety miałam ją z głowy 😞 Mała od 21 po kąpieli do 3 w nocy nie spała 😞 Cały czas sie kręciła albo płakała i na rączki albo przy cycku. Potem usnęła na jakies 3,5 godzinki i znowu się zaczęło 😞 Kurde dopiero godzinkę temu zasnęła, ale widzę, że już sie przebudza. Dosłownie istna masakra. Czasami juz sił brakuje.

Pomimo tego, że położna uspokoiła mnie ostatnio tym ulewaniem to ja jednak znowu zaczełam się tym martwić. Wydaje mi się, że ulewa coraz mocniej i więcej. A wczoraj i dzisiaj zauważyłam taki jakby śluz czy gestą ślinę 😞 Tak sie o nią martwię, że dosłownie wariuję!!!!!!!!

To ładnie Wasze Skarby przybierają na wadze 🙂 Niech rosną zdrowo 🙂

Sandra trzymam kciuki 🙂

A Ineczka gdzie??? Czyzby sie mnie posłuchała i leży na porodówce 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojejciu Martus wspolczuje tych nieprzespanych nocek 😞 ale mysle ze niedlugo ustabilizuje sie malutkiej to spanie...a ten sluz to nie wiem co to, najwyzej zadzwon do poloznej i sie spytaj wiem ze jak ulewa takim jakby serkiem to znaczy ze przetrawilo pokarm..Marta a moze ona za duzo zjada dlatego ulewa??nakarm ja troszke, wez pionowo zeby sie jej odbilo i znowu karm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój niedawno usnął po 2 godzinach wojowania. W nocy tez nie miałam za ciekawie bo jak się budził to nie spał po 1,5 godziny. Aż męża musiałam za angarzować w usypianie małego chociaż nie chciałam tego robić bo wiadomo wolałam aby wyspał się do pracy...
A powiedzcie mi czy Wy jecie normalnie czy jakoś się ograniczacie? ja dzisiaj a czczo miałam 8,5kg mniej a jak wychodziłam ze szpitala w niedzielę to było 6,5 🙃
Mojemu też bardzo się ulewa... w nocy to boję się go położyć spać dlatego kładę go ciągle na boczku chociaż poklepywanie nic nie pomaga. A do tego je bardzo łapczywie i pokarm za szybko leci i ciągle się krztusi 😞
Ehs... idę robic obiad wkońcu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta,nie martw się,przetrzymacie to,może dzisiaj będzie lepiej 🙂
A jak Cię coś niepokoi to zadzwoń do położnej może coś poradzi...
Trzymaj się kochana:*

Sandruś trzymam kciuki,żeby Ci szybko i łatwo poszło z tym porodem no i czekam na smska,że Nadia jest już na świecie 🙂

Ja w domku nadal,jutro M ma imieninki,Julka nie chciała być prezentem na urodzinki pod koniec sierpnia i chyba na imieninki też nie chce 🥴 pozostało mi tylko czekać i uzbroić się w cierpliwość,ale drażni mnie to czekanie i pytania"A z Toba nic się nie dzieje"?
Cóż,trudno,ja sobie tylko tak odrobinkę nażekam,ale Wy macie większe zmartwienia z maluchami,więc się nie przejmujcie mną 🙂

Miłego popołudnia kobitki kochane 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka - fajnie Cię zobaczyć z małym 🙂

Marta - spróbuj tak jak mówi Gosia, trochę pokarmić, położyć w pionie i znów o piersi przystawić. A Gabrysi powinno się niedługo unormować z tym ulewaniem tak jak u mojego Grzesia, już mniej ulewa.

