Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agniesia mi też właśnie wydawało się, że Paula mieszka już w Anglii.

Gosiu...ja ostatnio, odpukać, mam troszke więcej luzu. Bynajmniej tak mi się wydaje...albo się do tego wszystkiego przyzwyczaiłam 🙂 Zauważyłam, że Gabi coraz więcej potrafi zająć się sobą...posiedzi pół godzinki w łóżeczku, potem pobawi się na dywanie też z pół godzinki (oczywiście muszę być w tym samym pokoju żeby nic sobie nie zrobiła), a potem troszkę w bujaczku i ogląda bajeczkę - jakieś 15 minut...potem trochę ze mną...i tak leci 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do Pauli to ona dojeżdża do Anglii ale tutaj kończy ten rok anglistyki i będzie tam kontynuować dlatego jest raz tu a raz tam. A jak mąż przyjedzie do niej aby pomóc zabrać resztę jaj rzeczy to może mnie odwiedzą
Co do Alka to raczej on chce się ze mną bawić, no może trochę pobawi się sam w łóżeczku ale później ja muszę być z nim 🤢
jak wszystkie klaskają to ja tez chciałam ale nie mogę bo któraś mnie wyprzedziła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystko zalezy od tego czy bedzie w stanie poczekac na moje prawo wykonywania zawodu 3 dni czy nie..i od tego czy zwolni mnie z praktyk z anastezjologii badz pozwoli robic je popoludiami...tak wiec 3majcie kciuki.. moze wreszcie cie cos u nas ruszy 🙂
Ogolnie ta kierowiczka jest juz zdecydowana, ale pytanie czy w kadrach to zalatwie..

Straszy straszny...i ta kurtka, ostatnio widzialam Zenka w niej..heh..serce sie kraje..

Powiem Wam, ze poki co na diecie nie jestem jakos szczegolnie glodna.. 🙂 choc dzisiaj dzien kryzysowy.. najgorszy bedzie pewnie weekend bo do tesciowej...i znow bedzie we mnie wpychac 😠

W pon. zebym zrobila te praktyki wczesniej i mogla isc do prac tesciowa przyjezdza zajmowac sie Nadia...Az sie boje, co to bedzie.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
WYWALILO MI POSTA A TAKI DLUGI MIALAM ZE SZOK 😞 😞 😞 glupi brzuszek 😁


ale w skrocie to calutki dzien zalatwialismy tbsy i mamy szanse na 2 pokoje ale bank robi teraz problem i zamiast 50tys mozemy wziac tylko 30!!!a mowila babka co innego no szok normalnie z ludzi debili robia 😠 😠 no i jednak kawalerke bedziemy brac 🙂
Cieszcie sie kochane ze Wasze maluszki potrafia sie same soba zajac 🙂bo mojemu to widze nie grozi on ani chwilki nie pobawi sie sam no moze 5 minut:/ 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiu to tak jak mój 😁 ja też raczej nie mogę liczyć na odpoczynek. To jak ta babka sprawdzała że złą kwote wam podała?
Ale Kubiś umorusany 🤪 🤪 🤪
A muszę się pochwalić że mój to dziś sam stał 2 razy tak po około 0 sekund bez trzymania 🤪 🤪 🤪 kiedyś też mu się tak udało ale nie tak długo 🤪 🤪 🤪
Sandra z tą pracą to było by super 🙂 bedę trzymać kciuki 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znowu sie poklocilam z mezem o tesciowa... po prostu nie moge... zawsze jak mam tam jechac w weekend to sie klocimy...
ie moze zrozumiec , ze boje sie zostawic nadie z sama tesciowa...kurde ona ma ponad 60 lat ma chore serducho..niech zemdleje...
ale oczywiscie slysze, a ztwoja mama moze???? 😠
Tylko ze moja ma 43 lata a darka ponad 20 wiecej... po prostu nie moge...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agniesia..hmmm...no moja też stoi 0 sekund sama 😁 😁 😁 😁 to żarcik oczywiście 🙂 🙂 Pewnie pierwsza cyferka Ci się nie wbiła na klawiaturze 😉 Zdolny Aluś 🙂

Sandra..tak to już jest, że boimy się zostawiać nasze dzieciaki z teściowymi...niepotrzebnie sie o to kłócicie...wiesz...czasami lepiej nic nie powiedzieć...wiadomo, że to męża mama i zawsze będzie stał w jej obronie 😉 A to bardzo dobrze o nim świadczy, bo ponoć jest tak, że jak syn traktuje matkę tak bedzie kiedyś traktował żonę 😉
Na pewno Teściowa sobie wspaniale poradzi z Nadusią. Nie zamartwiaj się zawczasu!!

Gosiu szkoda, że nie macie szans na 2 😞 No ale żeby chociaż ta kawalerka była 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ogladalam wlasnie te film z katastrofy, gdzie niby chodza jakies postacie a po chwili slychac strzal i padaja na ziemie...
ja ogolnie nic tam nie widze...moze moj astygmatyzm...

Maz wylazl po browara, wrocil i ani sie odezwac, wiec wyzalam sie na brzuszku... 🙂

Nadia spi od 18 30.. ciekawe czy juz o 4 bedzie sie chciala bawic? 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 nawet się nie kapłam 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 stał 10 sekund sam 😉
Sandra ja tez nie lubię małego zostawiać z teściową 😠 😠 😠 wogóle na jej myśl nie dobrze mi się robi dlatego wolę ją ale jak jest daleko 😉 toleruję ją przez wzgląd na mojego m
Co do filmu- janic nie słyszę bo po ostatnim wirusie zapomnieli wgrać nam dźwięk:P i nic nie widzę 🤪 więc Sandra nie jesteś sama 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na ty,m filmiku też nic nie widze, jedynie słyszę strzały 😞 czytałam, że przekopywana jest ziemia pod wrakiem samolotu, bo ciała były wbite na pół metra pod ziemię.. niewyobrażalna siła

Agatka, uśmiałam się jak Kubusia zobaczyłam całego w czekoladzie, łobuziak 🤪

Gosiu, cieszę się, że będziecie mieli swoje mieszkanko 🙂 jak tbsy to pewnie nowe kupujecie.. i z zewnątrz budynek czyty, i klatka zadbana, no i w mieszkanku pachnie nowością.. 🙂

Sandra, my kiedyś z moim się kłóciliśmy o to, że Grześ jeździ do mojej mamy i czemu tak często nie zostawiam z teściową ( jego mamą ). Teraz jest na odwrót, Grześ częściej przebywa na dole z teściową, do mojej mamy jeździ średnio raz na tydzień i się od niej odzwyczaił 😞 płacze u niej 😞

Agniesia, no to ładnie stał, 10 sekund to już coś 🙂 My jak narazie opanowaliśmy sztukę chodzenia, trzymam rączki małego w górze, stoję za nim, a on drepcze przede mną 🙂

to Wam poklaskałam, a co! każdej się udało 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nono Alus zdolniacha 😁
ja sie z tesciowa nie kloece bo jej wcale nie widuje 😁 ona sie nie garnie zeby nawet malego zobaczyc a co dopiero przypilnowac 🙂szkoda mi tylko Michala bo widze ze mu przykro 😞
zeby chyba uslyszec te strzaly to trzeba miec zajebisty sprzecik tak mysle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...