Agniesia - czytałam, że kładzenie na boczku dziecka zwiększa ryzyko śmierci łóżeczkowej, bo łatwiej jest się przekręcić na brzuszek. Ja w nocy z małym też czuwam, ma on podniesioną wyżej poduszkę, kładę go na pleckach i obserwuję przez jakiś czas. Słuch mi się tak wyczulił, że każdy podejrzany szmer stawia mnie na nogi. Śmiesznie to wygląda, bo nie chcąc palić światła w pokoju latam do niego i przyświecam sobie komórką :P

Gosia - znów udało mi się uchwycić jak Grzesio się przez sen śmieje 🤪 A oto i jego czarujący uśmiech 🙂 [img size=307]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie085.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta mozemy maly ma refluksa idz do pediatry najlepiej a nie poloznej lekarz czasami lepiej ci powie. 🙂 ale mam nadzieje ze sie poprawi 😁

Agniesia ja jem prawie wszystko oprocz wzymajacych rzeczy i mojej malej nic nie dolega ;D powoli mozna wprowadzac pokarmy raz na dwa dni coraz to nowszy i obserwowac jak malenstwo reaguje ;D
A co do spania to tez czaami tak mamy :P teraz sobie kima 😁 juz 2h spi 😁 hehe jeszcze godzina i pobudka ja jej budzic nie musze ;D budzi sie z zegarkiem w reku 😁


A bylysmy dzisiaj z moja Majeczka na szczepieniu matko boska jak sie darla az sie bordowa na twarzy zrobila ale po wszystkich kuciach przestala i poszla spac ;D dwa w raczke i jedno w nozke jeszcze za tydzien mamy sie umowic na kolejna ale to picie na rota wirus 😁 [img size=360]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/maja1.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no w koncu udalo mi sie zlapac usmieszek maluszka 😁 szeroko usmiechnietego niestety nie dalam rady ale i ten fajny hehe a polowalam caly dzien 🙂 [img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P9020273MALE.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj tez budzi sie co 3 godzinki na jedzonko hehe a dzisiaj to caly dzien spi az sie boje nocki 😁
Agniesia ja nie jem nabialu a raczej mleka nie pije bo jakies krosteczki po nim mu sie na buzce pojawiaja i smazonych rzeczy tez nie a reszta jakos tak po troszku jem i jest dobrze 🙂
Slodka ta Twoja mala Asnet 🙂my 16 idziemy na szczepienie 🙂
Agatka szczesliwa mamusia z syneczkiem 🙂a maly usmiecha sie napewno tylko musisz byc cierpliwa i mu sie przygladac jak spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacja Sandra 🙂 mówiłaś, że urodzisz 2.09 i tak się stało 🙂 Szczęściara, że obyło się bez nacinania. Czekamy na fotki Małej

Gosia - super się śmieje Oliwierek 🙂 ja czekam już na taki prawdziwy,świadomy uśmiech Grzesia, bo póki co to nasze dzieciaczki przez sen się śmieją 😉

Asnet - ale Ci panna wyrosła. Jest bardzo podobna do Ciebie 🙂

Inka - trzymam kciuki za Twoje szybkie rozwiązanie 😘

Dziś po raz pierwszy Mały mi tak chlusnął, że cała pościel z łóżeczka do wymiany 🤨 dobrze, że miałam ceratkę położoną na materacu, bo inaczej wszystko byłoby mokre. tak to jest, jak wykąpało się najedzone dziecko.. 🙃

Jutro mam egzamin na magisterskie. Trzymajcie kciuki, choć nie wiem czy one pomogą bo nie czuję się na siłach. Mam nadzieję, że przyjmą wszystkich, bo to zaoczne..
Dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh, humorek mi trochę spadł. Weszłam na wątek grudniówek. Okazało się, że u jednej z dziewczyn wykryto, że u jej dziecka nie rozwijają się nerki 😞 miała do wyboru usunąć ciążę, donosić ciążę i po porodzie jej dziecko umarłoby, albo podać się operacji, ale też nic nikt jej nie gwarantował.. Niestety, jej dzidziuś dzisiaj zmarł 😞 była już w 26 tc..
Łezka w oku się kręci ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...